Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Які хто любить подарки на урочистості?

Автор Повідомлення
Які хто любить подарки на урочистості?
Кому що подобається в подарок, від друзів чи рідних? Мені наприклад статуєтки, або щось що зроблено руками тої компанії чи людини.
Для мене основним є те, щоб цей подарок був подарований для мене щиро, а не шоб людина дарила і думала, як нахаватись на святі, куди вона йде на суму того подарку .. Але так то дуже люблю світло і всякі такі класні сувенірчики.
Мені найкращий подарунок, шоб компанія не нудна була.
AVB
Щось мені підказує інтуіція, що якщо у компанії будете ви, AVB, то сумно не буде!
Чесно кажучи, не завжди. Деколи як зайде шось, то від мене за день півслова не почути.
Так, від компанії багато що залежить
Люблю квіти і м"які іграшки... пам"ятаю раз подарували велицьозного котяру... стільки радості було
Головне не подарунок, а увага до людини, яку знаєш чи любиш
Найоптимальніше дарувати гроші, а винуватець най сам ламає голову, як їх потратити. Але це, напевне, най неприємніше. Хто ж любить віддавати гроші? . А так потратив сам гроші на якесь "шось", і подарував це. Тоді не так впадло, коли віддаєш шось тобі зовсім непотрібне!
Ну, це дуже залежить, кому саме призначений подарунок. Я прихильник практичних подарунків. А дарувати гроші - поганий тон. Виключення - на весілля.
Я думаю що подарок який зроблений руками людини (компанії) яка дарила і старалася щоб він тобі подобався то є подарунок в який вкладено якраз всі ті добрі побажання і душу того хто його дарував.
красиво сказано
Мабуть це банально, але честно,i щиро... я бiльше люблю дарувати,i торчати вiд довольноi щiроi посмiшки, палаючих очей i. т. п близькоi менi людини. Я не буваю на подiях \"бо треба\" а як що ну вже дуже приходиться, то тодi виручае конвертик з \"зелепухою\" а дарувати $ друзям й справдi дурний тон.

Posted from a Nokia mobile phone
А от я не люблю статуеток... чи то вони не люблять мене... Подарували Ангелика такого красивого і шо? І мої коти умудрились відбити йому обидва крила... А дівчині з голубом в руках того голуба малость скалічили... Статуеток тих куча... І шо ж я з ними тепер маю робити? Сувенірну крамницю відкривати чи як? Мені чомусь здається, що їх дарують коли не можуть придумати чогось іншого
І не люблю коли мені ручні годинники дарують... Не можу їх на руці носити... По-перше вони ж холодні, по-друге постійно злітають в мене з руки... І в кінці кінців всі ті годинники лежать в мене в коробочці в шуфлядці...
А ш не люблю коли одяг дарують... Бо часто можуть подарувати шось таке в чому я на вулицю точно не вийду...
А взагалі то краще поцікавитись в людини шо їй подобається, а шо ні щоб потім ваш подарок не був захований подальше
Тішуся різним подарункам. Чи то просто гарна листівка, чи лист здалека, чи якісь кольорові шкарпетки, чи квітка, чи шось "солідніше". Люблю подарунки, які викликають усмішку. От на останній день народження мені подарували велику дерев"яну ложку, бо я переселилася в нове помешкання у Львові. Люблю у подарунок книги, особливо ті, якими я вже давненько збираюся поповнити свою бібліотеку. А так в пригоді завжди стануть якісь веселі шкарпетки чи косметика. І ціна зовсім не має значення. Головне - увага! І ше люблю, коли ці подарунки підписані якимись гарними і/або мудрими словами - коли настрій кепський, можна це перечитати і зразу стане веселіше!
Стосовно компанії (в день народження): вона не обов"язково має бути велика. В мене з цим завжди проблєма - знайомі всі дуже різні і звести людей в одну компанію по суті не випадає. Так шо я по можливості з усіма окремо святкую.
Стараюсь дарувати те, що "іменинник" сам собі ніколи не купить.
>Раngеа
це говорить про то, що люди якi зробили тобi цi подарки, незнають тебе, або неуважнi...
Особисто я шкодую тiльки про один подарений мною подарок (просто проголосувала бiльшiсть,i прийшлося скинутись) дешева (на вигляд, а по$ десь 170грн.(2001р) селянська картина,i якийсь сервiз, в червону вишеньку...
Нiколи не забуду, перекошене, вимушенощасливе лице виновницi торжества
Бiльше не ведусь на коллективнi подарки. Або диктую що дарим.

2 m@xxximus
Цілком можливо, але людям завжди дуже важко визначитись на рахунок подарка, а для мене тим більше...
Я думаю, що подарок треба вибирати не сидячи вдома і думаючи, от я подарую те то чи те, а краще піти в магазин, бажано не один, передивитись різні товари і вибрати щось таке з того що сподобалося вам... щось з почуттям гумору... цікавеньке... і не треба себе обмежувати якимось речами... оте занадто дороге... а те занадто дешеве... а те не прийнято дарувати...
Сподобалось вам, і ви хотіли б щоб і вам таке подарували, то подаруйте другу... це має бути така річ, яка викличе позитивні приємні відчуття... щоб потім було що згадати
Знаєте таке буває... Мені на одне день народження подарували 2 однаковісінькі муз. скриньки, а знайомій так само подарували 4 однакових сумочки, бо вона таке любить... І шо ж?
Доречі в мне був подарок який мені подарив мій друг, той подарунок він зробив своїми власними руками і зробив від чистого серця. І він мені сподобався дуже і я йому вдячний за той подарунок.
Будь який подарок головне аби щиро і від душі!!!
Ну вже ж таки й будь який... От подарують шось таке тоді і будеш знав!
Шо таке непотрібний подарунок, прекрасно взнав за останні два роки, отримую їх практично до кожного <> відомого свята. Вірите чи ні, мене вже від них верне! Скажете "з жиру біситься"... Зовсім ні! Подарунки не такі вже й цінні, гривень 10-20, але НЕПОТРІБНІ!
А я не люблю як мені духи дарують... і одяг... а про косметику взагалі мовчу
Такі речі кожен сам собі купує... а то смаки розбігаються
То правда, парфуми - річ дуже особиста. Хіба що той, хто дарує орієнтується на якусь конкретну назву.
Тут ми і напоролися на одвічний камінь спотикання. Людина, яка дарує хоче, щоб її подарунок був найкращий і головне сподобався людині, якій він дарує цей подарунок. Здається, що такого особливого подарувати коханій людині парфуми чи щось із косметичних засобів, але за цим насправді криється низка проблем. І здається, що тут склажного піти в магазин і вибрати дівчині парфуми. Насправді ж у кожної різний смак, і навіть якщо від неї тим самим парфумом пахло цього місяця, це ше зовсім не значить, що вона цього місяця не захоче його змінити, а ти як порядний хлопець пішов вибрав і купив. Потім прийшов і подарував, а в очах її мимоволі читаєш:"Я розумію, ти мене любиш, але я вже маю інші і взагалі цей запах мені вже не подобається". Проте нічого страшного немає, вона бере і ставить на поличку, де вже ця річ може пробути н-ну кількість часу. Приклад взяв з власної життєвої ситуації, після якої переконався: Хочеш зробити дівчині приємно - візьми гроші і нехай вона тебе поводить по магазинам і вибере саме те, що їй подобається. Івона буде задоволена і тобі буде приємно, що їй сподобалося.
vj.Aver пише:
Хочеш зробити дівчині приємно - візьми гроші і нехай вона тебе поводить по магазинам і вибере саме те, що їй подобається. Івона буде задоволена і тобі буде приємно, що їй сподобалося.

Може я якась "не така", але водити хлопця по магазинах з метою купити подарунок - це як мінімум незручно (для мене), як максимум - образливо. Це б для мене означало: "Знаєш, в мене і так купа всяких проблєм на голові, а тут ше й тобі подарунок якийсь треба вибирати! Я з того збиваюся!" Так шо не з кожною дівчиною такий варіант пройде, просто май на увазі. Спочатку варто переконатися, як вона сприйме такий крок з твого боку.
2 vj.Aver
А чого обов"язково парфуми? Невже нічого оригінальнішого не придумати?
Парфуми був як приклад, а взагалі то я вже казав що до кожної дівчини потріно знайти свій підхід.
vj.Aver пише:
до кожної дівчини потріно знайти свій підхід.

Розумничка!!! Кожна дівчина - особлива. І тому для кожної потрібен свій підхід... Те, що подобається одній - не обов'язково сподобається іншій.
подарунок має бути душевним!!!
Головне не подарунок, а задоволення від нього.
>АVВ
вiрно! але обох сторiн

А от в цьому випадку, головне шоб небуло потім небажаних сюрпризів. Бо ж подарунок - це на добру згадку!
Мені подобається подарунок від серця.
jakson пише:
Мені подобається подарунок від серця

... Кардіостимулятор...
Люблю подарунок від душі!
З третього разу зрозуміло стало...
Я обожнюю в подарунок живі квіти, хоча краще вазонки і ще й такі, які на момент подарунку цвітуть
VIA пише:
Я обожнюю в подарунок живі квіти

Ех-х... хто ж їх не любить ?
VIA пише:
краще вазонки

А от на рахунок вазонків. Недавно мені подарували деревце під хитро-мудрою назвою "Банзай". Гарне таке! Але останнім часом воно чомусь почало в'янути і що робити з ним, не знаю...
Бонсаі.
Може Бонсаі, lenhen?
Щось на зразок ікебани, але живі. То такі деревця, яких ще змаленьку звязують дротами і шнурами, мучать, викривлюють, щоб вони більші не росли...
Паскудники японці.
Кот да Винчи пише:
Може Бонсаі, lenhen?

Ну може і так, точно не знаю.
Воно малюсіньке, файнесеньке, тільки чогось зів'яле
Я люблю подарки на Іменини, томущо День народження для людей старшого віку дещо їм нагадують. Тобто те що я старію.
А коли то а нас ОЛЕГА?
В мене просто є ще одне ім"я надане мені при хрещенні.
VIA пише:
А коли то а нас ОЛЕГА?
Ой, а я подарунків не люблю щось, хіба що від батьків.
Як можна не любити подарунки??? Я просто обожнюю!
Незнаю може я якийсь нестандартний, але я нелюблю ні урочистостей ні подарунків.

П. С. Хоча робити подарунки деколи подобається.
Я люблю, коли дарують квіти! Отримувати подарунки, безперечно, приємно, але для мене подарунки не головне, головне те, щоб тебе привітали хоча б словом і ніколи не забували, що в тебе свято!!!
а я люблю всяких різних пухнастих зайців... в мене їх чогось тільки 3.... решта - мишки, ведмедики, песики, котики і т. д.