Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Звичаї та традиції

Автор Повідомлення
Звичаї та традиції
Хто які пам'ятає, розказуємо.
в мене колись у 8 класі був предмет - народознавство. На ньому ми говорили про українські звичай та традиції...
ну що ж... доведеться згадувати...
Колядувати на різдво, дівчата щедрують на щедрий вечір, хлопці сіють у ніч на старий новий рік, на Андрія щось зробити(але вже не дуже хамське)на подвір"ї у родини, де дівчина на виданні. Продовжуйте
Коли обмивається новий компютер, корпус монітора і системника злегка протирається тим, чим обмивають. А якшо при цьому ненароком на системник виляється кухоль пива, то це дуже добра прикмета, на довгу і надійну службу
так... це щось новеньке... Треба записати...
А хто пивом обмиває покупку
починають завжди з слабо-алкогольного обмивання
Марна трата грошей... всеодно закінчиться чимось важчим...
ого... бачу тут зібралися справжні знавці тої справи...
Ну знавці чи не знавці... але явно не вчора народилися
Ми обговорюєм звичаї і традиції, а не хто шо чим обмиває!
Обмивання то також традиція!! І у кожного вона своя
А крім обмивання більше ніхто нічого не знає?
На Юра (6 травня) наші предки ходили в поле "росу збирати" - брали простирадло і волочили ним по траві потім виркучували і росу збирали в пляшечку. Ця роса вважалася цілющою і використовувалася як ліки цілий рік до наступного Юра. Але то було давно, бо шось я ще ніколи не бачила людей з простирадлами зранку в полі
Колись в добу механічних телефонних апаратів, бажаючі скористатися послугами нашого телекому, перед безпосереднім набиранням цифорок на диску апарату, знявши слухавку мали звичай декілька разів поспіль енергійно побараванити кнопкою, на яку кладеться слухавка. Такик ритуал за народним повір'ям мав принести удачу щасливого набору багатозначних кодів міст і країн разом з своїми власними номерами (яка дурня) гарантуючи певну імовірність пезперешкодного з'єднання на невеличкий відлік часу. Дуже приємно, що цей колишній звичай не перетворився в традицію. Погодьтесь, це виклядало би кумедно, якби перед тим як набрати номер з записника мобілки, треба було декілька разів натиснути червону і зелену кнопки.
Оксанка пише:
людей з простирадлами зранку в полі
От звідки і беруться леґенди про привидів!
AVB пише:
От звідки і беруться леґенди про привидів!

А то чиста правда, мій брат сам колись сусідку в білому плащі прийняв за "Білу Пані" (дія відбувалася в Підгірцях коло замку, а там "Біла Пані" чи Марусенька, як її ще називають, - місцевий привид). Страху набрав добре...
\"а мы с друзьями 31 идем в баню, а потом ктото как всегда улетает в Ленинград\"
2АVB ти б бачив що в момент \"клацанн\" вiдбуваеться на станцii:)(пояснити важко) але телефонiсти ой як клянуть тих клацальникiв.

Posted from a Nokia mobile phone
Із сайту http://www.vspu.ru/
Как обезьяны демонстрируют основные понятия о человеке

Клетка. В ней 5 обезьян. К потолку подвязана связка бананов. Под ними лестница. Проголодавшись, одна из обезьян подходит к лестнице с явными намерениями достать банан. Как только она дотронулась до лестницы, Вы открываете кран, и из шланга поливаете ВСЕХ обезьян очень холодной водой. Проходит немного времени, и другая обезьяна пытается полакомится бананом. Те же действия с Вашей стороны.

ОТКЛЮЧИТЕ ВОДУ.

Третья обезьяна, одурев от голода, пытается достать банан, но остальные хватают ее, не желая холодного душа.

А теперь уберите одну обезьяну из клетки, и замените ее новой обезьяной. Она сразу же, заметив бананы, пытается их достать. К своему ужасу, она видит злые морды остальных обезьян, атакующих ее. После третьей попытки она понимает, что достать банан ей не удастся. Теперь уберите из клетки еще одну из первоначальных пяти обезьян, и запустите туда новенькую. Как только она пытается достать банан, все обезьяны дружно атакуют ее, причем и та, которую заменили первой (да еще с особым энтузиазмом).

И так, постепенно заменяя всех обезьян, Вы придете к ситуации, когда в клетке окажутся 5 обезьян, которых водой вообще не поливали, но которые не позволят никому достать банан.

Почему?

ПОТОМУ ЧТО ТАК ТУТ ЗАВЕДЕНО.
Схоже на наш форум...
Традиція гітаристів: при покупці козирної електрогітари, обов'язково закинути медіатор в склянку з "оковитою", аби новий інструмент файно юзався та надихав музиканта на створення шедеврів.

Традиція мого Системного_адміністратора: за допомогою "тисячі і одного слова" пояснити начальству (користувачу) в чому полягає неможливість виконання певної задачі (проблеми), коли насправді йому просто ліньки її зробити.

Ту бі контінієд...
Чула таке: стукатись чарками треба так, щоб останній 'чок' був із протилежним по статі - це до грошей.
А в нас вже ввійшло в традицію день. нар святкувати три дні:1 день-сам день. нар.
2 день-"забава"
3 день-"поправини"