Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Хуліганство в Золочеві! Хто підтримує?

Хто за хуліганство?
так,хуліганство рулить!!!! 13%   6
ні,я люблю тишу!!! 86%   37
Всього голосів: 43
Автор Повідомлення
Хуліганство в Золочеві! Хто підтримує?
Я недавно зареєструвався, але шось ваш форум мене зовсім не пре..... але то нічо....... я є фанат який хоче шоб в нашому місті процвітало хуліганство..... я тут бачу всі серйозні...... та збивайтесь вже.... бо то просто повна ху. ня..... ну шо хто за Хуліганство!!!! Донт стап хуліганс!!!!
Хммм, а це до чого належить: до відпочинку, до спорту чи до туризму?
Lonsdee запитання до чого воно Вас приведе? Чи від того в Вас буде більше розуму і життевого досвіду? І скільки Вам років?
Слухай, Шурік! Хуліган нон-стоп на вувуву. дзіцякі. ком. юа. А тут теж галасно, але люди ше й розум мають
Lonsdee пише:
Я недавно зареєструвався

Найпростіший і найдієвіший рецепт для Вас:
Хуліганство то штука не серйозна, бо за неї можна серйозно попасти. І не потрібно також прислухатися до нашої естради, яка співає, що хулігани - майбутнє батьківщини
Lonsdee, я б тобі нахуліганила цеглиною по вікнах і ломакою по плечах!... Цікаво, що би ти тоді казав? Певно, що хуліганство - найкраща справа в світі....
Васілій, а то шо - відеокоментар до фрази "Убей себя об стену"? Так нічого...
Взагалі-то, спочатку цікавляться: що саме розуміється під хуліганством? Не просто так же ця тема у "Відпочинку..." Є і інші способи розважитись, крім виносу мусору під міську раду. Фанат "цеглиною по вікнах і ломакою по плечах"? Не схоже... Lonsdee, що Ви маєте на увазі? Невже флешмоб в Золочеві?!

p.s.
Олег,
Lonsdee пише:
Вік: 19

Тут у нас на форумі зібралися культурні люди (принаймні так видаєтья на перший погляд), які хочуть насамперед бачити своє місто гарним у всіх значеннях цього слова... Тому я думаю, що навіть сама ця тема є недоречною... хто за?
Я ЗА!
І я ЗА, двома руками причому. Хіба, якщо
admin пише:
флешмоб в Золочеві?!
То про це вже можна би було поговорити, бо він також буває різний.
Ну тоді ше поясніть мені неосівченому, шо ж то за холєра така той "флешмоб". Це може мобільний спалах?
Флешмоб - то такий вид групової діяльності, можна сказати гри. Заключається вона в тому, що в певний час і в певному місці збирається купа різних людей, які роблять одне і те саме. Наприклад позбиралися би ми всі з форуму в 12 годині біля пам"ятника Чорноволу і вирішили одночасно почитати газету (кожен свою). Але умова флешмобу така, що люди які беруть в ньому участь після закінчення процедури спокійнісінько собі розходять по своїх справах.
От така то штука той флешмоб.
Хулi я? я хулi ган!
Ги. Все що на думку спало. В нас не цiкаво хулiанити це то саме що малюка цукерок вiдiбрати пропробуй у Львовi, Киiвi, МОСКВI! Там люди в \"голубому\" швидко вiдшебуть бажання навiть теми такi вiдкривати. хош... Спробуй!

Posted from a Nokia mobile phone
Ага, а тут за хуліганство і тюрма може "світить"! Не зламаєш-розіб"єш-розмалюєш(кому-шо) не то що лавки(вивіски і. т. п), а й гілочку з дерева... ось-так!
lenhen
І правильно! У нас також треба такі порядки встановити ато вже кожен робить що хоче і йому за це нічого... Забагато свободи - це також не дуже добре. Якщо у людей культура шкутильгає, то треба застосовувати якісь міри покарання.
Я проти!!! Є багато інших цікавих справ, якими можна занятись
Я проти хуліганства. Ну шо в ньому цікавого??? Я думаю, якби якомусь хулігану дати по хребті пару раз, то він би до кінця життя в церкві прислуговував
але..... ви всі...... не даєте дупля.... я фігєю..... велкам ту да віллідж...)))))
... він ж лонсД.... називається а це така фірма, яку носять.... УВАГА!!!!
ФУТБОЛЬНІ ХУЛІГАНИ АБО ФАНАТИ.....
даєте дупля... він мав.... на увазі... напевно саме це....
і я підтримую... це... у львові в мене багато друзів..... які ходять на матчі , їздять на виїзди...
а ви цеглини і палки...
а нарахунок міліції і всіх ваших расказів..... ваш мусарский Ваймут - обіцяв, шо то мене з беркутом приїде...
ні беркута , ні Ваймута.....))))))))
Саніто
Ну добре, що Ти в нас такий обізнаний на ХУЛІГАНСТВІ всіх рівнів. Дякую, що пояснив... Але міг би і він пояснити (або уточнити), що має на увазі, бо не всі тут футбольні фанати і носять
Саніто пише:
лонсД

Виходить наїхали на бідолашного хлопця ні за шо...
Ааа, і ще: дивлячись на питання голосування, особливо на друге, шось не схоже, що мова йде саме про футбол.
Я люблю троха похуліганити.. наприклад підарди кидати на балкони або у вікна ...

САНІТО... ріспект
Esperanza, А якшо це полетить в твої вікна? ше класніше буде? ЗАБАВА!!!!!!!!!
Да-а-а, молодость! Памятаю димовушку в форточки кидали. Як не спалили нікого-чудо! Але дураки були!!
Ну-у... в років так 16 мабуть би вибрала 1 варіант... та й і не хуліганила я... просто бавунцялась...
ну а тепер варіант 2...
хоча-а...
Саніто частково правий. Але виражатись треба ясніше.

Просто сам термін "хуліган" в багатьох асоціюється лише з протизаконними діями і кримінальним наслідком. Це не зовсім так, прикладів "позитивного" хуліганства не так вже й мало. Причому вікова категорія не така вже й однотипна і в питаннях культури може просвітити багатьох з тих, хто називає себе "культурними людьми". Головне - в законних рамках і без заподіяння шкоди іншим.

От тільки в Золочеві з цим трошки
Саніто пише:
велкам ту да віллідж
Не треба також забувати, шо "село" є "оберігом, останнім бастіоном" традиційної КУЛЬТУРИ. І шо тоді залишиться від нашої самобутності, якшо його переробити на "вілідж", забичивши всякими "флешмобами" і "феньшуями"?
А фен шуй то тут до чого?
Не думав, шо хулігани такі перебірливі, і будьчим культуру бичити не будуть...
Так..... я бачу ваш форум то зібрання тих хто не знає нічо крім себе..... шоб ви знали футбольних фанатів ще називають хулсами.... тобто хуліганами...... але я бачу ви завжди приймаєте все в прямому значенні..... ну я так бачу ви просто всі сіра маса..... яка не любить футбол і шось змінювати..... як хочете тіхоні!!!! Донт стап хуліганс!!!
Lonsdee

НЕ роби передчасних висновків і не суди всіх по одній мірці!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! НЕНАВИДЖУ ФУТБОЛ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Як собі хочете. Фанатійте, хулсійте, хуліганьте, бешкетуйте....
Я в цьому участі не беру!
Слухай ти , хто ти там "кандидат", ти собі як хочеш..... але не подобається футбол не пиши в цю тему..... але якшо ненавидиш щось, то не притягай фірми "Lonsdale", бо я тебе ж не ображаю..... подумай шо потім буде..... ото так!!!! Подумай добре!!!
Lonsdee пише:
подумай шо потім буде..... ото так!!!! Подумай добре!!!

Опять малолєтки людей пугают
Lonsdee пише:
не пиши в цю тему
Це прохання чи пропозиція?

Lonsdee пише:
не притягай фірми
розшифруй мені, старому і неграмотному значення цього вислову. Може і прислухаюсь.

Взагалі, маєш рацію!

АЛЕ В МЕНЕ - КУЛЕМЕТ!!!!!!
слухай тебе ніхто не страшить ващє..... і прошу не ображати мене такими словами як малалєтка...... бо це для мене образа..... я ж не називаю тебе анусом!!!! А лонсдейл це фірма яку носять фани та хулігани.... і за це шо ти її образив можеш поплатитися.... ото так!!!
Lonsdee пише:
і прошу не ображати мене такими словами як малалєтка

Ну то не веди себе , як малолєтка
а ти не показуй шо дуже великий і мудрий... я знаю хто ти але ти не знаєш хто я...... ти брізіс!!!! ну шо не міг подумати шо я тебе знаю.... ото так!!!!
Lonsdee пише:
ти брізіс!!!

Ета правал
2Васілій в тебе нармальний нік але трохи тупий(якби не ті василі то б не було кого бити на селі), кароче проїхали..... просто з тобою спілкуватися це дурна трата часу..... якого в мене зараз мало(бо здаю сесію)... ото так Василі!!!
Lonsdee пише:
(бо здаю сесію)

Гониш Яка в ПТУ сесія
2 Васілій
йди і добре проспись якшо уад то є бурса..... ти ваще не шариш ні в чому бо ти є повний нуль.....
Васілій пише:
не нервируйте меня - мне скоро негде будет прятать трупы

трупи кого? напевно котів і собак яких ти вбиваєш.... в тебе нік співпадає з твоїм діагносом васілій(а бо просто ... удак).... ото так!!
Слухайте, хлопці, як діти, чесне слово. Знову пішли 'разборки'.
VIA пише:
Знову пішли 'разборки'.

Тема ж про хуліганів
А давайте у всьму Золочевi зберем килимки (ноги витирати) i роскладем на площi бiля \"мiськ ради\", або в стопку
лишилось придумати проти чого буде акцiя, страйк, тощо... але загалом символiчно

Васілій, Саnito мав на увазі не тих хуліганів, ти шо ше досі не догнав? До мене вже дойшло.
VIA пише:
Васілій, Саnito мав на увазі не тих хуліганів, ти шо ше досі не догнав?

VIA, не треба так серйозно до всього відноситись
Хуліганство звучить круто і в фільмах круто виглядає, але вот наслідки того хуліганства не дуже веселі...

Жив з одним Поляком хуліганом. Його команда другій лізі Польського Чемпіонату грала, Шлєнск Вроцлав. Був в них один заклятий суперник, з сильною "боювкою". Приїхали вони до них в гості на матч. Була драка. З гостей забили одного малого чувака, вродє пирнули ножиком десь біля серця. Гості звичайно пообіцяли атвєтку. Коли фани того Шлєнска виїзжали на виїзд одним автобусом з свого міста. Хтось передав сигнал на трассу. Там їм перекрили дорогу біля 40 машин. Практично в кожного з хулсів Шлєнска були поломані ноги після тої зустрічі. Причом ноги ламали їм бітами і залізними арматурами. Таких випадків з засадами багато...

Найкраще робити як фани Варшавської Легії. Надоїло їм хуліганити, не хочуть ні-яких драк і шоб на трассі їм засади робили. Кожен має при собі перо і ніхто до них не лізе, бо не хоче бути пошматованим як базарне м"ясо
О це серьозний пост. А за кого в Золочевi вболiвати? за \"Сокiл\"? I ходити на махачi з хулсами \"Говерли\" ХА!
Чи на виiзди з \"Карпатами\" iздити?
В Москвi маю брата. Рокiв до 18-190фанатiв за \"Спартак\"-потiм збився.
Я збився пiсля 5-7 матчiв. (ми i не завжди попадали на них) i пiсля зламаного носа i ребра. Такий адреналiн мене не пре