Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Пластичні операції

Чи зробили би ви собі пластичну операцію?
так! 18%   3
ні!!! 18%   3
в крайньому випадку 56%   9
вже зробила/в 6%   1
Всього голосів: 16
Автор Повідомлення
Пластичні операції
Зараз я розповім Вам про пластичні операції... Одна жінка приходить до косметичного хірурга і говорить:
Зробіть мені пластичну операцію.... ну щоб лице підтягнуте було зморшок не було і ін...
А хірург їй говорить:
Пластичні операциі- це кам'яне століття... Є новітня технологія - давайте я Вам гвинтик спеціальний в потилицю вмонтую, Ви його будете по півміліметра в рік по-часовій стрілці підкручувати, і у Вас завжди все буде підтягнуто і акуратненько і красиво.
Жінка погодилася. Хірург зробив цю операцію і жінка пішла.
Через місяць Вона знову приходить до цього хірурга, вся в сльозах і говорить:
Доктор ! Подивіться ! У мене після Вашої операції тепер мішки під очима !!!
Доктор подивився і говорить:
У-у-у кране ! Це не мішки - це ваші груди !
А будете так старанно і далі крутити - у Вас ще і борода виросте !!!

Ваша думка про пластичні операції.
Я не робив би пластичної операції, наскільки мені відомо то до нічого доброго не приводи по відношенню до здоров"я, в деяких випадках така операція знімає комплекси переважно в жіночої статі, а так я думаю що людину потрібно любити за її духовне відношення до оточуючих і до чоловіка чи наоброт. Наскільки мені відомо що збільшення грудей в дівчат (жінок) за допомогою силіконових імплантантів приводить до раку молочної залози і до серцозних наслідків після такого втручання. То я думаю без потреби, наші дівчата і так найгарніші в світі і без того ми їх любимо.
Декілька раз дивилась передачі про те як із звичайних жінок роблять супер моделей... Результат звичайно непоганий, а от сам процес - просто жах!!! Гидко дивитись як вони там молоточком якусь фігню в ніс забивають і т. д. і т. п...
І питання до хлопців: чи змогли б ви зустрічатись з дівчиною, знаючи, що колись вона була далеко не така як зараз і що вона зробила таку операцію...
Олег пише:
То я думаю без потреби, наші дівчата і так найгарніші в світі і без того ми їх любимо.

приємно, що ви так вважаєте, але є і такі унікали, що закохають у себе дівчину, а потім починають давити їй на мозги постійними доріканнями: а тут в тебе то не так, а тут то завелике, а то - замаленьке... Думаю, що під таким моральним тиском більшість жінок дійсно повірять у ці слова, не витримають і одразу підуть пластичну операцію робити, тільки-но з'явиться така можливість.
Тоді виходить так що не варта закохуватися в таких унікумів, але деколи серцю не вкажеш і я розумію Вас в тому плані. Жінка повинна знати як "купити" чооловіка і закохати його в себе і чим добитися того де би то не було чи в ліжку чи в сім"ї.
Олег пише:
Жінка повинна знати як "купити" чооловіка і закохати його в себе і чим добитися того де би то не було чи в ліжку чи в сім"ї.

На жаль, не всі жінки - сильні характером...
Я за пластичні операції тільки в тому випадку, коли така операція справді потрібна - шрам на пів обличчя чи "заяча губа". А в інших випадках проти - не натурально це якось, і якщо людина комплексує через певні свої фізичні параметри, то спочатку треба позбавитись цих комлексів, а тим дивись і операція вже не потрібна!
За хактер я не ручаюсь жіночий, але в деяких випадках хитріші та розумніші ніж чоловіки і на то потрібно потрібно звернути увагу Khrystik.
Доречі на рахунок своїх комплексів відносно лишніх жирових відкладень , є спорт, дієта і тим потрібно скористатись і не обовязково робити операцію, просто мати трошки сильнішу силу волі, такщо робіть висновки наші гарні дівчата.
Khrystik якщо Ви будете любима для когось то ніякий мужчина який Вас полюбить ніколи не буде звертати увагу на Вашу зовнішність, а буде любити Вас за Ваш характер і душу, бажаю Вам знайти такого хлопця і прошу Вас шанувати його і також любити.
mops пише:
Я за пластичні операції тільки в тому випадку, коли така операція справді потрібна - шрам на пів обличчя чи "заяча губа". А в інших випадках проти - не натурально це якось, і якщо людина комплексує через певні свої фізичні параметри, то спочатку треба позбавитись цих комлексів, а тим дивись і операція вже не потрібна!

Згідна на 100%!
MUBa пише:
mops пише:Я за пластичні операції тільки в тому випадку, коли така операція справді потрібна - шрам на пів обличчя чи "заяча губа". А в інших випадках проти - не натурально це якось, і якщо людина комплексує через певні свої фізичні параметри, то спочатку треба позбавитись цих комлексів, а тим дивись і операція вже не потрібна!

Згідна на 100%!
На рахкунок того я теж згоден на всі 100%.
Олег пише:
Khrystik якщо Ви будете любима для когось то ніякий мужчина який Вас полюбить ніколи не буде звертати увагу на Вашу зовнішність, а буде любити Вас за Ваш характер і душу, бажаю Вам знайти такого хлопця і прошу Вас шанувати його і також любити.

Дякую, але я пластичну операцію робити і не думала Мені просто цікава думка інших стосовно цього.
Мені цікаво, скільки така операція кошує? Просто так. Від і... Хммм, мабуть верхня планка в ціні необнежена.
Ціни та ще багато інформації про можливості пластичної хірургії можна подивитись тут: http://www.certus.com.ua/index.cgi?r=1&id=6&lng=1
Або ж багато інформації про нашу медицину можна знайти ось тут
Я не дуже схвалюю. Крайній випадок - так.
Зовнішність... Навіть не знаю... Собі б я точно не зробили б операції... Хоча мені не подобається мій ніс, бо завеликий... і очі постійно ніби сумні... але в кінці кінців то моє таке лице... а як зроблю операцію і подивлюсь на своє відображення а там зовсім інша людина...
І не хочеться розвалюватись на кусоки як Джексон...
Я думаю:,, зовнішність не головне, але її треба/
І я б в життю не зробила пластичної операції... яка вже є, така є...
Хіба б ім'я змінила... тільки пізно вже
Пластичну операцію... ну хіба вже на дууууже крайній випадок...
Khrystik пише:
Декілька раз дивилась передачі про те як із звичайних жінок роблять супер моделей

і ті всі жінки були вже одружені або готувались до весілля... і для чого їм ті пластичні операції???? Їх полюбили за то якими вони були до операції... а ті всі розмови як вони змінилися після операцій і траляля.. то все повна фігня!!!
А я за I абсолютно без комплексiв мацав би сiлiконовi цицьки
що поганого як що людина прагне бути гарнiйшою (звiсно без фанатизму, як Джексон)
от хто скаже вставити порцеляновi зуби-збочення? Нiхто. А гарно,i тiшуться всi.
Головне щоб дiйсно не розсипалась, як Джексон
а вам дiвчата я так розумiю до 30 ще далеко... ну то про яку пластику рiч...
З першого посту цiеi теми нагадав анiк.(див. Анекдоти)

Posted from a Nokia mobile phone
m@xxximus пише:
I абсолютно без комплексiв мацав би сiлiконовi цицьки
- то ще фігня.. а цілував би накачані губки? (саме губи, а не про то що всі подумали )... що не природно то вже зовсім інша історія...
А хлопцi мают погодитись, що майже всi (губи, груди, сiдницi, звiсно жiночi) рiзнi на дотик... не факт як що не знати, викриеш пiдлог. А груди як натуральнi 100% i оку приемно

А я би зробила пластичну операцію. Ніс трохи підрізала, задовгий. Я не жартую. І груди на 1-2розміри збільшила. Тільки нікому не кажіть, відкрила секрет вам.
VIA пише:
А я би зробила пластичну операцію. Ніс трохи підрізала, задовгий
О як то би класно було якби язики підрізали? І ноги би довшими робили.
2Олег:"Розмечтался!- кажуть наші сусіди.
VIA пише:
Олег:"Розмечтался!- кажуть наші сусіди.
А чого, размечталса? Скільки то би зараз було клієнтів? Особливо чоловічої статі, по підрізанню язичків жінкам?
Олег
Ти, напевно був би перший на черзі,
А я мислю, шо нічого в тому поганого для жінок нема. А чоловікам тоді доведеться шрамами розмальовуватись. Така послуга вже тоже є.
Е-х-х. Дуріють люди...
Я особисто в пластичних операціях нічого поганого не бачу. Був в мене випадок, коли після бійки мій ніс став кривим. Після цього зробили операцію і все стало добре, я одним словом задоволений. Саме головне, це щоб не попасти на операцію до халатного лікаря, тому перед згодою на операцію потрібно якомога більше взнавати про лікаря в людей, яких він колись обслуговував
Якшо б вже дуже страшно було... то зробила - б.. Але знову ж таки в КРАЙНЬОМУ ВИПАДКУ... А ще багато важать гроші...
Зовнішність, на мою думку, все таки не останнє...

додано через 40 секунд:

за що переживають
Sanya) пише:
Був в мене випадок, коли після бійки мій ніс став кривим

Тут я з такою операцією згоден.
Муся пише:
Зовнішність, на мою думку, все таки не останнє.

На рахунок зовнішнього вигду, я не зовсім згоден, що має буте твоє то і буде? Хто має Вас полюбити, то полюбить і таку. А накачуватися силіконом, то не варто
Блін, я не мала на увазі силікон!... немає слів...
Олег заговорив про силікон. Таки-так, силікон - то вже надто неприродньо. Краще натюр намбе ван, ніж мертві груди а'ля Вєрка Сердючка.

Ан в тему:
- На черговому музрандеву Вєрка Сєрдючка надягнула таку коротку спідничку, шо аж було видно трохи Андрія Данилко...
не робила б пластичну операцію. задоволена собою на всі 100%, люблю себе такою як є. але в загальному ставлюся абсолютно нормально. хто хоче нехай собі робить
В життi (в даному випадку в i-nеt) перший раз зустрiчаю жiнку на 100% задоволену собою!
нi одного лишнього %ика?

Егеж, деколи пластична операція вирішує все. Навіть робить з 99%-вої жінки 100%-ву! Тоді вона вже повністю стає собою задоволена.
Ну рiзницю в 1% можна \"шлiфанути\" зачiскою, одягом, штукатуркою, горiлкою... i. т. п.

плетіть язиками плетіть а я себе і без пластики люблю попри ваше плетіння))) кстаті, мужики на сьогоднішній день теж пластикою переймаються, не меше як більшість жінок жири з животів позабирати не проти шось відрізати а шось доштукувати кожен на своїй хвилі
Э не ображайся! Я ж серьйозно не зустрiчав повнiстю задоволених собою людеи. Я б сам парочку шрамiв прибрав,i вухо одне клаповухе це якщо придиратись
а ось вiдтинати нiчого не треба! Та i пришивати...

Консультація в психолога не помішає. А то не завжди такі операції приносять бажане задоволення. Деколи це просто тимчасова дурість.
Сьогодні почув, що і хлопам зашивають силіконові м"язи під шкіру. Бе-бе-бе!
Фу, бридота!!!
Бе-е-е.
Ага. Спочатку буде все так як зліва, а потім так як справа
Кот да Винчи пише:
Ага. Спочатку буде все так як зліва, а потім так як справа

Це що справжні фотки?????? Чи все таки фотошоп?
То вам про вчорашню розмову про збільшення цицьок http://fishki.net/comment.php?id=24615
Pangea пише:
хочеться розвалюватись на кусоки як Джексон

Я чув що він зараз в труні спить, бо там є якісь ферменти які дозволяють цому не розклеїтись ..... ГОТИЧНЕНЬКО
lenhen пише:
ім'я змінила... тільки

В нас в державі можна змінити фсе що хочеш, ... а на яке?
vaymut пише:
Фу, бридота!!!

погоджуюсь
Nephilim пише:
а на яке?

Ше-м не придумала . Але хочеться якогось іншого
Пластика тіла виправдана перед природою лише в одному випадку:коли, боронь боже, ваше ідеально вибудоване природою тіло під керівництвом головного архітектора-вашої спадковості-ДНК, під впливом зовнішніх чинників зазнало зовнішніх спотворень чи руйнувань .
Нема ніякого обману в тому, що людина реставрує своє порване в авто-аварії обличчя, чи обгоріле в пожежі тіло. Дай Бог їм успіху.
Але коли дівка виправляє генетично горбатий ніс щоб збільшити шанс вдало вийти заміж, хоча причина що її ніхто не хоче не в носі баби-яги, а в характері баби-яги,-я категорично проти.