Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Якби Ви дізналися, що жити залишається тільки тиждень...

Автор Повідомлення
Якби Ви дізналися, що жити залишається тільки тиждень...
... як би Ви провели той тиждень?
Хм... над таким ніколи не задумувалась... але якщо б так і сталось, провела б його з своєю сім'єю-найріднішими мені людьми
lenhen каже:Хм... над таким ніколи не задумувалась... але якщо б так і сталось, провела б його з своєю сім'єю-найріднішими мені людьми
А я чогось останнім часом починаю обдумувати речі і справи якраз з такого погляду "А що, коли в мене більше ніколи не буде можливості...", "А що, як я більше його/її ніколи не побачу", "А що, коли завтра мене не буде".... Чесно - лякаюся. І звідки такі думки беруться
Ну а якби знала, що залишилося жити тиждень, то так само би зібрала всіх дорогих мені людей і постаралася, щоб вони мене запам"ятали доброю і веселою...
Ем... А я б не сиділа і не чекала весь тиждень з тими людьми... Перший день можливо б попрощалася, дала якісь поради, вичитала по повній программі шо з ними не так, попросила шоб вони мінялися... А потім поїхала... без певної мети... просто кудась подальше... сіла б на автобус, плеєр, музику улюблену і погучніше... зробила б шось таке на що мені могло і не вистачити сміливості... От так... А може інакше... Якщо знаходишся не в даній ситуації то легко планувати...
В мене було би все просто. Спочатку напевно би навалився від такої новини, на другий день похмилився би. Потім почав би вибачатись перед тим кому набив морду, і перед тим кому не набив але треба було. Ну а потім як в тому фільмі

"... На небе только и разговоров, что о море..." а на земле о девушках
Richard
Це з "Knocking on Heaven's Door"?
MUBa пише:
Richard
Це з "Knocking on Heaven's Door"?

Yes
Я би молився і просив прощення всіх своїх гріхів і також би пробачив всіх своїх кривдників, напевно би ходив до церкви і читав Евангеліє. Може би так провів той тиждень?
Оу... Плануєш попасти до раю?
Я просто відповідаю на запитання поставлене і все і не мені то визначати де мені попадати? Чи до раю чи до пекла.
Але ж хотілося б, правда? Бо якщо ні то для чого те все? І не треба казати що для чистої совісті, сумління... Бо чому ж тоді люди роблять таке коли усвідомлюють, що їм не довго лишилось... А не раніше, коли це якраз потрібно робити? Чого навіть не задумуються над такою дрібничкою як когось там пробачити, чи просити прощення одразу? Для чого тоді робити те все вже потім?
Richard пише:
Ну а потім як в тому фільмі

гарний фільм... але такої долі не побажаєш навіть ворогу... і я б ніколи не хотів дізнатись що мені залишилось жити ще тиждень...
І мені фільм дуже сподобався, бачила його пару раз, але про це вже в другій темі
Cкористалася б усіма насолодами Життя. Порушила б усі свої принципи і табу.
Я б постаралась встигнути за цей тиждень сповна насолодитись життям, а також перепросила б у всіх кого колись образила. Цей тиждень я б провела з посмішкою.
А я б не змогла весь тиждень ходити і усміхатися. Певно в мене постійно була б причина заплакати. Навіть зараз, коли думаю про смерть розревітися хочеться.
Альонка я думаю що смерть не така вже страшна штука, то є просто перехід з одного матеріального стану в інший і все, і не має чого плакати
Pangea пише:
Для чого тоді робити те все вже потім?

А хто сказав що я все це буду робити потім?
А хто сказав шо я зараз плачу??? Я казала шо хочеться плакати.
Олег пише:
смерть не така вже страшна штука
я з тобою згідний, що вона не страшна коли ти її не чекаєш, я коли попадав а автокатастрофи і був на волоску від смерті то мені страшно не було зовсім, так як не встигаєш нічого думати, перед очима за мить пролітає все життя.
Я просто ногу зламала і струс мала, то після третього дня капельниць мені так галімо на душі було шо то капец. Думала, шо може зараження бути і шо я відкинуся. То тоді я згадала собі всіх людей, з якими знайома і подумала, шо ше стільки всього не зроблено.....
Мені колисьсон приснився, що я помер. Сон такий реальний, капець. Ну тіпа несуть мене в труні, люди йдуть, вінки несуть, ну все як завжди, а я тіпа на то все зверху дивлюся, і думаю ну то шо помер то нічого, але ще стільки міг зробити, стільки закінчити, якось дуже обідно стало
massimo пише:
а я тіпа на то все зверху дивлюся

Добре що "зверху"!
А мені якшо чесно трошки страшнувато думати, шо колись я буду лежати під двома метрами землі в "дерев"яному халаті"
Альонка може коли підійде наш час, люди уже будуть жити вічно
може й так........ а може таке судилося наступним поколінням.
Khrystik пише:
Добре що "зверху"!

а чого добре, не розумію?
massimo пише:
а чого добре, не розумію?

А може це віщий сон, значить до неба підеш.
Не знаю, як кому, але мені поки що віщі сни не снилися.
massimo пише:
люди уже будуть жити вічно

Не будуть, це буржуазна пропаганда
mops не знаю чи хто ті буржуї, але всім завжди хочеться і хотілось жити вічно, я впевнений, що люди колись будуть жити значно довше, може не таким життям звичайним, але якось будуть
не хотілося б мені дізнатися що мені залишилося жити тиждень((( в моєї подружки рак молочної залози(надія є) а в її тата рак печінки і йому залишилося півроку від сили(хвороба появилася нізвідки, він не алкоголік і взагалі не пив), так от, дуже важко мені, по ідеї , чужій людині, що в моєї подружки така біда, деже вже не хочеться щоб таке сталося і зі мною, адже стільки мрій є і стільки не зроблено......
а я відповім чесно: Я НЕ ЗНАЮ!!!
massimo пише:
Мені колисьсон приснився, що я помер. Сон такий реальний, капець. Ну тіпа несуть мене в труні, люди йдуть, вінки несуть, ну все як завжди, а я тіпа на то все зверху дивлюся, і думаю ну то шо помер то нічого, але ще стільки міг зробити, стільки закінчити, якось дуже обідно стало Wink

Кажуть, що після такого люди змінюються.
VIA пише:
Кажуть, що після такого люди змінюються.

ага, пітніють частіше
tymofiy, знєш глянула на твій вік і жахнулась: невже 27? А по постах я б тобі дала 17. Бери себе в руки. Відповідай нормально на поставлені теми.
VIA пише:
Відповідай нормально на поставлені теми.

tymofiy пише:
а я відповім чесно: Я НЕ ЗНАЮ!!!

VIA пише:
знєш глянула на твій вік і жахнулась

VIA пише:
А по постах я б тобі дала 17

Дякую, я десь так і виглядаю. Ти знаєш, відчуваю себе на 17річним і цілком задоволений. Для подальших закидів можеш використати такі посилання, як "приват" або "... стосунки"
Всім обіцяю дуже цікаву інформацію на цю тему, але трішки потерпіть(бо мітинг о 16-00 мушу йти), лише наперед обіцяю, що ніхто не пожаліє отримавши надію!
А вона вже крадеться...
AVB
до тебе?????
Ше не хочу туди. Рано, однако.
Треба кожен день намагатися прожити, ніби то останній день життя. Мабуть жив би, як і живу, якщо б мав настати кінець світу. А якщо б тільки мені копець мав настати, ну-у-у-у... Спробував б шось лишити наступним поколінням по собі. Хоча вічність наша - в дітях наших. Якщо діток виростив то й страху нема. Рід людський продовжує жити, а індивід відходить, таке житя. Хоча для особливих оптимістів є ще віра в потойбіччя, наприклад тут->
Вчора я свідомо недописував, так як було 1 квітня--день який деякі (але нащастя не всі) вважають, чи сприймають дуже неадекватно-неправильно, тобто:думають, що треба всіх дурити, брехати і нікому, нічому не вірити. Ці настрої в суспільстві я врахував, тому й 1квітня вирішив на серйозні теми не писати! А вже зараз маємо всі собі усвідомити, що є час для жартів, а є час для серйозного реального життя, так-так я необмовився-бо відповідаю за свої слова!
Перець пише:
є час для серйозного реального життя

до сьогодні думав, що живу в матриці
st.fergi пише:
до тебе?????

ДО ВСІХ!!!!!!!
Ой, не хотілось би, АВБ, щоб до мене прийщло таке чудіще. То від одного погляду на неї можна ноги простягнути.
AVB пише:
ДО ВСІХ!
не треба так лякати, а то сядем і будем чекати.
AVB пише:
ДО ВСІХ!!!!!!!
до мене вже приходила, я з нею поговорив, вона заплакала і пішла геть
Чекати не треба, плакати теж. Хто шо не встиг зробити, доробляйте скоренько. А далі, поживемо-побачимо...
Альонка пише:
То від одного погляду на неї можна ноги простягнути.

цікаво, а хто собі як саме уявляє свою смерть ?