Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Одруження "по зальоту"

Ваші дії, якщо попадете у таку ситуацію?
Звичайно ж одружуватись, адже у цих стосунках була і крапля кохання 46%   13
Одружуватись, хоча ми не любимо один одного, але якось то воно буде, бо дитина повинна мати хоч якихось батьків 14%   4
Будем виховувати дитину без штампу в паспорті 28%   8
Однозначно аборт!!!Дитина у мої плани не входила! 10%   3
Всього голосів: 28
Автор Повідомлення
Олег пише:
Приклад:Хоче дівчина вийти заміж, хлопець їй подобається? Що робити в тому випадку? То означає потрібно "женити" його на собі

Досить таки "класичний" випадок поведінки.
Але от проблема - деколи "довгоочікуваний" чоловік цілком не та людина, з якою хотілося б бути поруч ціле життя ...
А в випадку дурних тата - мами шкода 1- дитину.
persona_nihto тут саме головне вийти заміж і мати дитину від законного чоловіка, а чоловіка можна собі виховати, або потім вигнати, тому що в жіночої половини людства більше розвинутий материнський рефлекс чим в чоловічої і дівчат все більше чим хлопців. Приблизно народжується одиннакова кількість дівчат і хлопців, але дівчата стійкіші чим хлопці і доживає до 25 річого віку приблизно така пропорція 2 до з, добто на 3 дівчини є 2 хлоця. Доречі якщо хочете перевірити людину яка вона є то пожичте їй гроші і все будете знати? Продовжуючи тему "зальотів" є така народна приказка "сука не схоче, пес не скоче", я то не придумав і не потрібно вказувати хлопцям що вони такі не гарні і не добрі, а ви дівчати такі білі і пухнаксті?
Олег пише:
і не потрібно вказувати хлопцям що вони такі не гарні і не добрі, а ви дівчати такі білі і пухнаксті?

А ніхто і не казав, що дівчата білі і пухнасті - навпаки, всі погоджуються з тим, що дівчата (як і хлопці) різні. А отже ситуацію не можна розглядати і оцінювати однозначно і міряти всіх під одну лінійку.
Прошу почитати попередні пости:
Оксанка пише:
Та різні дівчата є... Які думають, а які не думають. І причин не думати в них тоже є трохи

Nitro пише:
хлопці також різні є...
Оксанка я приводжу статистику і життевий досвід і все. І ніхто не міряє нікого.
Олег
Не маю нічого проти твого життєвого досвіду. Ціную
Мій висновок такий -якшо вже підвергатися ризику зальоту то дійсно з коханою людиною, з якою хочеш прожити до кінця життя, щоб у разі чого не стояло питання бути чи не бути , а твердо вибирався пункт 1.
А якшо "ризкувати" з ким попало то ...... в тих людей вже менше мозгів ніж треба
Цитата:
AVB: Головне, шоб той розум був в голові, а не в штанях.
-золоті слова.
Morientes Підтримую, о з одною тільки відмінністю - щоб в першому пункті замість краплі кохання його було багато-багато
Morientes прнавильно, якщо кожаєш людину, то означає те що ти з нею готовий на все , тобто одружитись і мати дітей, а так все потрібно робити в "противогазі" з ким попало.
Як сказав мудрець, треба думати головою, а не головкою, бо так сталось шо в людини замало крові, щоб живити одночасно 2 голови, от і спрацьовує клапан в непотрібну сторону. А якщо таке стається, то людство не даремно придумало гумові запобіжники.
Скажу навіть більше, про безпечний секс повинні думати не иільки хлопці, а й дівчата, і мене дивує, коли дівчині починаєш говорити про презерватив, вона дивиться на тебе величезними очима і починає ображатись, так ніби ти невідомо шо сказав. Але і дівчата є різні, і котра дбає про себе, в тої завжди в сумочці знайдеться парочка тих же запобіжників (не даремно ж говорять, що жіноча сумочка - велика таємниця, там є ВСЕ).
Я думаю нам пора міняти свій менталітет в цьому план, тобто чим воно заборонене більше тим вона цікаве, і виникають потім діти яких не чекали, СНІД і "подарки" з "букетами"
Олег пише:
пора міняти свій менталітет в цьому план

А і справда треба, а то скільки вже людей знаю, які захищений секс вважають проявом недовіри до партнера
І ще одне, кажуть старі люди: ЯК СУКА НЕ СХОЧЕ, ТО ПЕС НЕ СКОЧЕ.
Старі люди, то Олег?
Олег пише:
є така народна приказка "сука не схоче, пес не скоче"
Ой, про це вже писали, не зауважив, перепрошую.
vaymut
Та нічого, думаю він не образаться, а ти старайся читати всі пости теми
Я завжди перечитую все, але то вже інша тема для розмови, повернемось до "зальоту".
vaymut
Давай повернемося
vaymut пише:
повернемось до "зальоту".

Оксанка пише:
Давай

Е! Альо! Ви шо задумали??!!!
AVB
Продовжити обговорення...... Напевно...
Та я так і подумав!
AVB
Молодчинка
Як же тоді не залетіти? Що робити? Що порадите?
Пральну машинку купляти, в памперсах розбиратися, колиску шукати, коляску і думати як і де заробити гроші на то все що Вас чекає? А чекає Вас дуже багато чого інтересного?
Думаю, 100% порад як таких бути не може - бо й 1 за 1 відповідати не буде
mops пише:
Що робити?

Гадюкіни казали "Було не робєтє!"

А якшо серйозно, то застерігатись тре. Кому не подобається латекс, а здоровля його партнерші не цікавить ні його ні партнершу, то - піґулки. Якшо довіряєте наслово партнерші, то "заходите в гості" без "скафандра" в певні періоди. Якшо невмоготу дочекатись періоду, див. пораду 1.
Досить слушні поради. А ше я чув таку пораду - до одруження ні-ні. Як вам такий спосіб?
mops пише:
Як вам

Не пробував - не знаю.
mops
І я про такий чула... і знаю з чим це пов'язано... Але не думаю, що тепер розповсюджене таке явище як-от
mops пише:
до одруження ні-ні
Спосіб звичайно дієвий, але далеко не всім підходить...
Pangea пише:
не всім підходить

Тому і треба користуватись наведеними раніше способами.
Згадав ше один спосіб (чи підспосіб). В тряпочку!
Pangea пише:
але далеко не всім підходить...

А чому не всім?
Є таке поняття як хочеться. І часто при цьому ніц не колеться.
Люди різні бувають... характер, темперамент...
А ше є таке :
Хотеть не вредно, вредно НЕ хотеть
Цитата:
Звичайно ж одружуватись, адже у цих стосунках була і крапля кохання

В тих стосунках була крапля чогось іншого
Спочатку весілля, щоб в нашому селі не обмовляли дівчину, тіпа "нагулялала собі курва" і тп. а за год-развод.
Крапля чогось іншого це суміш алкоголю і гормонів + ше деякі компоненти
mops пише:
до одруження ні-ні. Як вам такий спосіб?

Це навіть не те, щоб запобіжний засіб. Це взаємне розуміння важливості такого кроку. Одруження, по ідеї, має означати перехід від одного стану до іншого. То не просто підпис на папірчику. Воно передбачає зміну у способі життя, зміну соціального статусу, певну зміну в психології. Це усвідомлення себе частиною чогось іншого, нового. Якшо двоє людей одноголосно вирішують не робити цього до шлюбу - то може це і на краще. Бо тоді пережиті разом любощі (гарне слово, правда? ) не впливають на вибір обранця, і до уваги беруться тільки ті речі, які є найважливіші.
Крім того, хіба це не класно - провести першу ніч з коханою людиною, знаючи, що він назавжди тільки твій, а ти назавжди тільки його? Може я романтик... Ну шо ж, така моя доля.
MUBa, які слова..."+"
Цитата:
Бо тоді пережиті разом любощі (гарне слово, правда? Wink ) не впливають на вибір обранця, і до уваги беруться тільки ті речі, які є найважливіші.

Не треба недооцінювати значення сексу в подружньому житті і говорити будто це якась неважлива дрібниця. Секс звичайно не є головною частиною подружнього життя, в тих в кого є, ті довго разом не живуть, але вона є важлива складова, без якої щасливе подружнє життя малоймовірне.
Richard
Ні, я не недооцінюю, ти що! Просто мала на увазі ті випадки, коли люди вирішують одружитися, ставлячи на перше місце той критерій, шо їм добре в ліжку. А це дурість. Правда, на таку дурість повестися дуже легко, яка би людина не була обачна.
Кажете секс не перше дiло в подружжi.
З любою людською вадою(незначною) можна змиритись. А як що е якiсь проблеми в лiжку... всi бiжуть налiво
для мене секс на ПЕРШОМУ мiстi!

Posted from a Nokia mobile phone
Запитання: якщо би чоловік був імпотентом Ви би за нього вийшли заміж???
Я би ні за якого чоловіка заміж не вийщов!!!
Олег пише:
якщо би чоловік був імпотентом Ви би за нього вийшли заміж??

А це не лікується???
Олег пише:
Запитання: якщо би чоловік був імпотентом Ви би за нього вийшли заміж???
Я ні. Свідомо позбавляти себе такого задоволення думаю ніяка справжня жінка не буде. Та, якщо б таке сталось з моїм чоловіком, я б не змогла його покинути. Бо подружню пару об'єднує не лише це.
AVB пише:
Я би ні за якого чоловіка заміж не вийщов!!!

Шо за дурний коментар? Тут справи серйозні!
Я не розумію, до чого тут імпотенти, якшо мова йде про одруження по зальоту.
Альонка я до того веду що чолів тим і цінний, а взагалі то секс має бути захищеним і люди мають вміти собі заробляти на життя , тобто не сидіти потім з дитиною на шиї у батьків і також мають освдомлювати те що вони роблять по вдношенню один до одного, коли не має що їсти любов може пропасти . Якщо не має таких "параметрів" то ліпше не залітати!!!!
Олег пише:
чолів тим і цінний,

Поясни мені, що це таке, або хто.
перше чим щось робити треба думати головою а не головкою і ще треба носити таку штуку як гандон. якщотих правил дотримуватись все буде ок