Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Все про таксі

Автор Повідомлення
Все про таксі
Золочівська служба радіотаксі. Коментарі, зауваження, пропозиції відносно роботи таксі приймаються тут.
Коли бачу, що наближається таксі, дорогу не переходжу, бо переїде і не оглянеться. А так ніби нічого, нормально
Жизненно необходимая вещь! Здорово выручает когда очень спешишь или опаздываешь.
Краще ходити пішки і здорово і дешево і надійно. Таксі добра штука коли вигрібаєш в 24:00 з бару і так неохота додому пішки йти..
Я думаю що таксі- це життєво необхідна річ. А ти як думаєш?
radioivan05 пише:
Я думаю що таксі- це життєво необхідна річ. А ти як думаєш?

Ваня, знаєш хто то пише? Ти мені ліпше скажи відповідь на одне питання, чому ціна на таксі в кожного різна? Це в першу чергу визнак дружби і поваги, чи шось інше? Одні беруть менше, другі більше. Нікому не розходиться в тій гривні, але все рівно, цікаво чому одні беруть більше, другі більше? Може то від машини залежить?
Коли Я приїзджаю на поїзді, то на вашому радіо-таксі їду до с. Гончарівка за 25 грн. Жах
Привіт Richard! Відповідь проста-виклик радіотаксі в день з 8,00до22,00 години коштує 8 гривень, незалежно чи тебе везуть 100 метрів чи в кінець міста. В ночі з 22,00 до 6,00 таксі коштує 10 гривень. Таку форму оплати запроваджено в Дрогобичу, Стрию, Трускавцю. Ми просто взяли з них приклад. По району 2 гривні за 1 кілометр. Від Золочева до Гончарівки до зупинки 12 кілометрів- отже 24гривні, але як правило везуть до центру села-тому і виходить 25гривень. На рахунок хто бере більше, хто менше, я незнаю що сказати!? може в когось крутіша тачка, тому він собі позволяє брати більше. Особисто моя Славута не жере багато бензини, тому в мене що в день, що в ночі ціна одна й та сама-7-8 грвень по місту.
Iван классний мужик! Настоящий таксист!
(як що це зелена славута \"седан\"

Posted from a Nokia mobile phone
А якшо він на інакшій їздитиме, то вже не класний?
radioivan05 пише:
Привіт Richard! Відповідь проста-виклик радіотаксі в день з 8,00до22,00 години коштує 8 гривень, незалежно чи тебе везуть 100 метрів чи в кінець міста. В ночі з 22,00 до 6,00 таксі коштує 10 гривень. Таку форму оплати запроваджено в Дрогобичу, Стрию, Трускавцю. Ми просто взяли з них приклад. По району 2 гривні за 1 кілометр. Від Золочева до Гончарівки до зупинки 12 кілометрів- отже 24гривні, але як правило везуть до центру села-тому і виходить 25гривень. На рахунок хто бере більше, хто менше, я незнаю що сказати!? може в когось крутіша тачка, тому він собі позволяє брати більше. Особисто моя Славута не жере багато бензини, тому в мене що в день, що в ночі ціна одна й та сама-7-8 грвень по місту.

Гоп - стоп Іване. пів року живу в Дрогобичі , а пів в Золочеві, і так уже 6 років. В Дрогобичі таксі завжди було і є дешевшим ніж в Золочеві. Такса по місту 5 грн, хоча місто значно більше за Золочів, за виклик ніхто грошей додатково не бере, і не має значення яка година доби. А все тому, що існує велика конкуренція, я нарахував 8 фірм радіо таксі, з прямими номерами типу 060, 050, 052. Є фірма де їздять лише добрі іномарки, в яких комфортно їхати. Коротше за Дрогобич нетреба ля - ля
Скажіть будь ласка, а скільки в нашому місті таксістів? Мені здається, що їх забагато. Повинно бути одне таксі на 1000 нас. чим більший дохід буде, тим менша ціна за проїзд. Виграє клієнт
то, що вони беруть за виклик гроші-то вони собі круто женуть. і ціни сумашедші взагалі-то.
st.fergi пише:
беруть за виклик гроші

Ого ! А відколи це таке нововведення? Раніше такого не було...
А взагалі-то таксі класна штука, виручало мене не раз...
Таксі-це зручно, але, наприклад, у Львові воно іто дешевше ніж в нас.
EMMIE
все вірно, бо у львові якщо таксі ВИЗИВАЄШ, то вони беруть за кілометри(а їдеш в чудовій машині), є правда, тоже водії, які на своїх жигулях 83 року випуску беруть 25 гривень за проїзд таксі(000)15. хоча, згідна-таксі то дуууууже зручно, тому і переплачуємо ЇМ бо НАМ треба)
Дуже часто користуюсь таксі, але маю вже сталих таксістів, які беруть з мене не 7-8 грн., а 5-6, залежно від ситуації, іноді навіть безкоштовно.
vaymut, якшо часто користуєшся, то чи не краще мати свою машину?
Я таксі скористався два рази в життю. і задоволений, що не користуюсь частіше.
Є своє авто, але не завжди під рукою і на своєму авто не скористаєшся такою послугою, як "автопілот".
AVB пише:
Я таксі скористався два рази в життю. і задоволений, що не користуюсь частіше.
, звідки така радість , що тут поганого в користуванні таксі, я наприклад маю авто, але регулярно користуюся послугами таксі, так як це зручно. AVB та ти певно і машини не маєш!
Та чого ж не маю? А хто створив тему про машини? Та я вже й писав про свою тачку, "Україна" називається. (жартую)
Я не користуюсь, бо мені самому подобається керувати, і нічо з цим не можу зробити.

додано через 3 години 17 хвилин 7 секунд:

Та в тій країні і за недотримання дрес-коду на вулиці теж розстріл. Але ми ж не прямуємо до Африки. Скажу за Португалію, бо знаю. Там штраф за керування в нетверезому стані 750 Евро при мін. зарплаті 400. Влада пішла на такі кроки через найбільшу в Европі смертність на дорогах. Це при тому при всьому, шо водії там мають культуру поведінки на дорозі і шей високого рівня, на відміну від України, де, здається її взагалі нема. Але шо дивуватись, коли через безробіття кожен третій "шофер" хоче бути "таксистом" і ганяється по місту за грошима, незважаючи на жодні правила і тим більше сміхотворні "десятки-двадцятки" даїшникам. Не раз сам бачив, як вночі вони відвозять людей з поїзда в місто і стрімголов летять наввипередки нічними вуличками назад на станцію за наступними клієнтами, а там стоять, і шоб не мерзнути, "обігріваються".
В мене таких проблем нема, я керую для задоволення. Крім того маю виробленою високу відповідальність за людські життя, бо довго працював на такій роботі. І покишо я за собою не зауважував якихось небезпечних "п'яних опусів".
Та в тій країні і за недотримання дрес-коду на вулиці теж розстріл. Але ми ж не прямуємо до Африки.

поясніть до чого тут африка? плізз
Не позавидуєш пасажирам цієї "щасливої" маршрутки.....
massacra пише:
Не позавидуєш
мало того що номер 666 то ще і 13 маршрут
таксисти - ще гірші за камікадзе
ні себе ні людей не поважають
Ви ніколи не задумувались над тим хто вас везе чи є в ціеЇ людини(таксиста) відповідні документи на перевезення чи має право він таксувати. Як бувший таксист можу сказати що ліваків не бракує Їх набагато більше ніж ті що мають відповідні документи.
Як на мене ну і шо, шо лівак? Головне шоб людина була хороша і щоб вмів водити авто, а таксі то чи ні, мені все одно.
st.fergi ти знаєш що там є такі що руль тримати невміють і де хто і сотню хильне.
Мастер пише:
st.fergi ти знаєш що там є такі що руль тримати невміють і де хто і сотню хильне.

так може вони просто не знають, як дверцята відкриваються - вийти не можуть -- тому і їздять. Мені їх шкода
Мастер пише:

st.fergi пише:
Головне шоб людина була хороша і щоб вмів водити авто
Як поляки говорять всім широкої дороги