Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Гейзери води б"ють по всьому місту

Автор Повідомлення
Гейзери води б"ють по всьому місту
а біля 2-ї школи б"є вода з-під асфальту вже тиждень і нікому не має діла. 10000 літрів в день точно витікає. І що? цікаво, а скільки ж ще буде текти
Думаю що ще багато бо всім на то пофіг а був би мер нормальний(а він верняк знає про ту проблему) то стопудово вже би давно зробили
А нафіга ремонтувати? Простіше підняти вартість води і здерти збитки з людей. Погодьтеся - ТАК простіше

Бачили би ви, як "ремонує" наш водоканал. В місці прориву трубу розбивають керном до більшої дірки, забивають туди корок і закопують.
Я неодноразово бачив "труби" по яких подають воду - сито, а не труба. Замість того, щоб замінити проблемну ділянку, що прориває чи не щомісяця постійно вдаються до такого суперремонту. Дорогу, у місці "ремону", звісно залишають перекопаною.
Але реально це не вихід адже жити на воді також не можна треба з цим щось робити
А подивіться що робиться коло автобусної то жах .
Наскільки мені відомо водоканал мав труби щоб в місті переставити всю водопровідну систему , треба спитати де вони є?
25 вересня цілий день не було води. Цікаво, чи враховує це водоканал при нарахуванні оплати за воду? І чи має право керівництво водоканалу припиняти надавти послуги (тобто воду) коли їм заманеться?
Наскільки мені відомо водоканал має забогрованість за єлектроенергію, і деколи її відключають .
У мене перед водоканалом немає боргів, тому їхні борги мене не хвилюють. Хай відключають боржникам подачу води - це і законно і технічно досить просто. А відключати воду усім, і платникам і боржникам - незаконно.
Правильно Мопс! У мене теж нема перед ними боргів, і у всіх моїх знайомих нема. Я думаю що дуже мало людей в Золочеві мають суттєві заборгованості перед комунальними службами. Інше питання куди йдуть наші гроші, які ми сумлінно і вчасно сплачуємо? Можливо керівники водоканалу та інших комунальних служб не можуть справитися із своїми обовязками??? Тоді їм варто подумати про зміну посади!
26 вересня - знов цілий день нема води. Що ж це таке відбувається?
Гейзери бють зараз на малому стадіоні першої школи , а хто за те буде платити?
Стосовно електроенергії для водонапірних станцій.
Наприклад, Телеком таких проблем не має: світло вирубали - а телефон далі працює.
Я розумію, що значна різниця в енергопотребах, але тоді виходить, що і значно відрізняється в продуманості (устрої) наш Водоканал, його рентабельність, від придатної до корисного для громадян існування структури водозабезпечення.
Одним словом - Водоканал віджив своє.
Він монополіст, тому керівництву водоканалу чхати на все і всіх.
А отже, на таких є Антимонопольний комітет.
З іншого боку, автономне водопостачання не є вже такою астрономічною штукою. Вартість свердловини з підключенням коливається в межах $3000, що цілком може вкластися в бюджет облаштування приватного будинку. З багатоповерхівками важче, щоправда, в організаційному питанні. Наш народ так просто не піднімеш. А витрати на запровадження СВОЄЇ води ділилися б на шару, навіть при кількасоткратному вододобуванні. А ВОДИ у нас під ногами колосальні запаси.
Просто так свердлити землю ніхто не дозволить
Ну, це лише залякування.
Аналогічно, як деякі структури категорично проти дозволу влади на встановлення вітрових електрогенераторів на багатоповерхівках.
mops пише:
Просто так свердлити землю ніхто не дозволить

Зате копати можна будь де. На цьому тижні знов ліквідовували черговий прорив водогону на з"єднанні вулиць Бандери, Львівської і Шевченка. Цілий день не було води, викопали дві величезні ями, зламали асфальт. І знов постають такі питання - чи відшкодовує водоканал збитки, завдані ними в процесі ремонту водогону і чи враховуються дні без води при нарахуванні оплати за воду.
Логічно подумати, та таке водопостачання мало би втрачати свою ціну. Якшо трохи помріяти, то навіть можна втішитись. Наприклад, лічилиники на воду сам же водоканал за свій кошт повністю замінює на електронні, що ведуть постійний облік не дільки об'єму пропущеної води, але ще й її тиск! Тоді в кінці місяця виводиться фактичне реальне водопостачання і оплачується відповідно. А крім цього такі лічильники мають бути обладнані персональними модемами для автоматичного облікування. Не знаю як іншим а мене ті постійні візити обліковців , м'яко кажучи, не радують!
24 жовтня, вівторок.
1. На вулиці Шевченка, біля повороту на вул. Б. Хмельницького з-під люка б"є вода і відразу стікає в каналізацію. А разом з цією водою і наші гроші, які ми сплачуємо за водопостачання.

2. Я вже писав про прорив на з"єднанні вулиць Бандери, Львівської і Шевченка. Від того часу нічого не змінилось, тільки на місці цих "розкопок" постійно є велика баюра води - з дірявої труби вона просочується аж на поверхню. Поки суха погода - це помітно, а почнуться дощі і сніг то рахуй пропало - буде вода текти аж до весни.
Да ладно не треба гнати на той водоканал. Він і так тримається на чесному слові і потребує великих інвестицій. Але гроші вкладати в підземні труби ніхто не спішить. На заміну труб на пластикові з жодного бюджету не було виділено ніодної гривні. Я не спорю, існує деяке свавілля керівників водоканалу, але багато людей мають заборгованість таку, шо вам і неснилось, а відрубувати таким воду не так вже і просто.
andy suncraft пише:
але багато людей мають заборгованість таку, шо вам і неснилось

От і взялися б за боржників, а вони тарифи піднімають... Цікаво б було дізнатись думку нашого шановного п. Зубара відносно боржників та санкцій щодо них.
Наскільки я знаю, пан голова є багаьорічним боржником, отак то. Зараз може вже і не має боргу, но раніше була кругленька цифра )))
А таки шось змінилось. Порозсипали щебінь по тротуару і проїзжій частині. До наступного літа (а це ґарантія, шо раніше ніц не буде робитися) машини тими камінчиками перетворять асфальт на місиво. З іншого боку, можна сказати, шо влада заготовлює собі роботу на наступний рік. (Шоб часом не розпухли від неробства )
В нас на вулиці Труша дорога просто страшна. Водоканал рие майже щотижня, вже всю дорогу переорали. Ходимо як по полю а може і гірше. Надоїло!!!!!!! Так тепер і світло вибиває, живемо як в 15 столітті до нашої єри!
Пропоную так само як зі сміттям поступати: хто проходитиме повз водоканал, то кидайте в стіни і вікна болото різне, грязюку. А як вийде керівництво, то і його не забудьте пригостити!
Тече! Вже котрий день. На Ентузах проти Вишневої. Правда, це виглядає якось не дуже катастрофічно, бо від місця витіку до новозакладеної каналізації лишень яких 10 метрів та й струмочок не дуже, так кубіків на 50 за добу.
На Шашкевича біля Берізки теж тече і так само відразу в каналізацію. А в крані цілий день нема води
Гади, дайте воду!!!
Не знаю, шо то таке почалось останнім часом творитись. Дуже часто вдень перекривають воду. Звичайно, можна би було зробити припущення, що водоканал серйозно взявся за ремонтні роботи і тому проводить їх чи не через день. Та шось дуже це сумнівно!
Ті відключення води вже просто дістали!!!
А може то вже львівська практика водопостачання впроваджується в нашому місті? Я не згоден. Буду робити автономне.
Складається враження що подача води є надзвичайно високотехнологічним процесом. Очевидно пристроями подачі води керують сотні складних взаємопов'язаних інформаційних систем внаслідок чого керованість і надійність усього комплексу прямує до нуля.
Взагалі наших водоканалізаційщиків непогано би відправити на екскурсію до Риму, де, кажуть, ще досі функціонує водопровід часів імперії.
Неправильно ви мислете... Треба нашим високошановним...***... посадовим особам каналізацію і водопостачання підпортити... принаймні на декілька днів, побачимо як вони відреагують...
І самим теж без каналізації залишитись? А воду насосом качати?
Ура! УРА!!! Нарешті шось риют! Місяць текло на Ентузах навпроти Вишневої. Може заодно і поремонтують...
Шановні! Підприємство МКП "Золочівводоканал" відкрило в Інтернеті офіційні сторінки за адресами zlvoda.lviv.name, та zlvoda.narod.ru. На цих сторінках у рубриці "питання-відповідь" Ви зможете задати будь-яке питання щодо діяльності підприємства які Вас найбільше турбують та отримати на них повну кваліфіковану відповідь від "Консультаційного центру" котрий постійно працює в підприємстві.
На Інтернет сторінках підприємства Ви також зможете знайти повністю розшифрований порядок формування тарифів у місті, інформацію про тарифи на водопостачання та водовідведення в інших містах нашого регіону та багато іншого.
Крім того, якщо Ви абонент Золочівводоканалу, то маєте можливість зареєструватись у безкоштовній послузі "INFO-05", і зможете отримувати на свій мобільний телефон sms повідомлення у випадку аварійного відключення водопостачання у місті.
Хлопці, не вар'юйте! Людям потрібна лишень вода - чиста і постійно! І за це можна платити гроші. Від вас більше ніяких додаткових послуг не вимагається.
AVB пише:
Ура! УРА!!! Нарешті шось риют! Місяць текло на Ентузах навпроти Вишневої.

У тому місці риють уже добрих десять років. Певно забивають трубу черговим кілком і засипають назад. До наступного прориву
А цього "джерельця" напевне ніхто ше довго не побачить. Це на території проведення суботньої забави "Багно, гімно і риганина"

о то точно
Мені інтересно як зараз проводиться очищення нашої води? Чи якісь органи санстанціїї контролюють цей процес? Тобто весь світ вже давно відмовився від такої методики, а проводять ту справу за допомогою озонаторів води http://www.uwt.kiev.ua/flozone.html, такий спосіб як очиска води за допомогою хлорування є дорогим і шкідливим для здоров"я.
Про якість води у наших трубах можна судити вже хочаби з вмісту фільтру, який тепер ставлять чи не в кожній оселі. За місяць часу там назбирується стільки різного г... на, деколи навіть взагалі напір зникає! А як би не було фільтра? Ми маємо це вживати?!
Це місце знаходиться на території одного з навчальних закладів міста.

Збільшити

Тече хоч не дуже сильно, але думаю мінімум 10 кубів на добу витікає. Подумаєш, якихось двадцять гривень на день! Наш водоканал багатий, хіба це гроші для нього?
Тепер щоб отримувати повідомлення на мобільний про відключення води у місті можна зареєструватись в OF-LINE формі через Інтернет з сайту водоканалу http://zlvoda.lviv.name/Info.html
Шановний Vodokanal. А чи не можна окрім SMS також створити додаткову розсилку на Золочів+, скажімо у вкладку Корисне, для ширшої інформованості населення про планові і позачергові відключення водопостачання і технологічні профілактики. Гадаю, наша адміністрація зацікавлена у такій співпраці.
Vodokanal
СМС не завжди приходить скоро. Так можна і не встигнути запастись водою!

І що означає в місті? Відключите воду десь в районі Бродівської, а СМС-ками заспамите весь Золочів

додано через 5 хвилин 19 секунд:

І взагалі, замість того шоб мобілками бавитись, потратьте свій робочий час на запобігання подібним випадкам Впевнений, від цього буде більше користі.
AVB пише:
За місяць часу там назбирується стільки різного г... на, деколи навіть взагалі напір зникає

мене сьогодні осінило, водоканалу платять виробники мініральних вод, щоб водоканал зробив питєву воду не питєвою
То Last
Ну, це вже бурна фантазія.... якби платили, то фінансових проблем би не було.
а хто сказав що є фінансові проблеми?
Останнім часом, дослідники відкрили факт зараження наших водопровідних систем небезпечним хімікатом. Цей хімікат безбарвний, позбавлений смаку, не має запаху, і повністю розчиняється у воді.
Наша влада не зробила ніяких спроб запобігти цьому небезпечному зараженню. Ця речовина називається дигідрогенмоноксид (Dihydrogenmonoxide).

Хімікат використовується для таких цілей:
у виробництві як розчинник і охолоджувач
у ядерних реакторах
у виробництві пінопласту
у вогнегасниках
у багатьох хіміо- і біо-лабораторіях
у виробництві пестицидів
у миючих засобах

Небезпеки, що представляються дигідрогенмоноксидом:

Хімікат переважає в кислотних дощах
Діє на ерозію грунту
Прискорює корозію і шкодить більшості електроприладів
Довгий контакт людини з твердою формою хімікату приводить до серйозних пошкоджень шкіри
Контакт з газоподібною формою хімікату приводить до сильних опіків
Вдихання, навіть невеликої кількості, загрожує смертельним результатом
Хімікат знайдений в злоякісних пухлинах, наривах, язвах і інших хворобах
Хімікат викликає сильну залежність; жертвам при утриманні від споживання хімікату загрожує смерть протягом 168 годин
Жоден відомий очищувач не здатний повністю очистити воду від цього хімікату.

Не дивлячись на ці небезпеки, дигідрогенмоноксид активно і безкарно використовується промисловими підприємствами. Люди, що працюють з ним, як правило, не одержують спецодягу і інструктажу; відпрацьований дигідрогенмоноксид тоннами виливається в річки і моря, потрапляє у грунт.