Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Реклама zl.lviv.ua у місті

Автор Повідомлення
Реклама zl.lviv.ua у місті
ідея розклеїти по місту повідомлення з адресою www.zl.lviv.ua гарна!
А то !
Але краще просто розкидати ссилки по інших сайтах та форумах і не парити мозги з тими паперчиками(на інтузах вже половина здерта)
Re: реклама http://zl.lviv.ua у місті
aga пише:
ідея розклеїти по місту повідомлення з адресою www.zl.lviv.ua гарна!

Не знаю, може адміну нема що робити, тільки галімі папірці клеїти по місту?
Ідея з папірцями на стовбах хороша. Я дізнався про цей сайт саме звідтам. Можна щей і в "Народному слові" оголошення дати. Хоча я і сам цю газету бичою рахую, але рекламу почитую регулярно.
Ідея всежтаки хороша. Хтось може мати і комп і час, а ніколи не натрапляв на цю ссилку. А тут раз! йде по вулиці, а на слупі - оголошення висит. Читає. Хоба! Вмикає, дивиться! То шо треба!!!
Наскільки можу судити - ідея була реалізовано повторно. Чи дала вона ефект? Судячи з певного пожвавлення на форумі - дала!
Думаю настав час провети широкомаштабну презентацію ресурсу. Ось тільки чи підуть на це його власники? І чи будуть згодні активні користувачі розкрити свої карти , точніше ніки.
Третій шлях - декілька статей в тому ж "Народному слові" . Попри всі мінуси газета дасть і певні рекламні плюси.
Ще одна пропозиція - потрібен рахунок , на який будуть перераховуватись кошти від спонсорів та ативних користувачів для підтримки проекту.
Я думаю що власники сайту на широкомаштабну акцію підуть, на рахунок рекламного оголошення в районці воно було. Я думаю мій нік не має чого розшифровувати, тому що мене і так всі знають.
Я не думаю, що для проведення рекламних і організаційних акцій вже так потрібен рахунок. Звичано, якщо проект розростеться у шось більше, тоді так.
І друге. Шо мається на увазі
kvartyrant пише:
кошти від ... ативних користувачів для підтримки проекту.
Не думаю, шо є певна залежність кількості повідомлень на форумі від матеріяльного статку дописувача. Інша річ, коли йдеться про активних користувачів ресурсами проекту в цілому, шо отримують з цього певні блага.
AVB пише:
Я не думаю, що для проведення рекламних і організаційних акцій вже так потрібен рахунок. Звичано, якщо проект розростеться у шось більше, тоді так.
І друге. Шо мається на увазі
kvartyrant пише:
кошти від ... ативних користувачів для підтримки проекту.
Не думаю, шо є певна залежність кількості повідомлень на форумі від матеріяльного статку дописувача. Інша річ, коли йдеться про активних користувачів ресурсами проекту в цілому, шо отримують з цього певні блага.

мова йде про добровільну пежертву активних користувачів чи спонсорів на розвиток ресурсу. При чому тут кількість повідомлень чи певні блага. Для прикладу я маю бажання і можливість перерахувати на розвиток форуму певні кошти. Куди їх можна перерахувати?
Найнадійніша реклама - на бі-бі-сі (тобто, Баба-Бабі-Сказала). От особисто я сказала про форум десь п"ятьом своїм добрим знайомим. При чому я впевнена, шо вони сюди заглядали, а може й своїм знайомим сказали. Та і я таким же макаром сюди потрапила (а ви як думали? ) А на стовпи не маю звички заглядати, я там для себе мало корисного знаходжу. Може хтось інший...
цей сайт вже реклами не потребує
Реально на форум заходить десь 10 чоловік не більше!!