Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Якби Ви дізналися, що жити залишається тільки тиждень...

Автор Повідомлення
st.fergi пише:
цікаво, а хто собі як саме уявляє свою смерть ?

Шось цього поки-що не уявляла. Уявлялось тільки як-хто і скільки буде плакати і шкодувати за мною... а, і ше хто прийде на похорон і як я буду виглядати
lenhen пише:
і як я буду виглядати

тобі тоді все одно буде))) от альонка напевне вже уявляла раз писала про таке)))уявляти ужасно , але якщо вже дізналися що жити залишилося тиждень то чого б не подумати якою та смерть буде))

додано через 1 хвилину 19 секунд:

як на мене, смерть щоб була без болі, напевне щоб заснути і не прокинутися в років так 80)))
st.fergi пише:
тобі тоді все одно буде

мабуть так, але б дуже б не хотілося виглядати страшною(чогось згадались утоплєніки і вісєльніки, б-р-р, моторошно) і не хотіла б вмерти якоюсь позорною смертю. Саме краще
st.fergi пише:
щоб заснути і не прокинутися

тільки ще не зараз, а на глубоку старість... хоча хто його зна, як там на небі закерують ...
ленхен, а що для тебе позорна смерть?
А ви чули, що скоро кінець світу буде? Десь так 2012 року...
коли старі вмирають це вже як природньо ніби, а от коли молоді -то рахується несправедливо хоча, несправедливо коли взагалі вмирають люди... а з другої сторони, якщо б не вмирали то перенаселення планети і все таке інше...(про бога наразі не говорю)

додано через 1 хвилину:

AVB
та ну його, так скоро та й вже в котрий раз та й знов обнадьожливо так
Та нє, того разу все серйозно. Це якраз збігається з часом приходу до влади антихриста.
st.fergi пише:
ленхен, а що для тебе позорна смерть?

Так і знала, що ти спитаєшся . Ну це щось типу, коли людину в якомусь негарному вигляді, застануть мертву.
А я далі не зрозумів . Це коли труп в негарному фізичному стані (покрамсаний наприклад в катастрофі), чи в неестетичному (як Елвіс, обриг... й і на унітазі)?
AVB пише:
до влади антихриста.

до влади якої саме?

lenhen пише:
Так і знала, що ти спитаєшся
раз знала, що спитаюся то треба було одразу написати
AVB пише:
чи в неестетичному (як Елвіс, обриг... й і на унітазі)?

ось це стидніше...
AVB пише:
в негарному фізичному стані (покрамсаний наприклад в катастрофі)

а це страшніше
Та то ж людям таке ... А "винуватцю торжества" так би мовити, дійсно "хоч хрест на голові теши".
Я би просто прожив цей тиждень так, як жив до цього.
Не варто думати про те, що ти помреш, навіть якщо помирати завтра. ТРЕБА ЖИТИ
Все мы неудачники; все мы умрём. (Дж. Фоулз)
помирився б з ворогами...
Почала б друкувати скорше....
Коли би то стосувалось мене особисто, я би може продав щось з своїх органів, наприклад нирку. Коли мені б залишалось жити один день. Може та никра би комусь добавила життя і моїй сім"ї би принесла дохід якийсь??
Отак купить хтось підозрілі нирки-печінки, а потім час від часу йому щось в печінках буде крачати: "Куди дивиться влада?!"
AVB ти, як все вносиш "драйв" на форум, 5 балів!!
Копець.
jestes' niesamovity, AVB!

Якщо б всім копець мав би прийти, то таке б почалось.. Масові поклоніння, хуліганства, вбивства, жертвоприношення. Так би всі один одного і помочили.
Якщо б тільки мені. Тоді б намагався б лишити побільше потомства за останній тиждень
Кот да Винчи пише:
Тоді б намагався б лишити побільше потомства за останній тиждень

От вам і кіт котом.
VIA то велика штука, якщо кіт породистий тут варта, би йому "попрайцювати" над тим питанням Ну а кіт на нашому форумі породистий, бо він один
Олеже, що ти ще зможеш продати з твого тіла, що принесе дохід твоїй сім"ї? Нуу, щоб не надаремно вмирати...?))))))
Ну я вже написав що нирку!!
Про нирку я чула. А якщо ти вмираєш(ттт)саме від хвороби нирок, наприклад? Тоді що продаш?
Бачу в тебе перед смертю прокинулася б (можливо ще одна якщо одна вже є)підприємницька жилка купи-продай))))
А може то просто людскість, а не підприємницька жилка ? Зроби добро і добром тобі воно повернеться! Ну на рахунок того вже треба питати лікарів, що ще в людині можна знайти для продажі, окрім нирок.
Людяність це коли ти безплатно віддаєш ту свою нирку для когось. То є вищої степені людяність. А те, що ти її продаєш то це підприємницька жилка. Зробиш добро без грошей то добро тобі (ну тобі вже ні) а от сім"ї твоїй дай Боже і повернеться. Але у випадку продажі-сумніваюся, бо якщо з часом нирка не підійде то ще обвинуватять твоїх близьких що от гроші взяли а підсунули халтуру якусь. От так.
А те що моя сім"я наприклад буде мати щось хоть трохи поїсти, як то кажуть то, що не є людяність, по відношенню до моєї дитини, чи жінки !? Ну добре, а як нарахунок того, що та людина би віддячилася моїй сім"ї в грошовомцу плані, га? Знаєш в мому житті був момент коли я міг пізнати ту межу між життям і смертю, не дай боже тобі з такою "межою" зустрітись. І я знаю що то таке смерть. Ти не думає що то я пишу з "гарячки" чи флуджу то правда!!
то є думання тільки про своїх близьких людей а не про те, що ти комусь чужому зможеш допомогти.
то називається здоровим егоїзмом писати що перед смертю ти б продав нирку( і в першу чергу написано з твоїх слів: щоб може вона добавила життя комусь , а потім уже принесла дохід сім"ї)
а тут я читаю про те, що ти більше дбаєш про сім"ю а ніж про іншу людину. Тому що, це із ряду людяності безплатно віддати ту нирку іншому. Хто знає, а може після твоєї смерті та людина якій ти б БЕЗПЛАТНО віддав ту нирку прийде і так заплатить твоїй сім"ї шо тобі мало не покажеться!!!!!
і як ти можеш бути керівником після того написаного тобою, я не уявляю, чесно кажу... підприємницька жилка-ти.

додано через 2 хвилини 52 секунди:

st.fergi пише:
Хто знає, а може після твоєї смерті та людина якій ти б БЕЗПЛАТНО віддав ту нирку прийде і так заплатить твоїй сім"ї шо тобі мало не покажеться!!!!!

от тоді і буде справжнє твоє
Олег пише:
Зроби добро і добром тобі воно повернеться!

мені здається якби така ситуація таки би була реальнісю, то більшість знас просто би впала в істерику або в депресію.
astrolik пише:
якби така ситуація таки би була реальнісю

яка? з ниркою? чи зі смертю?
зі смертю-згідна. я не хочу навіть думати про таке.
Сорі. Я маю на увазі зі смертю
А я не казав що заплатить я сказав що віддячиться! То є зовсім різні речі. Може то бути бідний і коли він людина і також поставить себе на моє місце і місце моєї сім"ї, то він все зрозуміє. А продажа органів в нашіцй країні існує. Але що то я за бізнес для тої сім"ї і для тої людини що вмирає? На рахунок керівника не знаю, час нас розсудить.
Олег пише:
що та людина би віддячилася моїй сім"ї в грошовомцу плані, га?

це що? я вигадала?

додано через 56 секунд:

Олег пише:
А я не казав що заплатить я сказав що віддячиться! То є зовсім різні речі

а це що?

Олег пише:
Але що то я за бізнес для тої сім"ї і для тої людини що вмирає?

ти сам собі перечиш. все.
на тому розмова закінчена. [/b]
Ну і шо що в грошовому плані? А може просто то будуть гроші надані з чистою совістю? То є совсім дві різні речі, коли людина приходить здорова і по якісь там причині продає свої органи, і те що коли людині залишилось тиждень життя і всі гроші з сім"ї його "висмоктала" лікарня і хтось там ще має надію на життя і віддає всій орган як донор, а та людина каже "що я можу зробити для тебе" і по своїх можливостях платить, то що називається бізнесом га?? Тут щось не так??
а я б напевно плюнув, в обличчя тому, хто б мені таке сказав, шо жити мені залишилось лише тиждень
КЕNТ_4 пише:
а я б напевно плюнув, в обличчя тому, хто б мені таке сказав, шо жити мені залишилось лише тиждень

а в чому він був би винен??
то він так, аби сказати