Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Одруження "по зальоту"

Ваші дії, якщо попадете у таку ситуацію?
Звичайно ж одружуватись, адже у цих стосунках була і крапля кохання 46%   13
Одружуватись, хоча ми не любимо один одного, але якось то воно буде, бо дитина повинна мати хоч якихось батьків 14%   4
Будем виховувати дитину без штампу в паспорті 28%   8
Однозначно аборт!!!Дитина у мої плани не входила! 10%   3
Всього голосів: 28
Автор Повідомлення
VIA пише:
це ми з тобою, дівки, так вибрали і вирішили, а тих "татків", можливо, і на шнурку не затягнеш під вінець.

А я і не збираюсь нікого нікуда тягнути... і примушувати до чогось...
і взагалі все треба робити з розумом
lenhen
От-от, буде розум -все буде добре, і не треба буде щось вибирати, а чимось жертвувати.
lenhen пише:
і взагалі все треба робити з розумом

Золоті слова...
Головне, шоб той розум був в голові, а не в штанях.
AVB Казав хтось колись мудрий, що "Бог дав чоловікові 2 голови, але не зробмв так, щоб вони думали одночасно". Не сприймайте, хлопці, за образу - то слова не мої.
Оксанка
ну чому ж лише хлопець повинен думати? Дівчина також повинна мати голову на плечах і користуватись нею, коли у хлопця починає думати якраз і не та голова, що є продовженням шиї
Khrystik Дав би Бог, шоб то всі дівчата були такі мудрі як ото ми з тобою . Але по статистиці таких мало виявляється, бо РАГСи то і роблять, що шлюбують неповнолітніх (ну чи навіть повнолітніх), яких відсутність "всіз голов зразу" привела туди.
Оксанка пише:
Не сприймайте, хлопці, за образу
За правду не ображаються, а за мудрість дякують.
AVB
Оксанка пише:
відсутність "всіз голов зразу"
- якби так було, яка б тоді причина була йти до того РАГСу?
Nitro
А така причина, як кохання двох свідомих дорослих людей, які тверезо оцінюють свої можливості і бажання і можуть дати все своїм дітям, яких будуть мати після одруження. От так я думаю...
І взагалі.. чого зразу винними роблять хлопців... А дівчата чим думають коли.. (!censored!)
Nitro Та різні дівчата є... Які думають, а які не думають. І причин не думати в них тоже є трохи
Ну гаразд-гаразд. Хлопців ніхто ПОВНІСТЮ винними не робить. Вина в цьому питанні є обидвох.

А от є інше питання. Наприклад, залетіли. Дівчина хоче поступити як в п.1, а хлопець, скажімо, п. 3 а той гірше п.4? (або навпаки) Шо тоді?
Оксанка, хлопці також різні є...
AVB пише:
залетіли. Дівчина хоче поступити як в п.1, а хлопець, скажімо, п. 3 а той гірше п.4? (або навпаки) Шо тоді?

думаю, якщо хлопцеві на дитину наплювати і він обирає аборт, то дівчина не має звертати на нього увагу і знову ж таки думати СВОЄЮ головою!
AVB пише:
Дівчина хоче поступити як в п.1, а хлопець, скажімо, п. 3 а той гірше п.4? (або навпаки) Шо тоді?
... А тоді вже це залежить від обох... Хоча тут компромісу по ідеї важко буде досягти... От в таких випадках часто з’являються матері-одиночки!!
AVB
і ще думаю, що найкращим виходом у цій ситуації буде п.3, оскільки навіть якщо дівчина і хоче одруження, то треба зважати і на те, що хлопець цього не хоче! Що ж його тоді, як тут вже говорилося, на мотузку вести до церкви??? Думаю, що тоді зтого нічого доброго не вийде...
Khrystik пише:
і ще думаю, що найкращим виходом у цій ситуації буде п.3

Тут ще не ясно, чи пара взагалі хоче бути разом...
та до чого тут бути разом??? П.3 говорить про те, щоб не одружуватись, жити своїм життям, але разом з тим прийняти дитину і брати участь у її житті, у її вихованні.
Khrystik пише:
і ще думаю, що найкращим виходом у цій ситуації буде п.3, оскільки навіть якщо дівчина і хоче одруження, то треба зважати і на те, що хлопець цього не хоче! Що ж його тоді, як тут вже говорилося, на мотузку вести до церкви??? Думаю, що тоді зтого нічого доброго не вийде...

І я так думаю теж. Про шо і писала вище, коли говорила про матерів і неповні сім"ї. А.. і ще не рахунок причин: всяке буває - дівчина може дуууже сильно хотіти бути з конкретним хлопцем і не бачить іншого способу втілення свого бажання. Або ж так його кохає, що може погодитися на все (тим більше на "небезпечний" секс). Або ж ще щось інше, чого я не знаю...
Khrystik пише:
та до чого тут бути разом??? П.3 говорить про те, щоб не одружуватись, жити своїм життям, але разом з тим прийняти дитину і брати участь у її житті, у її вихованні.

Ага... Одружитися з кимось іншим, потім з’являться свої діти... Хіба то нормально?
Оксанка пише:
дівчина може дуууже сильно хотіти бути з конкретним хлопцем і не бачить іншого способу втілення свого бажання. Або ж так його кохає, що може погодитися на все (тим більше на "небезпечний" секс). Або ж ще щось інше, чого я не знаю...

тобто ти хочеш сказати, що вагітністю дівчина хоче втримати біля себе певного хлопця?
Nitro пише:
Ага... Одружитися з кимось іншим, потім з’являться свої діти... Хіба то нормально?

а нормально, коли одружених хлопця і дівчину поєднує лише дитина??? Коли вони не люблять один одного, коли не розуміють один одного? Що з такої сім"ї вийде, якщо інколи у ситуації, коли є і кохання і все решта, одну людину біля себе важко терпіти протягом всього життя і люди розлучаються, а тут у тій ситуації, я думаю, що розлучення у подальшому не уникнути, то навіщо ж тоді одружуватись??? Для показухи???
Khrystik
Повір, і таке буває, часто досить.
Оксанка пише:
Повір, і таке буває, часто досить.

буває, звичайно ж, не спорю, але якто каже стара добра приказка - "насильно мил не будешь"!!!
Khrystik, от ти і сама характеризуєш другий варіант опитування (майже). Таким дівчатам не треба бути милими, в них, можна сказати, щось на зразок маніїї - я мушу бути з ним!
Khrystik пише:
вагітністю дівчина хоче втримати біля себе певного хлопця

Якщо хлопець її не хоче, то вона ніяким способом його не втримає... Вагітність - то явище тимчасове . Рано чи пізно він всеодно піде...
Nitro
от і я про те ж
Khrystik пише:
"насильно мил не будешь"!!!
Khrystik пише:
а нормально, коли одружених хлопця і дівчину поєднує лише дитина??? Коли вони не люблять один одного, коли не розуміють один одного? Що з такої сім"ї вийде, якщо інколи у ситуації, коли є і кохання і все решта, одну людину біля себе важко терпіти протягом всього життя і люди розлучаються, а тут у тій ситуації, я думаю, що розлучення у подальшому не уникнути, то навіщо ж тоді одружуватись??? Для показухи???

Ну тоді однозначно - АБОРТ
Шось ми закрутилися сильно. Всі про одне і те саме, а один одного не дуже то і розуміємо. Видно сторінок вже забагато
Nitro пише:

ти здатний погодитись на вбивство своєї дитини
Khrystik пише:
Ну він, певно, не здатний. Розумний він в нас... А є ж такі, які не усвідомлюють, що та дитинка ще в мами в животику має душу і хоче жити так само як і всі ми.
Khrystik пише:

Ні в якому разі... Сподіваюсь що в цьому і не буде необхідності НІКОЛИ
Я просто шукав вирішення проблеми, яку ти описала в тому повідомлені, і іншого логічного виходу не знайшов.
наскільки мені відомо, у момент зачаття зароджується нове життя, я вважаю, що безголовість матері і тата дитини не дає їм права вбивати дитинку, позбавляти її життя. Що ж, ще не народилась, а вже виявляється нашкодила? Дитина на світ не просилася!
Оксанка пише:
Ну він, певно, не здатний. Розумний він в нас...

Нема слів...
Nitro пише:

Та не зовсім. Можна "вийти заміж за візу". Там подбають і про дитину і про молоду маму.
Khrystik пише:
безголовість матері і тата дитини не дає їм права вбивати дитинку, позбавляти її життя
Навпаки тій дитинці, якщо вона вже за збігом обставин буде виховуватися в сім"ї, де батьки разом лише через неї або , що ще гірше, одною матір"ю, портібно дати все найкраще, огорнути її теплом, опікою, любов"ю. Навіть коли вона ще зовсім малюсінька, бо ж діти це дуже добре відчувають.
А життя ми відбирати права не маємо і ніколи не мали.
Оксанка
Якби всі так поступали як ти написала, то зараз не було би потреби обговорювати дану тему!
Khrystik пише:
безголовість матері і тата дитини не дає їм права вбивати дитинку, позбавляти її життя

Звичайно, що ні. Але то право ніде не записане, і ти нічого не зробиш щоб було інакше... Аборти в нас, здається, не заборонені.
Khrystik
Добре, що це хоча би хтось знає і розуміє (маю на увазі те, що я написала)
Але що не кажіть, але якщо б не "зальоти", то б кількість одружень в нас значно поменшала
Nitro пише:
Звичайно, що ні. Але то право ніде не записане, і ти нічого не зробиш щоб було інакше... Аборти в нас, здається, не заборонені.

Те, що вони не заборонені ще не означає, що ними варто користуватись, адже, якщо вже не зважати на християнську мораль, у багатьох випадках внаслідок аборту багато жінок потім не можуть більше завагітніти
lenhen пише:
Але що не кажіть, але якщо б не "зальоти", то б кількість одружень в нас значно поменшала

Та кількість розлучень в нас також не дуже відстає...
Khrystik пише:
Та кількість розлучень в нас також не дуже відстає...

Так... так що виходить найкраще жити в "громадянському шлюбі", де ніхто нікому нічого не винен... щось це вже не весело...
Приклад:Хоче дівчина вийти заміж, хлопець їй подобається? Що робити в тому випадку? То означає потрібно "женити" його на собі, тобто "залетіти", мужчини вони як все дурніші в тому плані, а дівчата хитріші, дівчина вичисляє свої"зальотні" дні темпемпературним методом (який є найточніший) і відповідно займається з хлопцем сексом без призерватива, тобто старається щоб він "зійшов на вокзалі", пацан за 2 місяці взнає що він "приїхав" і мусить жинитися. Ми мужчини думаєм, що ми в перепрошую аудиторію,"трахнули" дівчину, але то все наоборот, від того дівчина теж получила задоволення і неаби яке, тому що в жінки є більше ерогенних зон чим в чоловіка і також більше оргазмів. я наприклад знаю їх два, зараз я говорю медичною мовою: то такі оргазми кліторальний і вагінальний. То просто хлопця оженила на собі дівчина, а він дурачок не зрозумів що з ним сталося . Може хтось не згоден зі мною то прошу відписати, я думаю що проти мене зараз "підніметься" найбільше жіноча аудиторія форуму. тому що я написав правду?!!! Я тут трохи не влився в розмову, за те теж перепрошую!!!
Олег
Все таки я проти одружень лише з причини "зальоту"... Якщо хлопець - чоловік, а не тряпка, то він не дозволить себе оженити навіть таким методом, а дитину, звичайно ж, прийме і буде допомагати її виховувати, якщо дівчина, зрозумівши, що у даному випадку програла, не зробить аборт! Така моя думка!
Khrystikя також, я за те щоб Ваша дочка (майбутня) не вираховувала коли Ви вийшли заміж (якогочисла і місяця і року). а потім Вам не втикала тим, а щоб все було в номі і дитина в сім"ї була бажаною!!!!
Мені інтересно, хто тут з жіночої аудиторії, яка замужем признається в тому що вона "залетіла"??
А хто тут замужем?