Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Як привернути його увагу?

Автор Повідомлення
Як привернути його увагу?
Як привернути його увагу? Якими способами і хитрощами?
Йой... А Ви впевнені, що хочете привернути саме
Олег пише:
його увагу

Може все таки "Її увагу"
Олег пише:
Як привернути його увагу? Якими способами і хитрощами?

Олег, я для чого тобі привертати його увагу? Жінки надоїли, хочеться нових відчуттів?
Та заждіт, народ, глумитися з хлопа! Може він про Зубара говорить і проблеми жителів міста!
Зараз я питаю в дівчат , а потім можна спитати і хлопців теж саме? Те повідомлення стоїть в розжілі знайомст. і запитання до дівчат?
Ну і що ж так зразу дівчата видаватимуть свої секрети?
Khrystik ну чому зразу так "секрети", а як трохи повидаєте свої секрети то нічого страшного не станеться?
Олег
Ну а як на рахунок того, що дівчина повинна бути загадкою і таке інше...
Так-так! Загадкою. А ше книжкою. Але дуже зле коли вона привертає увагу маркою обгорткою, а зміст має сірий.
Khrystik ну наприклад він Вам подобається і в нього є дівчина яка байдуже ставиться до нього і Ви то бачите, як Вам діяти в тому випадку? Чи показати йому що Ви не байдужі йому чи наоборот не вішатися на шию? Чи інакший метод почати вивчати його смаки і те чим він живе і показувати йому що ваші інтереси в дечому співпадають? І так завоювати його!? (завойовниці ви наші)
У даному випадку я дивилась би на те як я ставлюсь до тієї дівчини. Якщо вона - моя подруга, то я, напевно, не буду нічого робити. Пошукаю собі інше захоплення.
А якщо його дівчина викликає в мене негатив, то буду старатись зробити так, щоб того хлопця зацікавити собою, але точно не буду
Олег пише:
вішатися на шию
Це заняття не гідне поважаючої себе дівчини. Як не клюне, то сам винен. Йому ж гірше.
Як співає Сашко Положинський: "Бо таких як я багато, а така як ти - ЄДИНА!"
Khrystik пише:
Це заняття не гідне поважаючої себе дівчини. Як не клюне, то сам винен. Йому ж гірше
А деколи серцю не прикажеш? І що робити?
я вже тут десь писала, що не вірю в ту всю беліберду про вічне кохання і так далі, все в житті проходить. І та симпатія пройде... з часом... Треба буде трошки помучитись і почекати. Якщо я в того хлопця не викликаю жодного інтересу то для чого бігати за ним? Не думаю що він того вартий!
Я на 100% згідна з Khrystik. Вічне кохання - це добре відома всім баєчка, якою можна заколисувати на ніч дітей.
Ага, розказуючи як принц з принцесою жили довго і щасливо, і померли в один день!
Khrystik пише:
У даному випадку я дивилась би на те як я ставлюсь до тієї дівчини. Якщо вона - моя подруга, то я, напевно, не буду нічого робити. Пошукаю собі інше захоплення.
А якщо не зможеш найти нове захоплення тоді що будеш робити?
Почну краще шукати!
Khrystik пише:
Почну краще шукати!
Питання : а які способи будеш використовівати в пошуку?
Нє, ну ж вірно кажут: Кіко вовка не годуй, а гірше баби звіра не має! От звідки ви взяли таке шо кохання не існує??? А що існує, привернена увага?
Якщо жінка захочить когось то вона добється його любими способами, то є дійсно "звір" в тому плані!!!!!
AVB
правда в мене був гарний вірш на ту тему в фотографіях? там є відповіді на всі тутешні запитання, можна його сюда?
Альонка пише:
Вічне кохання - це добре відома всім баєчка, якою можна заколисувати на ніч дітей.

Шкода мені вас, дівчатка. Бо як себе налаштуєте, так воно і в життю буде. Обережно зі словами. Думка матеріальна.
VIA пише:
Бо як себе налаштуєте, так воно і в життю буде

Ніхто ні на що себе не налаштовує! Просто варто дивитись на такі речі тверезими очима, щоб потім не було великих розчарувань! Давайте будемо реалістами...
Вічного кохання напевно нема, хоча я в нього вірю Просто після весілля і народження дитини, кохання відходить на другий план. Появляються нові проблеми, життя міняється, стосунки також, як правило в таких випадках кохання гасне і хтось з молодих починає ходити налєво або принаймі дуже бажати сходити налєво. Подружнє життя продовжується для дитини...
Richard пише:
Просто після весілля і народження дитини, кохання відходить на другий план. Появляються нові проблеми, життя міняється, стосунки також, як правило в таких випадках кохання гасне і хтось з молодих починає ходити налєво або принаймі дуже бажати сходити налєво. Подружнє життя продовжується для дитини...

От-от... і я про те ж. Але ми трішки відхилились від теми.
Шо за чорні картини майбутнього подружнього життя? Я думаю, що нічого в стосунках не міняється і не гасне, а навпаки, розгоряється, з'являється бажання жити. І не просто як-небудь, а є мета-для цієї маленької істоти, що так схожа на обох.
Бажаю тобі, щоб у твоєму подружньому житті все було саме так як ти описала!
Richard пише:
Good girls go to heaven, bad girls go to my house. Richard

ВАУ!!
Ну хочу сказати, що я все-таки у вічне кохання ВІРЮ... але тема не про це..
Секретів думаю ніхто не схоче видавати, адже хлопці тоді не поведуться, все будуть знати.. далі
Думаю в кожної дівчини ці способи свої особисті, і в кожної не менш оригінальні. І навіть, якщо хотіла б поділитись цими секретами не можу зараз нічо написати, бо ці методи якось завжди самі випливають по ходу ситуації! А наперед сидіти і планувати зроблю, то, то і т. д. т. п. не люблю
Шоб привернути увагу треба: Задерти спідницю!
ХЕ-ХЕ-ХЕ та ніякі спідниці задирати не треба)))), привертаєш увагу своєю наявністю з ним в одному місці)))
Такий варіант тоже підходить!
Pliocen пише:
Шоб привернути увагу треба: Задерти спідницю!

І чим вище тим ліпше , чесно кажучи ще є розум, вміння знайти тему для розмови, саме головне щоб ваші характери подобалисся один одному, і все буде в нормі.
я думаю, якщо вона задре спідницю ЧИМ ВИЩЕ(до самих цицьок), то буде вже смішно виглядати)))і потім можна тому пацану сміятисяяяяя))))
st.fergi пише:
я думаю, якщо вона задре спідницю ЧИМ ВИЩЕ(до самих цицьок), то буде вже смішно виглядати)))
То ще все залежить від цицьок
st.fergi пише:
я думаю, якщо вона задре спідницю ЧИМ ВИЩЕ

На яке місце ловитиме, на те місце пригоди і отримає.
mops пише:
На яке місце ловитиме, на те місце пригоди і отримає.

з фразою про спідницю вам до Pliocen)))))
Взагаліто це для дівчат - хлопці спідниці не носять. Люди взагалі дивні істоти, не розуміють простих речей: на що ловиш - те і спіймаєш. Якщо мужик хизується перед жінками своїми грошима, то таку він і дістане - грошолюбку.
mops пише:
Взагаліто це для дівчат - хлопці спідниці не носять

а ти прочитав попередні пости?)))хіба тут хтось вважає, що хлопці носять спіднички?
Якшо казав про спідницю то мав на увазі дівчат! коротше з святом весни вас і всього вам найкрщого!
Pliocen, не переживай так!))))на тебе ніхто спідницю не одів
Не, бо шось таке придумали!
А для чого саме, привертати його увагу?????
free_soul, а це ти в автора теми запитай!
AVB
Ну в принципі я і його питав!!

Він тобі може пізно ввечері відповість, або іншого дня, бо зара, напевне, до Львова на Луценка поїхав.
Знаєте яка мрія кожної дівчини? То коли вона оділа би бікіні на пляжі і коли вона би йшла, то всі мужчини би обертали голови за нею !!!!!!
Олег бікіні зараз не в моді, зараз модно танга і стрінги, ну а як гірше - міні бікіні.
Олег пише:
мрія кожної дівчини

то не мрія то реальність, на пляжі на дівчат не дивляться хіба сліпі, ну і може пудуарди
Олег пише:
Знаєте яка мрія кожної дівчини? То коли вона оділа би бікіні на пляжі і коли вона би йшла, то всі мужчини би обертали голови за нею !!!!!!

Таке "шо-нібуть" Ти, Олеже, де-коли як шось "видаш"
Олег, це навіть не мрія, а майже потребність кожної жінки, щоб її помічали, щоб комусь подобатись, щоб бути коханою. I бікіні тут ні до чого