Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Чи не перетворюють в Золочеві Церкву і віру на бізнес?

Автор Повідомлення
massimo церква є не методом заробляння грошей, а місцем де людська душа має відпочивати від мирських негараздів. І давай подивимся процентне відношення скільки людей ходять до такзваної "основної" церкви, а скільки ходять по конфесійних в Польші, до чого тут колорит? Він сам по собі присутній є? Без єдиної віри немає держави, вона має об"єднювати мінімум 60 відсотків людей країни. Є такий письменник Зенон Косідоньський і його книжка "Біблійні оповіді", варта почитати.
http://www.odessa.net/moshkow/koi/HRISTIAN/KOSIDOWSKIJ/skazaniya.txt_with-big-pictures.html

Я тут відхилюся трохи від теми, віра складалася від того де і в якій вліматичній зоні жила людина, тобто в нас тут був лісо-степова зона і наші предки вірили у всяких там мавок і в домових, віра яка пішла з Єгипту де жив Ізраїілький нарід, заснована на основі П"ятикнижжя Моісея, віра Єгипту відрізнялася тим що була там були божки і тим основним богом був бог Сонця РА, на їхню думку правильното було. Народ Ізраілю був не згоден з такою вірою і був народом пригнобленим і Мойсей вивів той нарід з неволі.

додано через 55 хвилин 8 секунд:

st.fergi пише:
про яку церкву ти говориш?

В любу! І я наголошую на цьому?
Олег пише:
оповіді",

є в біблії, сядь і нормально прочитай!!!! а ти читаєш будь-що тільки не біблію, а говориш що те, що ти пишеш основане на біблії. Сядь і прочитай шо задав тобі Тимофій і розкажи які висновки ти зробив з прочитаного
massimo пише:
я не розумію з чого видно чи їх забагато чи може замало, і для чого їх об"єднувати, кожна церква має свої відмінності і ніхто не захоче об"єднуватися і комусь підкорятися. Кожна церква в Україні несе позитив, мені не відома ні одна церква яка б закликала до вбивства, крадіжки і т. д

Людина, яка то пише, або не розуміє що вона пише, або не усвідомлює того. Всі Апостоли рівні перед Богом, так і не має церков не рірних перед Богом , всі вони мають бути РІВНІ.
Олег я приекрасно усвідомлюю що пишу і твердо в цьому переконаний і стараюся на відміну від тебе логічно і доступно викладати свої думки.
Олег пише:
всі вони мають бути РІВНІ
от ти це написав видно здуру - наведи мені приклад нерівності церков зараз? Такого немає!
massimo, то написано не здуру, те що робиться в моїй країні я не можу збагнути чого то так!? Чого є міжконфесійна ворожнеча, хто закидає ту "кістку", поясни мені? Хто винуватий в тому, на мою думку все винуваті гроші? Я пишу тут на підставі своїх міркувань, а не псалмами з Біблії, яка є книгою життя і розуму! логіка тут проста, чим більше конфесій, тим більше роздору, а от та війна породжує гроші. Все! Це сатана сіє смуту в душах людей таким способом.
Олег пише:
віра яка пішла з Єгипту де жив Ізраїілький нарід

в Єгипті жили єгиптяни а ізраїльтяни були їхніми рабами!!!!!!
Олег пише:
віра яка пішла з Єгипту де жив Ізраїлький нарід, заснована на основі П"ятикнижжя Моісея, віра Єгипту відрізнялася тим що була там були божки і тим основним богом був бог Сонця РА,
ти думаєш шо ти пишеш?
якщо у Єгипті був Ра то як віра яка пішла з Єгипту де
жили ізраїльтяни могла бути заснована на п"ятикнижжі
Олеже, ну ти і плутаєш
Для того щоб не плутати і взагалі знати шо пишеш треба ЧИТАТИ БІБЛІЮі з неї робити висновки а не зі своїх спостережень!!!!!!!
Бо в Біблії давним-давно було сказано що буде з християнством як релігією і всіма остальними релігіями, про твої конфесійні розбрати теж сказано.
СЯДЬ І ЧИТАЙ
st.fergi пише:
треба ЧИТАТИ БІБЛІЮ

st.fergi пише:
СЯДЬ І ЧИТАЙ

Я оце засів кілька днів тому - відірватись не можу.
st.fergi я не то мав на увазі, тут я мав кліматичні зони і вплив їх на УВІРУВАННЯ. Зараз між нами виникнув так званий трикутник СУПЕРЕЧНОЧТЕЙ, тобто є сторони які не згідні між собою А і В, на верхівці того трикутнива є точка С, то є наші суперечності, але точки А і В мають сполучитися, тобто має виникнути лінія певного взаєморозуміння і чим гостріша буде наша суперечність, тим чіткішою (жирнішою) буде та лінія. Саме головне зрозуміти в моїх постах те, що добро все буде перемати зло і ми люди маєм знайти ту ЛІНІЮ між точками А і В, яка би сполучила нас в певних свої помислах, діях, вірі.
Олеже, то шо ти написав то і мав на увазі. Короче, як би ти не писав про добро яке має перемагати зло, з написаного тобою випливає що нічого ти незнаєш про віру тодішніх ізраїльтян, і взагалі нічого незнаєш по темі біблії.
А ті всі точки А і Б то для чого? захотів блиснути геометрією ще? Нічого не вийде, мене то не вразило зовсім, даремно постарався.
Олег пише:
Чого є міжконфесійна ворожнеча, хто закидає ту "кістку", поясни мені
міжконфесійної ворожнечі в в Україні немає, є декілька поодиноких випадків і то на теренах Західної України, де люди ніби то більш "релігійні", а так немає ніяких проблем, і ніколи такого не станеться, що об"єднаються греко - католики і православні київського і московського патріархату, а про протестантів я взагалі мовчу
Навіть не знаю, пхатися мені в цю тему чи ні . Я біблії не читав. Всеж скажу...
Це звичайно зручно мати одну церкву. Державі. Керувати народом. Бо одна церква, це тихе нерухоме болото, де всі осідають в своїх замулених ямах так, що вже неба не бачать. Інша справа в нас. Не даремно Україна розташована в центрі Европи і тут стикаються різноманітніші культури, перетинаються інтереси, шукають своїх прихильників. Ось це називається жива конкуренція, це змушує суспільство рухатись вперед і не занурюватись в догми, проте базуватись на них.
Міжконфесійна ворожнеча. Ну, є таке. Це коли один піп загнівався на сусіднього за те, що той переманив в нього частину парафії. Але від цього лише користь!!! Не треба гніватись, якщо не спромігся втримати паству. Значить слабак. Зовсім інша справа, коли попи вплутують в це парафіян, і тоді натовп зафанатілих бабок з образами на руках сипе прокльони на таких самих бабок, що захопили нібито їхній храм. Але і це в нас є невиразне епізодичне явище. І слава Богу.
А насправді нема різниці між віруваннями. Всі вони однаково направлені на стимулювання добрих починань в серцях віруючих.
Висновки в мене такі. Необхідний здоровий баланс для продуктивної конкуренції конфесій і міцне стимулювання суспільної думки на цю тему з боку прогресивної громадськості. І те і друге ми маємо. Тому у нас в цьому питанні все добре.
AVB пише:
направлені на стимулювання добрих починань в серцях віруючих.

Все вірно, направлені на добрі починання( мало би так бути).
Але я особисто не бачу добрих починань для віруючого, який прийшов в церкву заплатити гроші за похорон свого ближнього. Що ж це виходить, для того щоб мене похоронили під землю і відправили непонятно яку службу "божу" мої рідні мають платити гроші? Можливо для самого віруючого це і добре починання( думає собі, от забашляв бабки, і спокійно спатиме небіжчик і я, бо не буде приходити мене вночі страшити )але то ж все чуш і виманювання грошей через сліпу віру того віруючого, що якщо заплатить священику гроші , то той відповідно прийде поспівати над могилою, то і мрець буде задоволений і Бог(якоби), бо ТАК МАЄ БУТИ.
Такі діла(релігійні), на мою думку, мають відбуватися безплатно або з пожертвувань людини(скільки може грошей) але тільки не з такси, встановленої окремим священиком
Не знаю. Я з внутрішнім парафіяльним розпорядком не ознайомлений. Мені простіше. Таких забобонів
st.fergi пише:
і мрець буде задоволений і Бог(якоби)
не маю, я ж не "офанатіла бабка зу села". Якщо вони купуються на таке, то їхні проблеми, вони самі того потребують, такого ставлення до себе.
Для мене є нормально оплачувати послуги. Бо саме послуги надає священик. На те він і є, і на те вчився. Людська церква і є бізнес-структурою. А як я можу інакше її сприймати, як не бюро ритуальних послуг і не ставити на один рівень з крамницями чи центрами обслуговування, бачачи зі сторони що там робиться? Мені голову не задуриш, що священик чимось може допомогти духовно. Він дуже заклопотаний наданням "додатково оплачуваних" послуг населенню. І також є нісенітницею міф про значне зростання ваги молитви, промовленої спільно в парафіяльній громаді, зважаючи на обставини поводження парафіян, які здебільшого хизуються один перед одним регулярним ходженням до церкви і показовим виказуванням побожності.
Побожність треба виказувати в життю, а в церкві обговорювати помилки і навчатись чеснотам.
AVB пише:
Мені голову не задуриш, що священик чимось може допомогти духовно

мені також не задуриш
але задурить він голову тій бабці -фанатці, людям які шукають спокою і які шукають захисту чи допомоги , і молодим людям які ходять до церкви бо ходять їхні батьки, бо священик і старші говорять що в тій церкві спасіння, що треба сповідатися, що тільки там тебе бог вибачить, що не вибачить якщо посповідавшись не приймеш причастя святе і таке ффсяке інше....
st.fergi, коли ти знаєш то пиши шо ти вважаєш правильним, я людина така як ти , так я буду признавати те , що мені, чи тобі притаманно помилятись, і ми в своїй дискусії маєм прийти до істини. Людина одна є "прутик", який ламається під впливом мирських негараздів, а коли нас є багато то ми "пучок", який є тяжко переломати. Біблія я книгою неосяжної мудрості, котру людині не постежимо пізнати і осягнути. Але потрібно знати що ти, чи я не є одними в тому світі, тобто ми є "цеглинками" тої "будови", яке називається СУСПІЛЬСТВО. Так я деколи помиляюсь і не заперечую того.
Біблію можливо осягнути і пізнати! Варта просто її відкрити і почитати а не розглагольствувати про неосяжне якщо ти того не пробував осягнути!
st.fergi пише:
Біблію можливо осягнути і пізнати! Варта просто її відкрити і почитати а не розглагольствувати про неосяжне якщо ти того не пробував осягнути!

Не знаю коли її читаєш то ще більше зачитуєшся, може я такий тугодум? Мудрісь Віків не можливо осягнути за одне людське життя!!!
Тої мудрості якраз вистачить на твоє життя а ти кажеш неможливо осягнути....
Вона дана щоб читати і осягати( коли читаєш то не відволікайся і не думай про політику-дружня підказка )може тоді тугодумом і не назвешся
Олег пише:
Біблія я книгою неосяжної мудрості, котру людині не постежимо пізнати і осягнути
біблія написана для людей, тому вона не може бути "неосяжною"
st.fergi пише:
і не думай про політику-дружня підказка

І про "коботи" теж ...
Ти знаєш, що в кожного чоловіка є своє, "ЕГО" чи "ІРЧ" (інтелектуальний рівень чоловіка) людина бачить себе по своєму, тобто один йде працювати, а другий думати, тобто в одних те "ЕГО" високе, а в други занижене і кожен бачить себе по своєму по житті, хтось себе проявляє в політиці, а хтось коні пасе. Коли мені те "ЕГО" дозволить себе побачити в політиці, чи в бізнесі, чи навіть коні пасти буду то я піду туда. От і все!
Олег може то так а може і ні, але до чого тут це все, тема то про інше, не про те де твоє місце в житті
st.fergi пише:
не думай про політику-дружня підказка

Мене спитали я відповів, я думаю то правильно!
Олег
нічого я тебе не питала а стверджувала а ти мені до біблії приплів его, політику, і коней
сідай і читай
massimo пише:
біблія написана для людей, тому вона не може бути "неосяжною"

Чим більше її читаєш, тим більше знаходиш в ній Мудрості. На рахунок коботів. нормально! lenhen

st.fergi пише:
нічого я тебе не питала а стверджувала а ти мені до біблії приплів его, політику, і коней

сідай і читай

То вже як то хто розуміє. Біблія є книгою життя, а людина по житті йде і все життя вчиться і як то кажуть дурною помирає, то за наше коротке життя Біблілі і її інформацію осягнути не можна, прості людині!!! Її можна читати і вчитись мудрості віків.
Олег пише:
наше коротке життя Біблілі і її інформацію осягнути не можна, прості людині!!! Її можна читати і вчитись мудрості віків.

А от Біблію осягнути можливо. Олеже, треба бажання і розуміння. На рахунок другого - питай як шо не ясно. На рахунок першого - мусиш якось сам.
Олег пише:
Чим більше її читаєш, тим більше знаходиш в ній Мудрості

Факт. Коли Бог сказав Соломону, що виконає його прохання, той просив "дай мені серце мудре". Ніхто нікому не боронить звернутись до Бога з аналогічним проханням.
На рахунок конфесійності, всі ми знаєм молитву "ВІРУЮ", там є такі слова:"Вірую в Єдину Св"яту Соборну Апостольську Церкву", де там є підтекст про Конфесійність церков? Я наприклад не бучУ?
Олег пише:
молитву "ВІРУЮ

люди, а хто придумав ту молитву? часом не католицька церква?
Ну а хто... Нікейський собор. Зветься "Нікейський символ віри" і стосунку якогось до молитви має навряд... Ну шось він мені на молитву абсолютно не скидається. В кращому випадку - визнання, за гірший змовчу.
Но кроме того еще ода себе.
Молитва може бути тільки одна, згідно біблії,- "Отче Наш", ну і прохання попри неї можуть бути різними, та і подяки. А всі решта молитви, співанки, читанки придумані людьми невідомо для чого і особисто для мене не несуть ніякої інформації
massimo пише:
"Отче Наш"

Та, як зразок обов'язкова, бо включає в себе всі принципи віри.
А ше має бути подяка (читай Тимофія 4), і можливо не тільки так можна говорити з Богом. "В дусі і праведності"
А от лицемірно 40 разів підряд одне і те ж... Не знаю, які відчуття переживає Господь при такому зверненні, а от я, якби мені скоромовками бездумно чесали шось, вже відповів би: "Слухай, дістав, да!.."
tymofiy пише:
А ше має бути подяка

massimo пише:
та і подяки
Знаєте, та "зернинка" "позаджена" нами в тій темі про, те що в Україні має бути суспільсво засноване на добрі і всепрощенні має прорости і виросте в сильне дерево, якою має бути наша держава! Саме головне в то вірити!
Олег пише:
Україні має бути суспільсво засноване на добрі і всепрощенні
може і так, але воно вже давно засноване і вороття назад немає
І хіба не перетворюють?
Фото-доказ бізнес-релігійного конгломерату:

Lihvus zwvychaynus (лихва звичайна)
Цитата: ... по тому й пізнаєте...
а де то таке є у Золочеві?
Зайшов до книжкової крамнички де продається література релігійного змісту, і побачив що ціни там такі в магазинах з звичайною літературою, спитався в продавця чого тут такі ціни? Вона відповіла, що я плачу за оренду пририміщення податок, як всі підприємці, і то є звичайний бізнес на мою думку. Але напевно коли воно би було так, що вкрамничці би були «вільні ціни» на таку літературу. Коли людина з малим достатком могла би заплатити ті гроші, за які вона могла би собі позволити на придбання таку літератури, або людина яка би хотіла навернутися до Бога, наркоман, пۥяниця чи розпусник, купити її за ті кошти які би в нього були. Церковні громади різних конфесій і багаті люди могли би допомогти, певними коштами для того щоб підтримати таку крамничку і також влада звільнивши від податків, або зробивши їх меншими.
В звязку з чим це?
От літній пацієнт не має чим заплатити за лікування, а лікар не має чим заплатити за навчання дитини, а викладач не має чим заплатити за найм квартири, а власниця квартири не має чим заплатити за комунальні послуги, працівник комунального господарства не має чим заплатити за харчі, а підприємець, що торгує продуктами не має чим заплатити податки, а держава в результаті не має чим не заплатити пенсію тому пацієнту, який не має чим заплатити за лікування тому лікарю... кожен хоче їсти. Давайте відміним податки і всі торгуватимемо культовим начинням
То добре, шо в нас хоча б формально держава відмежована від релігії. Якщо ти не згідний, пропоную тобі екскурсію в Іран чи Саудівську Аравію - є шо зацінити.
Олег! Якщо тобі нема за що купити Біблію, то зпишися зі мною і я тобі її подарую. Біблія в тому магазині коштує 27 гривень. Це грошовий еквівалент 2 пляшок недорогої горілки, одного якісного косяка чи дводенної пенсії. Хто хоче курити план - той курить план. Хто хоче бухати - бухає. Хто хоче ознайомитись з Біблією - той її купить, скільки б не коштувала. Порівняння схожі, результати різні.