Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Нова територіальна реформа

Автор Повідомлення
Нова територіальна реформа
Ходять чутки про об'єднання, чи перенесення пошти в село Буськ. Довідково: населення 7,5 тис. чол, без такого вислову як центр.
Я людина бізнесово зайнята, тому наводив справки. виявляється, що проводиться об'єднавча реформа державних соціальних об'єктів, таких як пошта, воєнкомат, МРЕО. Тобто знаходять місто яке знаходиться в центрі інших районних центрів, і туди переносять всі вище вказані об'єкти. Так Буськ об'єднує Золочів, Броди, Перемишляни, Кам.-Буська, Жовква... Це просто якийсь жах, і це не припустимо, що з нашого рідного Золочева забирали такі об'єкти. Тому закликаю усіх патріотів нашого Золочева, усіма силами не допустити такого злочинства. Зробимо все що в наших силах, вплоть до пікету, бо сила в НАРОДІ. А наше керівництво - лохи, коли теке хочуть допустити. Будьмо вірні нашому рідному містечку, бо воно в нас єдине!!!
Про це треба було говорити, а не про міфічних дітей вулиці
Чесно кажучи я трошки в шоці від такої новини. Давно чув шо центром мали бути Броди, але то все було на рівні чуток. Але Буськ???? То тількі в такій країні як Україна таке можливо, з села робити центр, а з міста село.
Mене таке питання хвилює, а що буде з людьми які працюють на почті, в пенсійному, воєнкоматі? Вони лишуться без роботи, чи наша славна держава за все подбає?
putrya, які там чутки! Пошта ВЖЕ працює через Буськ. Отримуючи листа, бачу штемпель їхнього відділення, дата якого раніше за дату золочівського штемпеля на 3 дні! То тепер лист з Европи буде йти 4 дні до "Пупа всєя землі" і потім ше три дні до нашого міста!
Про нотаріусів я вже писав.

Такщо, чутками це було два роки тому. І закликати треба змінити цей дурдом, а не недопускати.
Деребан району продовжується!!!
Нашу газову і ЖЕК також збираються переносити до Буська.
AVB пише:
putrya, які там чутки! Пошта ВЖЕ працює через Буськ. Отримуючи листа, бачу штемпель їхнього відділення, дата якого раніше за дату золочівського штемпеля на 3 дні! То тепер лист з Европи буде йти 4 дні до "Пупа всєя землі" і потім ше три дні до нашого міста!
Про нотаріусів я вже писав.

Ходять сміховинні чутки, шо директором там тітка з Бродів, бо ніхто з буських не міг роздуплитися по Бродівському району.

додано через 7 хвилин 2 секунди:

vaymut пише:
Нашу газову і ЖЕК також збираються переносити до Буська

А давайте виступимо за приєднання Львова до Вороняків!
А шо? Виглядає логічно...

додано через 6 хвилин 41 секунду:

putrya пише:
Ходять чутки про об'єднання, чи перенесення пошти в село Буськ.

Дядьку, не чмиріть інших, і вони не віддячать вам тим же.
Не дивлячись на мінімальність цього містечка, воно сміливо розвивається, а про периферію я взагалі не говорю, чого я на жаль не помічаю в рідному місті...
Там до речі давно є справжній маркет (шось в дусі Барвінка).
i як це змiнити?
Коли страйк?
Чи флешмоб з ковриками?

Posted from a Nokia mobile phone
Краще з кефіром і яйцями!
... тухлими...

Posted from a Nokia mobile phone
Ну всяко буває, але я хтів би глянути на того варята, який то все задумав. Так сказать, заглянути йому в чесні очі

додано через 40 секунд:

На біса та реформа?
tymofiy пише:
На біса та реформа?

наверху порешали
одной деревней больше..... одной меньше..........
Люди, активніше!
Коли почнети за кожною справочкою їздити в Буськ - буде вже пізно!
Я собі уявляю: Хай навіть 1 % золочів'ян одного дня ше й з іншими мешканцями інших обділених міст приїдуть до Буська ЗА ДОВІДКАМИ! Бідний Буськ!!! Та ми його в момент задусим з то рехвормою!
Форумчани, а може тут причина є дуже проста? Просто земля і нерухумість СМТ буде дешевшою чим то все буде районове? ГА? Саме головне то:що кому то з наших чиновників вигідно Золотнику чи Фенчаку??? А може обом? Ну а потім зроблять знов район коли все розідруть.

Шо коштує ар землі у Львові, шо в Золочеві є ж різниця?
Та Мисто яке мае историчну циннисть, проминяти на гроши, треба доброго шпака мати в голови! А ще як ти в ньому народывся, до чого люды опускаються.