Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Зібрання форуму №2

Автор Повідомлення
Зібрання форуму №2
Давайте замутим ту тєму але в той раз вже всі домовляємося відкрито а не через приват
А яка різниця? Все рівно," хто схоче, той прийде, а хто ні, той ні". Хтось так писав і я згідна з ним.
Так, але перший раз всі домовленості велися або в приваті або взагалі через аську, скайп чи простий дзвінок, а зараз просто треба про ці всі речі домовлятися відкрито для загалу. А хто прийде той і прийде, головне щоб хочаби хтось тим зацікавився, а я думаю хочаби 2 людини тут таки найдуться.
Прошу поставте день і число?
Ну ось... а я знов не зможу, i так завжди (ну т. т другий раз.) давайте десь на Паску , я в гостi приiду

Posted from a Nokia mobile phone
Отож Зібрання призначається на неділю 21 січня 2007 року об 18.00 у Тараса
admin пише:
не баламутьте людей і не компроментуйте адміністрацію! Невже адміністрація така неграмотна, щоб не вказати б час і місце такої події на форумі в окремій темі (а не в асьці або пріватах)? А якщо Ви вже так твердо забули про це, то для чого інформувати, що збори відбулись?

Давайте хай краще адміністрація зробить крок назустріч в тому плані
Особисто я прийшов би, якщо у цьому була би гостра необхідність. Зрозумійте правильно - повно справ, в понеділок починається сесія. Та і горло у мене ше не зовсім здорове, отже пива пити не можу.
Можна прийти не тільки для того щоб пити пиво, та і в принципі на 6 годину вечора ще можна сміло підійти і вже в 20.00 бути дома, то не є так пізно, а на сесію особисто я їду аж в понеділок зранку і часу виспатись я вважаю більше ніж достатньо
sesija na nosi,mozhe v lutomu zustrinemosja
Не зважаючи на недомальовану курсову постараюсь прийти. Хто ще бажає відвідати зібрання?
А я б прийшла... Знаю з форуму особисто тільки кількох людей... Хотілося б познайомитсь з рештою
Даруйте - сесія...
Так хто ще буде?
Хай люди ще подумають...