Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Як привернути його увагу?

Автор Повідомлення
Би.
Таки так. Бікіні можна й не брати до уваги. Би. .
lenhen знаєш я сказав так образно, кожна жінка хоче щоб її любили і як найбільше!!
Олег можна подумати що мужики хочуть щоб їх ненавиділи
Мужик то такий товар, який довго не залежується , ну тут трошки інакша психологія:машини, крута апаратура.
Олег мені здається що твій останній пост з якоїсь іншої теми, так як логічного звязку з попередніми постами я не бачу
То є просто мій жарт і все.
Олег пише:
жарт
на рахунок чого жарт Олег задумайся, що ти пишеш!!!
Khrystik пише:
Може все таки "Її увагу"

Як казала Khrystik Олеже, давай тепер поговоримо як привернути увагу жінки, на твою думку? А то бікіні... пляжі...

додано через 3 хвилини 59 секунд:

Олег пише:
Знаєте яка мрія кожної дівчини? То коли вона оділа би бікіні на пляжі і коли вона би йшла, то всі мужчини би обертали голови за нею !!!!!!

і яка то дівчина тобі таке сказала?
мужчини обертають голови на пляжі за жінками і в бікіні і без бікіні, чи можливо ти десь бачив щоб ВСІ мужчини звертали увагу на мужчин (хоча всі ми знаємо що і таких вистачає) [/b]
Якшо говорити про те, як привернути ЇЇ увагу, то тут напевне немає якогось універсального способу. Кожна жінка посвому унікальна і неповторна. отже і її смаки такі ж самі оригінальні.
Але якщо мається на увазі просто зробити так, щоб на тебе подивились, то можна пробувати починаючи від нап'ялювання на себе різних шмоток до їх знімання, суміщаючи це з фінансово-політичною клоунадою.
mops пише:
хлопці спідниці не носять

То є правда, частково. Хлопці носять кілти

А увагу привернути дрібниця - ласти одягни і по Золочеву гуляти
st.fergi пише:
можливо хтось добивався свого не один день?

А що по твому конкретно означає "добитися свого"? Чоловіки мають на увазі одне, жінки - інше...
Можливо хтось не один день добивався привернення уваги або знайомства)))
Ну, дехто може познайомитись і зі своїми "дурузями", привернувши відповідно їхню увагу.
Стосовно "важливої в житті" людини, я знайомився і привертав увагу доволі поступово. Десь з пів року.
Увагу мою важлива людина привернула в першу ж хвилину.
А потім, на протязі пари тижнів приглядалися одне до одного(тобто я до нього))))
Як це так? А він до тебе - нє? Чи він тебе вже знав добре?
Він закохався з першого погляду
Ааа! зрозуміло.
Нє, ми приглядалися довго і ретельно, такщо "з першого погляду" тут ніц не було.
А за способи привернути увагу скажу такщо для невеличкої інтрижки, то і привертати не тре. Достатньо познайомитись і дійти "згоди". Якщо для великого аферного роману, то тут вже треба попрацювати. І підуть усякі різноманітні способи, від "мільйону алих роз" до "лопатою по голові"
Але якщо шукати супутника в житті для душі і серця, то не треба тут нічого показувати і старатись якось особливо. Просто треба повністю відкритись і представити обраниці себе справжнього зі всіма плюсами і недоліками. А споріднені душі самі прагнутимуть одна до одної. Це найнадійніший шлях до міцного довгого і повноцінного шлюбу.
Коли ти повністю відкриваєшся обраній людині , показуєш всі плюси і мінуси то це і є що ти стараєшся по особливому ставитися до цієї людини, тому що будь-кому ти все це не показуєш
Знаєш, я просто спитала себе: а чи хотіла б я зустріти старість з цією людиною, і в думках уявила нас літніми людьми, то все одразу стало на свої місця, я зрозуміла що хочу бути з ним
st.fergi, запитання:
Скільки ти вже років замужем, якщо не секрет? А щоб привернути його увагу дівчата то найкраще, як йдете на здибанку то трусики забувайте дома і "райську кущі" під "полоску" вистрижіть, і все буде ок! І ноги брийте, і вусів щоб під носом не було. Знаєте я десь читав, коли дівчина чи жінка забагато кричить то внеї в організмі виділяється забагато тостестирону (чоловічого гормону) і то впливає на волосяний "покров", тобто волосся починає рости під носом і на бороді, от так то робіть висновки
Шось мені не хочеться тобі з самого ранку "поради" давати....
Олег пише:
як йдете на здибанку то трусики забувайте дома і "райську кущі" під "полоску" вистрижіть, і все буде ок! І ноги брийте, і вусів щоб під носом не було.

то все сказано по особистих любительських захцянках

додано через 6 хвилин 56 секунд:

Олег пише:
Скільки ти вже років замужем

от якби ти був уважним форумчанином-читачем, ти б давно зрозумів скільки років я заміжня. А заміжня я 100% і щасливо, так що свої маневри підходу до мене можеш скрутити в трубочку і сховати кудись подальше
Олег
Давай так, ти не будеш казати, що нам робити, а ми тобі не скажемо, куди з тим всім ти можеш піти . ОК?
Як раніше твої пости ше були просто потішними(ги ... де-коли аж занадто), то тепер вони стали просто брутальними, пошлими і не приємними ... Думай що пишеш

додано через 14 хвилин 59 секунд:

І взагалі, як старша жоната людина, лікар, який-би мав бути високоосвічений, культурний може писати такі дурниці(мяко висловилась)... стидно батінька..."орал" ти наш форумівський
Олег пише:
А щоб привернути його увагу дівчата то найкраще, як йдете на здибанку то трусики забувайте дома і "райську кущі" під "полоску" вистрижіть, і все буде ок! Friends ROFL І ноги брийте, і вусів щоб під носом не було. Знаєте я десь читав, коли дівчина чи жінка забагато кричить то внеї в організмі виділяється забагато тостестирону (чоловічого гормону) і то впливає на волосяний "покров", тобто волосся починає рости під носом і на бороді, от так то робіть висновки Question Laughing Laughing

Алєг, так міг написати малолітній дрочер, але ж ніяк не поважний чоловік з політичними амбіціями
А звідки ти знаєш яка я людина Васілій і які мої амбіції ?
Тут форум не є заангажований приципами і пише собі хто що хоче, не подобається тобі не читай. Я тут не пишу матюками?
Олег пише:
Я тут не пишу матюками?

Ше но тільки того не хватало
Та чого ви так на Олега? Це ж такий стиль привертати увагу!
А от те, що матюків тут нема - це нам великий !
Угу, і стиль такий і любительські побажання
st.fergi, а що такий стиль якось впливає на тебе?
на мене абсолютно не впливаєчого то він на мене має впливати?за стилем прошу до АВБ
Я думаю, що привертати увагу не треба. Якщо людина когось кохає по-справжньому, то вона повинна про це сказати. Хоча ні. Я, щоб привернути свого хлопця увагу до себе пройшла багато етапів. І це мені принесло те, чого я хотіла рік.
Хотіти рік - то вже подвиг
"К свєдєнію..."
Мою увагу, наприклад, привертають ті людиськи, які є такі як є, зі всім багажем плюсів і мінусів, без дешевого позерства. Хоча привертання уваги - ше не факт, а факт - не ф*к.
Не люби никого, и ты будешь нравиться всем.
Посылай к черту весь мир, и тобой будут восхищаться.
Для привернення уваги існує безліч варіантів. Тільки реакція на ці варіанти може бути, як позитивна, так і негативна. Саме більше привертає увагу хлопців (аналогічно і дівчат) це ігнорування залицянь протилежної статі. Колись Пушкін писав: Чем больше женщину мы любим, тем меньше нравимся мы ей. Аналогычно можна сказати ы про мужчин.
Привертаючи увагу чоловіка, попередньо переконайтесть, що він вас гідний!