Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Хто як відпочиває?

Автор Повідомлення
Хто як відпочиває?
От пройшов робочий тиждень - як провести суботу і неділю, щоб в понеділок зранку і голова не боліла і не було жаль за минувшими вихідними?
Більярд це теж класно
Цитата:
щоб в понеділок зранку і голова не боліла і не було жаль за минувшими вихідними

так пить тогда надо в меру, а лучше вообще
2Мопсик: шоб не жаліти і голова не боліла, треба вихідні провести з коханою людиною.... а напиватись до чортиків зовсім не обовязково, з коханою людиною ж цікавіше , чим з водкою?
А де я писав, що треба пити???!!!??? Навпаки, я прихильник тверезого способу життя!!!
молодець, поважаю людей, які не пють....
yulia пише:

Дуже жаль, що дуже мало дівчат поділяють цю твою думку
чому?? хіба комусь подобаються алкоголіки?
Алкоголіки ні, а от "випиваючі" так! Можливо в нашому суспільстві вже сформувався такий стереотип - чоловік повинен "випивати"?
Охота або рибалка - найкращий відпочинок!
хлоп має бути вєпєвший. а баба пєж... ена -о ток мені подружка сказала. гигиги
yulia пише:

але чемпіон світу дивилась, з пивом (цитата з підрозділу "Український футбол")
Бачу пропозицій не надто багато, а жаль
Для того, щоб цікаво і корисно провести вихідні, тобі будуть потрібні:

1. мапа вибраної Тобою місцевості (для початку цілком вистачить Львівської області). Мапа, взагалі-то, атрибут необов"язковий, але створює особливий настрій. При бажанні її можна замінити Інтернетом.
2. Палець - це, звичайно, при наявності мапи (ним Ти будеш в неї попадати)

3. Інтернет для спрощення пошуку інформації
4. Мінінум фінансів. Воно, як всі вже мабуть зрозуміли, потрібне на дорогу і видатки на місці ("Мінімум - поняття відносне" - сказала одна мудра людина. Тому кількість кожен буде для себе визначати сам, в міру своїх можливостей. Але він обов"язково має включати вартість проїзду у транспорті, якщо такі видатки передбачені)
А принцип простий, як дошка - вибираєш собі місце (місто/село), в якому є щось цікаве (музей, замок, просто гарні краєвиди - це дізнаєшся задопомогою нету або інших джерел), при бажанні береш друзів/знайомих, які вміють належно оцінити такого роду відпочинок - і їдеш! Найкраще, коли людей двоє - тоді обмін думками йде активний і ніхто не почуває себе зайвим. А якшо близькі друзі - то можна і більше. Тут головне - щоб ніхто не почував себе зайвим.
Починати варто з ближчих місць (хай буде те ж Олесько, чи Підгірці).
Впевнена, що більшості форумців ці назви про щось говорять. Тому досвідчені туристи можуть пробувати себе в інших маршрутах.

А на наступні вихідні є цікавий варіант - у Тустані (Сколівщина) з четверга до неділі проходить фестиваль середньовічної української культури. В неділю планується найбільша кількість заходів - фінальні поєдинки рицарського турніру, танці, показ народних ремесел. Сама з задоволенням поїхала б, але мушу гроші заробляти. А всіх, хто це читаю, прошу не сидіти вдома і протирати сидіння крісла перед компом (це ви встигнете зробити в будь-який інший момент), а зібратися і поїхати. Організація фестивалю дуже серйозна. Знаю чувака, який дизайн декорацій робив - замахався хлопець чисто з тими малюнками. Це не просто собі тусня толкієністів, це найперше Фестиваль КУЛЬТУРИ середньовіччя. Так шо всіх дійсно всіх заохочую!

А цікаві ідеї стосовно місць можу час від часу підкидати

Чюс
Саме таким способом я і користуюсь. Востаннє таким чином з'їздив у Кременець. Дуже гарне місто, мені сподобалось. Але зараз доводиться зважати на погоду, так що далеко не поїдеш, а близько я вже всюди був, в Олесько взагалі пішки ходив.
А в мене просто колосальні враження від Кам"янця-Подільського і Хотина!
Я теж хотів би туди з'їздити, але це трохи далекувато
Цього літа сам вперше побував в Підгірцях і Олесько. Про Олесько чув давно, а про замок в Підгірцях дізнався тільки коли їхав туди Олесько не дуже сподобалось, хоча замок там находиться в значно кращому стані. В Підгірцях замок практично розвалюється, але враження від нього набагато кращі. Можливо тому що там був з екскурсоводом і почув багато цікавих історичних фактів. Взагалі там і церква просто супер, шкода тільки шо і вона розвалюється :(

С Подільська бачив багато фотографій, там просто казка
ну для більш цікавої подорожі мапа необхідна. ще й компас бажаний от вчора вальнув приблизно 20 км. трохи сонця, трохи болота(дякуючи лісовозам), трохи ожини. в загальному дуже цікаво. ще й лісових птахів зустрічаєш, яких бачив тільки по ТВ. ішов за маршрутом Золочів-с. Вороняки-с. Залісся-вис.432-г. Лиса. З гори був огляд кілометрів на 15 (Красне бачив, Білий Камінь бачив), заважала висока хмарність, мряка, а так було б видно і на всі 30. можна було пройти трохи, близько 5 км, не хочу рахувати, і дійти до повороту на с. Вільшаницю.
комусь таке подобається?
2 aga: ogo!!!
aga пише:
ну для більш цікавої подорожі мапа необхідна. ще й компас бажаний от вчора вальнув приблизно 20 км. трохи сонця, трохи болота(дякуючи лісовозам), трохи ожини. в загальному дуже цікаво. ще й лісових птахів зустрічаєш, яких бачив тільки по ТВ. ішов за маршрутом Золочів-с. Вороняки-с. Залісся-вис.432-г. Лиса. З гори був огляд кілометрів на 15 (Красне бачив, Білий Камінь бачив), заважала висока хмарність, мряка, а так було б видно і на всі 30. можна було пройти трохи, близько 5 км, не хочу рахувати, і дійти до повороту на с. Вільшаницю.
комусь таке подобається?

В Америці це досить популярний вид відпочинку. У нас на таке мало хто піде, легше поїхати на озеро чи до лісу, чи в крайньому випадку піти в якійсь кабак.
2 Richard.
Неприємна новина, дуже неприємна. Ота церква в Підгірцях, яка розвалювалася (ти напевно про дерев"яну церкву ЗА замком, а не муровану ПЕРЕД ним) згоріла цього літа... Я від шоку довго відходила - ніби хтось помер. Це для мене було надзвичайне місце: старезний цвинтар на горбочку (там на пам"ятниках і плитах стояли ще дати з 18.. чи навіть з 17.. років і черепи були вирізьблені, з кістками!), та дерев"яна церква і краєвид просто неймовірний... Таке місце, шо слів бракує, щоб описати. Таке спокійне, гарне... А церква взяла і згоріла... І нема...

А ще за замком є старезна липа, така груба, що треба 9 людей, щоб її стовбур обхопити!

А церква перед замком (то колись костел був) зараз навіть діюча, здається. Її реставрували. До речі, вона була зроблена як зменшена копія базиліки св. Павла в Ватікані, а ше там всередині фрески якісь унікальні!
2 MUBa
Я говорив за муровану перед замком, дерев"яної ніколи не бачив. Мурована дійсно діюча, але в середині дуже бідна, а про зовнішній вигляд взагалі мовчу. Не знаю реставрували її чи ні, но виглядає вона мягко кажучи як після війни.... Мене просто вразила її архітектура, в самому Золочеві нічого подібного немає, і навіть у Львові такої красоти не бачив...
Дуже шкода що наші бізнесмени вкладають гроші в різні кабаки і бари, а зробити святе діло і привести до порядку таку споруду не можуть.
В вас різні уявлення про святі діла...
В минулому році був Підкамені. Туди варто з'їздити, класний монастир на горі, величезний камінь (скеля) під горою. А по дорозі можна побувати в Бродах на єврейському кладовищі (30 хвилин йти від центру). Воно величезне, в декілька разів більше від золочівського. Фоток Підкаменя в неті є досить, а на єврейське кладовище дивіться в фотогалереї.
озеро-це інше. про кабаки промовчу. краще активний відпочинок(доречі, плавання-це клас!). і до Підкаменя, і до любого іншого місця можливо дійти з якогось місця(потрібно спланувати). запамятовується подорож набагато краще! але всеодно дуже приємно, що й Вам цікаво знайомитися з нашими визначними пам"ятками!!
щасливих подорожей!
Про Підкамінь: в тому монастирі - лікарня для психічно хворих особливої буйності.
пьєм, гуляєм, так і відпочиваєм
MUBa пише:
Про Підкамінь: в тому монастирі - лікарня для психічно хворих особливої буйності.

Невелике уточнення: монастир і лікарня (психоневрологічний диспансер) знаходяться в одній будівлі, але розділені загрожею, так що можете не боятись. Та й хворі не справляють вигляд буйних.
2 MUBa: а ти, бачу, в курсі!!!
Як бачиш. А от цвинтаря я не бачила. Шкода, бо фотки справляють враження.
Цей цвинтар справді унікальна річ. До того я бачив єврейське кладовище в Чернівцях і думав, що знаю, як ці кладовища виглядають. Я помилявся! На бродівському єврейському кладовищі все зовсім не так. Знаходиться воно не на схилі, а на зовсім рівній місцевості. Високі, темні могильні плити розташовані щільно одна до одної, так що пройти можна тільки вздовж рядів а не поперек. І тягнуться ці ряди метрів десь так на 400-500!
для мене найкращий вiдпочинок це податися в Карпати на пару днiв
гарно відпочити можна будь-де, якщо є гарна компанія
Найращий відпочинок буває дуже різним. Для мене це перш за все - море, Карпати, подорожі, зустрічі з друзями, футбол, волейбол, теніс, компютер, інтернет, рибалка, музика, дискотеки, прогулянки, поїздки на класні футбольні матчі до Львова і Києва і тому подібне
P.S. To aga : Величезний респект!!!!! Як будеш, наступного разу десь так гуляти то маякни. До речі , плануємо з друзями наступного літа подорож Карпатами Золочів- Тернопіль - Коломия- Лазівщина - г. Петрось(2020)- г. Говерла(2061) - чорногірський хребет - г. Піп -Іван (2022) - Яремче - Золочів .... Хто хоче обовязково приєднуйтеся!
Минулих вихідних з пацанами великами в Підгірці їздили
Їду в Лос Анжелес. Знайомі нариси Редондо Беач - хто зміг би забути цей синій безмежний океан!
[/list]