Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Коли ми останній раз були на Замку?

Автор Повідомлення
Коли ми останній раз були на Замку?
Задам дуже просте питання: як часто наші форумці бувають в нашому Замку і коли останній там були? Просто так, для статистики.
Для статистики... років 10 тому
Я був на замку в жовтні. Там потрібно гарного реставратора, тому що дуже багато речей лежить в підвалах замку і пропадає.
Ой не знаю... дуже давно
Літом був, якось на зелені свєта заскочив. Перед тим рік тому знімав два весілля, то теж на замку.
А я була 12 серпня - то було весілля в подружки. А перед тим була багато разів (виставки, екскурсії, лицарські турніри).
Я була останній раз 1 жовтня. А перед тим, навіть не знаю скільки разів, але точно знаю, шо багато.
І що там нового, може хто скаже?
А може би i фото закинув...

Posted from a Nokia mobile phone
Нового не так вже і багато, а от старого!!..
А я останній раз був 11 листопада вже минулого року
А хто мені скаже?! Там, на території замку, колись жив песик Янусь. Він ще живий???
Колись було два песики (вірніше, псиська, бо були здорові як телята) і називалися Яник і Марися (як король Ян Собеський і його дружина Марисенька). Років з 2-3 тому вони повмирали, а на їх місці завели малих песиків, яких назвали тими самими іменами. Але зараз, здається, там є тільки Марися. Та ше й злюча така!! Не встигаєш зайти - як вона зразу за штани хапає!
За тих старих я знаю мало. Але точно знаю, шо вони були добрими і некусючими. Марися померла ше десь 5 років тому. А от Янусь ше пожив, а потім не витримав такого суму і пішов в ліпші світи...
Альонка пише:
Але точно знаю, шо вони були добрими і некусючими.

То правда. Марися навіть лапку давати вміла...
MUBa пише:
Та ше й злюча така!!
То нічого дивного нема. Будь-яка баба без хлопа стає зла , як собака!
AVB
гарно сказано...
Для статистики - останній раз я був у замку 10 грудня 2006 року.
Vaymut, хочу тебе потішити, виходить шо ти там був останній...
Знову ж для статистики - 20 серпня 2006 року. До цього бував неодноразово.
Альонка пише:
Vaymut, хочу тебе потішити, виходить шо ти там був останній...

Чому ж останній, після мене ще ОГО скіко туристів там було.
Я був на відкритті равеліну. Це останній раз напевно.