Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Тюнери

Автор Повідомлення
vj.Aver пише:
тюнер для супутникового телебачиння

чи можна знайти хороший САТ-тюнер з апаратним кодуванням в DivX в зовнішньому виконанні на USB до ноутбука?
persona_nihto пише:
Шкода лише, що лише 2 місяці - і вже "глючить"...

Вези в сервіс, поки ще на гарантії, бо переважно всі поломки і недоробки вспливають в перший рік експлуатації.
to massacra: можеш взяти skystar 1 usb абог пінейк студіо сат і те і друге підтримує кодування як в аві так і в мпег
massacra пише:
чи можна знайти хороший САТ-тюнер з апаратним кодуванням в DivX в зовнішньому виконанні на USB до ноутбука?

Якість такого кодування буде кака. Захоплювати з супутника треба у вигляді MPEG-2 потоку, а потім перекодовувати в 2 проходи в xVID.

В мене відносно скромна машинка. Cel-2660/i915/GeForce6200/2x256Mb/250Mb/DVD-+RW/TV-Tuner/SB Live!/WiFi. Давно вже треба міняти.
Привіт ЦСО! Дякую за пораду. Але яку модель з зовнішніх тюнерів вибати? Проблеми в грошах майже не має, аби річ була добра.
skystar 1 версію бери любу починаючи від 2.0
massacra пише:
Привіт ЦСО! Дякую за пораду. Але яку модель з зовнішніх тюнерів вибати? Проблеми в грошах майже не має, аби річ була добра.

vj.Aver вірно сказав. Краще за SS1 важко щось порадити.
Особливо класна штука - PCI плата SkyStar 1 але на ноут...
Зрештою порівняй тут:
http://www.satworld.ru/skystar.html

От тільки на ноуті ТВ через USB дивитися - сумнівна радість. Та й коштує немало...
Є пропозиція до модера перекинути шматок цієї гілки у відповідний розділ присвячений відеотехніці або в нову тему про вибір тюнера.
andry пише:
Якість такого кодування буде кака. Захоплювати з супутника треба у вигляді MPEG-2 потоку, а потім перекодовувати в 2 проходи в xVID.

в чому виражається "кака"? Кубіки? Втрачені кадри? Я думав, що апаратне (коли окремий проц зайнятий суто своєю роботою) кодування краще.

andry пише:
От тільки на ноуті ТВ через USB дивитися - сумнівна радість.

Я ТВ і по ТВ не дивлюся - нічого цікавого. Хочу відеокліпи з enter MUSIC писати.
А в чому проблема "через USB дивитися"? Повільний порт?

Хочу знати всі плюси і мінуси.
massacra пише:
в чому виражається "кака"? Кубіки? Втрачені кадри? Я думав, що апаратне (коли окремий проц зайнятий суто своєю роботою) кодування краще.

Може бути і так, але найгірше те, що цей метод не дасть основної переваги xVID - хорошої якості при помірному потоці. При захваті повноекранного відео беспосередньо в xVID все що менше 5-8 мегабіт за сек - рідкісна кака. Тому якщо є можливість просто копіювати оригінальний MPEG2 відеопотік транспордера з бітрейтом 2-8 мегабіт безпосередньо на диск, перекодування його "на льоту" в однопрохідний xVID вважаю неабияким збоченням.
Захоплений MPEG2 можна без проблем дивитися на компі в оригінальній якості, або після очистки/згладжування/ресайзу перекодувати 2-ма проходами в xVID з потоком 0,6-1,2 мегабіти/с

massacra пише:

Я ТВ і по ТВ не дивлюся - нічого цікавого. Хочу відеокліпи з enter MUSIC писати.

А в чому проблема "через USB дивитися"? Повільний порт?

Хочу знати всі плюси і мінуси.

Та проблема в основному в 2-х речах.
1. Ресурсоємкість порту
2. Програмне транскодування потоку.

Це не додає ні швидкості ні якості.