Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Клуб шанувальників сирника

Автор Повідомлення
Клуб шанувальників сирника
Скажи, як ти любиш сирник, і отримай + до репутації як правдивий гурман!
Я люблю, але тільки коли він свіженький, тепленький...
А це мій любимий Сирник!

http://imdb.com/gallery/ss/0317219/Cars_Mater.jpg.html
Дівчєта, ви шо Сирники-то по-студентськи брудні шкарпетки
Сирник... ну як його можна не любити ??? Цікаво чи є тут такі унікали???
lenhen, Є. Я!!! Я не розумію як його можна любити....
А сирник це пляцок такий, чи такі маленькі сирні блінчики?
пляцок.
Тоді це не моє. Я більше з кремом люблю.
Я! Я! Я! Я люблю сирник, а от якщо ше тепленьки, дійсно неперевершений смак.
Це може куди ше родзинки додають?
AVB пише:
Це може куди ше родзинки додають?

Ага, і родзинки, і навіть мак додають.
О! З маком і кремом обожнюю.
Крем і мак можна і без сирника з’їсти
Nitro
І як ти собі то уявляєш???
А я пельмешки люблю без крему, маку,i родзинок. Пiд водочку

Posted from a Nokia mobile phone
ія пельмешки люблю... правда без водочки
А я люблю сирник звичайний, без всяких "маків-кремів"і. т. п, і сирнички люблю, і просто сир+сметанка+цукор... смакота-а...
Прочитала ваші пости і мені захотілось тепленького сирничка з ізюмом, Ну прсто обожнюю сирник!!! Вже завтра іду на базар купляти сир, сметану, родзинки і що ще? Прошу подати точний рецепт сирника!!!
І я хо-очу сирника!!!!!!!!!!! Тіки шо ж це за сирник без сиру???
lenhen, А ти купи! Шо у вас там тільки тюльпани на базарах продають?
Сиру(творогу) тут нема... і на базарах тут продуктів харчування не продають, тільки в супермаркетах
І я понад усі пляцки "а б а ж а ю" сирник, але в нас і з свічкою вден´ не знайдеш справжнйого сиру, лише один Quark. на минулому тижні, під час поїздки в Краків, я собі відвела душу, таким здоровим великим куском до кави.
lenhen пише:
Сиру(творогу) тут нема.

це правда, в нас також така ситуація, просто інша система переробки молока
>lеnhеn
розумiю тебе... спiвчуваю...
а ще мабуть нема:
гречки
манки
оцету (нашого, а не яблучного, або винного)
гiрчицi
я неосвiдчений, але менi здаеться творог можна самому зробити

Posted from a Nokia mobile phone
m@xxximus пише:
творог можна самому зробити

ale ne z pasteryzovanoho moloka...
А я от не люблю сирника... Хоча мені всі постійно твердять що він смачний... Просто не люблю. І родзинок так само не люблю
Pangea пише:
А я от не люблю сирника... Хоча мені всі постійно твердять що він смачний... Просто не люблю. І родзинок так само не люблю

Не мусиш. То справа приватна. PEACE!
m@xxximus пише:
творог можна самому зробити

Там термін придатності пакету молока 6 місяців! Його як відкрити і поставити на жарі на підвіконнику, (і забути) то воно буде стояти так довго і результат буде десь за місяць. Тільки воно не скисне, а згниє, бо жодна кисломолочна бактерія в тій хімії не виживає, лише надзвичайно шкідлива і живуча бацила бутулізму.
ajrina пише:
під час поїздки в Краків, я собі відвела душу, таким здоровим великим куском до кави.

Та! В Кракові знайти сирник не проблема. Поляки "serniki" навіть дуже полюбляють!
MUBa, то де рецепт сирника?
VIA , не маю під рукою зошита з переписами, але як буду мати - зразу напишу! Обіцяю!
Чекаю!
Сирник
1,5 - 2 кг сиру
5-6 яєць свіжих домашніх
2 ст. л. манної крупи
1 ст. л. крохмалю
200 г маргарину (це 4/5 від цілої пачки)
1 порошок до печива
цукор на смак
родзинки (до смаку)
1 цитрина (з якої треба буде видусити сік)

*сир має бути сухий і досить жирний.
Сир пропустити через м"ясорубку 2 (два) рази. Змелений сир покласти в макітру і додавати наступні складники: яйця (спочатку тільки жовтки!!! білки - в окрему посудину!!) , манка, крохмаль , маргарин, порошок, цукор і сік з цитрини. Терти макогоном в макітрі до отримання однорідної речовини. Потім: білки (ті, шо лежать в окремій посудині) збити міксером до твердої піни і додати до того, шо є в макітрі. Втерти все разом. в останній момент всипати родзинки і добре розмішати, шоб на 5 см кв не попалося півпачки родзинок.
*Цукор додавай на смак. Тут переборщити важко. Взагалі, сир має бути трохи ПЕРЕсолоджений. Тоді сирник вийде суперовий!

З сиром на разі все, а тепер:

Тісто (нижній коржик):
1 склянка муки,
1 яйце,
1/2 пакетика порошку до печива
1/2 пачки маргарину,
1/2 склянки кефіру (добре кислого) або кислої сметани,
1/2 склянки цукру.

Замісити тісто і покласти тонким шаром на готову бляшку. Тісто зверху помастити білком. На нього викласти сир, і його (сир) посмарувати жовтком, шоб воно зверху гарне було.

Духівка:
Сирник всадити в дуже гарячу духовку і зразу скрутити газ на маленький вогонь. Пекти десь годину - півтора години. Час від часу бажано заглядати всередину, шоб подивитися, як сирник почувається.

От ніби і все...
Смачного![/i]
MUBця, дуже дякую за рецепт.
На здоров"я
MUBa, рецепт - це добре, але було б краще, якби, все ж таки хтось запросив на вже готовий, свіженький, ше тепленький
А своїми руцями не пробував? Другій половині, напевно, сподобалось. Наприклад, на 8-ме березня і не потрібно вигадувати якісь подарунки, ходити по магазинах. Мені, наприклад, дуже сподобався такий сюрприз. Ой, це не по цій темі. А тепер по темі: сирник-це смачно!
VIA пише:
А своїми руцями не пробував? Другій половині, напевно, сподобалось.

Я б з радістю спробував сам спекти, та, нажаль брак часу.
ajrina пише:
ale ne z pasteryzovanoho moloka...

а кефір
Вміло приготований, гарячий, духмяний, у-м! Шкода що кухар з мене не найкращий.
MUBa->reputation++; // за немарні старання!
Я, я, я люблю сирник!!!
А шо ви думаєте, я зараз роблю? Їм СИРНИК! Свій, солодкий, з родзинками! Мммммммммммммммммммммммм!!!!!!!!!!!!!!! Смакота!!!
І я, і я ХОЧУ...
Так, гарно просмаженый, тепленький, мякенький, а запах такий що аж слюнки течуть
Ням-ням, яка смачна тема. Я теж часом полюбляю сирника поїсти, але люблю холодний.
Як бачу сирник, то аж слюнки пускаю на штани!
о, сирник! мій улюблений пляцок! особливо коли готує бабуся... ням ням
В мене оце зараз якраз на кухні сирник чекає поки його хтось нагло схаває.... а я не люблю(((
Всі до мене на сирник!!!!!!!!!