Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Армія

Автор Повідомлення
Армія
Як ви ставитесь до української армії?
Армія, а де вона є Українська? Практично ніяких змін не має в ті сфері, хіба що в елітних військах, якщо армія буде по контракту, то може якісь зміни будуть?
Олег 100-відсотково правий. То шо ми маємо, то - не армія, а орава дибілів-голодранців! Це спалені намарно наші податки, і то левова їх частка! З такою організацією дійсно залишається їм лише на параді виступати та на с/г роботи залучати. На більше ця армія не придатна. І, не дай Боже, шоб вони робили шось серйозніше. Наслідки Скнилова пам'ятають всі!
Коли б вам довелося йти в армію - ви будете шукати різні способи щоб відкупитись від неї чи все таки підете? (мова йде про ту армію, яку ми зараз маємо)
Khrystik я би шукав як відкупитись від наї, хіба би бачив там своє майбутне?
Армія-то потєряний час життя. Якщо хтось любить садо-мазо, тоді армія йому сподобається і він получить багато кайфу від дєдовщини, я пас, і якщо би треба було, відкуплявся би різними способоми...
А я щось таке чула, що потім можуть на роботу не взяти, якщо не відслужив в армії. І тоді хлопці йдуть і платять ще за то, щоб їх в ту армію таки взяли...
В нас все купується!!
Я служив, давно то було. Тяжко було. Але чи шкодую я про "втрачений" час-ні не шкодую!
А мій татусь каже що пацан без армії, то саме шо без..... Але я б навіть нікому з своїх друзів не побажала такої каторги... а хто пройшов через це, той звичайно ж герой
Khrystik пише:
Як ви ставитесь до української армії

Підозрюю що ти не дівчина!!!
Можу сказати тільки одне - в армії не служив(не беруть), але скільки моїх знайомих через це пройшло, ніхто не хоче згадувати. Наша армія ще не є такого рівня, щоби туди хотіли йти молоді лди для того щоб дійсно пройти своєрідну школужитя. Сучасна армія це прсто посміховисько, замість того щоб набратися якихось військових навичок, хлопці просто гроблять там своє здоров"я. Особисто я не жалію, що не пішов туди()нема за чим жаліти
Мені вистачило військової кафедри, шоб ближче доторкнутися до перлин цієї трагікомедії.
jakson пише:
Підозрюю що ти не дівчина!!!

А даремно...
видно з розмови що ніхто з вас в армії не був і не знаєте що це таке і навіщо воно і з чим його їдять...
думаю краще не говорити..
хтось казав " не хочете годувати свою армію будете годувати чужу " якаби вона не була хоч вже така.. яка є
шановний Richard про "потеряний час " помиляється і на жаль в нього "потєряне" розуміння доцільності військової організації як такої
jumeau
Я надзвичайно радий, що у вас шановний правильне розуміння " доцільності військової організації як такої " і що ви пізнали всі ази військової служби на Україні. Побільше би таких розуміючих як Ви в наші війська, може би тоді на учєбках наші не попадали в пассажирські літаки, не обстрілювали би житлові будинки в Борисполі, і мали би відповідну техніку для авіа-шоу в Скнилові.
jumeau пише:
видно з розмови що ніхто з вас в армії не був

Очі відкрийте і почитайте
Richard на моїх очах хлопець пригнув з висоти 30 м і помер від крововиливу внутр органів.. Зробив як хотів. Різні випадки бувають..
Скажу одне. В армію можна йти тоді, коли туди будить брати нормальних людей. Щоб не виходило так, що пішов хлопець в армію, до неї він займався компами, здобував знання, просувався у цій галузі. І тут потрапив до армії, де їм командує сержант, який до армії був тупим загнаним иком і все що вмів і знав це як напитися, обдутися датикомусьтягла або ж його получити від когось. Ну і ше вважав що "живе по панятіям рєального пацана".
в армію треба йти всім і шоб тупий на мудрого подивився і мудрий тупого побачив і зробив висновки..
Тільки в нас є така штука шо на одного мудрого рота тупих припадає
ти перебільшуєш
цікаво в яких військах ти служив.. ??
Можливо так і не всюди, але є і то десь на 45-55 відсотків саме така наша армія
vj.Aver пише:
Можливо так і не всюди, але є і то десь на 45-55 відсотків саме така наша армія

Далі припиняю всяку розмов у цій темі. Бачу ти людина, яка просто є патріотом нашої армії. Це звичайно добре, але все-таки іноді треба прислуховуватися до інших думок а не брати все в штики, бо це не зівпадає з твоїм переконанням.
до яких інших думок ?? шо треба тікати від армії і все таке
кожен робить як хоче і дурдом там є не перечу... але вона така бо ми такі
vj.Aver пише:
Тільки в нас є така штука шо на одного мудрого рота тупих припадає

Мені здається, шо ти би був ротним в тій роті Я тіпа пожартував, не сприймай серйозно(написав во избежаниє разборок)
jumeau пише:
в армію треба йти всім і шоб тупий на мудрого подивився і мудрий тупого побачив і зробив висновки.. Smile

якби в армію ходили, щоб подивитись один на одного, то ше таке, а то ж знущаються над 'духами'.
А потім приймай, дорога мамо, сина з армії "ногами вперед"... Оце ваша армія???
Khrystik пише:
А потім приймай, дорога мамо, сина з армії "ногами вперед"... Оце ваша армія???

Якщо Ви думаєте, що в армії гине більше людей, ніж в п"яних дебошах і від наркоти-то Ви помиляєтесь.
Васілій пише:
Якщо Ви думаєте, що в армії гине більше людей, ніж в п"яних дебошах і від наркоти-то Ви помиляєтесь.

А чи мало людських дітей страждає від військової дідовщини? Чи Ви вважаєте, що дідовщина гартує чоловіка?
Васілій пише:
Якщо Ви думаєте, що в армії гине більше людей, ніж в п"яних дебошах і від наркоти-то Ви помиляєтесь._________________

По-перше, я такого не казала - це зовсім інша тема, а по-друге, я глибоко сумніваюсь в тому, що в армії гинуть саме такі хлопці, що схильні до нарко чи алкозалежності. А більше чи менше - це не важливо! Я вважаю, що в армії взагалі не має бути таких випадків!!! Поставте себе на місце батьків цих хлопців: посилаєш в армію і тим самим ризикуєш життям і здоров"ям своєї дитини. Те, що твориться в наших арміях не показує її з хорошої сторони!
Погодьтесь, що служити все одно хтось мусить. І булоб чесніше:або всі(здорові)служать, або не служить ніхто. Вище було сказано, що армія така, які наші люди, бо то ми самі в тій армії один одного мордуєм. Трохи путано, але най буде
vaymut пише:
Васілій пише:

А чи мало людських дітей страждає від військової дідовщини? Чи Ви вважаєте, що дідовщина гартує чоловіка?

Трохи таки гартує! Про п"янку я написав тому, що мене дивує як мама з татом дозволяє свому сину вештатись і бухати по кабаках, і притому боїться служби в армії. Ви ж згідні , що в п"янках гине більше людей, ніж в армії?
AVB пише:
орава дибілів-голодранців
я в шоці так обізвати 100000 чоловік, я з тобою не згідний, там служать класні пацани, які не змогли відкупитися від армії
Солдата Сергія Іващука катували всю ніч

Після цього він передумав ставати міліціонером

Солдат-кінолог Сергій Іващук лікує побиті нирки у військовому шпиталі Хмельницького (фото: Інна ЛАГУТА)

”У ніч на 8 липня ми поверталися з наряду: четверо прапорщиків і восьмеро солдатів-строчників, — розповідає солдат військової частини 3053 у Хмельницькому Сергій Іващук, 22 роки. — Я йшов попереду. Прапорщик Семенюк лаяв мого начальника, теж прапорщика. Я кажу: ”Не годиться казати так позаочі”.

Семенюк обурився. Наказав Іващукові закрити рота. Коли той не втих, скомандував солдатам надягти на Сергія наручники. Штовхнув Іващука на асфальт, той розбив голову.

— У мене вирвалось: ”От козли”, — згадує Сергій. — У відповідь мене почали дубасити.

Із Сергієм Іващуком зустрічаємось у військовому шпиталі, де той два тижні лікує побиті нирки. Він родом із Хмельницького. Батьки працювали на заводі, нині торгують на базарі, 28-річна сестра Тетяна живе окремо. Хлопець отримав диплом спеціаліста за фахом ”трудове та комерційне право” у місцевому інституті.
Вирішив стати міліціонером. Після короткого стажування у Зарічанському та міському відділах міліції — хотів побачити роботу міліції зсередини — пішов служити у внутрішні війська. У навчальному корпусі в місті Золочеві на Львівщині вивчився на спеціаліста служби собак й перевівся до Хмельницького. Обіймав посаду старшого дресирувальника.

— Мене били за якусь сотню метрів від частини, — веде далі Сергій. — Потім, так і не знімаючи наручників, завели у казарму.

Іващука підвели до тумбочки днювального. З офіцерів в казармі чергував капітан Руслан Русановський. Прапорщик Семенюк сказав, що Іващук — п’яний.

— Капітан, слова не сказавши, зацідив кулаком в лице, — згадує хлопець. — Я впав, з носа потекла кров. Мене повели в туалет, бо Русановський наказав скупати. Жбурнули в душову. Перед очами все поплило. Солдат з мого призову Олексій Налісніковський включив воду. Я не міг дихати і вирватися з наручників.

Іващук не розумів, чому з нього знущаються. Адже у казармі ні з ким не сварився. Взагалі більшість часу проводив у розпліднику кінологічної служби, дресирував німецьку вівчарку Байкала.

— Найважче було терпіти не фізичний біль, а тоді, коли вони зрізали з мене іконку, — каже Сергій. — Це подарунок близької людини. Душу з мене витягли й кинули на підлогу. Потім завели в клас бойової підготовки. Поклали на матрац і замотали скотчем руки. Так я пролежав цілу ніч. Час від часу просив розв’язати, та ніхто не зважав.

Уранці прийшов старшина і наказав відпустити Іващука. Йому дали іншу форму. День Сергій провів у кінологічній школі. Боліло все тіло. У пояснювальній записці написав, що увечері 7 липня випив 50 грамів горілки і бокал пива. Опівдні приїхали батьки.

— Мати дала мені ляпаса, бо їй нарозповідали всілякого, — каже Сергій. — Ніби я хотів усіх побити. Мені стало прикро, я нічого їй того дня не розказував. Потім вона про все дізналася сама.

Натомість військові звинувачують Іващука.

— Солдати, які перебували з постраждалим, кажуть, що він був п’яний, — запевняє слідчий військової прокуратури Хмельницького гарнізону Павло Бурлака. — Нині триває перевірка.

Про сп’яніння говорять і в частині.

— Солдат випив, і його доставляли у частину, — каже виконувач обов’язків командира майор Олексій Мельник. — А звідки побої? Ви ж самі розумієте, що п’яна людина може впасти.

Батьки Сергія не вірять, що син міг напитись на службі.

— Мені на мобілку телефонував якийсь військовий, — розповідає 49-річна Галина Іващук, мати Сергія. — Казав, що Сергій самотужки хотів побити весь патруль. Коли ж я запитала про синці на його тілі, він просто поклав слухавку.

— Що тут говорити, — перебиває батько Микола Іващук, 50 років. — В армії дідівщина була, є і буде завжди.

Михайло ПЕРКОВ http://gpu-ua.info/index.php?&id=174584
Васілій пише:
Погодьтесь, що служити все одно хтось мусить.

погоджуюся
vaymut пише:
дідовщина гартує чоловіка

скоріш за все вчить виживати. Дідовщину не відміниш, вона була і буде, і той хто приходить в армію повинен вчитися знати де змовчати а де вставити слово, і діди так ставляться до новачків тому, що до них самих так ставилися колись, і ті духи-майбутні діди ( чемні хлопчики які не загрузли вдома в п"янках чи наркоті )будуть ТАК САМО "виховувати" молодняк , не зважаючи на те, що їх теж "виховували" в свій час .
Українська армія нікудишня
Служити дванадцять місяців - це вас лякає? Чи краще бути білобілетником. Перед всіма будете стидатися.
Відслужив рік і почуваєш себе людиною, яку будуть поважати в суспільстві.
Васілій пише:
Погодьтесь, що служити все одно хтось мусить.

Армія має бути професійна... Служити мають люди по контракту... А не всі кому не лєнь...
cheruka пише:
яку будуть поважати в суспільстві

шоб почувати себе людиною, яку поважатимуть у суспільстві замало року служби в армії. Мужчин поважають не за те, шо він відслужив , а по багатьом іншим критеріям.
На мою думку чисто контрактна армія в наших умовах є не зовсім доцільною. Все таки я вважаю що армію має пройти кожний здоровий мужчина. Повністю контрактних армій здається дуже мало.
Краще 30 кваліфікованих спецназівців, чим цілий вагон різного зброду...
massacra пише:
Краще 30 кваліфікованих спецназівців

Для чого спецназівці скажімо на аеродромі чи в танку?
Масакра, ти сам служив?
А як стати спецназівцем, якщо не будеш служити. Чи може за кордоном десьв Чечні або талібів наймати служити в Україні. Ось тому треба на рік призвати хлопця(хоч і добровільно, хоч и примусово), а там він вже розбереться чи подобається йому служити чи ні. Хоче він залишитися за контрактом на 5 років, чи через рік на гражданку додому. Значить це не його покликанння. Спецназівцем стане людина яка вже попробувала і понюхала пороху. Так вибирають спецназівців і набирають контрактників. В кого який поклик. Дівчата теж йдуть служити - може теж мають хист до воєенної справи.
cheruka пише:
Перед всіма будете стидатися.

Відслужив рік і почуваєш себе людиною

Ага, а хто не грає в хокей - не мужик?
Васілій я не служив і дуже довольний, шо не просрав 1,5 року життя... А ти хочеш сказати що армія це коли траву фарбують до приїзда начальника чи листочки на дерева привязують? Це їхнє пряме призначення? Це вони так "воюють" чи захищають Батьківщину? Чи може коли дачі начальничкам будують? А на аєродромі теж потрібні свої специ... а не воїни з мітлою в руках... Армія повинна бути контрактна і там повинні служити люди свого діла, яким це подобається і яким це цікаво, які до цього прагнуть і навчаються, навіть самостійно... Які цінують своє робоче місце і пишаються своєю роботою...