Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Одруження "по зальоту"

Ваші дії, якщо попадете у таку ситуацію?
Звичайно ж одружуватись, адже у цих стосунках була і крапля кохання 46%   13
Одружуватись, хоча ми не любимо один одного, але якось то воно буде, бо дитина повинна мати хоч якихось батьків 14%   4
Будем виховувати дитину без штампу в паспорті 28%   8
Однозначно аборт!!!Дитина у мої плани не входила! 10%   3
Всього голосів: 28
Автор Повідомлення
Фе, як негарно! Жовтяк йому!
VIA пише:
Олег пише: "чолів тим і цінний"

Поясни мені, що це таке, або хто.

Та все просто! Чолів, це дорослий лопця.
Це на форумі жаргон такий!
Принипі з таким не стикався але думаю для когось трохи тяжко!
Реклама: користуйтеся презирвативами!
правильно, всі починають чухатися тільки тоді , коли вже зальот стався)))все могло би бути інакше, якщо б зайти в аптеку по щось до чаю
Напишіть як поставити картинку під нік!
Pliocen пише:
Напишіть як поставити картинку під нік!

Флуд, флуд і ще раз флуд, Pliocen, перестань флудити у всіх темах, хочеш щось взнати, почитай правила
Не легко це повний піз........! Краще зразу розходитись!
особисто я якщо б не любив дівчину запропонував би їй матеріальну підтримку, при її бажанні залишити дитину. Навіть якби вона знайшла дитині батька. Хоча думаю досить неприємно знати що твою дитину виховує інший, але жити без кохання НІ.
Щось у цій темі жалобою дуже тягне..
А я б хоч зараз "залетіла"! І матеріальної підтримки його не треба!
Бебечки - то таке щастя!
ViVi
Ти багато грошей маєш? Чи думаєш шо 8 тисяч тебе спасе !?
Morientes пише:
Ти багато грошей маєш? Чи думаєш шо 8 тисяч тебе спасе !?

А знаєш, у чежий гаманець заглядати не культурно!!! Яка тобі різниця? Якщо людина хоче маленького бебіка, а тим-більше коли говорить
ViVi пише:
І матеріальної підтримки його не треба!

то це є її особиста справа, і повір, шо твого дозволу вона питати не буде, перед тим, як заводити дитинку!!!
vaymut
Чого ти критикуєш пости людей а не обговорюєш тему ?
В мене таке враження що це перший форум на якому ти коли небудь спілкувався.....
Соррі за флуд!
ViVi пише:
Щось у цій темі жалобою дуже тягне..
А я б хоч зараз "залетіла"! І матеріальної підтримки його не треба!
Бебечки - то таке щастя!

А шо для тебе зальот то проблема????
8 тисяч чого? За це ще й платять?

free_soul пише:
А шо для тебе зальот то проблема????

Залетіти незна від кого - це проблема. Мене чоловік на коротенькому нашийничку тримає. А ти б не тримав, якби тебе лєді матеріально утримувала?
Для лапоньки зальот - не проблема. Всьо таки дві мами краще, аніж воно, що думає шо воно це вона, і ше одне воно, шо навіть не знає шо думати!

ViVi, не мордуй худоби! Бо гіршого нема коли
ViVi пише:
тебе блєді матеріально утримує
MUBa пише:
Якшо двоє людей одноголосно вирішують не робити цього до шлюбу - то може це і на краще. Бо тоді пережиті разом любощі (гарне слово, правда? ) не впливають на вибір обранця, і до уваги беруться тільки ті речі, які є найважливіші.
Крім того, хіба це не класно - провести першу ніч з коханою людиною

Повністю не розділяю цю думку і з нею не погоджуюся. Що може бути доброго в тому що вони не будуть робити ЦЬОГО до весілля. На мою думку не робити ЦЬОГО до весілля є навпаки погано. Адже нікому не секркт, що відсотків 30 розлучень стаються через сексуальне несумістництво. Добре якщо після весілля виявиться, що бажання партнерів співпадають, але то дуже малий відсоток, що так може статися. Плюс також може виявитися, що партнери не підходять один одному фізіологічно. Все це в подальшому житті приводить до сварок і конфліктів. Я не рахую що секс то не найважливіше у сімейних відносинах. Також не секрет, що часто партнери ідуть на зраду через те, що їх незадовільняє сексуальне життя у подружі. А на рахунок першої ночі з коханою це гарно тільки на словах. Припустимо ні він ні вона до одруження не мали сексуального досвіду, і ось приходить перша ніч. Як вони мають себе вести, про задоволення в цю ніч не може бути і мови, а навіть може виникнути відраза, і тоді відбувається те про що я писав вище. Я в ніякому випадку не закликаю займатися сексом до весілля, чи вести розбещений спосіб життя.
Я думаю, якщо люди опріділилися на 99 відсотків, і бажають подальше життя провести разом, їм просто необхідно прожити до весілля хоча б 3-6 місяців разом. Тоді за цей час випливе все те що так приховувалося на протязі часу "зустрічань". Люди привикнуть один до одного, оцінять один одного в плані дюбощів і побуту.( вона змириться до розкиданого одягу, до того що кришка унітазу не закрита , а він в свою чергу до косметики в квартирі, запаху лаків, пудр, шуму фену зранку і т. д. ). В кожної людини є свої таракани в голові, і якщо хтось з партнерів собі помилково думає що він свого партнера кардинально змінить після одруження, то потім це викличе в сім"ї конфлікти і непорузуміння. Потрібно тверезо розуміти, що ти все своє майбутнє життя проведеш саме з цією людиною в комлексі з усіма її звичками плюсами і мінусами, і за це все партнера треба кохати все спільне життя.
Золоті слова. Але вони лише підтверджують жахливу недосконалість християнства.
massimo
Якщо ти так справді вважаєш, що ж, кожна людина має право на власну думку.
massimo пише:
Потрібно тверезо розуміти, що ти все своє майбутнє життя проведеш саме з цією людиною в комлексі з усіма її звичками плюсами і мінусами, і за це все партнера треба кохати все спільне життя.

Оце ти правильно написав! Тільки нажаль майже ніхто цього розуміти не хоче - усім би пошвидше потра***тись, як результат - зальот і або аборт або так женячка. шо то буде за сім"я - вже інше питання

AVB пише:
Але вони лише підтверджують жахливу недосконалість християнства.

Я би пояснив неправдивість твоїх слів але який толк пояснювати це не християнину?
Не треба, я і сам розумію. А от толк таки є. Взяти хоча б наш форум. Праведний християнин, подивившись теми і відповіді, скаже, що це кубло розпусти, блуду і єресі. Але ж не вступиться він звідси, а буде робити все можливе, щоб направити "заблудших". Отже пояснювати і розяснювати завжди потрібно.
Маю дуже багато наочних прикладів одруження по зальоту. Серед цих прикладів мої однокласники, родичі, друзі. Як вони зараз живуть? На вигляд, нормально, як усі. А насправді? Не знаю, людині в серце не заглянеш. А як житимуть через рік, два, п"ять? Час покаже...
Є такий вислів: "Я такий, якого з себе весь час показую". Це, напевно, стосується і того, як виглядає шлюб зі сторони. Адже назовні видно однаково як позитивні моменти, так і якісь вади подружнього союзу. І по цьому не слід судити про його "вдалість".
То скоріше стосується теми про АБОРТ але все ж.... цієї теми також...
http://cc-cv.ru/posts/4/4017.html
Я вже одружений быльше року.
погоджуюсь, це не показник, проте я вибрав варіант :
Звичайно ж одружуватись, адже у цих стосунках було МОРЕ кохання
Мені інтересно. хто з наших дівчат на форумі. одружився таким способом, тобто позальоту?
Олег
Спортивний інтерес.
Я, наприклад, до, але коли б таке, сталося то я б не тупив
Олег пише:
хто з наших дівчат на форумі. одружився таким способом, тобто позальоту?

Мені здається, що таке запитувати в дівчат НЕ ЕТИЧНО з твого, Олеже, боку! Чи має значення, хто як одружився? Якщо людина вибрала одруження, а не аборт, значить це є правильний вибір для тієї людини.
vaymut
Цілком з тобою погоджуюсь на рахунок запитання
А Олежик уже таке питався

додано через 29 секунд:

А мені цікаво чи сам Олег одружувався по зальоту

додано через 16 годин 51 хвилину 21 секунду:

Треба було б поставити ше пункт: "я незнаю шо робитиму бо спали ми тільки пару раз і то було без любові а тільки фізіологія, але ж дитинка невинна... кароче я незнаю що би робив(ла)"
Бо на жаль такі люди теж трапляються

додано через 3 хвилини 9 секунд:

Мені здається, шо коли двоє зустрічаються бо люблять одне одного, то там немає поставати питання "а чи одружуватися а чи робити аборт". Так як це очевидно шо одруження. Але набагато важче коли люди просто переспали пару раз без зустрічань(без любові як писала вище), і тоді зальот і тоді чухання в голову:шо робити
Дуже корисно буде переглянути фільм "Трошки вагітна", там не то, шоб кілька раз, а ОДИН раз переспали і.......... ЗАЛЬОТ, цікаво розвиваються події, можна зробити правильні висновки і не робити дурниць.
І таке буває....
Але по фільму ніхто робити нічого не буде, бо фільм то не реальне життя. То в реалі прийдеться вставати вночі до маленької дитинки і лягати і прокидатися поруч з людиною яку не любиш..
Але ж аборт - це не вихід. ДИТИНА нівчому не винна, вона на світ не просилась і не повинна страждати через БЕЗГОЛОВИХ батьків.
Та невинна канечна, а скажи:хто її питає, коли мама вирішує на аборт піти або новоспечений тато каже:іди і зроби а потім ми ше народимо?
Шо ж тут скажеш,
vaymut пише:
БЕЗГОЛОВІ батьки
Так вони рахують, тому шо якшо на ранніх сроках аборт робити , то тіпа дитинка нічого не відчуває і взагалі то тільки ембріон і таке інше... а насправді вбивають уже готову людинку, просто ненароджену..(((( самі зробили то вважають шо можуть і позбавити життя...
а з другої сторони... одружаться вони і шо? дитинка підростатиме і бачитиме сварки кожен день типу:ти мені світ зав"язала, і бідненьке почуватиметься винним у тому всьому. Тоді як на мене, аборт не робити і не одружуватися а нехай помагає тато грішми мамі і дитині.
st.fergi пише:
а нехай помагає тато грішми мамі і дитині.

це буде єдиним правильним вирішенням проблеми.
а шо тут такого? по зальоту буде міцніша сім'я!
putryа
Чому ти так думаєш?
не буде.... все життя будуть одне на одного кричати.... тіпа:"то всьо ти винен, а могли би жити по-людськи" або "та то ти виновата, не могла перестрахуватися..." (то в тих випадках, якшо молодята м"яко кажучи не зійшлися характерами).
Альонка пише:
все життя будуть одне на одного кричати

100% якщо любові там не було а одне граня(пардон).
А з часом дитина виростатиме і бачитиме то всьо і то може на її психіці відбиватися, а ше плюс гулянки мужа наліво( а чому і нє, якшо з жінкою його зв"язує тільки дитина і більше нічого). Нє, краще вже двом окремо виховувати малюка
во... точно.... не розумію, чого коли пахне зальотом, то хлопці зразу заміж кличуть... кажуть, не переживати, бо вони дівчину люблять... а може тій дівчині буде краще самій, без хлопця(в майбутньому - мужа)
І таке буває. Коли дівчина (жінка) сама на себе заробляє, хоче бути сама вдома, не прибирати за чоловіком то так і є-вона рахує шо так краще. Сама дитинку забезпечить і не буде перейматися шо люди скажуть. Ну а хлопець кличе заміж бо а вдруг точно любить а тут кароче такий аблом....
а якшо не любить. а просто не хоче шоб на нього пальцем тицяли і казали шо він лось, то шо ж тій дівчині лишається робити? нашо виходити заміж тільки того, шоб в дитини був батько-пияк, чи ше там яка біда... то вже не знати шо з нього виросте.
І я би так не виходила, якщо б просто із-за боязні пропонував заміж. Нафік такого чоловіка. Тим більше в наш час нікого особо не здивує то, що мати сама ростить дитинку.
канєшно шо сама, де той чоловік зможе шо зробити, як він тільки буде думати як би то на пиво смататися....
Фу, ше ту струганину прибирати жінці треба буде. Мені щиро шкода таких жінок, які просто отак терплять, бо куди вони мол самі з дитинкою дінуться. А наспраді не все так погано, є чоловіки яким би та жінка до душі припала і та" зальотна" дитинка мала б справді хорошого татуся а не алкаша кончєного( якщо саме пияка ми з тобою, Альонка, взяли за приклад).
от подружка моя по зальоту вийшла заміж - так то на них подивитися і настрій на тиждень появляється, якшо не на місяць. Та вони в тій дитинці вбачають все своє життя. От якби так всі....
Та ти от сама розумієш, якщо та твоя подружка бачила майбутнє з тим хлопцем , то і не переживала як там буде коли" а вдруг залетить". Любила ту людину, хотіла від нього народити, то цілком нормальне бажання люблячої жінки