Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Діти вулиці

Автор Повідомлення
Діти вулиці
Інтересно скільки в Золочеві нараховується таких дітей, нехай по офіційних даних і скільки виділяється коштів з бюджету району на отримання таких дітей? А саме головне чи ті кошти попадуть за місцем призначення, а не осядуть в кишенях наших чиновників?
Олег пише:
а не осядуть в кишенях наших чиновників?

Олег, ненабридло ше? Чи ти готуєшся до виборів? Так рано напевно
Я повинен знати кому і за що я плачу податки, а чи мені то набридло то мої проблеми і куда я готуюсь тоже?
Просто дуже змахує на передвиборчу компанію:ти береш любу тему і в кінці майже всіх стоїть фраза типу[/quote]А саме головне чи ті кошти попадуть за місцем призначення, а не осядуть в кишенях наших чиновників?
Цитата:

Потім твої теми успішно "вмирають". Від цього складається враження що ціллю було написати саме ту коронну фразу
А саме головне чи ті кошти попадуть за місцем призначення, а не осядуть в кишенях наших чиновників?
Цитата:

Започаткував тему-то "тримай" її. Подивимось завтра
То виходить що собак жаліти потрібно, а діти які живуть на вулиці то так собі, то все законно і так має бути по Вашим словам Васілій і то виходить по Вашим словам передвиборча компанія ? Тоді я мовчу. Випадок з мого життя: батько з мамою виїхали на роботу і там пропали з невідомих причин, двоє дітей лишилося на руках у бабусі одному 6 років і другому 10 років, ми що могли то допомагали одежою часом і грішми, дальше не знаю як буде?
Ну шо пане Олег? Як я і говорив(на що ти дуже обурився) тема вмерла. А це означає, що діти вулиць тебе таки цікавлять менше чим власний PR.

БОЯН!!!
Олег пише:
Інтересно скільки в Золочеві нараховується таких дітей, нехай по офіційних даних і скільки виділяється коштів з бюджету району на отримання таких дітей? А саме головне чи ті кошти попадуть за місцем призначення, а не осядуть в кишенях наших чиновників?

Чергова тема пана Олега і знову те саме. Скільки можна? Я , чесно кажучи, не перестаю дивуватись Вашій "ерудиції" і "неординарності" . Мовчу про спосіб викладення і про те, на що звертає Вашу увагу більшсть на форумі - безпідставність звинувачення всіх і всія!
Якщо вже Ви так бажаєте допомогти "дітям вулиці" то давайте конктетні пропозиції а якщо не можете запропонувати конкретний план дій - краще мовчіть. Інколи мовчання "золото"
Чоміу Ви так обізлилися на мене я просто висловлюю свою думку, добре приходжу я в "Тарас" і там діти в 10 годині вечора танцюють "брейк", я не розумію невже нікого з Вас не цікавить їхня доля? Я тут нарвався на шквал звинувачень в мою сторону "чо я беспідставно звинувачую всіх і вся", мені просто шкода стало тих дітей і я би хотів довести до Вашого відома що проблема в нас така існує, а чи подобається вона вам чи ні то вже як оцінить аудиторія форуму, якщо вона Вам не сподобалась та тема то прошу вибачення.
Олег, не пиши "куди дивиться наша влада і чого вона нічого не робить", а напиши так "люди, як ми можем помогти тим дітям, може давайте їм шось скинемося на свята" Тоді впевнений народ підтягнеться до тої справи. Тоді буде видно, що доля тих дітей тебе дійсно хвилює, а то получаєтся ти використовуєш тих дітей тільки як предмет для критики влади.

А на рахунок брейк-денсерів, то помогти їм можна тільки їжею. Грошей на сігарєти я їм скидати не буду
Richard пише:
а то получаєтся ти використовуєш тих дітей тільки як предмет для критики влади.
Доведення до відома влади, а не критики.
Цитата:

Чого саме? То шо в нас є молоді брейк-денсери, які собі заробляють на сігарєти танцями в кабаках?Тому що, крім них і дітей циганів, я дітей вулиці не бачив в нашому місті. Хоча навіть наші брейк-денсери мають дах над головою, правда їдою все-таки могли би їм помогти. Якщо то ті про яких я думаю, то така допомога їм би не помішала, тим більше на свята...
Якщо Ви Ігор що в 10 років то молодий брейк-денсер? Чи йому потрібно в школу ходити???????
Олег пише:
Якщо Ви Ігор що в 10 років то молодий брейк-денсер? Чи йому потрібно в школу ходити???????

Олег, пробував прочитати що пишеш
А взагалі, якщо серйозно, не помічав в Золочеві безпритульних дітей. І це напевно така специфіка маленького містечка. Безпритульні з"являються, як правило, в місцях де є якісь гроші. І це , нажаль , до Золочева не відноситься.
Якщо мались на увазі так звані неформали-так і ми такими були колись. І в більшості з нас вийшли непогані чєловєкі(мені так здається). Всі ми виховувались на вулиці! Ну майже всі. Так , в нас були інші інтереси. Але й ми робили багато дурниць Якось так
На рахунок дiтей \"якi танцюють брейк\"
Хочу зауважити що вони ДIЙСНО заробляють собi на життя(а не тiльки на папiроси i пиво) i далеко не тiльки танцями! Танцi бiльш як розвага(+халявнi $) так що в любому випадку не жалiйте закинути iм пару рубасiв.
Лiтом iм не впадло:розгружати кавуни, товар на точки,i навiть вулицю пiдмести, там де це не зробили нашi \"доблеснi\" двiрники. Само. соб. за $
але лiпше чим, щоб кожен базарник знав iх в лице,i хапався за товар, аби нiчого не поцюпили, а вечером нанюхавшись клею в пiдвалi йшли гоцати брейк

Posted from a Nokia mobile phone
Олег пише:

Що значить "доведення до влади?"
Це виглядає смішно і досить таки примітивно. Інша справа, коли б Ви поряд з цим "доведенням" запропонували конкретний шлях вирішення цієї проблеми і взялися , для прикладу, за організацію "народної дружини" з числа представників партій, громадських організацій, міської влади, педколективів і т. д. та взяли на себе відповідальність за дотримання закладами громадського харчування Правил торгівля і дотримання законодавства щодо неповнолітніх осіб - це був би серйозний і конкретний вклад в вирішення цього питання.
А так....
kvartyrant пише:
Якщо вже Ви так бажаєте допомогти "дітям вулиці" то давайте конктетні пропозиції а якщо не можете запропонувати конкретний план дій - краще мовчіть.
Відновити дитячу кімнату міліції в Золочеві.
При дитячій кінаті міліції відкрити "Банк речей", тобто збирати речі від населення для таких дітей і також відкрити рахунок в банку де будуть збиратися кошти від населення, меценатів і підприємств та підприємців для вирішення цієї проблеми.
Васілій пише:

Олег, пробував прочитати що пишеш _________________
Перепрошую за не точне висловлення своєї думки, я мав наувазі що такі діти мають спати в ліжку в такий час, а не танцбювати в барі!!!!!!
Олег пише:

Наскільки я в курсі при райвідділі існує чи повинна існувати інспекція в справах неповнолітніх - та ж сама дитяча кімната міліції.
Олег пише:
При дитячій кінаті міліції відкрити "Банк речей", тобто збирати речі від населення для таких дітей і також відкрити рахунок в банку де будуть збиратися кошти від населення, меценатів і підприємств та підприємців для вирішення цієї проблеми.

черговий абсурд. Якщо вже вести мову про допомогу дітям сиротам, напівсиротам та малозабезпеченим або як Ви їх назвали -дітям вулиці то з якої це рації цим питанням має займатись міліція. Це кровне питання благодійних громадських організацій, управління соцзахисту та соціальної служби молоді РДА. На перше місце я не випадково поставив благодійні та громадські організації - їх роль в цьому питанні ключова. Щодо міліції, то вона може виступити з ініціативою створення, надавати підтримку та сприяти діяльності "народної дружини".
Чи Ви вважаєте, що справа громади тільки обрати владу а дальше вже хай вона сама собі мастить собі голову. Це типове "совкове" мислення. Пора вже нарешті навчитись думати, праціювати, ініціювати по-новому.
kvartyrant пише:

Наскільки я в курсі при райвідділі існує чи повинна існувати інспекція в справах неповнолітніх - та ж сама дитяча кімната міліції.

Олег пише:При дитячій кінаті міліції відкрити "Банк речей", тобто збирати речі від населення для таких дітей і також відкрити рахунок в банку де будуть збиратися кошти від населення, меценатів і підприємств та підприємців для вирішення цієї проблеми.

черговий абсурд. Якщо вже вести мову про допомогу дітям сиротам, напівсиротам та малозабезпеченим або як Ви їх назвали -дітям вулиці то з якої це рації цим питанням має займатись міліція. Це кровне питання благодійних громадських організацій, управління соцзахисту та соціальної служби молоді РДА. На перше місце я не випадково поставив благодійні та громадські організації - їх роль в цьому питанні ключова. Щодо міліції, то вона може виступити з ініціативою створення, надавати підтримку та сприяти діяльності "народної дружини".

Чи Ви вважаєте, що справа громади тільки обрати владу а дальше вже хай вона сама собі мастить собі голову. Це типове "совкове" мислення. Пора вже нарешті навчитись думати, праціювати, ініціювати по-новому.
А яка різьниця чи дітям вілиці чи дітям сиротам, але щоб та справа запрацювала, то вже називається "Чиплянням до слова" , але від державних органів і громадських організацій я такої роботи не бачу??? Я подав ідею так як мені було вказано вище?
Олег пише:
kvartyrant пише:Якщо вже Ви так бажаєте допомогти "дітям вулиці" то давайте конктетні пропозиції а якщо не можете запропонувати конкретний план дій - краще мовчіть.
Доречі така дитяча кімната міліції зараз відновлюється в ценрі.
kvartyrant добре як Ви підійдете до вирішення цього питання, може в Вас є оригінальніший підхід? Цікаво би було почитати? На рахунок дружин я вже читав мені той спосіб не сподобається.
Олег пише:
А яка різьниця чи дітям вілиці чи дітям сиротам, але щоб та справа запрацювала, то вже називається "Чиплянням до слова" , але від державних органів і громадських організацій я такої роботи не бачу??? Я подав ідею так як мені було вказано вище?

Пане Олег, давайте визначимось, щодо змісту терміну "діти вулиці " та діти з малозабезпечених сімей. Для мене "діти вулиці" - це підлітки які, вечорами тиняються по місту, сидять в барах , випивають там спиртні напої , курять , тобто всі ті, які не мають належного догляду батьків. Діти з малозабезпечених сімей - це діти-сироти та напівсироти та ті , дохід батьків яких не дозволяє їм нормально забезпечувати дитину. Те, що пропонуєте Ви стосується дітей з малозабезпечених сімей і займатись цим питанням повинні благодійні та громадські організації, соціальні служби. Щодо "дітей вулиці" я пропонував створити "народну дружину" з числа представників влади, політичних партій та громадських організацій , педколективів шкіль та батьківських комітетів. Вони повинні займатись питанням профілактики , виявлення фактів продажі неповнолітній спртних напоїв та тютюнових виробів, тобто забезпечувати громадський порядок в місті.
Олег пише:
Доречі така дитяча кімната міліції зараз відновлюється в ценрі.

Можливо це все ж не дитяча кімната міліції а громадський пункт охорони правопорядку. Як на мене це було б доцільніше.
Діти вулиці я мав на увазі не дітей в яхих батьки за кордоном, а дітей з малозабезпечених сімей де батьки п"ють і заставляють дітей займатися жебрацтвом та проституцією. І до речі де ті громаджські організації, які би мали робити щось для тих дітей? Наприклад я таких не знаю, тому що їхньої роботи не бачив? Та робота мала би полягати в хоть в такому плані: організація безкоштовних обідів для таких дітей, збір речей, іграшок.
Олег пише:
організація безкоштовних обідів для таких дітей, збір речей, іграшок.

Чи поможуть тим дітям іграшки, коли вони займаються проституцією?
MUBa пише:
Чи поможуть тим дітям іграшки, коли вони займаються проституцією?
Є ще інша категорія дітей яким від дати народження і до 12 років, є ще такий вік???
kvartyrant пише:
Щодо "дітей вулиці" я пропонував створити "народну дружину" з числа представників влади, політичних партій та громадських організацій , педколективів шкіль та батьківських комітетів. Вони повинні займатись питанням профілактики , виявлення фактів продажі неповнолітній спртних напоїв та тютюнових виробів, тобто забезпечувати громадський порядок в місті.
І Кого Ви бачити в ролі тих дружинників, тобто яких депутатів? Від яких партій? Чи їх взагалі виженеш на таке патрулювання після виборів?
Олег пише:
І Кого Ви бачити в ролі тих дружинників, тобто яких депутатів? Від яких партій? Чи їх взагалі виженеш на таке патрулювання після виборів?

Пане Олег, це все прописано в ЗУ "Про місцеве самоврядування"
Глава 3. Сільський, селищний, міський голова
Стаття 42. Повноваження сільського, селищного, міського голови
3. Сільський, селищний, міський голова:
21) забезпечує в межах повноважень, визначених законодавством, організацію охорони громадського порядку і громадську безпеку на відповідній території, дотримання законності та належну організацію роботи місцевої міліції;
Дальше - правова підстава для створення народних дружин чи по-сучасному - громадських формувань з охорони громадського порядку визначена в ЗУ "Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону" .
Стаття 3. Засади організації та діяльності громадських формувань
Координацію діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону здійснюють відповідно місцеві державні адміністрації та органи місцевого самоврядування.
І насамкінець, щоб все це ув'язати Глава 1. Повноваження депутата місцевої ради у раді ( ЗУ "Про статус депутатів місцевих рад")
Стаття 18. Обов'язки депутата місцевої ради у раді та її органах
Депутат місцевої ради зобов'язаний:
1) додержуватися Конституції та законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, регламенту ради та інших нормативно-правових актів, що визначають порядок діяльності ради та її органів;
2) брати участь у роботі ради, постійних комісій та інших її органів, до складу яких він входить, всебічно сприяти виконанню їх рішень;
3) виконувати доручення ради, її органів, сільського, селищного, міського голови чи голови ради; інформувати їх про виконання доручень.

Прошу звернути увагу на п.3 .
Як бачите дуже просто заставити працювати депутата над тим чи іншим питанням - просто винести з цього питання рішення Міської ради. Інше питання, як зацікавити громадян брати участь в "народній дружині". Тут важливим факторм повинна стати позиці відділу освіти, райдержадміністрації та інших державних органів а ткож органів самоорганізації населення, які потрібно ще створити.
kvartyrant і Олег, хлопці! За шо ви говорите?! Знаєте скільки заробляє американський шериф і його підлеглі? Хто буде платити їм за охорону порядку в місті? Держава? Чи жителі будуть скидатись по гривні? Чи може мер пожене депів на двір з гумовими кийками? Вони йому тоді швидко тими кийками мозги вправлять!
Там, де держава не дбає за громадян, вони самі повинні наводити лад довкола. Ніякі дружини не створювати, а самим тихенько, зате страшненько... , шоб іншим не кортіло!
AVB пише:
Там, де держава не дбає за громадян, вони самі повинні наводити лад довкола. Ніякі дружини не створювати, а самим тихенько, зате страшненько... , шоб іншим не кортіло!

Так мова якраз і йде про те, щоб самим, тобто громадою наводити лад . Але не тихенько а офіційно і згідно закону.
Згідно закону в нас можна лише у депутати пхатися! При цьому можна навіть обіцянки давати про "наведення ладу".
Вчора дивився телевізор в Україні зараз зареєстовано більше 140 тис. безпритульних дітей.
Отже, кожен 300-й українець є зареєстрованою безпритульною дитиною. На наше місто їх припадає 67, якщо розподіляти рівномірно по всій Україні. Але є і незареєстровані.
Чи є офіційні дані з нашої Статистики чи соціяльної служби про цих людей що стосується Золочівського району?
У Львівські обл. зареєстровано офіційно 61 одну дитину яка займається жебрцтвом.
В смислі? Вони платять податки?
Причім тут податки?!!Alexis, я маю наувазі те, що нелегальних напевно більше чим тих хто дійсно зареєстровані, а те що батьки тих дітей використовують їх в своїх цілях!!!! (ТОБТО КОЛИ НЕМАЄ ЩО ВИПИТИ). І з кожним роком таких стає все більше і більше
Олеже, зрозумій, бродячі пси і бродячі діти для наших чиновників нічим не різняться. Просто псів при необхідности можна вистрілятию А що робити з дітьми???????????????77
Точно!!! А чого забули тему про псів? Кумедна темка була...
Монахиня Артемія, 31 рік, із громади сестер Непорочної Діви Марії для п’ятьох дітей з різних сиротинців Львівської області стала матір’ю-вихователькою. У середині жовтня дві сестри Пристацькі Юля, 6 років, і Романна, 5 років, їхній 2-річний братик Назар та Надійка Гоба, 9 років, і 10-річна Вікторія Маніло вперше переступили поріг нового дому на околиці райцентру Золочів на Львівщині.

Триповерховий особняк, огороджений парканом із жовтого річкового каменю, між стовпцями немає сітки. Перед будинком дитячі гойдалки та гірка. Їх подарували дітлахам бізнесмени зі Львова. На дзвінок виходить монахиня, каже, що сестра Артемія поїхала до дитячого садка по трьох найменших дітей. Вона сама керує автівкою. За кілька хвилин у передпокої стає гамірно.

— Слава Ісусу Христу, — наввипередки вітаються діти. Пристацькі дуже схожі одне на одного: біляві та синьоокі. Юля та Романна перевзуваються у кімнатні капці, Назарові допомагає зняти чобітки сестра Артемія.

Діти пішли на другий поверх, а їхня мати-вихователька запрошує до невеликої кімнати.

— Із ними спокійно не поговоримо, — пояснює вона. — Хоча тепер уже легше, не те, що в перші дні. Зараз потрохи все налагоджується.

Матір’ю-вихователькою сестра Артемія стала після того, як настоятелька монастиря запропонувала створити сиротинець у порожньому будинку, що належав монахиням. Під час оформлення документів у Центрі соціальних служб їм порадили відкрити Будинок сімейного типу. У такому разі вихованців має бути щонайменше п’ять, максимум — десять. Діти можуть жити тут до 18 років. А якщо після закінчення школи вступлять до навчальних закладів у Золочівському районі, то залишатимуться, доки вчитимуться. При цьому вихованці матимуть статус дитини-сироти та всі належні пільги. Коли знайдеться сім’я, яка захоче всиновити дитину, то зможе це зробити.

— У квітні я пройшла курс навчання у соціальних службах, — розповідає сестра Артемія. — Думала, що це все буде складніше. Однак насправді складно було лише зібрати потрібні папери. Відкриття було 18 жовтня, а за два дні перед тим приїхали діти. Троє Пристацьких та Вікторія були золочівські, а Надю ми привезли зі Стрия. У неї батьки померли. У батька був туберкульоз, а мама пила. Надю від них забрали рік тому, вона жила у стрийському ”Родинному домі” — це такий маленький інтернат.

Діти кличуть виховательку сестрою Артемією, інколи мамою. Монахиня їх не виправляє.

Надійка та Вікторія ходять до четвертого класу Золочівської школи N3, менші — у садок.

— Наших школярок гарно прийняли у класі. Учителька поставилась із розумінням, бо з навчанням маємо багато проблем, — розповідає сестра. — Вікторія виросла в інтернаті, там ніхто не приділяв уваги навчанню, та й за Надійкою батьки-пияки не дивились. Дівчата розповідали, що в інтернаті один хтось писав домашнє завдання, а решта переписували.

Тепер із дівчатками щодня додатково займається сусідка-пенсіонерка, колишня вчителька.

Нагорі чути гамір. Сестра Артемія пропонує піднятися до дітей. На зустріч вибігає стрижена під хлопчика русява дівчинка у спортивних штанах та гольфі. Це Вікторія.

— Я вже уроки всі вивчила, — хвалиться вона. — Там задачі легенькі, на одну дію, а Надя ще дописує.

— Трохи обживемось, ще дітей візьмемо, — ділиться монахиня. — Плануємо десятьох ростити.

У Львівській області в 45 прийомних сім’ях виховують 67 дітей. У п’яти будинках сімейного типу — 28. Усього на Львівщині 2508 сиріт. Від початку року 55 дітлахів усиновили українські родини та трьох — іноземці.
Оксана ЛЕВИЦЬКА
Олег, а шо ти нас текстами закидаєш? то відомості про Біблію, то статті чиїсь. Ти от скажи, ти ж Золочівський, -- в тому сиротинці був? якщо був, то напиши про свої враження, якщо ні, то ти собі бали заробити хочеш, чи як?
Я там був, з Оксаною Левицькою, яка приїхала сюда писати матеріал на тему "дитячі бунки сімейного типу", враження мої від будинку позитивні тобто, діти починають ставитися до монахині як до мами, то саме головне.
Олег пише:
діти починають ставитися до монахині як до мами, то саме головне.

Багатодітна монахиня?
Не знаю... А як, в випадку усиновлення, їм звикати до нової мами?
Да ладно, сімейний тип - то понятно. А як там
somebody пише:
Діти вулиці
?
хто може порахувати скільки в Золочеві бездомних дітей на вулицях. Треба на це звернути увагу владі, але що їй до них, як і до нас, до речі ?
Я знаю хто може. Треба попросити того хлопця , шо бульбове бадилля не дає людям палити. Йому простіше, він на ровері...
AVB пише:
він на ровері...

а вот хєр ти його попросиш-він жи на ровері