Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Одруження "по зальоту"

Ваші дії, якщо попадете у таку ситуацію?
Звичайно ж одружуватись, адже у цих стосунках була і крапля кохання 46%   13
Одружуватись, хоча ми не любимо один одного, але якось то воно буде, бо дитина повинна мати хоч якихось батьків 14%   4
Будем виховувати дитину без штампу в паспорті 28%   8
Однозначно аборт!!!Дитина у мої плани не входила! 10%   3
Всього голосів: 28
Автор Повідомлення
Одруження "по зальоту"
Як ви ставитесь до одружень "по зальоту" і до величезної кількості абортів через дурних "татка" і "маму"?
На рахунок голосування: вибір між першим або другим варіантом залежить від конкретної ситуації, але всеодно результат вибору буде один і той самий - одруження . І ще багато чого залежить від віку батьків і матеріального становища. Тому однозначної відповіді тут нема...
Чогось дуже тяжко відповісти на голосування. Але біле наближаюся до 2 і 3.
Взагалі то, питання одруження більше має залежати від взаємних почуттів, а не наслідків. І якшо добрі почуття є, то, безперечно, можна одружитись. Але, якшо між горе-батьками окрім зальоту більше ніц не виникло, то тут вже треба задумуватись.
Як на мене різниця в тому який матеріяльний стан "батьків". Якшо обидва не в стані забезпечити дитину, то можуть і одружуватись і не одружуватись. Різниці великої не буде. Можуть пожити разом, зживуться мирно - добре, не вийде - то краще не калічити дитину. А якшо є засоби для утримання і виховання дитини, а бажання нема, то можна і домовитись про окремий догляд. В такій ситуації люди, що не прив'язані один до одного, але мають спільну задачу, з часом можуть навіть зблизитись, що, звичайно, краще, ніж силоміць терпіти один одного.
До аборту ставлюсь позитивно у виключних випадках, скажімо, коли є якась співрозмірна загроза (чи життю чи здоров'ю матері). Ну ше коли наприклад, людина роками виношувала якісь плани великого масштабу, а тут трафилась така "халепа" і це вже є питанням більше ніж особистим, бо від нього залежить доля багатьох, тоді, можливо, тут теж можна замислитись над доцільністю аборту. Але і то виглядає досить негативно. Такщо, як на мене, аборт - найостанніша і наймерзенніша справа, про яку навіть замислюватись гидко і неприємно.
Nitro пише:
На рахунок голосування: вибір між першим або другим варіантом залежить від конкретної ситуації, але всеодно результат вибору буде один і той самий - одруження .

тут я, напевно, погоджуюсь з тобою. Все залежить від окремого випадку. Стосовно другого варіанту, я маю на увазі чи потрібна дитині сім"я, у якій не буде злагоди, розуміння, любові, а мама з татом колись одружились, бо вже "зальот" заставив?

Nitro пише:
І ще багато чого залежить від віку батьків

ну то що виходить, як до статевих стосунків, то вік нормальний, а вже як до відповідальності за можливі наслідки, то ми ще не дозріли...
Акселірація, блін! Мені в 16 літ такі думки навіть в голову не приходили. Крістік, рано Вам ше думати про зальоти, книжки ліпше читайте
Khrystik пише:
як до статевих стосунків, то вік нормальний, а вже як до відповідальності за можливі наслідки, то ми ще не дозріли...
- парадокс. Прикро звичайно, але таке є життя. Як казав один персонаж в Леся Подерев'янського "Смотрєть надо бєло лучше!", але "крапля кохання" - не горобець, крапне - будеш мати клопоти.
Дійсно, вибрати якийсь один варіант доволі складно. Дав би Бог, щоб не довелося вибирати ніколи в житті. На рахунок другого варіанту - я вважаю, що неправильне то рішення в корені. Дитинка не заслужила мати "хоч якихось батків". Нехай то буде тільки мама, але мама добра, лагідна, любляча. Нехай, то буде сім"я неповна, але в ній не буде постійних сварок і конфлікиів між батьками, зрад і плачу. А щодо абортів - то можу сказати тільки одне - не визнаю ні в якому разі, бо то вбивство (саме натуральне). Хтось може казати, що коли малий термін вагітності, то то ше і не страшно. Але це неправда, бо життя вже зародилося і ми не маємо права його переривати - то гріх.
Васілій
Та я і читала, правда не книжку, а журнал. У тій темі було опитування, там половина народу висловлювалась за аборт, мене це неприємно вразило і тому захотілось почути ще й вашу думку.
Васілій пише:
книжки ліпше читайте
А це дійсно варто обговорювати на форумі. Адже багато народу і не знає як різними способами застерегтись від небажаних наслідків. Частина молоді в кращому випадку користується презервативами. В гіршому - калічить своє здоровля і здоровля майбутніх дітей, вживаючи гормональні засоби. А є ше й інші методи, які базуються на усьому комплексі сексуального життя партнерів, який слугує гармонії стосунків.
О коли вже половина народу за аборт, то вже якась деградація суспільсьва получається. Хіба ж ні?
Оксанка пише:
Нехай, то буде сім"я неповна, але в ній не буде постійних сварок і конфлікиів між батьками, зрад і плачу.

З цим погоджуюсь, але ще не факт, що сім"я буде не повна, адже дівчина цілком реально може у майбутньому знайти собі гідну кандидатуру на місце свого коханого і батька її дитини.
Khrystik пише:
дівчина цілком реально може у майбутньому знайти собі гідну кандидатуру на місце свого коханого і батька її дитини
і дуже часто так є. І виходить навіть краще ніж можна було подумати.
Оксанка
Саме тому, особисто моя думка полягає у тому, що дитину однозначно треба залишити, вона ні в чому не винна, щоб її вбивати! А от з одруженням не варто спішити, бо головне для дитини мати батьків, які тебе люблять, а не генетичних, які постійно сваряться і виясняють хто більше винний у "зальоті", тобто хто кому спаскудив життя!
Khrystik повністю з тобою погоджуюся
Оксанка пише:
Khrystik пише:
дівчина цілком реально може у майбутньому знайти собі гідну кандидатуру на місце свого коханого і батька її дитини
і дуже часто так є. І виходить навіть краще ніж можна було подумати.

Дуже рідко так є. А от якщо дівчина зважиться народити у Вашому віці, та щей без коханого чоловіка-це дуже часто ломає їй життя. І дуже небагатьом вдається достойно вийти з цієї ситуації. Таки щоб не говорили, а в Радянському союзі про одиноких матерів піклувались краще.
На мою думку ніхто не має права засуджувати жінку що вона вирішила зробити аборт.
Не голосував, бо не все так однозначно в житті як в опитуванні
Васілій пише:
ніхто не має права засуджувати жінку що вона вирішила зробити аборт
Ясно, що не має... І коли я писала, що не сприймаю аборти, то це не означало, що я буду засуджувати цих жінок - я їм співчуваю -, а означало тільки те, що сама би на таке не зважилася, оскільки то таки важкий гріх.
Васілій пише:
Дуже рідко так є

чому дуже рідко??? Якщо дівчина познайомиться з хлопцем, який її полюбить, то для нього дитина завадою не буде.
Однозначно проти абортів... А на рахунок одруження... то здоровий глузд підказує що від цього нікуда не дінешся, насамперед заради дитини...
Khrystik пише:
головне для дитини мати батьків, які тебе люблять, а не генетичних, які постійно сваряться і виясняють хто більше винний у "зальоті"
- невже генетичні батьки не будуть любити свою дитину???? Ми ж не живемо у американських фільмах, де постійно судяться за опікунство над дітьми...
Nitro пише:
- невже генетичні батьки не будуть любити свою дитину????

знаєш, як кажуть -"в сім"ї не без виродків".
Nitro Батьки свою дитину любити то будуть, але не факт, що вони будуть любити один одного. А жити в сім"ї, де між батьками немає нічого спільного крім тебе (то з погляду дитини) напевно не дуже легко.
Васілій пише:
в Радянському союзі про одиноких матерів піклувались краще
це троха не по темі, але скажу, шо якби люди наводили приклади не з міфічного минулого а з реального життя Европейських матерів, то зараз ми би вже не обговорювали проблем виховання дітей одинокими матерями. Перепрошую за off top.
Khrystik пише:
знаєш, як кажуть -"в сім"ї не без виродків"

ну то вже ми говоримо про інші речі... але якщо говорити про нормальну українську сім’ю, то все повинно бути зовсім по-іншому.
Nitro
Але ж ти сказав, що однозначно потрібно одружуватись. Не факт що з цього вийде
Nitro пише:
нормальна українська сім’я
Nitro пише:
нормальну українську сім’ю,
Цілком вірно. Власне недотримання принципів ідеальної української сім'ї і призводить до таких болючих помилок.
Правда!
Khrystik пише:
Не факт

В одному випадку є надія на краще, в інакшому - дуже шкода.
Ну факт чи не факт, але маю декількох знайомих, у яких таким чином якраз і получилась "нормальна українська сім’я"
Nitro пише:
маю декількох знайомих, у яких таким чином якраз і получилась "нормальна українська сім’я"

А може то так тільки збоку видно, шо вона получилася?....
Оксанка пише:
може то так тільки збоку видно, шо вона получилася?

А це і будь-якого інакшого подружжя може стосуватися, а не тільки "зальотного". Але всеодно фактори тіж самі - слідування ідеалам нормальної української сім'ї.
Оксанка, дехто з них має вже другу дитину... хіба то можна сказати, що не получилася?
AVB сперечатися не буду, бо видно так воно і є
Khrystik пише:
то для нього дитина завадою не буде.

В житті якраз частіше навпаки. Нажаль
Чому ж, Оксанка. Говори просто як вважаєш. Це ж ФОРУМ.
Я думаю, шо основна проблема в культурі стосунків. Якшо вона на невідповідному рівні, то і в усьому іншому (соціальні відносини) це буде мати вплив.
Васілій,
Khrystik пише:
з хлопцем, який її полюбить

Дівчина і дитина - це одне ціле. Якшо хлопець полюбив дівчину, а її дитину ні, то така любов якась несправжня, почуття фальшиві.
Киiв. Метро.
Мiж рекламками, в вагонах.
На фонi милого зародка людини.
Я-ребенок, неродившийся на свет.
Я-безродная душа по кличке НЕТ.

Я-колючий холодок в душе врача.
Узелок разрубленый с плеча.

Пусть же будет вам легко, отец и мать.
Жить как все, и нечего не понимать.

Все равно я вас люблю сильнее всех.
Даже, если вы забыли этот грех.

Аборт-вбивство. ОДНОЗНАЧНО.
Хочу почути думку кожного про цей вiрш.

Posted from a Nokia mobile phone
А що тут казати.. все і так понятно...
m@xxximus пише:
Аборт-вбивство. ОДНОЗНАЧНО.
m@xxximus пише:
думку кожного про цей вiрш
Рекламу однозначно підтримую. Віршик "чіткий" такий, якраз "в яблучко".
PS. Шкода, шо іноземною мовою
AVB пише:
PS. Шкода, шо іноземною мовою

Дійсно, дуже шкода... бо багато наших співвітчизників так і не дізнаються про що саме той вірш...
Віршик сумний-пресумний . Але думаю, якби такі плакати і віршики розвішували, наприклад, в лікарнях, де проводять аборти, то може хоча б одна майбутня мама спам"яталася і залишила життя своїй дитинці.
Оксанка пише:
то може хоча б одна майбутня мама спам"яталася і залишила життя своїй дитинці.

Якщо людина зважилась на такий крок, то вона не зупиниться, поки не доконає поставленої цілі.
Так... віршик і справді дуже сумний...
Тіки згідна з vaymut... якщо людина зважилась на такий поступок, то вже її навряд чимось зупиниш
А шкода...
Сорi,-цитата. В лiкарнях (легальних) такi \"ролiки\" крутять-цей вiршик бiлий i пухнастий. А для пiдпiльних лiкарiв це заробiток гiрше ката
поети серед Золочiв\'ян е? Перекладайте. Роздрукуйте. I якщо цiх листiвок буде стiльки ж скiльки реклами форуму... я ВПЕВНЕНИЙ що ми спасем не одну людину(та хочаб i ОДНУ)
Годi створювати теми, якось дiяти треба. Я не патрiот Украiни. Але ОБОЖНЮЮ свое мiсто,i готовий багато заради нього зробити. На жаль зараз це можна виразити фiнансово, ну i... в де яких випадках зробивши кiлька дзвiнкiв
ЗОЛОЧИВ\'ЯНИН ДIЙ!!!

Мля, помилок купа, вибачайте за думками не встигаю, а ще й з телефона нормально не переглянеш,-маленьке вiконечко на 2слова. Адмiн вкотре прошу полегшити життя wаркористувачам РLZ

Вибрала п.1. Якщо дійсно є хоч крапля любові, то краще одружитись, а якщо це було по-пяні , то я думаю, щоб не народжувались якісь хворі діти, то краще таки (для всіх:"мами ","тата", держави, щоб не утримувати в дит-будинку каліку) зробити аборт.
І я вибрала 1 варіант...
lenhen, це ми з тобою, дівки, так вибрали і вирішили, а тих "татків", можливо, і на шнурку не затягнеш під вінець. Хоча, коли жінка чогось (когось) хоче, то доб'ється.
VIA пише:
а тих "татків", можливо, і на шнурку не затягнеш під вінець

Чому ж, я, для прикладу, також 1 варіант вибрав.
У знаю кілька сімейних пар, де одруження відбулось через "заліт". Знаєте, я так не хочу. Якщо навіть між людьми була любов, то "заліть" забиває "перший цвях в труну" цієї любові. Ну а решту цвяхів завжди знайдеться кому добити.
Вміти зробити дитину ще не означає вміти збудувати нормальну сім'ю! А якщо хлопець і дівчина впевнені, що не зможуть все життя бути разом і їхній шлюб приречений на розлучення, то чи варто одружуватись??? Для себе я вибрала 3 варіант!
vaymut, ти, напевно, один із небагатьох
vaymut пише:
Чому ж, я, для прикладу, також 1 варіант вибрав.

Вибравши 1 варіант ще не означає що ти не поступиш як більшість "татусів". Молоді люди! Не будьте такі категоричні! В житті буває всяке буває. Ніхто точно не знає як поведе себе в тій чи іншій життєвій ситуації! Тому не забувайте приписувати слово"можливо" до своїх тверджень