Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Пластичні операції

Чи зробили би ви собі пластичну операцію?
так! 18%   3
ні!!! 18%   3
в крайньому випадку 56%   9
вже зробила/в 6%   1
Всього голосів: 16
Автор Повідомлення
Lucifer пише:
я категорично проти

Ти чо такий категоричний? Не тобі ж виправляють. Хто як хоче-так і др.... живе , в смислі
ТИ шо не доганяєш про шо йде мова? Я не хочу женитися на красуні від якої будуть діти уроди, бо до пластики вона була уродом по спадковості
Lucifer пише:
Я не хочу женитися на красуні від якої будуть діти уроди

Ну то не жинись.

додано через 2 хвилини 34 секунди:

Lucifer пише:
ТИ шо не доганяєш про шо йде мова?

Якщо я допустім рішу виправити собі ніс, то чи не пофіг мені буде шо ти про то думаєш?
Васька , ти мене переконав Я НА ТОБІ НЕ ЖЕНЮСЬ
А чо в тебе текст весь час "жирний"? Думаєш так переконливіше?

додано через 1 хвилину 29 секунд:

Lucifer пише:
Васька , ти мене переконав

Ну от-одною проблемою менше
Ні, я трішки захудий і маю надію що жирним шрифтом мене буде краще видно
Lucifer пише:
красуні від якої будуть діти уроди, бо до пластики вона була уродом по спадковості Evil or Very Mad

чесно кажучи не чув про подібні випадки? але автор напевно більш обізнаний у цих питаннях -- а особливо щодо моральних уродів по спадковості нє? світлоносець
kalef_f пише:
особливо щодо моральних уродів по спадковості

для початку відвідай Кунсткамеру в Пітері, повчися роки 3-4 в медунівері, і взагалі, перш ніж ляпати язиком по темі, в якій ти повний профан, поїдь-подивися що приводять на світ кончені алкаші і наркоші.Мова не йшла про силіконових красунь А про людей , котрі взагалі не мали шансів на народження від алко-нарко- - -залежних батьків. І ти мені будеш втирати про спадковість?
Lucifer пише:
женитися на красуні від якої будуть діти уроди

так то не буде вже красуня, оскільки я незнаю красунь серед алкашок і наркоманок, так званих тобою моральних уродів по спадковості("втянутих по самі вуха"), тоді чи має сенс та розмова шо ти не хочеш її за дружину?
st.fergi пише:
чи має сенс та розмова

Ти права на 100%. Зустрівши чудову людину, котра тобі чи мені повністю імпонує не варта звертати увагу на всякі дрібниці.
ПеСе Я балдію від фото на твому підписі і мене абсолютно не цікавить її обличчя
Lucifer пише:
для початку відвідай Кунсткамеру в Пітері, повчися роки 3-4 в медунівері,

ну да, ну да. куда ж нам...
ти хоч роздуплився, що перечиш сам собі?
до чого алкаші і наркомани до пластичний операцій

і не варто писати
Lucifer пише:
3-4 в медунівері

коли насправді це 2 роки в медучилищі/

додано через 14 хвилин 25 секунд:

Lucifer пише:
Зустрівши чудову людину, котра тобі чи мені повністю імпонує не варта звертати увагу на всякі дрібниці.
ПеСе Я балдію від фото на твому підписі і мене абсолютно не цікавить її обличчя Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

якщо обличчя для тебе дрібничка, то про яких "уродів" ти пишеш
гм... напевно про алкашок-красунь, про наркоманок-красунь, так званих моральних уродів, спадкоємиць батьків- алкашів і наркоманів, і на яких би Люцифер точно не женився
Lucifer пише:
для початку відвідай Кунсткамеру в Пітері

а тебе розшукувати не будуть???
Цитата:
Але коли дівка виправляє генетично горбатий ніс щоб збільшити шанс вдало вийти заміж, хоча причина що її ніхто не хоче не в носі баби-яги, а в характері баби-яги,-я категорично проти

Цитата:
ПеСе Я балдію від фото на твому підписі і мене абсолютно не цікавить її обличчя

Так. Тебе цікавить її тіло. А потім ти ше шось хочеш від жінок, які хочуть за допомогою пластиних операцій зробити своє тіло ТАКИМ. А всьо через таких от як ти... А ти кажеш шо причина не в "носі баби-Яги"...

Цитата:
Я не хочу женитися на красуні від якої будуть діти уроди, бо до пластики вона була уродом по спадковості

Але хіба ж не
Цитата:
Зустрівши чудову людину, котра тобі чи мені повністю імпонує не варта звертати увагу на всякі дрібниці.

???
Ти женитись захочеш на жінці яка стане гарантією народження красивих дітей?

Викинь будь-ласка свою фотку... Дуже вже цікаво глянути на твою зовнішність

Цитата:
поїдь-подивися що приводять на світ кончені алкаші і наркоші

В тому не їх вина. Краще вже зовнішньо не такі ніж малі сволоти в яких батьки на людей навіть не схожі.
Я надала перевагу дитині з фізичними відхиленнями ніж якомусь моральному уроду, що вже в 8 років обзиває свою матір сукою і кидає в неї всім що під руку попаде... При тому матір людина досить добра і всі в сім"ї від природи дуже красиві. Приклад з життя
Цитата:
Мова не йшла про силіконових красунь А про людей , котрі взагалі не мали шансів на народження від алко-нарко- - -залежних батьків

А пластичні операціїне всесильні. В основному їх і використовують силіконові "красуні" які були не такими вже і красунями... з кривими носами, не дуже красивими формами, тонкими губами...

Як ти написав, ти проти. Але то не має ніякого відношення до людей з справді фізичними відхиленнями. які роблять операцію не для своєї забаганки, а для того щоб виправити те в чому вони не винні і з чим не зможуть нормально жити. Тому не треба приплітати сюди
Цитата:
Кунсткамеру в Пітері
Lucifer пише:
Пластика тіла виправдана перед природою лише в одному випадку:коли, боронь боже, ваше ідеально вибудоване природою тіло під керівництвом головного архітектора-вашої спадковості-ДНК, під впливом зовнішніх чинників зазнало зовнішніх спотворень чи руйнувань .
Нема ніякого обману в тому, що людина реставрує своє порване в авто-аварії обличчя, чи обгоріле в пожежі тіло. Дай Бог їм успіху.
Але коли дівка виправляє генетично горбатий ніс щоб збільшити шанс вдало вийти заміж, хоча причина що її ніхто не хоче не в носі баби-яги, а в характері баби-яги,-я категорично проти

З цього я почав розмову, дехто почав рити між рядками
Lucifer пише:
ТИ шо не доганяєш про шо йде мова? Я не хочу женитися на красуні від якої будуть діти уроди, бо до пластики вона була уродом по спадковості Evil or Very Mad

ти забув, як відразу ж прояснив свою категоричну позицію???
Pangea пише:
Викинь будь-ласка свою фотку... Дуже вже цікаво глянути на твою зовнішність

Невже ти думаєш шо після твого вибуху агресії я зразу кинусь висилати своє фото чи взагалі будь-які ідентифікаційні дані
Та мені не цікаво хто ти... мені цікаво яка в тебе зовнішність.
Так.... для справки
Lucifer пише:
Але коли дівка виправляє генетично горбатий ніс щоб збільшити шанс вдало вийти заміж

Тобто якщо у вас з такою жінкою буде дитина і в неї буде ніс з горбинкою то тобі така дитина не потрібна? Я правильно тебе зрозумів? Не хочиться тебе абіжать-але ти скоріше за все моральний урод. А це ніяка пластична хірургія не виправить

додано через 33 секунди:

Арієць, мля
Васілій не нєрвнічай -- просто ще один даун на форум загріб

міліанєр!!!
Дужи активний якийсь. Алігарх-недоучка
Хлопці я буду категоричний
astrolik пише:
Хлопці я буду категоричний

А принциповий?
не по темі: Васілій я принципами не керуюсь

по темі: мені робили так сказати косметичну операцію (точніше дві) на носі, рівняли перегородку, але це була операція викликана необхідністю, ускладнювало дихання.

п. с. такі враження, шо просто кайф, місцевий наркоз... відчуваєш звуки, як тобі кістку ламають, шось там шкрабають, як витягують хрящ
astrolik пише:
Васілій я принципами не керуюсь

А зря. Картки міг би й начепити, якби був принциповий
kalef_f пише:
Васілій не нєрвнічай -- просто ще один даун на форум загріб

Васілій пише:
Дужи активний якийсь. Алігарх-недоучка

Невже ці двоє ідіотів навіть не здогадуються, шо почувши ці слова, для мене буде справою чоловічої честі наглядно показати що ображати без причини незнайомих людей в маленькому містечку може бути не просто боляче. Для цього мені навіть не обов'язково опускатися до рівня зустрічі з вами
А дауну-алігарху-недоучці просто було цікава зміна репутації-від того підвищена активність
ПеСе перший форум де здобув ворогів, а не друзів.
Вася, Калеф
Lucifer пише:
справою чоловічої честі наглядно показати що ображати без причини незнайомих людей в маленькому містечку може бути не просто боляче.

тебе хтось образив???
так з цього би й починав. --- з соплів, маю на увазі.
Дівствітєльно, шо за соплі?
Lucifer пише:
де здобув ворогів

Тіпо всі підараси, адін я Дартань"ян? Всьо? А как дисал! Слабак
І чсо? Будуть потрібні плястичні операції?
Я не думаю що пластичні операції є пекучою чи то пак актуальною темою для Золочева Хіба що для ВАСІЛІЯ Хотчуть робити хай роблять навіщо це обговорювати ПОРА АДМІНУ ВИКИНУТИ ЇЇ В СМІТНИК
Ну по такому принципу то най курять, п"ють, мріють, покінчують життя самогубством, матюкаються, нехай собі далі труяться грибочками і не дістають нікого своїм баченням світу... то нас не стосується. Нашо то обговорювати
Нащо взагалі той форум, га?