Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Ідеали. Чоловічі і жіночі.

Автор Повідомлення
Ідеали. Чоловічі і жіночі.
Чим пишаються чоловіки, а чим жінки? До чого прагнуть? Що обговорюють в суто своїй компанії, що би з особами протилежної статі мало би зовсім інакший зміст?
Ну, тут зразу і не скажеш - у кожного свої ідеали.
AVB, і думаєш тут хто щось напише? По ідеї то має бути секретом кожного...
Чому секрет? Як правило як що чоловiки не говорять про: машини, пьянки, компи, мобiлки то вони говорять про ЖIНОК. Чи навiть навпаки. а про що саме? Це вже в мiру розбещеностi як правило про ВСЕ

Posted from a Nokia mobile phone
Ну от.. обговорюють у СВОЇЙ компанії... а тут компанія далеко не своя...
В моїй компанії ми зазвичай не говорим. Ми п"єм... потім знов п"єм... потім знов п"єм, а коли вже напиваємся то начинаєм говорити о вєчном... "Чи існує таке почуття як ЛЮБОВ?", "Вічні проблеми у стосунках", "В чому правда і сила". Про машини, мобіли і компи і інакшу дрібідєнь ми говорим коли похмиляємся, тобто зранку. В обід як правило ми лягаєм спати, набираємось сил, перед очередной бесідою о вєчном, яка як правило проходить вечером. І хто говорить шо в Золочеві немає, що робити для молодого? Є! Головне організація!
>Richard
сладко жiвьош я надiюсь це ти вихiднi описав
а нарахунок \"нiчного життя\" мабуть кожен розумiе ту фразу по свойому
... рибалку тоже виходить до \"нiчного життя\" можна внести

Posted from a Nokia mobile phone
m@xxximus пише:
сладко жiвьош Smile я надiюсь це ти вихiднi описав

Так вихідні звичайно, правда в Золочеві в мене кожен день вихідний. Тому кожен раз приходиться задаватись вічними питаннями "Куда сьогодні йдем?" "І шо сьогодні п"єм?" Не люблю одноманітність
якщо я полюбила то значить мій обранець і є мій ідеал
Незнаю! Люблю всіх гарних дівчат і нічого не зроблю!
Чекай-чекай! Вженишся - жінка зробе!
Жіночі ідеали... Пам'ятаю, як була дівкою, то мріяла про такого чоловіка: щоб не пив, не курив, вмів будь-що відремонтувати, щоб обов'язково вмів грати на якомусь інструменті, щоб був високий і мав чорне, як смола волосся і великі гарні руки. Мрія не збулась лише в одному - волосся не чорне, як смола, зате зо всім іншим все добре.

додано через 6 хвилин 51 секунду:

Про що жінки говорять, коли знаходяться в суто жіночій компанії? Це залежить від того, наскільки близькі вони. Наприклад, якщо подруги з давнього дитинства, то про ВСЕ. Буквально про все. Якщо по роботі і тільки. То, напевно, про начальника і про роботу. От не люблю, коли на роботі жінки говорять про своїх чоловіків: А мій..., коли пліткують і коли фальшивлять, а ще, коли в суто жіночій компанії брешуть і вихваляються, коли нещирі.
VIA пише:
щоб не пив, не курив, вмів будь-що відремонтувати, щоб обов'язково вмів грати на якомусь інструменті, щоб був високий і мав чорне, як смола волосся і великі гарні руки

Виходить я теж майже ідеал (волосся не чорне а про руки не знаю).
А чому жінкам так подобаються чоловічі руки? В чому тут секрет?
В тебе волосся довге...
mops пише:
А чому жінкам так подобаються чоловічі руки

А ти не знаєш... Як чоловік використовує свої руки, крім того, що працює, їсть і т. п.
mops пише:
А чому жінкам так подобаються чоловічі руки? В чому тут секрет?

Та який секрет, ШОБ ЇХ(жінок) НА РУКАХ НОСИТИ, от для чого великі гарні руки.
vaymut руки не для того, чоловік на 100% імпотент коли не стоїть, на 200 % коли язик відкушений і на 300% коли пальці відрізані
massimo, 100% правда.
massimo, ти про ніс ще забув.
VIA я в принципі не знаю чим ніс може зарадити в цій ситуції, але це звісно залежить від розміру
VIA ніс? * нервово шукаю валер"янку*