Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Зрада в коханні та її причини?

Автор Повідомлення
Зрада в коханні та її причини?
Чому чоловік/дружина або хлопець/дівчина зраджують одне одному?
Чому одне одному говорять самі приємні слова, чому обіцяють зірку з неба, і в той же час ходять на "сторону"?
О.. тема цікава.... Навіть не знаю, що спричиняє зраду... Може бажання нових відчуттів, прагнення знайти якісь якості, яких не вистачає коханому/коханій в іншій людині... Дехто каже, що зрада їм допомагає розібратися в своїх почуттях - побачити, чи дійсно вони чогось варті. Але думаю, якщо вже існує такий момент, то про нормальні стосунки годі й говорити... Ох... сама вже заплуталася в думках - не можу всього висловити... ну буду чекати ще постів.. може допоможе хтось розплутатися
Як не сумно, але явище зради у коханні дуже сильно розповсюджене і тепер лекше найти людей, які зраджували своїм коханим, аніж таких, що були "чемними"... Одне прохання: якщо вже зраджуєте і цього уникнути неможливо, то постарайтесь це робити так, щоб ваша друга половинка про це ніколи не дізналась. Один крок "наліво", а проте скільки потім через це страждань... Воно того варте?
Зрада буває духовна і фізична.
Олег пише:

Мдя.... буває. І та, і та - однаково негарно виглядають по відношенню до коханої людини...
промовчу...

Posted from a Nokia mobile phone
Моя думка така, що зрада була, є і буде , тому що ми (всі люди) гнилі з середині. В кожного і в кожної наступає період коли нагло хочеться і мозги перестають працювати. А ше -всі люди мають в собі величезну частку егоїзму і часто той егоїзм гасить любов і всі приємні почуття -починаються розборки, сварки, зради.... Короче такі ми гомосапіенс.
Візьміть хоча б лебедів - вони НІКОЛИ не зраджують в них навіть помислу про таке нема, а ми більше до псів похожі в тому плані- не в обіду нікому!
Там де є справжнє кохання, там нема місця зраді...
То чого тоді люди зраджують , на твою думку?
Morientes пише:

Тому що стають не інтересними, напевно один одному?
Олег пише:

Якщо я дізнаюсь, що мене зрадив мій хлопець/чоловік, я не буду розбиратись як це було - духовно чи фізично! Головне - що зрадив!!!
lenhen пише:
Там де є справжнє кохання, там нема місця зраді...

Повністю погоджусь, і якшо чесно то була і є свідком таких стосунків.
Але чому люди зраджують? Чесно, .. не знаю, що відповісти.. Особисто я, не можу зрадити людину, яку щиро люблю, але чи простила б я її зраду, то це вже наступне питання
Morientes пише:

Чесно, не знаю... може дійсно перестають цікавити один одного... Чи змогла б я пробачити зраду коханій людині? Теж не знаю... надіюсь взнати і не доведеться... тільки робитиму все, що в моїх силах, що б такого не сталося
На мій погляд, причин для зради може бути безліч. Це і бажання переконатись у тому, що твоя половинка сама краща, і просто тупі інстинкти, коли не думаєш, що робиш, а лишень керуєшся бажаннями, і жага нових відчутів... Інколи зраджують заради помсти, коли наприклад не можеш чогось пробачити коханій людині. Але все ж таки, якщо кохання справжнє, то у ньому не має бути причин для зради.. жодних
Причини, це дійсно складно . Погоджуюсь з дівчатами на рахунок вислову, як і Білозір співає "Де є КОХАННЯ, там не може бути зради...".

lenhen, а ти оптимістка! :
lenhen пише:
... надіюсь взнати і не доведеться...

Гадаю, багато пар не пережили би цього страшного лиха в стосунках, якби ЗАВЖДИ керувались простим ідеалом:
lenhen пише:
.. робитиму все, що в моїх силах, що б такого не сталося..
AVB пише:
lenhen, а ти оптимістка! :

Гг... де-коли находить...
Так, оптимістка, бо в людині, котру кохаю, впевнена на всі 100%
lenhen пише:
Так, оптимістка, бо в людині, котру кохаю, впевнена на всі 100%

Бажано один процент залишати, для запасу, а в принципі давайте подивимся на зраду жіночу
Khrystik пише:
Якщо я дізнаюсь, що мене зрадив мій хлопець/чоловік, я не буду розбиратись як це було - духовно чи фізично! Головне - що зрадив!!!
я тут тільки читаю про зраду чоловічу?
Може мене трохи хтось поправить, я побачив що чоловіки тільки винні в зраді? Жінки ні!!!!
Esperanza пише:
На мій погляд, причин для зради може бути безліч. Це і бажання переконатись у тому, що твоя половинка сама краща, і просто тупі інстинкти, коли не думаєш, що робиш, а лишень керуєшся бажаннями, і жага нових відчутів... Інколи зраджують заради помсти, коли наприклад не можеш чогось пробачити коханій людині. Але все ж таки, якщо кохання справжнє, то у ньому не має бути причин для зради.. жодних

Думаю, що з цією відповіддю можна погодитись.
А може хтось поділиться досвідом, може хтось колись зраджував, чому ви це робили? Чи тут у всіх крильця за спиною???
Khrystik пише:
Чи тут у всіх крильця за спиною???

Певно так
Олег пише:
Бажано один процент залишати, для запасу

А для чого? Ти знаєш, вже або повністю вірити, або ні. Для чого мені той "1%"? Для того, щб постійно озиратись і гадати, де він "спливе"? Мені це не потрібно
lenhen пише:
Для того, щб постійно озиратись і гадати, де він "спливе"? Мені це не потрібно

Підтримую.. погодьтесь, це тупо коли дівчина так робить і нічого толкового з цих стосунків не вийде...
Гадаєте - так просто знайти людину, якій зможеш цілком довіряти???
Khrystik пише:

Звичайно що ні... не легко... тільки хто шукає, той завжди знаходить
Я думаю, що зрада виникає, коли люди плутають справжнє кохання із захопленням, тобто, немає справжніх почуттів. Бо, коли людина любить іншу людину, то в цілому світі нема наймилішого, найкрасивішого, най-, най-...... -окрім свого кохання. І тому нікого більше не помічає навколо себе на роль претендента руки і серця. Ба, навіть в голову не може щось непристойне прийти!
Khrystik пише:
Не треба нікого шукати. Воно (кохання) само до тебе прийде. Ти одразу відчуєш. Часом воно поряд, а ми десь світами його шукаєм .
VIA пише:
люди плутають справжнє кохання із захопленням

Як відрізнити чи ти закоханий, чи це - просто захоплення?
Khrystik пише:
Як відрізнити чи ти закоханий, чи це - просто захоплення?
Якщо зможете для тої людини віддати своє життя, на вагаючись, я так думаю?
Знаєте, є така наївна анатомія: любов може міститися в різних частинах тіла людини. Найголовніші "крапки" - це 1) голова, 2) серце, 3) те, шо нижче. Так-от: Любов є тоді, коли почуття живе зрівноважено в усіх трьох тих місцях. Якшо є якесь зміщення почуття в одне з них, а в інших - бракує або взагалі нема - то тут варто задуматись...
Якщо продовжувати філософську думку Муби, то варто сказати, що причиною будь-яких конфліктів між людьми, які були разом і мали почуття одне до одного є дифініції їхніх інтересів. Говорячи простою мовою виникає конфлікт бажань, поглядів мрій ті тд. Першооснова того, чого люди починають зраджувати один одному є те, що втрачається інтерес, перш за все сексуальний до іншої персони. Як казав Фрейд з его не поспориш. Хлопці за своєю природою полігамні і тому їх важче втримати ніж дівчат, але і ті і ті потребують постійної уваги один до одного.
bam пише:
Хлопці за своєю природою полігамні

Матріархату на вас нема!
Проти Фрейда не підеш як сказав bam, просто деколи потрібно хлопцеві звертати більшу увагу. тому що по своїй природі хлопці також є діти, яких потрібно хвалити, цілувати і любити не важно в якому віці, але то є правда, я зараз напевно вислухаю багато заперечень нарахунок мого ставлення до тої теми.
MUBa пише:
Матріархату на вас нема!

Чоловік голова, а жінка шия, куда шия повернеться, туда голова подивиться (я то не придумав)
bam пише:
Як казав Фрейд з его не поспориш

Мабуть, це не ego, а id. Цікавитеся психоаналізом, bam?
Олег пише:
просто деколи потрібно хлопцеві звертати більшу увагу. тому що по своїй природі хлопці також є діти, яких потрібно хвалити, цілувати і любити не важно в якому віці, але то є правда,

Це рецепт, як зробити так, щоб хлопець не зраджував???
Khrystik пише:
Олег пише:просто деколи потрібно хлопцеві звертати більшу увагу. тому що по своїй природі хлопці також є діти, яких потрібно хвалити, цілувати і любити не важно в якому віці, але то є правда,

Це рецепт, як зробити так, щоб хлопець не зраджував???

Може й так, то і є рецептом длятого щоб хлопець не зраджував?
Чоловік: " Жізель, наша молоденька бразілочка, запропонувала мені поїхати разом в командіровку і зупинитись в одному номері.."
Жінка: "Дурень, збирайся, потім розкажеш".
Зраджують в більшості з помсти! Але в більшості це просто в генах закладено! Якщо йобар(ка) то до останнього подиху!
Зраджують коли чогось бракує, коли хочеться того, чого не дає партнерша.
[BS]Incognito пише:
Зраджують в більшості з помсти

З якої помсти? Що той не виніс мусор, чи з тої помсти що той(та)зрадила уже?
Зраджувати ідуть це як проба вилікуватися. Якщо вдома напряг , бурчання, коли в очах половинки не горить вогник( бо вже потух відтоді як народилася дитинка, припустимо) , якщо в очах втома а звідси і нерви постійні-тоді ходять зраджувати щоб скинути той тягар з плечей моральний, який є вдома( тіпа людина не може пережити кризу в сім"ї, є такі екземпляри), ходять туди, де тебе вислухають, де зустрінуть в пенюарчику, де секс буде яскравим, де погладять по голові і скажуть що ти самий-самий..
Але чомусь не залишають сім"ю(бо відітє-лі любоффф, а зрада- то так собі, просто як в футбол пограти, тіпа розслабону), це найгірше як на мене.
Краще взнати про зраду і почати життя наново, чим все життя знати що партнер ходить наліво і при тому повертається в сім"ю, бо каже що любить жінку.

додано через 3 хвилини 19 секунд:

хотіла б почути автора теми, що він думає з цього приводу.
залежно хто як розуміє зраду? тут чогось крутиться все коло сексу - "озабоченные" якісь. переспала чи не переспала з другим (іншою ). Чогось ми такі зациклені лише інтимом. А зрада - воно глибше поняття. Чи я не прав ?
про яку зраду ви кажете? це дурниця, хочеться хлопаку наліву хай йде, невже вам дівчата від цього погано, що тут такого, нерозумію
nf1234 пише:
що тут такого, нерозумію

nf1234, нічого "такого", коли почуттів немає. Коли ж одна сторона кохає, а іншій байдуже, то "наліву" піти запросто.

Кохання, наші почуття мають властивість змінюватись, набирати з часом іншого змісту. Коли одна з сторін не бачить цих змін, чи не хоче бачити, сама не змінюється, у стосунках виникає дисонанс. Почуття. що тебе не розуміють, або вимагають нереального приводить до незадоволення, потім, як наслідок, пошуку іншого... До зради один крок.