Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Армія

Автор Повідомлення
massacra пише:
це коли траву фарбують до приїзда начальника чи листочки на дерева привязують? Це їхнє пряме призначення? Це вони так "воюють" чи захищають Батьківщину? Чи може коли дачі начальничкам будують? А на аєродромі теж потрібні свої специ... а не воїни з мітлою в руках...

Ти от не служив а знаєш. Я наприклад такого не бачив В основному всеж таки не так як ти пишеш.
massacra пише:
я не служив і дуже довольний, шо не просрав

Як ти можеш знати що не просрав, коли не служив? А може тобі би сподобалось Я не можу сказати про свою службу нічого поганого. Побачив троха світу, людей. Придбав декілька спеціальностей, які хоч ніколи не згодились мені, але дають деяку впевненність, що я не пропаду навіть при поганих для мене життєвих обставинах.
Може це і високі слова, але "єсли завтра война"(тьху-тьху, не дай бог), то прийдеться воювати всім. І тобі теж. Просто той хто служив має більше шансів вижити
Цікаво просто на що ти потратив тих 1,5 роки. яких ти якоби не просрав?

додано через 2 хвилини 36 секунд:

massacra пише:
А на аєродромі теж потрібні свої специ...

Тобто ти вже згідний що одним спецназом не обійтись?
Васілій пише:
ти вже згідний що одним спецназом не обійтись?

всіх під одного не заточиш і не треба, бо кожні війська мають своє призначення і свої нюанси...
Васілій пише:
Я наприклад такого не бачив

значить повезло і попав в нормальні війська... а в якому році ти служив? в 199... чи раніше?
Васілій пише:
Як ти можеш знати що не просрав, коли не служив? А може тобі би сподобалось

я бачу по стану Золочівської військової частини... І скажу шо мені таке життя не подобається..
Васілій пише:
Придбав декілька спеціальностей

В мене вже теж є не одна спеціальність і
Цитата:
які хоч ніколи не згодились мені, але дають деяку впевненність, що я не пропаду навіть при поганих для мене життєвих обставинах.

Васілій пише:
"єсли завтра война"

то ніхто ножичками-палочками воювати вже не буде... кинуть бомбу і всі готові... і грубі і худенькі і бідні і багаті...
massacra пише:
кинуть бомбу і всі готові... і грубі і худенькі і бідні і багаті

Васілій пише:
Повністю контрактних армій здається дуже мало.

факти давай факти
Факти-легко Одна з саміх боєздатних армій світу-Ізраїльська-далеко не контрактна. І служать там не тільки мужчини.
Мо ти скажеш де армія комплектується за чисто контрактним принципом?
Васілій пише:
І служать там не тільки мужчини.

ххха! Америку відкрив...

Не скажу, бо незнаю, не цікавлюсь таким.

Тільки контрактна армія бути неможе, бо буде те саме, що Україна без ядерної зброї, або й гірше.
astrolik пише:
Васілій пише:
Повністю контрактних армій здається дуже мало.

факти давай факти Mr. Green

astrolik пише:
ххха! Америку відкрив...

Не скажу, бо незнаю, не цікавлюсь таким.

Тільки контрактна армія бути неможе, бо буде те саме, що Україна без ядерної зброї, або й гірше.

Шо куриш? Відсип троха

додано через 5 хвилин 50 секунд:

В Європі найманих(контрактних) армій лише 7(Бельгія, Великобританія, Ірландія, Ісландія, Люксембург, Голандія і Мальта)
ну ти і д***л, ти читати і розуміти прочитане вмієш
знаєш ти повний грамотний ацтой
Попередження
Попередження видане admin (02.11.2007 18:00, дійсне до: завершено)
Причина: пряма образа. причому не вперше. наступна карточка буде червоною
Ну поясни д... лу цю фразу
astrolik пише:

А ти таки дунув сьодні
astrolik пише:
ти повний грамотний ацтой

П"єть разів перечитав-так і не поняв всієї глибини. А можи я все таки поспішив зачислити тебе до "мислячих"
Я мав на увазі, що тільки контрактної армії в загальному складі військ не можу бути, бо та країна просто ризикує залишитись взвгалі без армії. А Україну хто тепер уважає без ядерної зброї в Європі наприклад?. Тобто почнуть зневажати(у випадку у Укр.), типу перейшли на бізнес-армію.

Васілій пише:
А ти таки дунув сьодні

... в мене мозгів хватає, щоб не дути ...
Васілій пише:
В Європі найманих(контрактних) армій лише 7(Бельгія, Великобританія, Ірландія, Ісландія, Люксембург, Голандія і Мальта)
звіки такі дані, це гон .

Треба розрізняти найману армію і службу за контрактом, а тоді розводити дискусії
massimo пише:
найману армію і службу за контрактом

Ну ти ж зрозумів що я мав наувазі Чи будем чіплятися до слів.
massimo пише:
звіки такі дані, це гон Shocked

Читаємо:
Из 189 государств, перечисленных в справочнике "Вооруженные силы стран мира", только в 59 странах армии наемные. Еще в 6 странах смешанный принцип комплектования. О 10 странах нет сведений на этот счет. В остальных 114 странах армии комплектуются исключительно призывниками. Счет получается 1.89 к 1 не в пользу наемной армии.
В Европе, по которой прокатились две мировые войны, и где слишком хорошо знают "ценность" наемной армии, по этому принципу комплектуют свои армии только 7 стран (Бельгия, Великобритания, Ирландия, Исландия, Люксембург, Голландия и Мальта). Еще в 4 странах комплектование смешанное. Это Германия, Дания, Молдавия и Франция. Остальные 25 стран исключительно по призыву. Заметим, что из всех европейских стран, имеющих наемную армию, только Великобритания это весомая страна, а из имеющих смешанные армии только Германия.
http://army.armor.kiev.ua/hist/kontrakt-army.shtml
Васілій а чого ти тут пишеш на іноземній мові? я нічого не зрозумів. пиши щоб понятно було!
putryа пише:
я нічого не зрозумів. пиши щоб понятно було!

Не бери в голову, то не тобі писав. Нашо тобі то? Випий пива, поригай-ото круто!
а я до армії нормально відношуся. Бувала в нашій воєнній частині. Там солдати як солдати, просто там вони як хлопці з "Кадетів" - прикалісти.
Тема вже давно закрита, всі висловились, але додам, що було б не погано, якби чоловіча половина форуму, яка не служила в армії, сходила туда хоч не на довго.