Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Хуліганство в Золочеві! Хто підтримує?

Хто за хуліганство?
так,хуліганство рулить!!!! 13%   6
ні,я люблю тишу!!! 86%   37
Всього голосів: 43
Автор Повідомлення
Richard пише:
Хуліганство звучить круто і в фільмах круто виглядає, але вот наслідки того хуліганства не дуже веселі...

Жив з одним Поляком хуліганом. Його команда другій лізі Польського Чемпіонату грала, Шлєнск Вроцлав. Був в них один заклятий суперник, з сильною "боювкою". Приїхали вони до них в гості на матч. Була драка. З гостей забили одного малого чувака, вродє пирнули ножиком десь біля серця. Гості звичайно пообіцяли атвєтку. Коли фани того Шлєнска виїзжали на виїзд одним автобусом з свого міста. Хтось передав сигнал на трассу. Там їм перекрили дорогу біля 40 машин. Практично в кожного з хулсів Шлєнска були поломані ноги після тої зустрічі. Причом ноги ламали їм бітами і залізними арматурами. Таких випадків з засадами багато...

Найкраще робити як фани Варшавської Легії. Надоїло їм хуліганити, не хочуть ні-яких драк і шоб на трассі їм засади робили. Кожен має при собі перо і ніхто до них не лізе, бо не хоче бути пошматованим як базарне м"ясо

Річчі чьотко все розложив... Хуліганство тягне за собою надто погані наслідкі!
А для ЛонсДі ріспект, думаю ти зможеш допитись свого, але будь обережний...
Ту олл: Ніхто ж не зрозумів в початку теми про яке хуліганство йде мова, то нашо зразу почали грузити.. не розумію
Cypress_girl пише:
Ніхто ж не зрозумів

Всі зрозуміли на загальносприйнятній мові і тому правильно почали грузити. Не було пояснено, яке насправді Хуліганство малось на увазі. Може справжній зміст криється в цьому
Cypress_girl пише:
допитись
хех, мала на увазі ДОБИТИСЬ, зміст думаю й без того був зрозумілий
Не розумію, ащо хуліганство відносять до відпочинку спорту і туризму!!! Не розумію!!
FORD пише:
Не розумію, ащо хуліганство відносять до відпочинку спорту і туризму!!! Не розумію!!

Свого роду це такий вид відпочинку пов'язаний зі спортом, шоб зрозуміти про що конкретно йдеться, спробуй для початку перечитати ВСІ пости цієї теми
А Я Б ПОХУЛІГАНИЛА ТРОШКИ І ДО РЕЧІ, ДЛЯ МЕНЕ ЦЕ СЛОВО МАЄ ТРІШКИ ІНШИЙ ЗМІСТ.
Вау! Цікаво який же це зміст?
ІНКОЛИ НАКОПИЧУЄТЬСЯ СТІЛЬКИ ЕНЕРГІЇ, НУ І ВІДПОВІДНО ТРЕБА ЇЇ КУДИСЬ ПОДІТИ. ОТ НАПРИКЛАД МОЖУ З ДРУЗЯМИ КИДАТИ СНІЖКАМИ ПО ВІКНАХ І ВТІКАТИ, ВИСЛУХОВУЮЧИ ШАЛЕННІ КРИКИ СУСІДІВ. ОДНИМ СЛОВОМ, ЦЕ ДЛЯ МЕНЕ СВОЄРІДНА ЗАБАВКА. І ЯК НЕ ДИВНО, ПРИНОСИТЬ МЕНІ ЗАДОВОЛЕННЯ
Не знаю. Мені такі "забави" ніколи задоволення не приносили. Хоча не заперечую, що приймав в подібному участь.
what question - such answer

До речі, один з найпопулярніших видів бешкету. Не мовлячи про безкультуря.
BEAUTY пише:
BEAUTY гість містаРепутація: 0    Дата прописки: 17.02.07Повідомлень: 13Вік: 18
BEAUTY пише:
МОЖУ З ДРУЗЯМИ КИДАТИ СНІЖКАМИ ПО ВІКНАХ І ВТІКАТИ, ВИСЛУХОВУЮЧИ ШАЛЕННІ КРИКИ СУСІДІВ

Сніжки по вікнах...... в 18 років....... , в такому віці колись уже дітей виховували......, ну я розумію там 10 років ......
Яке ж то місто без хуліганів...
А чого "в такому віці"? Яке має значення вік? Хіба якщо комусь 15 років, то він не може мати свою думку на певні речі і пофілософствувати, або як комусь 25, то той не має право порозважатись таким чином як йому хочеться? Що це за вікова дискримінація? От хочеться вам в 40 років покататись на саночках - то будь ласка! Ваше право...
Кидаю в загальну фотгалерею фотку справжніх Фуліганіїв - ці гади сцють в самому центрі міста (напроти "Рукавички"). Правда фотка низької якості, бо зроблена дудкою.
де фотки... їх нема?
Саніто
в фотоальбомі є.
як фотки називаються?
Пед Руля та Мікрометаліст продовжують розтлінювати архітектурні памятки.
Про них є кілька історій, скоро будуть в розділі історії про Золочівян.
Як ви знаєте, що вони це роблять? Не видно ніц!
Не роздивляйся! Нема в них на шо дивитись!
VIA пише:
Як ви знаєте, що вони це роблять? Не видно ніц!

Кіт зробив нічнийаналіз мо.... лока і визначив чия то є.
Мир.
Щодо бешкету. Всьому є межі, певна річ.
Масакро, давай не будем воювати, бо не буде переможця в тому.
А потопим один одного, і форум - точно!
Хай жиє форум. І ми з ним. &
Та пішли ви хулігани х... ові давайте перетворіть наше місто на побоєще я тоді подивлюсь на те шо ви будете робити в такому гав. і а ??? ну то як ??? подумайте про те шо і нашо ви робите
Хулігани найшлися, язиком хібашо! Або поламати шось іто біля свої хати більше нічого толкового! Ідіоти!
Ага не спорю з Pliocen він правий у нас хулігани привикли тільки язиками таліпати хотя і дувають дол.. би які по пяні можуть собі дозволити х.. зна шо
Пiдтримую 2 попереднi пости

Posted from a Nokia mobile phone
Радий шо ше є нармальні пацани і висловлюють свою думку!
Угу ше остались ті люди яких вже давно треба занести в Червону книгу нації, але не не заносять С. ки бо самі такіж як і всі
Tirael пише:
Угу ше остались ті люди яких вже давно треба занести в Червону книгу

... за шкло і на верхню полку, зубами до стінки.
massacra пише:
... за шкло і на верхню полку, зубами до стінки.

Правильно, я вважаю, що не можна переоцінювати себе!
Tirael пише:
Угу ше остались ті люди яких вже давно треба занести в Червону книгу нації, але не не заносять С. ки бо самі такіж як і всі

Нічого не маю проти Tirael, сам підтримую спокій, але часом і гарна забава, З РОЗУМОМ, БЕЗ ШКОДИ оточуючим, потрібна, не можна жити сірими, похмурими буднями.
всім хто хоче бути хуліганом на www.bidla.net і подивитися на себе з сторони, круто.
Сайт про справжніх далбаків і атмарозків! Фу! Повний ацтой і примітив! В них вже, певно, всі мозги познивали, якщо взагалі колись були. Саме цікаво, що в Золочеві теж є такі, що хочуть бути такими ж крутими відморозками.
massacra пише:
Сайт про справжніх далбаків і атмарозків! Фу! Повний ацтой і примітив! В них вже, певно, всі мозги познивали, якщо взагалі колись були. Саме цікаво, що в Золочеві теж є такі, що хочуть бути такими ж крутими відморозками.

ну так і я ж про те
Їх би всіх заживо в бетон заляти - щоб небо не коптили!
Я підтримую ЯМАКАСІ! Це ЗДОРОВО, ГАРНО, і не шкодить іншим!
AVB пише:
Я підтримую ЯМАКАСІ! Це ЗДОРОВО, ГАРНО, і не шкодить іншим!

ну не знаю як би то тобі подобалося, як би по твоїх балконах декілька раз в длень якісь люди лазили
Якщо їм це вдасться, звичайно!
А так я і сам не проти розімнятися.
запрошую розімнятися на вул Бандери 7 хочу на це подивитися
Тут хтось колись говорив про флешмоб з хідниками зі всього міста - ото вид тихого хуліганства...
hooligans.org.ua - це більше в тему. гопота не сюда....
ще й Паркур сюда приписали (це те що знаток АВБ - називає Ямакасі. Дядя , Ямакасі це фільм про команду Ямакасі. Культура - паркур називається!).....
Краще поставлю питання так. Хто знає , коли перший матч грає Сокіл?!
А як ви ставитесь до графіті? Вважаєте це хуліганством?
Маю деякі упередження. Наприклад, в громадських місцях, а тим більше на історичних пам'ятках вважаю це вандалізмом. А коли їдеш в електричці і розглядаєш цікаві строкаті малюнки на парканах фабрик, стінах мостів і підземних переходах - це приємно, воно радує око! Головне, шоб без матюків. А так то це додавання кольорів до сірості будення.
повідомлення..... стерли... і це вже добре....)
прогрес на ліцо!
... графітті... таким терміном зараз не користуються....
Стріт-Арт: це і малюнки і наклейки і все-все.... але тема не про те...
Хто МОЖЕ сказати коли перший матч Сокола?
ловити хуліганів і ламати їм ліву руку і праву ногу і більше хуліганити не схочуть

додано через 5 хвилин 27 секунд:

BEAUTY коли маєш багато енергії і не маєш куда подіти візьми краще книжку почитай і зразу енергія пропаде і все буде ок
.... ти бачу тоже хуліган...)))Сєрий....)))
Футбольне хуліганство - і ламати руку.... ну прийдеш на матч і ламай всім руки!
до чого тут футбол
до того, що... ця тема про футбольне хуліганство. перечитай ще раз її....
і доженеш
))

Повідомляю особисто для таких "умних дядь", як Саніто, що ця тема про хуліганство ВЦІЛОМУ! Оскільки про наведений різновид (футбольне) при заснуванні теми оговорено НЕ БУЛО!
Взагалі-то, футбольне хуліганство є самим тупим і даунським. Сіра маса вивільняє свої негативні емоції через те, що вона є сіра маса, а там на полі - унікальні люди, герої, приклад для наслідування продвинутим і недосяжна зачіпка для решти сірості.
А хiба з першого посту тобi не ясно що тема саме про футбольних хулiганiв!?
I хоч я не вважаю фанiв за приклад...
Але з зауваженням санiто здаеться ти лА ханувся