Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Асвальтування доріг

Автор Повідомлення
Асвальтування доріг
Треба ститати яким аскальтом асвальтуються наші дороги? Тому що є два види асвальту ЧОРНИЙ та СІРИЙ. Чорний асвальт не є екологічно чистий асвальт і ним асвальтують тількі віддалені дороги а сірий асвальт є більш екологічно чистим, тобто ним мають асвальтувати місто. І скіль списується грошей на асвальтування доріг. Тобто їх "ЗАКАТУЮТЬ"в асвальт а ми ЛЮДИ міста Золочева мовчимо. Я думаю пора спитати п. Золотника доки такий "Бардак" під його керівництвом буде творитися в місті?7!!
На багатьох вулицях НІЯКОГО асфальту взагалі немає... Таких жахливих доріг в місті з таким населенням я більше ніде не зустрічав! На стрийщині в містах з населенням 10-15 тис заасфальтовані навіть бічні вулички.
Ще одне питання - якість покриття. Ремонтують часто, але ЩО ЦЕ ЗА РЕМОНТ?!!! Присиплять і прикатають? І так щороку! Замість того щоб зняти старий асфальт, накласти армування і покрити якісно - "ямковий" ремонт, що тримається відсили 2-3 місяці...
Якщо треба якісного відновлення покриття викристовують таку схему: Наймається серйозна фірма і їй виплачується належна сума. В контракті умова: Дефекти покриття та поточний ремонт на протязі, скажімо, 5 років ЗА РАХУНОК цієї фірми. Усі це знають, але ТАК важко ВКРАСТИ. Відкат, звичайно буде - але ж це мізер, якихось 10-20% в кишеню. А звичним нашим способом - більше половини.
Отож, платіть люди податки, їх вміють гарно тринькати...
Перед тим як асфальтувати дорогу потрібно спочатку привести до ладу усі системи комунікацій, що йдуть під нею, а не так як у нас спочатку поклали потім зірвали і стало ше гірше ніж було
Нарешті я читаю розумну думку людей.
ВЗАГАЛІ ФОРУМ ГАРНИЙ.. Я НЕ РОЗУМІЮ, ЧОГО ТАКИЙ ПІШОВ НАЇЗД НА НЬОГО.. АЛЕ ВЖЕ БОЮСЬ ВИСЛОВИТИ СОЮ ДУМКУ... МОЖЕ І ЗВІДСИ ПОПРУТЬ
cenzored
Задайте собі питання: Чому весь час влада стоїть і дивиться як йде асфальтування? Що вони там щось розуміють? Чи допомагають фізично? Чому не найняти професійну фірму, де є люди які за всім слідкують?
Вони напевно прикидають скільки заасфальтовано і скільки можна офіційно показати грошей, затрачених на це асфальтування. І напевно ж ця сума буде більша за реальні витрати.
І шо, накапати на них в КРУ?
WESTik пише:
Форум - стандартний пхп бб2. От то шо є такі люди які сбе модераторами називають, а власник форуму написав шо спілкування без обмежень. А ти тепер пишеш шо боїшся свою думку висловлювати!!!! Пиши шо хочеш - спілкування без обмежень
нематюкайся
cenzored
"Задайте собі питання: Чому весь час влада стоїть і дивиться як йде асфальтування? Що вони там щось розуміють? Чи допомагають фізично? Чому не найняти професійну фірму, де є люди які за всім слідкують?
Вони напевно прикидають скільки заасфальтовано і скільки можна офіційно показати грошей, затрачених на це асфальтування. І напевно ж ця сума буде більша за реальні витрати."

Ну просто не можу не погодитися з написаним. Особисто в мене, коли в Золочеві починають раптово асфальтувати дороги, в голові виникає тільки одне питання - скільки грошей нашій владі треба десь списати, або я починаю пригадувати собі, чи бува не наближається якесь свято, до якого хоч трішки потрібно візуально відобразити ілюзією покладеного асфальту ті кошти, котрі на цей асфальт було виділено. Ось така в мене думка, бо в нашому місті просто так ніколи нічого не робиться.
День незалежності. Асвальтують все підряд сьогодні йшов в 22 00 ще асвали, позїжджалися всі начальники .
Критикувати ми усі уміємо. А хіба погано, що дороги стали трішки кращими?
Тут неділо в критиці, аділо в тому що влада має змінитися , тобто інтереси суспільства мають бути важнішими за особисті інтереси , а ми люди вже змінилися тому що ми хочемо кращої долі для нашої Держави і для наших дітей. Зараз на таких форумах формується думка молоді. Імолоді люди зрозуміли те :тля того щоб шось зробити треба обєднатися.
Олег пише:
Тут неділо в критиці, аділо в тому що влада має змінитися , тобто інтереси суспільства мають бути важнішими за особисті інтереси , а ми люди вже змінилися тому що ми хочемо кращої долі для нашої Держави і для наших дітей. Зараз на таких форумах формується думка молоді. Імолоді люди зрозуміли те :тля того щоб шось зробити треба обєднатися.

Ну раз так, та давайте підходити до справи конкретно - давай кошторис, давай фінансовий аналіз проведених робіт і на основі цих документів формуйте свої звинувачення і пропозиції. Марія має рацію, критикувати простіше всього. Хто з учасників форуму може хоча б подати приблизний кошторис на асфальтування 100 метрів вулиці шириною 12 метрів без заміни існуючого покриття? Шо хлопці, облом? Ну то не треба ля-ля тополя, "наша влада краде, просто так нічого не робиться " і т. д.
mops пише:
Олег пише:

Ну раз так, та давайте підходити до справи конкретно - давай кошторис, давай фінансовий аналіз проведених робіт і на основі цих документів формуйте свої звинувачення і пропозиції. Марія має рацію, критикувати простіше всього. Хто з учасників форуму може хоча б подати приблизний кошторис на асфальтування 100 метрів вулиці шириною 12 метрів без заміни існуючого покриття? Шо хлопці, облом? Ну то не треба ля-ля тополя, "наша влада краде, просто так нічого не робиться " і т. д.

Згідна на сто відсотків
Я згідна з Олегом
2Мопс: а для чого нам давати коштореси, для чого нам то знати??? то проблеми влади, а наше діло заплатити податки. А податки в нас солідні, і на шо вони йдуть???
П. С. До мене приїжав знайомий з Бельгії, так він взахваті від міста, але за дороги.... при вїзді в місто на першій ямі втулку вибив.
Але надії на прокращення чи то дороги чи то влади я не маю, хіба що мої внуки будуть насолоджуватись рівними дорогами і чистим містом. А так.... ну шо ж РЕСПЕКТ владі.... всі гребуть в свою кишеню. ИМХО
yulia пише:
Я згідна з Олегом
2Мопс: а для чого нам давати коштореси, для чого нам то знати??? то проблеми влади, а наше діло заплатити податки. А податки в нас солідні, і на шо вони йдуть???
П. С. До мене приїжав знайомий з Бельгії, так він взахваті від міста, але за дороги.... при вїзді в місто на першій ямі втулку вибив.
Але надії на прокращення чи то дороги чи то влади я не маю, хіба що мої внуки будуть насолоджуватись рівними дорогами і чистим містом. А так.... ну шо ж РЕСПЕКТ владі.... всі гребуть в свою кишеню. ИМХО

А у тебе є конкретні докази того, що хтось з чиновників привласнив певну суму з бюджету? Нема! Тому я і писав про кошторис - без хоч якихось реальних даних всі ваші закиди владу не дуже хвилюватимуть - це просто пусті слова
mops пише:
yulia пише:
Я згідна з Олегом

А у тебе є конкретні докази того, що хтось з чиновників привласнив певну суму з бюджету? Нема! Тому я і писав про кошторис - без хоч якихось реальних даних всі ваші закиди владу не дуже хвилюватимуть - це просто пусті слова

Не треба ні-яких доказів в цьому випадку. То як всі начальники крутились біля цих робіт говорить все за себе. Чи ви думаєте шо вони для народу так старались і слідкували як то всьо робиться? Вони в тому такі самі специ як ми з вами всіма, просто робили як попало, а лишнє бабло собі в кишеню. В цьому нічого дивного немає, так було і так буде...
2Richard: З таким підходом і за 100 років нічого не зміниться... Поки ми будемо немов сварливі баби плюватись в бік влади, доти вони нас не боятимуться.
які люди - така влада, яка влада - такі дороги!!!
І нема чого на зеркало нарікати, якщо морда крива!
bravissimo пише:
які люди - така влада, яка влада - такі дороги!!!
І нема чого на зеркало нарікати, якщо морда крива!

Угу...
2Мопс: а угу то тіпа шо ти на зеркало не нарікаєш??
yulia пише:
2Мопс: а угу то тіпа шо ти на зеркало не нарікаєш??

Ні, бо я точно знаю, за кого я НЕ голосував.
В нас просто нема грамотного адвоката, підвернув ногу на такій дорозі, і подав в суд.. і відсудив круглу суму.. я б навіть все віддала адвокату, лиш би він виграв справу
Ау, прокинся! Ти не в Америці, ти в Україні!
Шо ж тут скажеш, зовсім недавно заасфальтували вулицю Шашкевича (від міліції до колишньої "КАЗКИ"), а вчора там прорвало трубу, знов з'явились гейзери посеред вулиці... Знову будуть переривати вулицю, підривати асфальт, шо залатати (не поміняти) труби водопроводу. То як Ви думаєте, чи після так-званого ремонту хтось заасфальтує перериту дорогу і чи довго протримається ця вулиця без ям?
По правильному то робиться так :спочатку ремонтуються підземні комунікації тобто міняються старі труби, каналізаційні споруду а потім кладуть асфаль. Має бути комплексна бригада яка має ремонтувати такі неполадки від А до Я, але гроші мабудь списалися на ремонт каналізації та водяних труб. І де ті гроші пішли ви добре знаєте?
Олег пише:
По правильному то робиться так :спочатку ремонтуються підземні комунікації..... І де ті гроші пішли ви добре знаєте?

А хто тобі сказав що ті гроші були??? Дали на асфальт трохи, закатали шо змогли і бувай здоровий. І хто тобі сказав що існує така комплексна бригада, що все робить від А до Я, це абсурд. Кожен робить свою справу. Якщо наприклад водоканал розрив дорогу бо лопнула труба, то повинні за свої гроші відремонтувати дорогу бо це їхня вина. Треба вчасно дивитися за станом труб. Так є у всьому світі. У нас просто нема порядку, і нема кому перед ким відповідати бо всі родичі або знайомі.
Ага, "КУМИ" і "ЛЮБІ ДРУЗІ"...
Наскільки я знаю закордоном справді існують такі бригади. Просто в нас немає органів які би контролювали бюджетні кошти , а так можна красти як хочеш.
АГА.. ПРОПОНУЮ РЕАЛЬНУ ДІЮ, ЗБЕРІТЬСЯ ВСІМ СКОПОМ І ВИСТУПІТЬ ПРОТИ ЗАРПЛАТ ДЕРЖЧИНОВНИКІВ.. В ДЕЯКИХ ВОНА ПЕРЕВИЩУЄ 5 000 ГРИВЕНЬ В МІСЯЦЬ.. І ТО В НАС В МІСТІ... Я НЕ КАЖУ ПРО ВИЩЕСТОЯЩІ ІНСТАНЦІЇ.. ВОНИ І ТАК ЗАЙМАЮТЬСЯ МАХІНАЦІЯМИ..
Що значить "зберіться"? А ти що робитемеш?
я буду керувати і в перших рядах.. повір.. дурості мені хватить... але не факт що довго пожити дадуть
На разунок асвальтування, то в нас були позитивні зрушення на краще в томук плані вплоть до дня незалежності, надіюся що не тимчасові. А ще більше надіюся що дорогу робитимуть весною , а не напередодні зими....
Які то були позитивні зрушення я знаю , але діло в тому що гроші виділли на ремонт бюджетні, і їх далі крадуть. Якби не ївраї які приїжжають сюда молитися то довго ще би зрушень небуло.
А мені сподобався останній трюк-прікол з малюванням дорожньої розмітки просто по ямах, ще й засипаних брудом. Всістися можна!
Інтересно які кошти йдуть щоб знайти заасфальтований каналізаційний люк? Спочатку асфальтують, потім відшукують, а зрештою то може і добре, менше люків вкрадуть.
Гадаю, тепер нам асфальтування в Золочеві не побачити ше років з три. Якшо таки пройде новий бюджет, то усі наші податки потечуть на збагачення магнатів.
І що ж можна вдіяти? Та просто кожен повинен піти і запитати: На що пішли мої податки, коли я досі провалююсь в незаасфальтовані ями на дорогах? Кожен повинен або відстоювати доцільне використання своїх податків, або взагалі відмовитись платити тим, хто нічого не робить, а навіть подекуди погіршує наше становище!
Наскільки ви знаєте що дорога яка коло замку є виложена бруківкою, але вона заасвальтована чи кіривництво району погоджувало укладання асвальту на бруківку? То все мало погоджуватися в Києві в Управлінні збереження історичних цінностей. а той асфальт мав би положитися наприклад по вул. Іванв франка, хто робить закатування і відкатування асфальту? І скільки наприклад коштує прорив води в такому місті (ремонт труби і викладення асфальтом), а що буде коштувати така справа коли там би була бруківка? Зняти бруківку і переставити буде менше коштувати як покладення асфальту.
Зараз згадується давня поговірка: "весна покаже, хто де с.@. в", і це після того, як проїхався по наших основних вулицях, про бічні я взагалі мовчу, якшо не розрито водоканалом, то вибоїни на пів дороги, і знову нас чекає "ямковий ремонт", якого хватить максимум на один сезон... Аж серце болить, чого у нас все робиться через задній прохід???
vaymut пише:
знову нас чекає "ямковий ремонт"
А гроші куда будуть списувати?
Так хай той долбаний водоканал і латає дзюри! Якого х... труби так рвуться часто? Бо дуже нові і водоканал іх вчасно замінює! За шо тому водоканалу люди гроші платять? За повітря і файні вочі? Будуть рити - будуть і латати. І за шо платять автомобілісти? За дороги, по яких їздять? Так це танкодром де-не-де.
А взагалі нема чого платити! А автомобілістам - особливо! За що?
Кожен може порахувати, скільки він особисто викинув грошей податками, і скільки йому би знадобилось, щоб особисто навесли лад довкола своєї оселі. Але просто ше в людей совкові поняття - "То не моє, най держава робить..."
З дорогами в нас біда. А з тротуарами ще гірше. Ви подивіться на тротуар біля 'Родинної ковбаски' - суцільна каша. А біля джерела, що вічно б'є біля магазину 'Гранд'... Там болото по коліна. І всім до лампочки.