Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Театральні гуртки Золочева

Автор Повідомлення
Театральні гуртки Золочева
Хотів би знати скільки театральних гуртків э в нашому місті і яке фінасування виділяэться на розвиток такої справи?
І скільки коштів виділено на таку справу в бюджеті?
Я так думаю, шо нема ні одного. А коли треба поставити якусь виставу, то просто набирають дітей зі школи.
Ше запрошують хореографів зі шкіл і вся підготовка та власне вистава
Я взнавав про гуртки, зараз мій колега знявся в спектаклі і демо версія відправлена на конкурс!!!!!!!!
Але нема в нас якогось серйозного театрального гуртка, де навіть вже дітей би вчили професіонали своєї справи. На разі є тільки аматори, які в свій час тим займалися і тепер що знають того і навчають інших
Ой, а я б дуже хотіла бути в такому гуртку... В мене добре такі речі виходять...
В "Школі Радості " в 5-му класі є цілий предмет, що називається 'театральне мистецтво', де навчають правильної декламації, міміки і т. п.
Та.
Правда, є якісь мінімальні, завернуті на класиці у складі дорослих дядьок і тьотьок в контрасті зі школярами. Підбір ведеться, не по акторських здібностях, а по наявності вільного часу в акторів і "акторів". Перспективи цих занять дуже туманні... Хотілось би, щоб було Шось нове.
А судді хто? Хтось бачив журі театральних фестивалів під "дахом" "Просвіти"? Середній вік - 70 рочків. Я особисто нічого не маю проти них, але з їхнім підходом і тематикою...
Коротше, варіанти два:
1. Їдемо на голому ентузіазмі не знамо куди (найкращий варіант, бо передбачає якусь свободу думки)
2. Маємо те шо маємо во віки вічні амінь.

(3) Потрібен хороший сценарист (див. слово "оригінальність")
Доброго дня всім! А звідки ви взяли, що драматичних гуртків у Золочеві немає, і що це в основному школярі!? А скільки разів ви бували у нашому будинку культури взагалі (я не маю на увазі дискотеку на РБК)? Складається враження, що говорите, не відомо про що. Останнім часом , десь вже років пять, діють театральні студії заслуженого дІяча мистецтв України, до речі вчителя Горбункова (знаєте такого?), жителя нашого міста Дмитра Якимовича Шпаковського. Сам він знімався у фільмі "Три мушкетери" та багатьох інших. Але Вам цього не знати. У студіях задіяні студенти, молодь. Вистави професійні, користуються успіхом не лище в нашій області, а й в усій Україні, куди їздять з гастролями. Тому не варто обговорювати те, чого не знаєте. А щодо фінансувагння, то цьогоріч у бюджеті району виділено десятину від того, що було виділено на культуру минулого року. Звісно, якщо захід проводить районний відділ культури, то маємо, як кажуть, на всі гроші! Проте рекомендую уважніше читати афіші і не полінуватись все таки завітати на спектаклі Дмитра якимовича. Повірте, не пошкодуєте. Це вистави з глибоким філосовським підтекстом (звісно, якщо вам таке втямки).
Шановна, Olesya
Olesya пише:
Але Вам цього не знати.

Olesya пише:
(звісно, якщо вам таке втямки).

Нє, ну лише перше повідомлення, а так виражатися! Я просто в шоці!
VIA
VIA пише:
Нє, ну лише перше повідомлення, а так виражатися! Я просто в шоці!

Olesya пише:
Тому не варто обговорювати те, чого не знаєте.

Та то капець!
Olesya
Ми канєшно тут лєві і просто так прийшли потріпатись і ні за шо в нас душа не болиь...
Та, ми не фанати режисерів ряду Д. Я. Шпаковського, І. А. Вархоли та інших, які в цьому місті шось пробують зробити вже довгі десятиліття, акторів ряду А. Карнидала та. Г. Гевко, яких я бачив на сцені і з якими (А. Карнидал) я брав участь у виставах році в 1997. Питань не є. І я думаю, бюджетні "виділення" (інакше не назвеш режисерський гонорар) стояли для них далеко не на першому місці.
Я повторюсь: ХОЧУ НОРМАЛЬНИХ СУЧАСНИХ ВИСТАВ!!! Хай вони будуть нестандартні, хай їх взагалі виконує два актори, але ХОЧУ НОВИХ ІДЕЙ.
І не треба співати оди режисерам чи акторам, реальні не купляються і не переймаються пафосом. Є бажання шось зробити - ласкаво просимо! !!! звісно, якщо вам таке втямки!!!
шкода що театр уже не на перших місцях(((і неважливо в якому місті(((сьогодні театр зовсім нетакий який був колись(((він потрошки вимирає(((жаль превеликий(((
Що ви тут усі пишете: хочу нових ідей, новий театр і всяке таке? А що ви зробили для цього самі?! Крім того що сидите на форумі і ляси точите? От дівчинка написала, що в неї талант, що вона б не проти сама в театрі грати. От організовуйте! Всі решту прийдуть подивитися. Похлопають якщо буде треба, вірніше якщо заслужите. Ви ж молоді, Вам усе під силу!
Olesya, Ви усіх тут критикуєте, невже Ви думаєте, що ніхто нічим не займається, лише за компом сидить і повідомлення на форум закидає? А чим Ви можете похвалитись? Чого Ви досягли в свої 25 років? Може покажете нам вірну путь, так би мовити, направите нас на шлях істини!
До речі, мені теж якось випала нагода попрацювати з Дмитром Якимовичем. Правда, тривало то недовго, але задоволення отримала багато. Він робив напівдокументальну виставу про Івасюка, репетиції проходили в монастирському приміщенні Василіянської церкви. І мушу визнати - професіоналізм там - неаби-який. Думаю, ідеї з нормальними виставами, і навіть нестандартними, він би сприйняв дуже добре. Але питання в тому, як би їх сприйняло керівництво РБК. Тобто, має бути пропозиція. А лізти з якимись своїми сучасними викрутасами йому і не пасує.
Хочете - зберіться поговоріть. З того мало би шось вийти.
Olesya пише:
Що ви тут усі пишете: хочу нових ідей, новий театр і всяке таке? А що ви зробили для цього самі?! Крім того що сидите на форумі і ляси точите? От дівчинка написала, що в неї талант, що вона б не проти сама в театрі грати. От організовуйте! Всі решту прийдуть подивитися. Похлопають якщо буде треба, вірніше якщо заслужите. Ви ж молоді, Вам усе під силу!

Та шо Ви травите, золотко? Я там серед "широких лав акторського складу" вже 10 років "шось для того роблю"
А Вас ше ні разу там не бачив...
Хоча від роботи ніби через дорогу гоп-гоп і ти там...
Привіт Всім!

Я от у нашому селі задумав створити театральний гурток, можливо хтось допоможе із репертуаром, що порадите для прем"єри?
Щось із класики, "Гамлета" наприклад, а якщо наше - то "Сто тисяч"
я б хотіла побачити"За двома зайцями"
Роман пише:
Я от у нашому селі задумав створити театральний гурток, можливо хтось допоможе із репертуаром, що порадите для прем"єри?

Як можеш, то радий прийти з поміччю. А шо хочеш ставити? І де?
"Запорожець за Дунаєм" тоже можна би було подивитися.
Можна було би багато чого подивитися... Постав щось з репертуару шкільної програми старших класів. Вибір немалий, класики вистачає, та й всі колись це читали. Зроби з "родзинкою" - додай трохи реальності в діалогах для зацікавлення, але в міру...
Якщо це ще актуально...
Alexis впринципі так, але де знайти такого постановника такої вистави, то напевно рідкість?
Його не треба "найти", його треба "запросити на прем'єру". І самому поімпровізувати не помішає.
От ти запросиш а я зімпровізую, лади?
Alexis пише:
Його не треба "найти", його треба "запросити на прем'єру". І самому поімпровізувати не помішає.
Ти вже партію імпровізовуєш. Не флуди.
Олег пише:
Alexis впринципі так, але де знайти такого постановника такої вистави, то напевно рідкість?

постановник - це як технічний директор на виробництві, будь-хто з необхідним мінімумом фантазії згодиться. Зі сценаристом - важче...
Роман я хочу знати куда мені звертатися щоб записати сина в гурток7 Будьласка вкажіть адресу і телефон?
Ага, точно, бо муку переводити і ми вміємо.
А може хтось знає, якусь драму, щоб у віршах була, все-таки дітям би легше було на початок.
Роман пише:
драму, щоб у віршах була, все-таки дітям би легше було на початок

Так так дійсно, драма для дітей дійсно легше
massimo
Драма у широкому значенні - літературний РІД. Тобто включає і комедії, і трагедії і взагалі ВСЕ, шо можна поставити на сцені.
драма у віршах то не
MUBa пише:
ВСЕ
, це є вид драми.
Не впевнена, чи добре тебе розумію.
st.fergi пише:
це є вид драми.

Ну так, але це та сама драма в широкому розумінні з тим же багатством жанрів. Вірші ж легше вчити напам"ять, ніж прозові уривки.
MUBa пише:
літературний РІД

Ось що каже тлумачний словник
ДРАМА, -и, ж. 1. Літературний твір, побудований у формі діалогу без авторської мови і признач. для сценічного виконання. 2. Літературно-театральний твір серйозного, але не героїчного змісту (на відміну від трагедії й комедії). 3. розм. Театр, у якому ставляться такі твори. 4. перен. Яка-небудь подія, що приносить горе, страждання і т. ін. в особистому або громадському житті. // Тяжке душевне переживання.
1-е визначення з твого словника - це воно і є. Пояснюю. Література ділиться на 3 роди: епос, лірику і драму. Відповідно, твори, які належать до них - епічні, ліричні і драматичні, тобто драми.
А хочеш визначення - тримай:
Дра́ма (грец. drama — дія) — один з літературних родів, який змальовує світ у формі дії, здебільшого призначений для сценічного втілення. Це з вікіпедії.
Аааа! Давайте таки може ближче до діла?
І навіщо стільки флуду.
Якщо ж знаєте, якусь віршовану п"єсу то порадьте будь-ласка.
Ну наприклад якщо взяти щось з творів Есхіла, то для дорослих, вмене є відповідна література. Можу дати.
А якшо Ліну Костенко, "Сніг у Флоренції" наприклад? Вона віршована, та й Костенко напам"ять легко вчиться.
Дай почитати. Авось шось вийде...
Памнєтаю, в школі "СТО Тисяч" (уривок) ставили. Прикольно було. Я персонажів вже давно не пам'ятаю, хто там і шо там, але я особисто знімав з "перекладини" повішаного. Ото сміху було як я (в такому капелюсі, подертім піджакові і гумовцях) виніс на плечах хлопа з дівчачої роздівалки.
роздуми актора:
Певно буду ту справу кидать... Восени. Може й тою виставою, з якої й починав. А може й раніше. Такий собі бенефіс з круглим числом років.
Хочу наостанок зіграти якусь важку, високу і чуттєву роль. А нема...
Граєм всіх!
Гамлета, tymofiю грай, Гамлета!
На крайняк "Тінь отця Гамлета", але то роль дуже непроста..
Я би зіграв когось з наших можновладців.
Зіграй. До речі, якщо когось із наших
Кот да Винчи пише:
можновладців
спіткає гвалт у темну пору - знайте, - то все Кот да Винчи
Грайте правильно!
Та ти що!
Будь тоді обережним з Гамлетом - Офелія приревнує. Крім того що припишуть ще деяку "девіантність" в відношеннях з тими, хто жив давно.