Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Чи буває безкоштовна медицина

Коли Ви йдете до лікаря, то ...
Почуваюся незручно - не знаю - давати гроші чи ні 25%   4
Цілком спокійний - лікар отримує зарплату 6%   1
Залежить від ситуації 68%   11
Всього голосів: 16
Автор Повідомлення
romashcaa, діло в тому що змінивши керівництво не змінимо системи, тобто поки не буде зміни системи, чи удосконавлення в ліпшу сторону нічого ми не змінимо, ми зможемо тільки більш ретельніше відслідковувати куда "йдуть" ті гроші, а притензії ставити до Києва.
romashcaa пише:
Просто люди стали іншими.

Може і так, але є багато людей, які дивлячись на то що зараз робиться в державі, змінили свою думку в кращий бік, якщо розібратися, то вже забагато крадуть ті наші чиновники, а треба щоб менше крали. Чим більше ми органів контролюючих створюєм, тим більше треба "платити" нашим чиновникам, щоб відкупитися, а чим більше платити то тим менше самому мати, або вихід ще більше красти. Коли система заставляє людину порушувати закон ти нічого не зробиш.
Олег пише:
Може і так, але є багато людей, які дивлячись на то що зараз робиться в державі, змінили свою думку в кращий бік ...

Так змінили, але в кращий бік особисто для себе, принцип "моя хата з краю ..." діє для народу відносно влади. Народ який працює сам на себе (середній, або скоріш за все малий бізнес), вже давно вибрав собі гасло "Тільки щоб не мішали працювати, крадуть, хай крадуть". Вожді міняються, а прірва між народом збільшується. І що на Вашу думку зможе вплинути на це, тільки в зворотньому напрямку ? Думаю тут і буде розвязання купи різних важливих проблем (ціна на навчання, безкоштовна медицина і інші соц програми).
Дякую
romashcaa. а може не так треба дивитися підходити до того питання
romashcaa пише:
Тільки щоб не мішали працювати, крадуть, хай крадуть"

Крадуть вони в кого? В нас, такщо треба думати про це більш напевно колективно. Тобто ми як громадани повинні усвідомити що ми є рівноправні члени нашого суспільства і вирішувати нам потрібно нашу долю разом. А не так щоб сусіда хата згоріла, а мене якось воно обмине. Ті аптеки що повідкривалися, як ви думаєте за які кошти вони існують?
Олег пише:
Крадуть вони в кого? ....
і решта по тексту

Олеже привіт! Вже була така думка, доречі правдива, крадуть вони з нас з наших податків в Україні, а в Росії (в великих містах Москва, Петербург і т. д.) крадуть ще більше, але це змінити можна тільки тоді, коли верхушка стане іншою ("риба гниє з голови"). Тому народ чекав чекав на нових вождів, і "дочекався". Прийшлося думати про сімю особисто без участі держави. Тому якщо робити то тільки радикально і по революційному, всім народом, такий шанс був, але ... всі знаємо кого привели далі до влади. Тому цю тему, болючу, розкручувати немає змісту, ідей купа, а реалізації тіко в майбутньому
Олег
Ніякі профспілки ні вільні, ні державні не можуть подолати корупцію в державі, і в медицині зокрема. Приклади: 1) В США, відома і дійсно незалежна профспілка АФП-КВП( Американська федерація праці-Конгрес виробничих профспілок), яку поважають всі і навіть президент США, була замішана в зв"язках з мафією. Лідер польської "Солідарності" Л. Валенса,
ставши президентом різко сприяв розвитку корупції в Польщі.
Romashcaa говорить правильно: тема вичерпана і потребує закриття.
В Україні потрібні рішучі , кардинальні соціальні і політичні зміни.
І лише, коли зарплата медиків буде в 3 рази вище , ніж в середньому зарплата
в народному господарстві( як в Республіці Куба. А зараз вона значно нижча від середньої зарплати), то лише тоді можна і щось вимагати від працюючих в медицині, і сподіватися на якісь реформи в цій галузі.
roma, тоді добре, на які ти маєш наувазі реформи для того щоб зарплата медиків зросла в 3 рази? То напевно треба починати з ситеми освіти, тобто закрити факультети коли є забагато людей, які мають певну спеціальність, наприклад стоматологи, а в нас наоборот вони відкриваються.
romashcaa,
roma пише:
була замішана в зв"язках з мафією.
з історії відомо що мафія і профспілка все були пов"язані, Чікаго.
може то не так, може треба визнати нам що ми є громадяни своєї держави і найперше освідомити те що від кожного з нас залежить життя. Зараз в світі переважає грошолюбство, яке до нічого не приведе. Може треба бути трохи дружнішими і постояти за інтереси сусіда? Коли біда приходить до сусіда, треба пам"ятати що вона може прийти і до тебе.
Олег пише:
... біда приходить до сусіда, треба пам"ятати...

Так за це ж і говорить romashcaa. Люди якраз зараз саме більше піклуються про свою забезпеченість, і прагнуть якомога меншого втручання в це нашої держави. А профспілкам покишо нема шо робити, ставки не на них. Не той зараз рівень достатків населення.
От коли люди будуть почуватися соціяльно і економічно вільніше, стануть більш покладистими і лінивими, то звісно ж перекинуть з себе тягар вічної гонитви за копійчиною на плечі профспілок і інших "паразитуючих проявів буржуазії"
Сайт зановників Вільної медичної профспілки Львівської області.
http://ukraine.uroweb.ru/index.php?option=com_content&task=view&id=426&Itemid=81
Олег

Якщо даєш посилання, треба попереджати, що там необхідна реєстрація, ось що я отримав :
Ukraine.UroWeb.ru — Український інформаційний портал урологів
Я підтримую думку Олега з приводу конкуренції між профспілками. Проте, не слід змішувати профспілки, політику, корупці. Я вважаю що кожен працівник, медик не виключення, повинен самостійно дбати про свої інтереси. Профспілка просто один з механізмів досягнення мети. І не треба вигадувати ровер, вирішення кожної проблеми слід розпочинати з самого себе. В цьому відношені погоджуюсь з рамашко. Якщо відомі кричущі факти корупції то треба щось робити. Велика кількість лікарів які незгідні з корупцією у медицині пішли з бюджетної сфери і відкрили свої приватні практики. Колись ще Ленін казав що хорошого дохтора народ прокормить!
bam, зараз є така ситуація в медициеі так звана "кланова", що то означає? Певні медики, наприклад стоматологи захопили ринок з пацієнтами, тобто ніхто туда не "влізи" з простих смертних тому що вони всі гарно платять за свої певним людям, і який би ти не був спеціаліст ти туда не влізеш, але є така річ, що ті медики мають багато пацієнтів і починається така справа що чим більше людей тим менш якісною стає робота, тобто людина фізично себе перемучує і починає не якісно виконувати свою роботу. Я маю наувазі приватні практи, медики зараз не працюють на якість своєї роботи,(не всі) вони працюють щоб побільше заробити, а яким буде те лікування їх не обходить. має бути так що лікар не може наприклад за зміну прицйняти більше 25 пацієнтів, а коли вже буде більше то не буде робота. Саме головне зробити собі рекламу в перші 5 років після закінчення інституту, а потім реклама працює на тебе.
Олег пише:
а потім реклама працює на тебе.

Ольку, якщо лікар безрукий і безголовий-то йому ніяка реклама не поможе. А якщо доктор класний, то йому реклама не потрібна. Так, клани то не дуже добре. Але деколи і лікаря кромє тих кланів нема кому захистити. Бувають винятка в одну чи іншу сторону, але в основному хороші лікарі живуть чудово! І пацієнти їхні в основному задоволені теж
Васілій пише:
але в основному хороші лікарі живуть чудово! І пацієнти їхні в основному задоволені теж

Коли лікар мудрий він ніколи не буде себе перевантажувати, має бути принцип ліпше менше, а ліпше. І доді в нього все буже робота. просто ціни будуть іншими
Друзі, все це так і не так! Тут діє філософська категорія - про перехід кількості в якість і навпаки. Спочатку молодий невідомий лікар. До нього звісно мало йдуть:і він не спішить, і старається. Це дає великі результати і до нього звертаються все більше, і більше клієнтів. Потім стараються попасти мало не всі. Лікарю на початкових порах-це вигідно і подобається, потім починає набридати. Він не встигає обслуговувати всіх, робить гірше, далі ще гірше. В кінці кінців його слава
проходить. А естафету починає новий молодий лікар! Таке життя!
roma пише:
Лікарю на початкових порах-це вигідно і подобається, потім починає набридати. Він не встигає обслуговувати всіх, робить гірше, далі ще гірше. В кінці кінців його слава

проходить. А естафету починає новий молодий лікар! Таке життя!

roma, мудрий медик після себе залишає хороших учнів, і його слава живе в його учнях, так як хороший спеціаліст, то май май наувазі.
Я рідко, слава Богу, користуюсь послугами лікарів. Але на основі навіть того малого досвіду можу сказати. В о снові всього лежить якість роботи лікаря. Коли я лікував зуби я був у кількох лікарів. І коли я бачу відношення лікаря, чую рекомендації, бачу результат то рішення приймати досить легко і для такого лікаря грошей не шкода. А щодо безкоштовної медицини, то я мало вірю у халяву. Ліки, препарати, матеріали, інструменти і час медика коштують гроші. Якщо держава не встані оцінити їх гідно медик теж людина. Гадаю він в праві за свої послуги брати гроші.
Спеціально для Олега
Колись я був на прийомі в одного хорошого стоматолога. І він розказав мені цікаву історію.
"Приходить до мене на прийом громадянин Німеччини зі своїми українськими родичами. В цього багатого німецького дядька стали сильно боліти зуби. " Я йому кажу, що у вас хворий такий- то зуб". Він відповідає, що цього не може бути, тому що десь близько 8 місяців , він його повністю вилікував
в одного провідного німецького стоматолога і у відомій німецькій стоматологічній клініці. В цьому зубі, був видалений нерв і запломбований зубний канал."Добре"-сказав я-"Але зробіть все таки рентген цього зуба". І щоб все було бездоганно направив його на рентген до Львова. А найкраще роблять рентген зубів у Львові, в стоматполіклініці на вул. Дорошенка( бувша Жовтнева). Коли він приніс мені знімок зуба, я мало не впав. Зубний канал був на 1/3 недопломбований!!! І звичайно вже зуб починав псуватися, від кореня! Той німець спочатку не міг в це просто повірити , адже , щоб попасти до цього німецького стоматолога треба було записуватися майже на місяць вперед! Адже це-провідний спеціаліст провідної клініки , повно студентів , і учнів після закінчення університету!
Скільки цей "видатний" горе- спеціаліст лікував ваш зуб?-запитав я.
На годинник , я звичайно не дивився , але це було менше, ніж півгодини.
Хвилин десь 20-25, і звичайно в один прийом(день).-відповів дядько.
Після цієї "сповіді" я мало не "впав" в другий раз. Адже в нас такі зуби лікують в два прийоми(дні) і коло години на кожний прийом (день)! А як треба, то й більше!
Зуб ледве вдалося врятувати. І хоч дядько віддячив мене по-королівськи,
віра його і моя , в європейську і німецьку медицину зокрема, була дуже підірвана!
Рома, і знову не тупи. Твоя історія нічого не доказує. Завжди можна привести як негативні, так і позитивні приклади. Дохтор не святий. В нього репутація не тому шо він не помиляється, а тому шо помиляється рідко. І головне МОЖЕ виправити свої помилки!
roma пише:
Хвилин десь 20-25, і звичайно в один прийом(день).-відповів дядько.
Після цієї "сповіді" я мало не "впав" в другий раз

Якщо зуб був не запущений, то на пломбування каналу більше часу і не треба. А якщо запущений-то ніхто не дасть гарантію навіть після декількох відвідувань. Нє, Ольку?
Васілій пише:
Якщо зуб був не запущений, то на пломбування каналу більше часу і не треба. А якщо запущений-то ніхто не дасть гарантію навіть після декількох відвідувань. Нє, Ольку?

Недопломбований канал то є вина лікар"я пряма, тобто коли в нього були сумнівми він мав послати людину на контрольний ренген, для того щоб перевірити свою роботу, а коли в історії хвороби не було запису про "контрольний ренген" його вину можна було доказати в любому суді.
Олег пише:
Недопломбований канал то є вина лікар"я пряма

Ольку, і ти не тупи. Я хіба проти? Ясно шо тут косяк лікаря. Я питав про інше-30 хв досить щоб запломбувати канал? Якщо зуб не запущений і лікувати не потрібно?
Васілій пише:
Ольку, і ти не тупи. Я хіба проти? Ясно шо тут косяк лікаря. Я питав про інше-30 хв досить щоб запломбувати канал? Якщо зуб не запущений і лікувати не потрібно?

Не вистарчить!!! Якщо зуб хворий треба декілька раз приходии до лікар"я,
Васілій пише:
Якщо зуб не запущений і лікувати не потрібно

то вистарчить години, то все залежить від професійності лікар"я, тому що там є багато нюансів, від того чим пломбується канал до самого пацієнта. Я думаю пів години замало буде.
Олег пише:
то все залежить від професійності лікар"я,

Ну ми поняли один одного, тому
roma пише:
Після цієї "сповіді" я мало не "впав" в другий раз. Адже в нас такі зуби лікують в два прийоми(дні) і коло години на кожний прийом (день)!

Мені особисто в Золочеві пломбували канал 30 хв, не враховуючи анестезії. Я думаю можна було б і швидше, але відволікали дохтора
Василій А тебе твій лікар направляв на контрольний рентген?
Що значить не запущений зуб? Якщо в зуба видаляють нерв і пломбують канал , тобто він стає "мертвим" , то він вже запущений.
А видалити нерв, після анестезії( миш"як зараз ставлять рідко), сформувати(часто треба розширити) достатній зубний канал для пломбування, після того поставити тимчасову пломбу. Подивившись день-два, що все пройшло нормально , приступити до пломбування каналу. Все решта :більша чи менша халтура.
І в наведеному мною випадку була не стільки лікарська помилка,
скільки недобросовісне , халатне виконання лікарем своїх обов"язків.
Канал в його пацієнта був взагалі не сформований, дав звуження в кінці
біля кореня іи звичайно пломбувальний матеріал туди і не зайшов.
Рома, шо доказує та вся твоя історія? До чого був той твій приклад?
roma пише:
Скільки цей "видатний" горе- спеціаліст лікував ваш зуб?-запитав я.

Шо це? Нормальний лікар не дозволить собі таких висловлювань в адрес колеги. Просто все як завжди-переказка через треті руки, з обов"язковим добавлянням страшних подробиць кожним пєрєдающим, і от вже є страшилка. Це звичайналікарська байка, яка не доводить нічого, крім того шо розказуючий лікар самий крутий
Васілій
Щодо крутості лікаря, який це мені розповів -це цілком можливо. Тут очевидно
проблема в іншому. Навіть дорого вартісне лікування не завжди може бути якісним.
А що вже говорити про безкоштовне. Безплатне лікування -даремне лікування?
roma пише:
Васілій

Щодо крутості лікаря, який це мені розповів -це цілком можливо. Тут очевидно

проблема в іншому. Навіть дорого вартісне лікування не завжди може бути якісним.

А що вже говорити про безкоштовне. Безплатне лікування -даремне лікування?

Тоді що тим пенсіонерам помирати треба? Може держава має надавати таким людям дотації.
Олег невже ти думаєш, що в нас пенсіонерів вважають за людей?! Хіба що перед виборами. Випадок в автобусі, що йде з міста в село.
Водій каже:" Не штовхайтеся. Нехай спочатку зайдуть люди, а пенсіонери потім".
Олег пише:
Тоді що тим пенсіонерам помирати треба? Може держава має надавати таким людям дотації.

Вже розібрали таке у цій темі, держава мала б, але це в наступні 50 років непланує це робити
Постійні розмови про соціальний напрямок розвитку зводиться до того, що при першій нагоді зменшує, підрізає або взагалі відміняє соц-стандарти в державі.
romashcaa
Держава в нас зовсім не віднімає соцстандартів, вона їх просто не виконує.
Верховна Рада приймає все нові соціальні закони під які немає фінансування. Уряд правлячої коаліції проти них відкрито не виступає, щоб не втратити довір"я виборців. Він їх просто не виконує заявляючи, що для їх виконання немає коштів. Так воно і є!
З надійних джерел стало відомо, що сьогодні 20.10.2008 р. у Золочівську стоматологічну поліклініку завітала перевірка зі Львова. З неофіційних коментарів стало також відомо, що попри всі офіційні причини такої перевірки існує ще одна прихована - політична чи громадська діяльність о. Цоби та публікація матеріалів на форумі сайту. Хотілося б з перших уст почути коментарі.
bam
Перевірка була в стоматологічній поліклініці з представників Державної Територіальної Інспекції праці, ФПУ (галузевої профспілки мед. працівників), також начальника фінюфідділу ГУОЗ ЛОДА, на запитання, перебуваючи Головою Вільної профспілки медичних працівників Золочівської ЦРЛ, які були доведені до відома комісії відповіді не отримав?
1. Невиплата мінімальної середньої зарплати протягом багатьох років?
2. Колективний договір - чи проводилися виплати згідно пунктів кол. Договору?
3. Номер наказу, за яким був здійснений перевід на півставки, копії заяв де вказано причини преходу на півставки, номер наказу з яким мене попередньо було ознайомленно з вказанням системи оплати праці?
4. Штатний розклад та посадові оклади?
5. Нарахування зарплати, як проводиться нарахування на зарплату, номер табіліграмки?
6. Забезпечення матеріалами та інструментами, спецодягом, компенсаційні виплати за використання інструментів. Спецодяг, придбаних за власний рахунок.
7. Фінансування стоматології?
Тільки було мені сказано що коли я буду в дальнішому порушувати цю справу нас буде скорочено, такі самі проблеми є у всі медицині, на тому що ми собі не можем заробити гідну зарплату чиновники наживаються, при тому погрожують приацівникам доганами, звільненями.
Олег пише:
Тільки було мені сказано що коли я буду в дальнішому порушувати цю справу нас буде скорочено

Олег. Ти дорослий мужчина. Або називай прізвища, хто так тобі сказав або не позорся і краще мовчи. Ну в кінці кінців, ти ж громацький діяч. Чи дєятєль? Га?
Васілій пише:
Олег. Ти дорослий мужчина. Або називай прізвища, хто так тобі сказав або не позорся і краще мовчи. Ну в кінці кінців, ти ж громацький діяч. Чи дєятєль? Га?

тут не в прізвищах справа, справа в тому що людям потрібно постояти за себе. Коли буде треба прізвищ я назву і ти Васілій перший будеш знати їх.
Олег пише:
Коли буде треба прізвищ я назву

Вже треба. а потім, колись-нафіг вони мені здались?
як не хочеш казати Б, навіг казати А. Дєцкій сад
То виглядає так, головний лікар ЦРЛ Сюта Б. С. собі визвав комісію. яка приїхала "шуганути" мене на питання, які я ставив до п, Заставної О. Б. голова Золочівської галузевої профспілки, (яка має захищати інтереси наші) та членів комісії які я висловив вище мені не було дано ніякої відповіді і таку комісію я вважаю корумпованою! Я буду наполягати на проведені комісії з представниками Вільних профспілок.
Олег пише:
Тільки було мені сказано що коли я буду в дальнішому порушувати цю справу нас буде скорочено

Яку справу і хто сказав?
Це як в казці для дорослих. По причині масових крадіжок на молокозаводі
створили комісію , яку очолив ... Кіт. Висновки і результати роботи такої комісії зрозумілі.
Коли я читаю цю інформацію у мене виникає почуття дежавю. На мою думку запитання поставлені п. Олегом цілком правильні. Інша справа, що відповіді на них дати надзвичайно важко. З іншого боку на цю проблему можна подивитись під більш жорстким кутом... Профспілка - організація з людей і для людей. Якщо профспілкова організація нічого не робить, а люди продовжують платити внески і мовчать - значить вони заслуговують на таку ситуацію. Іниша справа, а саме так я думаю, що просто бояться, тоді діяльність п. О цілком виправдана! В будьякому випадку розгрібати болото яке є по всій Україні дуже невдячна справа. Наші люди настільки привикли до системи у якій живуть що все нове викликає у них страх. Є з цього приводу хороший анекдот. Сидять три українці в лайні аж по саму нижню губу. І каже один - Давайте народ вибиратися з цього лайна. А у відповідь йому, що б Ви думали? Не гони волну!
bam, ми заслуговуєм на ту владу, які ми самі. Вільна профспілка є організацію де люди є свідомими в своїх діях, тобто коли приходить член профспілки і каже "іди і кричи, виясняй доказуй", а сам сидить і дивиться в стелю, з такої профспілки нічого не буде, без ініціативі людини, наші люди привикли що хтось має щось за них зробити, але то не так, ми для себе самі маємо зробити своє місце в суспільстві. Профспілки, які залишилися нам в спадок від СССР залишили нам негативне враження. Вільна профспілка, є не залежна профспілка від адміністрації, але в одночас організація не ворожа до неї, тобто в кожній справі, я маю наувазі що в можна знайти компроміс. І його потрібно шукати. Але люди які є в профспілки повинні мінімально орієнтуватися в законах і знати свої права, які є в Колективному договорі (угоді), який є законом для для адміністрації і профспілки.
http://www.ucipr.kiev.ua/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=1938&mode=thread&order=0&thold=0
bam пише:
Наші люди настільки привикли до системи у якій живуть що все нове викликає у них страх.
я ще ворогом став багатьом, але я стою на правдиві стороні, якби не було.
bam пише:
Робота профспілкової організації залежить від людей, тобто то мають бути люди свідомі у своїх вчинках. Якщо профспілкова організація нічого не робить, а люди продовжують платити внески і мовчать - значить вони заслуговують на таку ситуацію
більшість з них не писали заяв про стягнення профспілкових внесків, що є порушенням закону України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності" http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=1045-14

http://www.kvpu.org.ua/ сайт Конфедерацiї Вiльних Профспiлок України.
Стягнення профспілкових внесків без письмової заяви членів профспілки є незаконним і передбачає відповідальність перед законом.
Та профспілка що є зараз в лікарні, яку очолює п. Заставна хіба що гроші збирає і подарок дає немає ніякої звітності перед людьми не проводилось, які стягуються не законно з людей тобто заяви про стягнення коштів я особисто не писав і згоди такої не давав. Зборів профспілкових я не відвідував і не знаю коли вони були!!! Але тут навіть не головне гроші тут головне те що ніхто не відстоює наших інтересів перед адміністрацією. В чому ж сила Вільної провспілки? В тому що ми боїмося сказати своє слово перед адміністрацією. Я дивився на ту комісію яка приїзджала і не розумів що вони приїхали робити? Чи розглядати проблеми, чи відстоювати інтереси адміністрації? то виглядає так що стоматологічну треба "приватизувати", але то не обов"язково зразу то зробити зробити ТЗОВ з подальшим правом викупу і поставити там головним свою людину.
Олег пише:
то виглядає так що стоматологічну треба "приватизувати", але то не обов"язково зразу то зробити зробити ТЗОВ з подальшим правом викупу і поставити там головним свою людину

шо за ....? Якшо тре приміщення в центрі міста, то най си куплят, як то зробили їхні колєги. Тут без образ, просто ... приватизувати частину ЦРЛ, шо діє за рахунок податків громадян Мав би я таку халявну оренду виробничих приміщень - тіки б тішився.

ета раз...
а стоматологія взагалі має бути платна і з гарантією якості, бо аж легенди ходять про вітчизняні досягнення
tymofiy, так платна стоматологія чи люба з галузей медицини, але щоб людина, яка не має коштів могла дозволити собі медичні послуги, я маю наувазі більш незахищену половину суспільтва. Щоб відвідати приватний кабінет пенсіонер немає коштів тому що ціни, які там є він не заплатить. А стомат поліклініка то є ще одне не приватизоване приміщення, яке треба "забрати" наприклад.
tymofiy пише:
Якшо тре приміщення в центрі міста, то най си куплят, як то зробили їхні колєги
а нашо його купляти, якщо можна зробити оренду на 50 років за мінімальну ціну, з правом викупу. Головний лікар зараз при владі і треба тим користатися.
В кінці кінців є і відповідні закони , де забороняється приватизовувати
державні лікувальні заклади. Якщо хочете зробити стоматполіклініку приватну,
винайміть або побудуйте відповідне приміщення.
До речі , наш бувший депутат Писарчук, хоче зробити (альтернативну )приватну швидку по типу" Богдана" чи "Бориса". Може остання буде краща від першої
(державної)? Та чи багато людей в місті зможуть платити по 500грн. за виклик?
roma пише:
де забороняється приватизовувати
державні лікувальні заклади.

Але таки і особнячок троха закрутий для поліклініки Його б продати і переїхати в приміщення па прощє, а на решту обладнання б полюцке купити. Але це хвантастіка
roma пише:
В кінці кінців є і відповідні закони , де забороняється приватизовувати

державні лікувальні заклади. Якщо хочете зробити стоматполіклініку приватну,

винайміть або побудуйте відповідне приміщення.

його не обов"язково приватизовувати, зробити ТЗОВ.
а зробити тзов то не то саме шо приватизувати? Я фігєю з рівня наших апществінних дєятілєй
Васілій пише:
а зробити тзов то не то саме шо приватизувати? Я фігєю з рівня наших апществінних дєятілєй

ти не фігей, можна взяти в оренду, так як приміщення поліклініки стоїть на балансі Міської ради і ЦРЛ орендує його.
Олег пише:
стоїть на балансі Міської ради і ЦРЛ орендує його.

Ну то причому Тзов? Я би на місці міськ ради давно здав би в аренду комусь(чи й продав би)і заробляв гроші. А стоматполіклініці виділив приміщення трохи по простіше.