Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Чи не перетворюють в Золочеві Церкву і віру на бізнес?

Автор Повідомлення
як би не великі гроші, то не було б в Україні міжконфесійних конфліктів, всі ці конфлікти спровоковані керівниками церков, бо мова йде про гроші. Це дуже добре видно на прикладі протистояння православної церкви моськовського патріархату і київського патріархату. І питання тут не в тому що то росія а то Укр, ні. Греко - католики не оспорюють того що Ватікан є головним органом управління. КП про напросто не хоче ділитися з МП. Відомо, що кожна церква регулярно складається в общак в Києві, а Київ вирішив, що не хоче задовільнятися відсотком прибутку, а більшу частину передавати на Москву, тому і вирішив всі гроші залишити собі і створили КП. Нікомо не секрет, що священники за "касову" парафію повинні заплатити, ну все як в нашій державі
Для чого створювалася церква?
Так для того щоб навчати людей слову Божому, наставляти їх на праведну дорогу.

Чому церква розкололася? Чому за її існування було так багато скандалів (наприклад хрестові походи, продаж (не памятаю як називались) грамот прощення гріхів, спалення відьом, майже кожна зміна монарха і т. д.). Чому і зараз ми бачимо випадки коли священослужителі благословляють одних політиків, а інших проклинають, викрадають і перепродують з церков ікони, та ін.
Відповід на це питання також досить проста - влада і гроші.

Всі ми люди і всі не без гріха. Нема святих на землі. Церква (православна, католицька, протестанстська, мусульмантська, будистська, і т. д.) як для мене - це завжди був збір фанатиків, які готові за одним словом їхнього лідера робити все що завгодно (ненавидіти, вбивати, обікрадати і т. д.).

Але чи цього вчив нас Ісус Христос? Кожен має в собі побудувати храм Божий. Саме цей храм є найсвятішим. Тут не треба хреститися бо це роблять інші, а треба хреститися дякуучи всевишньому, тут не треба вдягати модні тряпки і козмалбовуватися як індійці перед війною, щоб сподобатися іншим, а бути собою бо всі ми перед нашим творцем рівні і однаково він нас любить, не так важливо прийти до церкви і розказати священникові всі гріхи, а вийшовши з неї дальше творити зло, тут важливо відчути жаль за свої діяння і щиро попросити у Господа прощення. Лише збудувавши хороший храм у собі ми можемо розраховувати на спасення.
mops пише:
st.fergi пише:
аме із-за тої несправедливості(не тільки зв"язаної з грішми)

Ой, а ще що?

1. тому що, церква зв"язана з політикою
2. тому що , священики не мають нічого проти, щоб їх називали ОТЦЯМИ.
3. тому що, церкви р"Яно не дозволяють(проти)статеві стосунки до шлюбу, а коли вагітна наречена(деколи з таким вже животиком величезним)приходить з нареченим вінчатися , то священик як ні в чому не бувало дає їм той шлюб, та ще і накриває її голову білою хустиною(ніби вона незаймана прийшла), кого вони надурюють? Бога, чи самі себе? бо ТРЕБА ВЗЯТИ ШЛЮБ(як кажуть священики а їх треба слухати)
4. коли двоє живуть офіційно розписані але без шлюбу, то в церкві їм не можна сповідатися(де таке написано в біблії, що непошлюбленим сповідь забороняється , я не наблюдала)
5. тому що, нехрещеним вхід в церкву заборонений
6. тому що, різні традиції(обряди) мають церкви католиків і православних під час хрещення чи весілля.
7. тому що, голубі вінчаються в католицьких церквах
8. тому що, священик ще більший грішник ніж я сама
9. тому що, немає єдності в церквах загальновизнаного християнства 1 коринтян 1:10
10. тому що, священики заохочують людей, щоб ті просили допомоги в померлих святих(я вважаю що неправильно просити в померлого посередника про те, щоб Бог простив мені чи допоміг, так як є один посередник між мною і Богом-Ісус 1 тимофія 2:5
нагадаю ще-то напишу
Душі нехрещених немовлят більше не потраплятимуть до пекла. Принаймні відповідний документ підписав Папа Римський Бенедикт Шістнадцятий.

http://5.ua/newsline/185/0/39938/
massimo пише:
Душі нехрещених немовлят більше не потраплятимуть до пекла.

Декому то буде наруку, наприклад лікар"ям?
Олег при чому тут лікарям ,Олег перестань гнати. Я тут до того то написав, що хоче людина то буде дитина в раю, захоче в пеклі до чого тут лікарі
massimo ти мене не зрозумів тут можна буде знайти виправдання деяким свої вчинкам. Я собі так думаю.
Мдя-а, я в шоці. Невже якись документ, нехай і написаний самим папою, ладен щось змінити? Це ж немовля, ні в чому не винне, хоч і не хрещене, то ж чому ця душа мала б попадати в пекло? Щиро вважаю, що попадають вони в рай(чи в інше місце, в якому обов'язково мусить їм бути добре) і без ніякого документу, і дозволу в цьому(простих смертних) їм не потрібно
Мені так здається, що церква (така, як вона є зараз) доживає свої останні роки. Вона просто мусить реформуватися.
та вже по маленьку, призначили святого заступником програмістів
Прихід.
Вона й реформується постійно. Але з настанням нового тисячоліття це все важче і важче. Схоже було 2000 років тому. Мабуть скоро настане момент, коли має прийти Спаситель. Це без приколів.
Хто зна, може це вже давно передбачено святенниками, тільки моменту слушного чекають. А в наш час треба буде серйозну концепцію зла і добра людям дати до роздумів, розумні всі дуже стали.
массімо, мдааа... через це також не ходжу, земна людина вирішує щось собі, виганяє ужас, то вони АЖ ТЕПЕР ніби прокинулися і вирішили для нехрещених дітей пекло відмінити, а як же діти народжені і померлі колись? ніхто незнає, хто куди попадає, а тут така заявочка...

додано через 2 хвилини 34 секунди:

Кот да Винчи пише:
Хто зна, може це вже давно передбачено святенниками, тільки моменту слушного чекають

чекають на Спасителя і реформація пройде коли настане слушний момент? Спаситель не зник з останньої сторінки євангелія від Івана, хоч і вознісся на небо. Пам"ятаєте, Він же сам сказав, що буде з нами аж до кінця віку?
В нас різні погляди на віру. Але ведуть в те ж саме місце, так що вести діaлогу не буду.
Цитата:
вони АЖ ТЕПЕР ніби прокинулися і вирішили для нехрещених дітей пекло відмінити, а як же діти народжені і померлі колись? ніхто незнає, хто куди попадає, а тут така заявочка...

А чому так кричати, нічого кримінального у декреті папи не має!

Була суперечка, був сумнів, а що ж стається із тими дітьми, які померли не хрещеними, вважалось що вони ще не можуть бути в раю, сказували середньовічний документ, видавши новий, в якому вказав офіційну позицію Церкви.
А з іншого боку яка різниця видався чи ні, там і так нічого не змінити вічне життя не купиш, його здобувають "силою"
До массімо:

Цитата:
Душі нехрещених немовлят більше не потраплятимуть до пекла.

В такий спосіб, як подали новини на 5 каналі й не дивно, що у вас тут і виникла суперечка.

А куди ж інде можуть потрапляти душі невинно убієних немовлят.

А в апостольські часи був ще такий вид хрещення, як хрещення кров"ю. Тобто мученики, які не встигли охреститись, але віддали своє життя за Христа.

А в наш час кожного дня мільйони ненароджених дітей охрещуються кров"ю! Мільйони кожного дня омивають свої руки кров"ю ненароджених дітей.
Роман пише:
А чому так кричати, нічого кримінального у декреті папи не має!

ніхто не кричить, суть в тому, що не земній людині вирішувати куди діти попадають , нехрещені чи хрещені.
зрештою, це всього-навсього папір, який нічого не вартий, по крайній мірі для мене.
Ну, папа - це папа, він далеко у Ватикані.
st.fergi пише:
суть в тому, що не земній людині вирішувати куди діти попадають , нехрещені чи хрещені.
зрештою, це всього-навсього папір, який нічого не вартий, по крайній мірі для мене.

Аплодисменти і респект!
Ато сидять пацани в Італії, файорять люльки і рішають там, тіпа: ті - у рай, ті - у ад, а ті - нафіг чорту в зад...
Ну, будь-яка релігійна формація так робить. А мав би хтось мінімально думати, як-не-як вчені люди...
Пишуть вони багато. А самим би почитати не завадило Філософи
mops пише:
Ну, папа - це папа, він далеко у Ватикані.

віруючі християни вважають папу намісником Бога на землі. Я його таким не вважаю.
st.fergi пише:
віруючі християни вважають папу намісником Бога на землі
(Фергі, це я не тобі цитую ) Я вважаю себе віруючим. І орієнтовно наближено до християнства. Чому наближено? Бо не визнаю багато надуманих заморочок від людської церкви. Сюди входить і бізнесова НЕВІДЄМНА частина, без якої людської церкви НЕ БУДЕ.
Церква ше давним давно була головною податковою, служителі церкви колись збирали податки, може ми все таки вертаємося назад???
Baxchisaraj пише:
служителі церкви колись збирали податки

Церква ніколи не була подаковим органом - усі державні правителі завжди мали власні податкові служби.
як це???
наприклад до народження Хреста, хіба не церква роздавала індульгенції та податки???
Індульгенція являла собою так звану папську грамоту як свідоцтво про відпущення гріхів минулих, теперішніх і майбутніх. Вона видавалася особам за значні заслуги перед католицькою церквою і видавалася за гроші.
право роздавати індульгенції належало єпископам в оренду за щорічний взнос.
Ті гріхи, покривалися так званою скарбницею добрих діл, зроблених колись Христом, Марією, апостолами і прочими мучениками, я кі ЯКОБИ знаходилися в розпорядженні католицької церкви.
Baxchisaraj пише:
наприклад до народження Хреста

наскільки я знаю, індульгенції видавалися уже після народження Христа.
ну да.
І церква не була привазаною ніяк до податків, а індульгенції це так як за СССР просто орден червоної зірки да?
Чому церква наприклад не прийме те що найшли в мертвому морі, в печері (точно незнаю де). Там була єванглія від Іуди в якій були такі слова "Не шукай мене в великих храмах, шукай мене під каменем".
Того шо це розпад церкви і всієї церковної ланки. Зразу жеж сказано було шо це чорт написав! Мені здаєця шо каятя в гріху це більше чим сповідь в церкві! колши ти дійсно каєшся і коли ти дійсно будеш старатися і робити все те щоб не повторився твій гріх то тут сповідь не обовязкова!
Можливо під терміном "податок" мається на увазі "десятина"?
понятно....
2 питання, хоч і риторичні....
1. Церква має оборот з грошима?
2. На церкву гроші збирають?
От і все, тут не треба навіть в менуле лізти маєш тобі буденне.....
Зібрали гроші на церкву, гоп і в священника машина звідкись взялася.
Але світ не без гарних і чесних... Є такі священники які так само бідні як церковні миші але таких в їх справі немає рівних, це дійсно духовні люди!
Ну от уявіть собі так ситуацю - є певна церковна громада (неважливо яка). У неї є свій храм. Це вже, як мінімум, тягне за собою сплату земельного податку, плату за електроенергію, опалення. Плюс поточний ремонт. Цікаво, звідки ці гроші мають взятись?
Baxchisaraj, який орден червоної зірки, якщо тоді релігія придушувалася! і ордени такі видавали за інші заслуги)))
ти прочитав що таке індульгенції і коли видавалися?)))
Мопс, я думаю, що Бахчисарай мав на увазі десятину( напевно))))

додано через 4 хвилини 4 секунди:

Baxchisaraj пише:
Чому церква наприклад не прийме те що найшли в мертвому морі, в печері

тому що, про те, що
Baxchisaraj пише:
"Не шукай мене в великих храмах, шукай мене під каменем
сказано і в Біблії також, просто іншими словами.
Baxchisaraj пише:
Того шо це розпад церкви і всієї церковної ланки
та в Біблії на" кожному кроці" пише, що Христос не таку церкву як є зараз мав на увазі, коли вчив людей, і це Євангеліє від Юди яке б не було , не має нічого нового сказано ПРО ЦЕРКВУ))
Baxchisaraj пише:
Мені здаєця шо каятя в гріху це більше чим сповідь в церкві! колши ти дійсно каєшся і коли ти дійсно будеш старатися і робити все те щоб не повторився твій гріх то тут сповідь не обовязкова!

Гріх можна порівняти із брудом. От купається людина цілий рік в багнюці, а потім пішла в душ, помилась, пошкрябалась і вийшла чиста. А що робити далі? Знов стрибати у болото? Чи залишатись чистим постійно? Думаю відповідь очевидна - від чистої людини не смердить, у неї набагато менша вірогідність підхопити якусь хворобу і головне - ті, хто сидить у болоті (а я б сказав у л*йні, бо болото не смердить) ризикують одного чудового дня в ньому втопитись.
Нууууу......
st.fergi---------> тоді нашо вона??? наживатися на людях які вірять???
мопс-----> можна ходити чмстим але пелюкою всерівно припадаш!!!

P.s. Ми про церкву і про те що вона робе. Біблія це інакша тема
Чи не перетворили віру на бізнес? Та давним-давно! І зробили це люди, які "вустами ісповідують Бога, але серце їхнє далеко від Нього". Саме головне - не стати одним з цих людей.
Бахчисарай, біблія і церква нерозривно поєднані щоб ти знав. Так як в церкві людей вчать з того що написано. Мали би.
Призначення церкви якраз можна прочитати в біблії і зрозуміти яке саме її призначення та й взагалі ЩО ТАКЕ ЦЕРКВА.
Нащо вона? Для того заглянь в книжку. А на даний момент який є в світі, ти сам відповів на своє запитання для чого вона.
Можливо є і інше пояснення. Людина живе матеріяльним життям, тобто її життєві потреби увесь час обертаються довкола грошей. І як же зібрати натовп довкола духовної осі, не поєднавши релігію з повсякденним обертом грошей?
А кому треба когось збирати? В тому і прікол, що цей "натовп" збирається сам, без будь-яких зусиль ззовні. І хоч що робилось, щоб протистояти цьому процесу гуртування (палили на вогні, кидали до левів, давали заповнювати спеціальні анкети і т. д.) - ніщо не допомогло. "Натовп" вперто продовжує збиратись
Бо це потрібно людям.

Але як діяти, зібравшись? Та тими самими давно зрозумілими і придатними законами бізнесу!
mops пише:
(палили на вогні, кидали до левів, давали заповнювати спеціальні анкети і т. д.)
- це робили з язичниками в укр., та і в інших країнах але таки побороли, все залежить від прикладених зусиль і як підійти до справи. На часі розквіту християнства його вдохновителі знайшли дуже добрий вихід з ситуації, коли в християнські звичаї інтегрували язичницькі, а потім можновладці побачили, що добре воно для всіх: і народ задоволений і грошики капають і рішили по тому, що добре воно.
Християни вчили дуже багато насильства повертаючи язичників у свою віру, на мою думку це дуже погано і це призвело до перекручення християнської релігії в різних частинах світу, і підтасування її до язичницьких звичаїв та обрядів
Так воно і є. Саме так про цих людей і написано: "Багато-хто скажуть Мені того дня:"Господи, Господи, хіба ми не Ім"ям Твоїм пророкували, хіба не Ім"ям Твоїм демонів виганяли, або не Ім"ям Твоїм чуда великі творили?" І їм оголошу Я тоді: "Я ніколи не знав вас... Відійдіть від Мене, хто чинить беззаконня!"" (Матвія 7.22)
mops
Аминь
На мою думку, потрібно об"єднати всі церкви і церковні громади під онією ЦЕРКВОЮ , коли Ісус Христос скликав всіх своїх учнів Апостолів , і всім їм помив ноги і витер своїм волоссям, тобто він показав всім що всі Апостоли перед Ним рівні і не має Константинопольської церкви ні Римокатолицької, а Петро і Павло, вони всі одинакові перед Богом Апостоли і його учні. Має бути скликаний Собор і всі церкви мають об"єднатися, і переіменовані на одну Вселеньську Веркву. Таким чином, мають об"єднатися люди і церковні громади також, наші церкви на Україні . Розбрат між церквами і церковними громадами, до нічогот не преведе, хіба до того що св"ященники будуть більше заробляти на тих людях і їздити ще на гарніших машинах. І не приведи Боже Щоб там ще зародилась одна церква, Всі вони мають бути переіменовані в, Єдину і Непорушну церкву, назви я не знаю, то вже як придумають на Соборі. Люди задумайтесь над тим, що церква має бути тим місцем де би Душа людини відпочиваоа і перестала сумувати.А не була методом заробляння грошей і бізнесом. Ми як люди повинні молитися тільки Богу, за таке об"єднання церков і людей.
Олеже, шо за брєд???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Схаменися! Прочитай нарешті Біблію.
І якшо вже ти зацікавився темою "Чи не перетворюють в Золочеві Церкву і віру на бізнес?" то особливо зверни увагу на книгу пророка Осії, розділ 2, вірші 4-10.
Олег: в тому пості все написано з біблії!(слова з чату адресовані мені)
16.06.07 18:51:36

Олег пише:
коли Ісус Христос скликав всіх своїх учнів Апостолів , і всім їм помив ноги і витер своїм волоссям, тобто він показав всім що всі Апостоли перед Ним рівні

оце тільки з біблії, і то, миття ніг Ісусом означає що найбільший серед них(апостолів)має бути найменшим(найвищий найнижчим)
церква означає-збір(людей) а не назву будови
То все що ти описав мало би бути в ідеалі але того не буде, як би ти тут не старався все розписати. Раз ти читаєш біблію то маєш знати що буде. От.
st.fergi пише:
не назву будови
Церква то є "скала" на які стоїть та будова, то є наше суспільство. І об ту скалу мають розбитися:жадність, невігластво, брехня, підлість людьська і всі гріхи, які приніс сатана, і також він сам. А ми люди маєм будувати ту "будову", яка означає наше суспільсво, і не має бути розколу в тому "камені" , томущо все рухне в безодню. Я те все зробив на основі своїх спостережень. І в тому "будинку" мають зародитися:любов, віра і надія, 3 основнв складові суспільства. І я буду оспорювати те що я написав tymofiy!
плачу я і ридаю...
Олег пише:
І я буду оспорювати те що я написав tymofiy!

А я буду грунтуватись на тому, шо написано в Біблії.
st.fergi пише:
церква означає-збір(людей) а не назву будови
- ото правда!
Олеже, а ти навіть не пробував прочитати
tymofiy пише:
книгу пророка Осії, розділ 2, вірші 4-10
?
Ну, то може доступніше буде в першому Посланні Павла до Тимофія - по моєму 4й розділ. Там так ясно сказано, що, думаю, зрозуміє кожен (якщо захоче).
перше послання павла до тимофія-3 і 4 розділ, все треба прочитати!
Та, всю Біблію в номплексі, і побачимо тоді тскзать ху із ху
tymofiy пише:
Олеже, а ти навіть не пробував прочитати

Там було ясно сказано що то все що я написав зроблено на основі моїх спостережень, і дуже гарно що між нами зав"язалась така дискусія. Я висловлюю думку що потрібно об"єднати всі народи під одною Вселенською Церквою . Тимофій ти не плач і коли знаєш більше то навчи людину, плачем тут не допоможеш! Десь в чомусь я допустив помилки, а в основному я є правий. Я маю науващзі Польшу, там є одна цеква і подивіться куди вони зайшли. А ми ходемо кругами і не можемо знайти між собою, того щоб нас об"єднало. А все об"єднюючою силою була Церква. Але не треба сполучати цекву з бізнесом і політикою. В державі мають бути незалежними один від одного церква, політика і бізнес. Основою має бути цеква, як все об"єднююча сила!! МІжконфесійній ворожнечі потрібно положити край, то основне має бути. А все починається з нас. Я маю простити свого ворога і ворог простить мене.

P.S. Бог має бути в мені, а я маю бути в Бозі.
Ото
Олег пише:
В державі мають бути незалежними один від одного церква, політика і бізнес.

і ото
Олег пише:
Основою має бути цеква, як все об"єднююча сила!!
не клеїться.
Олег пише:
Я маю простити свого ворога і ворог простить мене.

Що заваджає?
tymofiy біблію можна розуміти з багатьох сторін. Кожному та мудрість відкривається по своєму. І коли заходить спір між нами в ці темі я уважно прочитаю твої пости. Ми повинні прийти до певного об"єднання в своїх думках. Знаєш то все не залежить чи ти ходеш до цекви чи не ходиш, але до церкви потрібно ходити, саме головне в цьому щоб та молитва до Бога була відвертою і щирою, можна стати на дорозі і в душі помолитись і така молитва принесе більше користі, але вона має бути відвертою і йти від серця, душі, розуму. Знаєш в мому житті були такі випадки, коли молитва мені допомагала. Молитва на мою думку то є "бальзам" для душі, вона лічить душу і також робить людину досконалою, приводить до певної гармонії в соїх думках і діях, тобто дії починають співпадати з бажаннями душі. І в нашому з тобою спорі має виникнути та середина де ми маєм об"днатися в своїх почуттях, думках, а саме головне, увірувати в то що церков на Україні є забагато і потрібно щоб вони об"єдналися! Про те що люди повинні стриматись і обдумувати свої дії. На рахунок ворогів, я давно простив їх. Мені нічого не заважає, тому що мені всерівно де молитись, тобто в якої конфесії вона б не була. І коли наші люди це освідомлять, то преведе, то можна сказати рівноправ"я конфесій. Чому тобі не "клеїться" що церква має бути тою силою, що має об"єднати народ Тут я не розумію

Олег пише:
до церкви потрібно ходити

про яку церкву ти говориш?
Олег пише:
можна стати на дорозі і в душі помолитись

не обов"язково йти до якоїсь церкви щоб помолитися
Олег пише:
увірувати в то що церков на Україні є забагато і потрібно щоб вони об"єдналися!

що тут увірувати? як то всім і так ясно бо всі то бачать
Ну от що ти тут розпинаєшся? Іди і розкажи то все священикам православним і католицьким, якщо ходиш по політичних справах до мерії то сходи по духовних справах до тої ж церкви, ти що не розумієш, що то є неможливо-об"єднати це все????? скільки б tymofiy того не хотів, скільки б я не хотіла, ти, і всі решта-того не буде

додано через 1 хвилину 2 секунди:

Олег пише:

ти в Бозі маєш бути а от Бог сам собі знає де Він має бути
Олег пише:
що церков на Україні є забагато і потрібно щоб вони об"єдналися!

я не розумію з чого видно чи їх забагато чи може замало, і для чого їх об"єднувати, кожна церква має свої відмінності і ніхто не захоче об"єднуватися і комусь підкорятися. Кожна церква в Україні несе позитив, мені не відома ні одна церква яка б закликала до вбивства, крадіжки і т. д.
Олег пише:
Я маю науващзі Польшу, там є одна цеква і подивіться куди вони зайшли
для особистого розвитку в Польщі церков не менше ніж в Україні, а то що там переважно римо - катилики то не означає що там одна церква