Золочів Плюс
Форум міста Золочів

З історії нашого міста

Автор Повідомлення
З історії нашого міста
Недавно почув розповідь від старших і був шокований. Чи знаєте ви, шо п'ятиповерхівки по вул. Бандери збудовані просто на перекопаних екскаваторами людських кістках з колишнього міського цвинтара, шо був раніше на цьому місці!

ні чого собі, я би в такому будинку точно не хотів би жити, але чи ця інформація достовірнаі чому вона випливла аж тепер???
Деколи за інфою далеко ходити не треба, достатньо запитати своїх батьків, чи старших. Вони є свідками частини нашої історії.
Я не маю на увазі, що інфа є важкодоступною, просто цікавить таке питання, чому вона випливла тільки зараз, і не конкретно від тебе а взагалі, про це я вже 3 раз чую в періоді 5 днів
А я шось дивлюся на цю карту, дивлюся... і шось не знаю про який будинок йдеться мова
Та то про ті будинки шо біля пам"ятника Шевченкові
А, ну то вже знаю
Це справді цікаво, шо саме зараз ми дізнаємся про такі "цікаві" речі. Можливо, це пов'язане з якоюсь подією, що відбувалася в минулому саме в ці дні!
Можу з впевненностю сказати що нiяких потустороннiх сил там нема.
Хоча ще бiльше, зараз, довольний що продав там квартиру

Posted from a Nokia mobile phone
От бачиш, як ти зловтішаєшся. А люди може сьогодні то взнали і їм сьогодні в тих будинках спати!
Наступна "темна" сторінка нашої історії про будівлю сучасної "дорослої" поліклініки. Тут за німців був штаб гестапо!

А тут колись був просто млин.

Оглядаючи пресу

Черговий номер львівського видання Галицька Брама був повністю присвячений Залочеву.

Були подані фотографії старого міста, що раніше не зустрічались в загальних інтернет-галереях. Тут є декілька з них.

Мурована синагога Дерев'яна синагога

Церква Вознесіння Готель "Кальмус"

Подані цікаві статистичні дані про етнічний склад і віроприналежність населення Золочева.

А також є досить цікава мапа з позначенням розташування історичних пам'яток нашого міста.
Ось дещо з історії кладовища - як було і як стало.