Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Гоп ца дрица гоп ца ца, або відпочинок золочівської молоді

Автор Повідомлення
Гоп ца дрица гоп ца ца, або відпочинок золочівської молоді
Як відпочиває наша молодь??? Є якісь конкретні стереотипи??? чи всі по різному???
Більшість народу по вечорах розбігаються по барах... коли нармальна погода - гуляють по центру... і це в нас називається "відпочинок"...
А ще більшість(чи меншість?) в інтернеті сидять
Скоріш за все меншість
Я тут вичитав в НС, шо відкрився ше один бор..., ой! перепрошую, .. мотель! Значить, з'явилось ше одне місце, де золочівська молодь може відпочити! ЦІЛОДОБОВО! Тут і євролюкс, і Sat TV, і традиційна кухня...
AVB пише:
ЦІЛОДОБОВО! Тут і євролюкс, і Sat TV, і традиційна кухня...

Інтересно які там ціни? І для якої молоді Золочіввської, там по кишені посидіти, то тоже треба уточнити?
Олег пише:
Інтересно які там ціни? І для якої молоді Золочіввської, там по кишені посидіти

Ну, якщо вже зробили такий заклад, значить по кишені багатьом
Олег пише:
посидіти
lenhen пише:
Ну, якщо вже зробили такий заклад, значить по кишені багатьом

Я просто за спитав за ціни?
Ну і що шо опять шось відкривається? По-любому із існуючих в Золочеві готелів нема нормальних, а із безлічі барів/ресторанів такого, де б можна було нормально повечеряти... бо в нас переважно ходять ..... ну м'яко кажучи "остограмитись".. на крайняк посидіти з друзями
Олег пише:
там по кишені посидіти,

Я думаю, що такі заклади призначені не для сидіння.
VIA
А для чого??? Для лежання? чи заробляння грошей на сидіня в "таких закладах" лежанням в них же....
VIA пише:
Я думаю, що такі заклади призначені не для сидіння
Та яка різниця лежання сидіння , саме головне щоб той заклад не перетворився в "гадюшник", і все.
Олег, для того там фейс-контроль потрібен!
А в нас тепер без фейс контролю нікуди. Зробили новий ресторан і якщо поставили там охорону і фейс контроль та свою охорону, якій все рівно хто ти шо ти і звідки ти, то тоді цей заклад буде просто суперовим місцем для відпочинку. Головне - щоб не було там нашої золочівської бикоти, бо то вже буде не кабак, а притон самим натуральним образом. Головне щоб таких було хочаби 2-3, які втримали свою марку. Туди дійсно можна піти з дівчиною, чи відмітити ще якусь дату - і ти точно знаєш, що ніяке бичьйо не буде ригати кричати чи просто шось собі іспалняти, не буде тиснути музика на голову і взагалі буде приємна атмосфера для відпочинку
Esperanza пише:
А для чого??? Mr. Green Для лежання? чи заробляння грошей на сидіня в "таких закладах" лежанням в них же..
AVB пише:
відкрився ше один бор..., ой! перепрошую, .. мотель!
Я зрозуміла, що відкрився мотель, а не
Олег пише:
"гадюшник"
а мотелі створені не для сидіння.
А хтось знає, де можна устриць в нашому місті попоїсти? (Шевченківський став не пропонувати!)
AVB, Наша молодь золочівська такої смакоти не їсть.
чесно кажучи сумніваюсь шо їх десь можна в нас знайти
Ага.. цікаво скільки таке задоволення коштує...
Nitro пише:
скільки таке задоволення коштує...

В Метро є. Заморожені. Кілограмова пачка близько 40 грн. Розморозити при кімнатній т-рі впродовж 6 годин і готово. Любителі можуть з соком лимона. Смакота!!!
А їх там 1 кг разом з шкаралупками чи тільки м"ясо?
Нажаль (а може і на щастя!) зо шкаралупками! Але то й добре, бо вони за ті шкаралупи тримаютьсі, а інакше їх тре би було виделками, або ше гірше лижками румегати!
Потянуло народ на слимаки..... а пироги вже не йдуть.... а шашлички?
Муся пише:
. а шашлички

Ффатить на мене тоску наганяти
lenhen, я тебе розумію! Пам'ятаю, як ми по неграмотності надумали піти до лісу, спекти лапки на вогні. Аж потім з жахом взнали, шо такого місцеві ніколи би не зробили, бо за це світить пару років тюрми. На повному серйозі! В них же (португалів) постійні проблеми з лісовими пожежами.
А шо, мангала на подвір'ї нема?
Та яке тут подвір'я! Одні багатоповерхівки
Продаються тіпа мангали(чесно, навіть не знаю як то назвати) і м'ясо а-ля "фабрикант", як на мене то дуже гидотне
А на рахунок вогнища... в нас теж була така ж ситуація... соромно згадувати
VIA пише:
Я думаю, що такі заклади призначені не для сидіння

правильно, а для лежання , нічого поганого в тому не бачу, але дійсно для якої молоді, для мене підхотить