Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Політика...

Автор Повідомлення
Політика...
... Ідея – СУПЕР! Потреба є – однозначно. Вважаю найголовнішим те щоб наші Золочівяни знали хто нами керує. Те що твориться у районній та міській владі знає обмежене коло людей, і ця інформація приховується, і не друкується на шпальтах „Народного слова”. Але це є – ПРАВДА! Наприклад хто знає про те що Золотник+Фенчак+Зубар до кінця року хочуть продати за безцінь Золочівській Спорткомплекс „інвестору” який або поріже його на брухт, або супермаркет збудує і задавить місцевих підприємців, сплачуючи податки в Київ!

Наталка
Я чув про тешо його хочуть продати!!!!!! І знаю кому . Впринципі за якшо продадуть з умовою побудування спорт комплексу!!!
Я теж знаю ці дві версії, знаю кому мають продати, щоб збудувати спорткомплекс і знаю, що є версія про супермаркет. Подивимся чия візьме..........
Продадуть, це точно. Тільки ніякого спорткомплексу там не буде, а буде, скоріш за все, житловий будинок .
Знов влада...
Правда в тому що продадуть а от куда підуть грошенята хто занає??
cenzored
cenzored
cenzored
cenzored
Здихають, от тільки весь час нові з'являються...
cenzored
А дуже важко не допустити хіба повністю систему нах.. послати і всіх керівників тудаж хай до влади прийдуть ті хто не є політиками може буде армагедон і суцільне банкрутсво а може піде розквіт !!""""!!!
cenzored
Ну це просто не реально. Але справді, якось вплинути на наше керівництво ми не можемо. Треба Тимківа і Юрків посадити, щоб Зубар і Фенчак почали думати про відповідальність. А то ж вони нічого не бояться
mops пише:
Ну це просто не реально. Але справді, якось вплинути на наше керівництво ми не можемо.

А ось тут Ви, шановний, помиляєтесь - ще й як можемо. Ось чи хочемо - це вже інше питання!
mops пише:
Треба Тимківа і Юрків посадити

Підтримую
mops пише:
..... Треба Тимківа і Юрків посадити, щоб Зубар і Фенчак почали думати про відповідальність. А то ж вони нічого не бояться

Так хто садити буде??? Ті ж Зубар і Фенчак тобто влада. То чого їм боятися??
Того, що за свої незаконні вчинки доведеться відповідати. А так вони бачать, що можна плювати на закон і на нас.
В мене таке питання до форумчан - хто дав дозвіл на викорчування всіх турніків на подвірї третоьї школи , там шо далі будуть ті магазинчики ставити??? Як на мене , це вже переходить всі рамки - замість турнічків будуть гральні автомати і діти замість нормального фізичного розвитку отримають наркотичну залежність до покеру чи рулетки. ЖАХ! Ніколи б неподумав , що в Золочеві може таке бути!
А шо на місті турніків продовжують ставити ті Китайські магазинчики?
А на рахунок спорту і фізичного розвитку, Морієнтес, не сміши, ті турніки давно застаріли і їх давно пора відновити, то саме в першій школі... діти туда не займатися ходят, а пити водяру і курити Треба шось серьйозне поставити. В Золочеві, на жаль, можуть поставити тільки серйозний кабак і пісєц....

Одразу питання на засипку, хтось знає що буде в тому будинку який збудували біля ліцею?
Morientes пише:
В мене таке питання до форумчан - хто дав дозвіл на викорчування всіх турніків на подвірї третоьї школи , там шо далі будуть ті магазинчики ставити??? Як на мене , це вже переходить всі рамки - замість турнічків будуть гральні автомати і діти замість нормального фізичного розвитку отримають наркотичну залежність до покеру чи рулетки. ЖАХ! Ніколи б неподумав , що в Золочеві може таке бути!

Рішення про виділення земельних ділянок під будівництво магазинчиків, наскільки я в курсі , прийняла попередня міськрада - 10 магазинчиків забрав Шептицький , побудував і продав. Ще 4 привласнила собі коліція на чолі з Тимківим . До пори все було шито - крито, а тепер все починає вилазити на гора . Тимків і К. почали бурну кампанію підприємництва і думаю це не останній їх сурприз - скупили (точніше сказати привласнили) вони , думаю, ой як багато.
Дивує інше - яким чином райвно вдалося оминути всі законодавчі рифи і продати землю. Ось за це пані Синявська повинна б відповісти. Дивує і те чого мовчки Бартошик спостерігає як відбирають землю у шкіл.
Richard пише:
Одразу питання на засипку, хтось знає що буде в тому будинку який збудували біля ліцею?

Півроку тому казали, що то буде комплекс для культурного відпочинку (сауна і т. д.)
я щось теж таке чула, а ось на скільки це правда...
Цитата:
Дивує і те чого мовчки Бартошик спостерігає як відбирають землю у шкіл.

А як ти думаєш??? $$$
vaymut пише:
А як ти думаєш??? $$$

Хай думає Бартошик, коли прокуратура цим питанням займеться!
Та усе просто! Не треба панікувати!
Якшо на території школи буде шось ліве будуватись, то треба тихенько... вночі... вибухівочку... і гаплик! І не паритись з законами бандитської влади!
AVB пише:
Та усе просто! Не треба панікувати!
Якшо на території школи буде шось ліве будуватись, то треба тихенько... вночі... вибухівочку... і гаплик! І не паритись з законами бандитської влади!

По-перше, не така вже ця влада і бандитська. Є окремі унікуми але в цілому немає жодних підстав так її називати.
По-друге, де візьмете стільки вибухівки щоб підірвати всі об'єкти, на які минула влада дала незаконні дозволи?
АГА!!! Якшо цікавитесь вибухівкою, значить ідея зовсім не безглузда.
Інше питання, на холєри нашим школярам ті турніки? Якраз ларьки з чіпсо-чупсами і г-(рошес)-ральними автоматами їм і потрібні! Вони ж ні на шо не здатні, крім водяру дудлити і кніпки на мобілках рингтонити. Та ми, як були малі, то самі і вибухівки збирали, на що були потрібні якісь знання з хімії чи фізики. А цим гімнярам пофіг, шо їх позбавляють їх же власної території. ПРИКРО!!!
AVB пише:
АГА!!! Якшо цікавитесь вибухівкою, значить ідея зовсім не безглузда.
Інше питання, на холєри нашим школярам ті турніки? Якраз ларьки з чіпсо-чупсами і г-(рошес)-ральними автоматами їм і потрібні! Вони ж ні на шо не здатні, крім водяру дудлити і кніпки на мобілках рингтонити. Та ми, як були малі, то самі і вибухівки збирали, на що були потрібні якісь знання з хімії чи фізики. А цим гімнярам пофіг, шо їх позбавляють їх же власної території. ПРИКРО!!!

Старієте шановний Типовий приклад конфлікту поколінь : наші батьки нарікали на нас, що ми не тим займаємось, що нам все пофіг . Ми в свою чергу на дітей, а вони в нас не такі вже й погані.
А на рахунок турніків - тут своє слово має сказати громадськість міста , яка, на жаль, мовчить, ніби набрала в рот води з гейзерів, що б'ють по всьому місту. Хоча про які турніки ми говоримо, коли вона (громадськіть) навіть не в змозі відвоювати тарифи на комульні послуги, воду та тепло. Та й де вона зрешу ця громадськість?
Ну, ніц не пороблю! Старію, значить мудрію.
Який розважальний комплекс напевно , я чув такі чутки - це про будівлю біля Ліцею
Shweddy пише:
Який розважальний комплекс напевно , я чув такі чутки - це про будівлю біля Ліцею

Да, біля ліцею давно будують розважальний комплкс - ще Тимків дав дозвіл. Нащо дітям гральні майданчики: нехай 3-тя школа розважається на апаратах, а в ліцею покруче - цілий розважальний заклад А подивіться яке здоровенне приміщення в 1-ї школи... Нащо їм стільки. Влада, зверніть увагу
Шукав куда вліпити своє питання і не знайшов ніц кращого за цю тему. Так от власне питання:
"А шо скоро вибори???? Опять????"
Чому питаю? Та от зайшов в контакти там картошечку посапати, дивлюсь рекламка зліва, привела на сторіночку: http://vkontakte.ru/club16514949 ( Наше місто зробимо кращим!)
І там такий от опис:
Голосуй за майбутнє, голосуй за Романа Ясінського!
Це єдиний кандидат на посаду мера Золочева, який не поступається своїми принципами.
Це людина, яка буде відстоювати права та законні інтереси мешканців міста.
Ну і т. д. і т. п.
То ше тіки початок. Потім хлине як з каналізації.
Ясінський так же само підходить на голову як і раніше Зубар. Тоже прохідний і зручний.
Розкачка статів та сама.
Alexis пише:
Тоже прохідний і зручний.

Я б так не сказав Влада змінилась, Зубар представляв "помаранечеву" команду, а тепер після такого провалу Ющенка, хто зна що буде далі. Хто в нас з "регіоналів" може бути мером, о це питання ?
Не будьте наївним.
Ви типічний клієнт ЗМІ. І таких як ви - багато.
kuderav, ти подивися який він живіит відїв, а вуса ще більші стали, а фактично він нічого не зробив для людей.
А чому наївним, пан Гриньків може нормально очолити наше місто Принаймі має більше шансів чим Ясінський, та й і практики в нього по більше.
Мені от цікаво зробити опитування : хто з міських діячів найбільше підходить на мера, за його б проголосували більшість золочівян.

Олег за Зубара не розповідай Ми добре памятаємо ... "які ми були, і якими ми стали..." Чоловік хоч пожив у своє задоволення.
kuderav пише:
Мені от цікаво зробити опитування : хто з міських діячів найбільше підходить на мера

я за цобу
Васілій - це серйозний форум
Я теж за Олега, але йому добре бути в опозиції, тоді буде всюди порядок
kuderav пише:
Я теж за Олега, але йому добре бути в опозиції, тоді буде всюди порядок

в опозиції тре рухатись і шось робити. а в кабінеті -цобі саме місце.
kuderav пише:
Васілій - це серйозний форум

б. п.
Олег в кабінеті собі відростить вуса і наїсть пузо, і до дому вже не вернеться На форумі пропаде ...
Короче одні мінуси ...

Нє його тре народ піднімати ... рух якийсь робити ...

Він і так вже з пузом ходить
Як правило, на кожну рішену з допомогою Олега проблему появляються дві нових
Alexis пише:
на кожну рішену з допомогою Олега проблему появляються дві нових

а можна приклади рішених проблем?