Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Равелін біля Золочівського замку

Автор Повідомлення
Равелін біля Золочівського замку
23 січня відбудеться відкриття "Равеліну", біля Золочівського замку.
Давно там не був. Цікаво, як там з дорогою (під'їздом)? Чи можна буде спокійно пройти до замку, не перелазячи через кучугури болота?
А "Равелін" то очередний кабак?
Нє, то споруда, яка стоїть перед входом з замком і з"єднана з ним мостом. І пишеться, між іншим, без лапок, бо то загальна назва. Там мали бути полюдські туалети, може якась кав"ярня і магазинчик з сувенірами. Подивимся...
Ой, так би поглянула, може хто фотку зробить?
А Писарчук буде?
Олег пише:
23 січня відбудеться відкриття "Равеліну", біля Золочівського замку.

Наскільки мені відомо відкриття має бути в неділю 21 січня.
AVB пише:
Давно там не був. Цікаво, як там з дорогою (під'їздом)? Чи можна буде спокійно пройти до замку, не перелазячи через кучугури болота?

Вхід в замок буде через браму равеліна і по мосту .
lenhen пише:

В першу чергу равелін це черговий етап реконстуркції замку. Так там буде затишне кафе а не кабак. Звідки ж Ви такого набрались?
AVB пише:
А Писарчук буде?

Дурне запитання, чесно кажучи. Думаю буде.
kvartyrant пише:
ця непристойність не властива відомому лікарю та громадському діячу до якого Ви маєте відношення

По моєму, вкрай непристойно на форумі, де люди бажають зберігати свою анонімність (а особливо гостро це відчувається в малому місті) вказувати хто до кого має відношення. А запитання Lenhen видається мені цілком закономірним. Кому ні - той хіба що з Марсу...
MUBa пише:
По моєму, вкрай непристойно на форумі, де люди бажають зберігати свою анонімність (а особливо гостро це відчувається в малому місті) вказувати хто до кого має відношення.

Перепрошую - зірвався. Просто на цьому форумі це вже не перший випадок , коли ще не встигло щось пристойне відкритись як його одразу ж змішують з болотом. Не хочеться щоб так було і цього разу. Форуму це плюсів не додає.
А хто ж змішує? Я такого не помітила. Людина поставила запитання і отримала відповідь. Це інформативність, тобто плюс. І я, і ви, і всі інші учасники потроху забезпечують її Резолюції ніхто не виносив.
kvartyrant пише:
Дурне запитання

Я зовсім далека від політики людина. Мені нецікаві місцеві інтриги гілок влади і бізнесу. Дійсно, що мені цікаво і чим я хочу перейматись (звичайно в свій власний спосіб), це розвиток Золочева. Я десь колись чув, шо фінансування даного проекту здійснював Писарчук. Логічно, що було би цікаво знати, чи на відкритті будуть присутні реальні помічники справи, а не набридлі знайомі фізіономії тих, шо тільки палки в колеса ставлять, самі ніц не ініціюють, а на тепленьке злітаються, як зелені мухи на (мед).
AVB пише:
Я зовсім далека від політики людина. Мені нецікаві місцеві інтриги гілок влади і бізнесу. Дійсно, що мені цікаво і чим я хочу перейматись (звичайно в свій власний спосіб), це розвиток Золочева. Я десь колись чув, шо фінансування даного проекту здійснював Писарчук. Логічно, що було би цікаво знати, чи на відкритті будуть присутні реальні помічники справи, а не набридлі знайомі фізіономії тих, шо тільки палки в колеса ставлять, самі ніц не ініціюють, а на тепленьке злітаються, як зелені мухи на (мед).

Наскільки мені відомо - Писарчук справді фінансував відновлення равеліну. Щодо його присутності , точно не скажу. Але за тою інформацією, якою володію планувалось цікаве свято з рицарським турніром і театром "Возкресіння", виставкою художників і т. д. Мав бути Олійник, Возницький і ще багато VIP персон. Чи буде все це - не знаю.
Я перепрошую шановних форумчан за не точну іформацію , відкриття "Равеліну" відбудеться в неділю 21 січня в 16,30 год.
MUBa пише:
По моєму, вкрай непристойно на форумі, де люди бажають зберігати свою анонімність (а особливо гостро це відчувається в малому місті) вказувати хто до кого має відношення. А запитання Lenhen видається мені цілком закономірним. Кому ні - той хіба що з Марсу...

Мубця, респект!!! А вам пане...(я вас теж впізнала)тільки на відміну від вас не стану вас викривати, скажу що нічого змішувати з брудом я не збиралася, просто інфа в мене була саме така, тому і поцікавилась, чи вона правдива! І все!!!!!!!!!!!!!!!
Олег пише:
Я перепрошую шановних форумчан за не точну іформацію , відкриття "Равеліну" відбудеться в неділю 21 січня в 16,30 год.

Все, що я писав про Лицарський турнір та театр "Воскресіння" також підтвердилось.
Був. Бачив. Видовищно.
Дивіться фотки:
http://forum.zl.lviv.ua/album_personal.php?user_id=72
AVB пише:
Був. Бачив. Видовищно.

Я, на жаль, не мав змоги бути присутнім на відкритті. Тому велике прохання до тих хто був поділитись враженням від цього дійства.
До речі, шановний AVB , Писарчук був?
kvartyrant пише:
До речі, шановний AVB , Писарчук був?

Писарчук був і народ дуже позитивно сприйняв його просутність, мені вдалося прийти вже блище до кінця тому бачив тільки виступ "Восресіння". Сподобалось + крутий феєрверк!
Мені сподобалось відносно Золочева то круте відкриття такого ресторіну, особливи мені сподобалося вогняне шоу театру "Відродження" зі Львова, а також феєрверк.
Фото з відкриття Равеліну на Золочівському замку можна переглянути тут:
http://avb-fotoforum.ho.com.ua/Ravelin/
Переглядав шераз фотки з відкриття равеліну як раптом... Ось погляньте, що потрапило в об'єктив.

Спочатку я подумав шо то якась пилинка пролітала перед фотіком. Хоча мені зразу видалось дуже дивним таке незвичне сяйво довкола цієї "пилинки". Але дещо покращивши і збільшивши зображення, я наштовхнувся на якісь моторошні риси в середині цього мерехтливого ореолу.

Далі я застосував усі свої програмні потужності щоб виділити на збільшеному зображенні ті ледь вловимі риси, що нагадували якесь спотворене людське обличча. Від отриманого результату волосся почало ставати дибки, а в свідомість почали проникати думки про потойбічних мешканців, які проникають в наш світ з певними цілями...

Якщо це привид, то чий? Хто міг з'явитись вночі при натовпі і шумному дійстві з вогнями під дивнозворушливу мелодію давнини, напівказковими велетнями і лицарями, що показували своє одвічне мистецтво? А може це сам Ян Собеський вирішив помилувати око давно забутими картинами, що, мов у казці, раптово постали перед входом в його старовинний замок?

Може якраз це дійство розбудило давнього володаря і оживило спогади кривавого середньовічча?

Та можливо це усе лише припущення. І насправді це ми прийшли до нього в гості, а він як завжди споглядає на своїх горожан крізь марево віків...

Просто жах якийсь, ці очі...!
Правдоподібно... Але... чомусь я в це не вірю...
Оригінальні кадри є в Олега в камері. Він може підтвердити, що я ніц туди не добавив. Я тільки покращив зображення... ну і довигадував історійку.
AVB пише:
довигадував історійку

от з цього і треба було починати...
А якщо серйозно, то мало шо там могло пролітати... Чому зразу привид?
Нє ну історія може і придумана, але фото таки справжні. Я повірила.
Також кажуть ті сторожі що дежурать на замку, що бачуть час від часу постаті які виходять на валу.
В мене доречі ще попадається на одні фотографії таке.
Олег пише:
Також кажуть ті сторожі що дежурать на замку, що бачуть час від часу постаті які виходять на валу.

Спитайте де ганжубас беруть
Васілій пише:
Спитайте де ганжубас беруть
На рахунок ганжубасу не знаю де беруть, а про такі події які відбувалися на території замку чув неодноразово і я думаю з такими речами як потайбічний світ не варта жартувати!
А я чомусь вірю, і мені моторошно робиться, коли на цю красу дивлюсь...
lenhen пише:

kvartyrant пише:
Так там буде затишне кафе а не кабак. Звідки ж Ви такого набрались?

Дійсно, звідки в людей беруться такі означення речей?
Може через те, що в Золочеві куди не плюнь - тільки і є, що "кабаки", аптеки, банки і церкви?

Ось вже і "кабак", тобто "затишне кафе" св'ятять. (тільки щось фужери не кафешні, і пляшки з напоями теж. - А, це в них морозиво і фруктові соки... Думаю, що і ціни теж будуть (є) не кафешні) Комусь це вигідно, або легальне закопування надлишкових коштів.

І тут церква! Знецінення церкви! Що забагато - то нездорово! Скоро кожен новий туалет будуть св'ятити! Або пару нових черевиків (на всяк випадок)

Ну і інтер'єр біднувато зробили. Чи це частина рекламного трюка? -Після кожного UPGRADEа заманювати новий приток клієнтів?

На ракунок культурної програми - то класно! Такі дійства не часті в нашому місті. Хоть дітвора потішилася.

А от де справжній кабак - так це "Вовча Яма". 5 з плюсом.

P.S. Це лише мої думки...
Нині сидів в неті на натрапив на таке http://www.democracy.com.ua/ua/deputy/96/ , порівняйте плями які є вище??? Досить інтересно??
Знаєте, боюся шось казати, але та "пилинка" в замку, і та яка розміщена по ссилці - напевно сестри. Вони ж просто ідентичні...
Дійсно, просто клони! Олег, ти прбував звязатись з тим Михайлом? Бо він порушує авторські права без твоєї згоди. А може я помиляюсь, і це якісь окремі дослідження.
Так, дійсно, це називається ПЛАГІАТ:
Оце фото розміщено вище на нашому форумі
А цей аватарчик з форуму, за вказаною п. Олегом адресою
Коментарі тут зайві, потрібно звязатись з тією особою і попросити її не використовувати це фото у якості аватара.
обхвалили того писарчука і що далі? бізнес зроблено , шоу на один день, феєрверки, все коштує гроші а така масивна споруда як замок залишається дальше без уваги. була там неодноразово, з горем пополам підмазують його , а люди бізнес роблять....

додано через 3 хвилини 28 секунд:

на рахунок привидів замку золочівського і прочих..... скажу одне, от чому рідко де в якій квартирі живе привид, а от в замках(де є скупчення величезних кількостей туристів)завжди хтось живе? такі розмови про привидів, я вважаю є простою заманухою, щоб туристам інтересніше було, бо показувати самі руїни(оскільки нема грошей на реставрації)погодьтеся не дуже інтересно, а от під шумок послухати історію ужасну що є привид, а ще дати одному дядькові п"ятку чи десятку, щоб ше розказав як бачив!!! ото вже буде нормально тоді.)))сенсації)))
st.fergi пише:
обхвалили того писарчука
, бо то єдина людина, яка таки дійсно щось зробила для Золочева. Дала гроші, а тут вже на місці трятять їх як хочуть.
st.fergi пише:
привидів замку
Золочівського я нічого не чула
А от на знимках бачила. Я сама свідок цього дослідження. Знимки не сфабриковані.
VIA пише:
Дала грош

, може він і нормальний-не спорю, але то що гроші не цільово використали то недобре.

в містику і полтергейсти вірю, але в тому випадку все трохи перебільшено. було б набагато простіше ПОВІРИТИ В ЦЕ, коли сам безпосередньо бачиш того привида замку(неважливо якого).
Справа в тому, що в натурі нічого не було - ніяких цяток, чи кругів, а от на знимках вони проявились.
VIA
, я тобі скажу що, підняли б трохи пам"ятки архітектури то б появилося більше туристів(а то кабак зробили, нема нічого в тому поганого, бо біля замку гарне місце, але підняли б перше сам замок, а потім би вже наживалися), а коли більше туристів то місто б потрохи піднімалося, бо все-таки господаря з великої букви в ньому немає.
колись я чув що якщо даси 1000 баксів, то при вході в замок з правої сторони положать цеглу з твоїм іменем, цікаво чи ще таке є ?
massimo, ти мене своїм запитанням наштовхнув на ідею створення інтернет-порталу Золочівського Замку. Якраз таку і всю решту інформації про замок і його роботу можна би було там розмістити. Заодно це ще один спосіб створення "скриньки пожертв" на потреби розбудови туристичної сфери на замку і не тільки, а й інших історичних пам'ятках Золочева.
Можливо треба запропонувати адміністрації нашого ресурсу занятись цим разом з львівськими "галерейниками".
AVB
то все теорія, думаю, що на практиці з того нічого не вийшло. Більш реальною пропозицією є проведення в золочівському замку, або біля нього 2-3 денного фестивалю наприклад молодих рок чи поп колективів, якщо правильно підійти до питання, то за років 5 про Золочів знали б усі, одні + реклама місту, розвиток інфраструктури і т. д
І то класно.
Та знову ж таки є проблеми з місцем для влаштування фестивалю. РБК - то троха не те. На дворі це має бути...
І потім. Чи здатен Золочів зараз забезпечити в першу чергу готелями і ресторанами, скажімо, 5000 гостей на приблизно тиждень?
Я думаю, при строгій постановці цього питання в Золочівській адміністрації як пріоритетного на наступні 5 років, цілком можливо влаштувати цей задум.
massimo пише:
5000 гостей
та їх відразу стільки не буде, звісно що фестиваль має бути на вулиці, на то він і фестиваль, для молодих і перспективних можна влаштувати наметове містечко і т. д., алде на то все потрібна владна рука.
Покишо маємо "руку" не владну, а ... ліниву!