Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Для тих, хто хоче створити свій власний бізнес у Золочеві

Автор Повідомлення
Для тих, хто хоче створити свій власний бізнес у Золочеві
Переглядаючи форум я прочитав багато тем. У багатьох з них зустрічав різні повідомлення у яких люди лише ганять владу, політиків і скаржаться на життя. Але мало повідомлень у яких єдеться про те. як зробити наше життя кращим не виїжджаючи на заробітка і не порушуючи чинного законодавства. Саме тому вважаю доцільним обговорити цю тему.
Відкриття в Золочівькому районі сміттепереробляючого заводу.
Чи це доцiльно.(не правильно-вигiдно???)?

Posted from a Nokia mobile phone
Хлопці і дівчата, я як власник невеличкого бізнесу помимо роботи з усією відповідальністю можу запевнити що це справді вигідно. Цю тему я відкрив не для того, щоб ми спорили чи вигідно мати в Золочеві бізнес чи ні. Якщо б це було не вигідно. то у нас не було б підприємців у місті. Але ж ситуація протилежна. Їхня кількість постійно росте. Зараз нас більше 1800. Існує спілка підприємців у Золочеві. (як вона працює інша розмова). По закінченню університету я працював на декількох державних роботах і завжди були однакові проблеми - мала зарплата. Зустрівшись з одним багатим чоловіком з приватної розмови (за столом) я таки переконався що кожен отримує те, на що заслуговує. З того часу я дуже довго збирав стартовий капітал (їздив на заробітки, складав гроші і тд) Але зараз можу з гордістю сказати тодішні темпи накопичення капіталу були манюсінькі порівняно з тими як я повстав у іншому статусі - статусі підприемця. Мета цієї теми обговорити з учасниками три основні проблеми початківців :який напрямок вибрати, де взяти стартовий капітал, як втриматись на плаву. Можливо ми станемо у пригоді один одному поділившись своїм(и) не планами, бо це смішно, а досвідом!
Вигідно, якшо там зарплатня буде 4000 грн. простому робочому і завод виключно Европейського типу. Оплата з бюджету держави. Тоді і за кордон вже не кожний буде спішити. Як казав один мій знайомий золочів'янин там на заробітках, коли шукав роботу: "Та за штуку еврів я і гімно на лопаті по вулиці носити буду!"
Олег Відкриття в Золочівькому районі сміттепереробляючого заводу.

Я в свій час закінчив ЛНУ (кафедра раціонального використання природних ресурсів і охорона природи) і як дипломований фахівець в цьому питанню можу сказати, що найдешевша економічно доцільна установка з переробки сміття коштує приблизно 200000 грн + дозволи, технічні умови, і т. д. Реально цей бізнес можна відкрити з 2-3 млн грн стартового капіталу. Наше місто цього не потягне. Але цілком згоден, що бізнес з переробки (рецекляції) сміття вигідний. Наприклад: збір мокулатури, склобою, пластикових пляшок, шмаття.
Зараз в Золочеві є декілька пунктів по прийому такої сировини. Однією з них володіє мій знайомий Пастернак Р. І. (біля базару) Таких людей називають мусорними королями. Він, звичайно тримає у секреті, але гадаю, що цей бізнес дає до 1,5-2 тис грн/міс. Одним словом він задоволений. Я см час-від-часу здаю упакови з товару, а за отримані гроші заправляю машину.
Цілком згоден за такі бабки наші люди багато що робитимуть. Середня зарплата Золочів'ян коливаэться в межах 500-650 грн. В той час за кордоном це мінімум для наших заробітчан у эвро звичайно.
Не погано! Лише декілька годин а уже 60 переглядів. Бачу що тема Вас люди цікавить. Більшість взагалі не вірять в те. що можуть бути успішними підприємцями. Можу розповісти вам одну житєву правду. Трошки жорстоку, але що поробиш.
Незалежно від того яка у вас освіта, незалежно яка у вас робота життя може бути різним. Суть не у тому що виро бите а цінності того що ви робете. Один і той самий час коштує по різному. Працюючи на роботі ви вже займаєтесь бізнесом. Ви продаєте свій час і знання за гроші. Біда в тому, що вам платять менші ніж вони коштують на справді.
До речі, по статистиці успішний бізнес відкривають по статистиці з третьої спроби. Якщо хтось хоче її зробити можемо поговорити.
bam пише:
як власник невеличкого бізнесу

Чим займаєтесь, якщо не секрет, звісно?
Торгівлею продуктами харчування, канселярією, інсталяцією програмного забезпечення та наладкою оргтехніки, поповненнями мобільних телефонів і т д. А ти чим на життя заробляєш.
Ідея для студентів як відкрити бізнес з мінінмальним стартовим капіталом.
Потрібний комп'ютер та доступ до інтернету, струйний або лазерний принтер. Суть полягає у представництві точніше ділерстві інтернет магазину. Вам достатньо знайти якийсь інтернет магазин у Львові чи Тернополі і рекламувати свої послуги. Мається на увазі замовлення товару через інтернет і доставка. Ви ж і так частенько їздите на навчання. Безумовно товар має бути рідкісним та ексклюзивним.[/b]
Скажіть, будь-ласка, маже хтось має нові ставки єдиного податку для підприємців. Напишіть силку.

додано через 2 години 58 хвилин 27 секунд:

Можливо хтось знає скльки коштує відкрити мийку. Які необхідно документи для відкриття мийки. Скільки коштує обладнання для мийки?
Якшо хочеш автоматичну, то я б з радістю туда ходив митися! А нє! Я краще би в баню ходив!
Як Вам ідея, щодо відкриття смачної піцерії.
... яка з часом теж перетвориться на кабак.
Ідея - супер! Перспектива - лайно! Перепрошую за куций пост.

додано через 45 хвилин 36 секунд:

Я тут троха про піцерію подумав. Було би просто взагалі супер - збудувати піцерію у вигляді Пізанської вежі. Мешканцям - гордість, туристів - валом, місту - користь! Я би чи не кожен день там замовляв столик на передостанньому балконі з виглядом на замок...

... а ту адмінісрацію зніс би к .. дрєням ф..., шоб вигляд не заступала, і Млинівку знову верхи пустити, розширити, береги - мармуром, і лебедів за... чити!
AVB, ну ти "строітель"!
Просто скажіть Бззззз!
Відкрити інтернет магазин по місті. Власне знаю досить людей, які готові заплатити більше, аби не ходити кожен день по магазинах за продуктами першої необхідності. Організувати сам процес - зрозуміло непросто.
Підтримайте, або просто скажіть "Б-з-з-з-з!!!".
Кот да Винчи пише:
Відкрити інтернет магазин по місті.

Пропозиціяя дійсно вартує уваги, можна скласти прайс-лист товарів, розписати асортимент, порівняльну таблицю цін різних магазинів, звичайно, потрібно людину, яка б придбаний товар доставляла покупцю додому, встановити вартість доставки (не велику, посильну для пересічного жителя міста, 5 грн. для прикладу), також потрібно продумати гарантію того, що людина заплатить, щоб потім не було такої картини, що привезли людині товар, а вона великі очі на вас і від нєкується, шо я цей товар не замовляв , також потрібно стартовий капітал (а куди ж без нього), провести рекламу (як з нашим сайтом), шоб люди дізнались про таку послугу , і можна починати працювати. Так-що я тільки ЗА!
Народ про який інтернет магазин ви говорите, ми не В Нью-Йорку живем, розслабтеся. До нас якшо таке прийде то не раніше як за 50 років !!!
Вперед до перемоги.
От так! Так шо влаштовуємося зручніше в мягких крісельцях, і чекаємо дзвінка в двері.
- Доброго дня. Вас замовили.
Поки будем чекати, хтось то зробить. Виграють ті, хто робить неможливі речі.
Звертаюся до людины циеи сторинки! Ви розказуете що знаете як з минимуму зробити максимум, шо поможете при видкритти бизнесу. Скажить як можна щось видкрити колы ты розказав план свого бизнесу можливому конкуренту? Такщо народ, якщо хочете щось видкрити то старайтеся сами, а то можуть вас збити з думки- шо ваш бизнес не выгидний!

додано через 16 годин 3 хвилини 43 секунди:

А вы можете допомогти створити свий сайт, для купивли продажи? И що для цього необхидно?
Pliocen пише:
И що для цього необхидно?

тре мати троха розуму. а це діфіціт
2 роки тому відкрили бізнес по наданню юридичних послуг. Коли говорю "відкрили" маю на увазі реєстрацію фіз особи СПД. Більше нічого не було.. абсолютно. В кишені трошки більше 10 грн. і старенький автомобіль Opel, на якому грачували і таким чином трошки поповнювалися вказані 10 грн. Першого клієнта до нас привів один знайомий, який йому порадив звернутися до справжніх "професіоналів". Переговори щодо надання послуг тому клієнту відбувалися в тому самому Opeli =)) То зараз як згадаю.. на ржач пре одразу. Той чувак - клієнт погодився на укладання договору, однак всі розрахунки здійснить по факту наданих послуг. тобто ви пацани трахайтесь з тим питанням, а як щось у вас вийде, то я вам заплачу. Ну короче кажучи, в нас вийшло і так отримали перші значні кошти. Перший клієнт привів інших клієнтів і так все почалося. На даний момент в нас офіс в центрі Києва, штат з 12 співробітників, 3 юридичні особи. Для того, щоб відкрити бізнес необхідне бажання, знання, коло знайомих... а гроші з'являться.

Що стосується Золочева, то тут перспектив бачу дуже багато. Ринок надання послуг, продажу товарів на початковому рівні. Достатньо представити на ринку ексклюзивний товар або товар найвищої якості. Наприклад, товари спортивного харчування (Universal, BioTech, Вансітон...), товари для дорослих (секс шопи і т. п.), товари відомих брендів. Проведення тренінгів, семінарів, спец. курсів. Та млін.. безліч варіантів.
Malin пише:
Ну короче кажучи, в нас вийшло і так отримали перші значні кошти. Перший клієнт привів інших клієнтів і так все почалося. На даний момент в нас офіс в центрі Києва, штат з 12 співробітників, 3 юридичні особи. Для того, щоб відкрити бізнес необхідне бажання, знання, коло знайомих... а гроші з'являться.

я б повірив, якби йшлось про початок 90х.
Malin пише:
товари спортивного харчування (Universal, BioTech, Вансітон...), товари для дорослих (секс шопи і т. п.), товари відомих брендів. Проведення тренінгів, семінарів, спец. курсів.

Чувак, ти в Золочеві бував взагалі хоч раз?
Васілій
Цитата:
я б повірив, якби йшлось про початок 90х.

Та я ж не казку тут розповідаю. 2005 рік заробили 50 тис грн. (оформлювали оренду земельної ділянки).

Васілій
Цитата:
Чувак, ти в Золочеві бував взагалі хоч раз?

Був І який я з цього повинен зробити висновок?
Malin пише:
І який я з цього повинен зробити висновок?

Які нах сексшопи , яке спортивне харчування Ти в Золочеві хоч одного качка бачив?

додано через 1 хвилину 8 секунд:

Malin пише:
заробили

Ти до того маєш яке відношення? Яку маєш освіту?

додано через 1 хвилину 5 секунд:

Malin пише:
(оформлювали оренду земельної ділянки).

В Києві? Ти оформляв?

додано через 45 секунд:

Malin пише:
На даний момент в нас офіс в центрі Києва, штат з 12 співробітників,

Яке маєш відношення до цього офісу?
Васілій
Цитата:
Які нах сексшопи , яке спортивне харчування Ти в Золочеві хоч одного качка бачив?

А що в сексшопи лише "качки" ходять? Так, зараз ти оперуєш стереотипами, мовлял, хто там і що буде купляти, хто там буде працювати... А я впевнений, що справа піде.. бо це нормальні людські потреби. Справа лише в часі і адаптації свідомості мешканців Золочева.

Цитата:
Ти до того маєш яке відношення? Яку маєш освіту?

Інфо для чого/для кого? Освіта юридична. Маю відношення безпосереднє, оскільки, був серед тих людей з ким починали справу.

Цитата:
В Києві? Ти оформляв?
Я здійснював судовий захист.. на підставі рішення суду було укладено договір оренди земельної діляники.

Цитата:
Яке маєш відношення до цього офісу?

я є "соучередителем".. хоча мая частка в статутному фонді не є вирішальною.
Васілій пише:
Ти в Золочеві хоч одного качка бачив?

КАЧКИ Є!!! -- СПОРТЗАЛІВ НЕМА!!!

Malin пише:
товари спортивного харчування (Universal, BioTech, Вансітон...), товари для дорослих (секс шопи і т. п.),

МЕНІ ОСЬ ЩО ЦІКАВО!! А після того харчування сексшопи актуальні будуть...???
kalef_f
Цитата:
МЕНІ ОСЬ ЩО ЦІКАВО!! А після того харчування сексшопи актуальні будуть...???
Браво ))) +1

Ну власне треба пояснити, що є стероїди.. іншими словами хімія, після яких справді вже нічого не актуально. Взагалі не розумію.. в зал качатися ходять для того, щоб член свій десь пристроїти, а після стероідів вже нема що пристроювати.
А я мову веду про натуральне харчування.. протеіни (білок).
Malin пише:
А я мову веду про натуральне харчування.. протеіни (білок).

яйця?
так в нас цього добра...
Malin пише:
в зал качатися ходять для того, щоб член свій десь пристроїти

а куда ж вони його там...? пристоюють...

Ладно,Malin, то вже до теми ніяк -- шас жовтяки заробим...
на 1 кг маси тіла необхідно 2 гр білку. Порахуй тепер скільки тобі необхідно яєць, м'яса на день. Саме тому існує концентрат протеіну. Подивись якщо цікаво в інеті, наприклад, Universal Gain fast.

В зал ходять, щоб збудувати гарне тіло... Для кого? правильно для них самих.. дівчат.. А вже з ними прилаштовуєш все своє..))
Malin пише:
нфо для чого/для кого?

А можи клієнтом буду.
Malin пише:
Так, зараз ти оперуєш стереотипами, мовлял, хто там і що буде купляти, хто там буде працювати...

Ти попробуй-ніхто нічого в твому секс шопі не купить
В Золочеві відсутній платоспроможний попит на
Malin пише:
товари спортивного харчування (Universal, BioTech, Вансітон...), товари для дорослих (секс шопи і т. п.), товари відомих брендів. Проведення тренінгів, семінарів, спец. курсів.

Спустись з не.., тьху ! з Києва на землю
Васілій
Цитата:
В Золочеві відсутній платоспроможний попит

Яке населення м. Золочева? Який відсоток населення працює закордоном? Де ці грощі? В барах?
То чому б не розвивати бізнес надання послуг, які виходять за межі випивки в кафе, нічному клубі?
Немає тренажерного залу? Так, відкрийте.
Немає сміттєпереробного заводу.
Точніше, він то є. Ось тут. Під вмістом Moinhos de lixo. Але то не в Золочеві.
Нам би такої рурки вистачило на усю область
Щоб започаткувати певну справу, потрібно мати хоч би якесь зелене поняття, що таке підприємницька діяльність. За статистикою український народ витрачає на їжу 40 % усіх доходів. Я пропоную створити якесь харчове підприємство, яке б заняло безробітних працею. Працювати має той хто може і хоче це робити. Рівень розвитку економіки нашої країни не вражає, тому потрібно взяти владу у свої руки. [/list]
Та бери, якшо маєш бажання і можливість. Хто ж боронить?

Але в мене, судячи з наведеної пропорції в 40 %, ше краща пропозиція: оскільки решту 60% населення витрачає на комунальні послуги, то можна продавати, наприклад, газ-тепло...
Чого говоримо лише про бізнеси, а хто на полі, на городі, на селі працювати буде, на будовах, хто буде корів доїти, свиней годувати, гній на полі розкидати, чого всі торгувути ринулись, банки на кожному кроці, аптек повно, а їсти скоро будемо все модифіковане, штучне, " и делу труб а" Лиш би фізично не робити, а звідки той харч візьметься, з комп'ютерів шо лі
містер ІКС пише:
а хто на полі, на городі, на селі працювати буде

Ну та хто-ти та 63звк. Ше п. Олега собі візьміт
А що думаєте про приватний садочок або просто догляд за дітьми у себе вдома , я думаю багато хто би таким скористався, бо це є проблемою на сьогоднішній день
Проблемою є приміщення для такого садочку. А ідея чудова. З соціяльної точки зору.

А от як таку затію можна назвати бізнесом у нашому містечку? Тяжко...
Отримати ПП
Підскажіть будь-ласка скільки коштує і що потрібно для щоб отримати документи приватного підприємця? Дякую заздалегідь.
РљРѕС‚ РґР° Винчи пише:
Власне знаю досить людей, які готові заплатити більше, аби не ходити кожен день по магазинах

Я знаю багато людей в Золочеві які нарікають на черги шоб заплатити за газ світло, і тільки кількох які це роблять за допомогою Інтернету Так що для такого відкриття або тре багато терпіння (щоб за два три роки певна частина мешканців стала вашими клієнтами), або набагато кращі ідеї для залучення клієнтів надовго. Взагалі вкладати гроші в теперішній час, щоб вони повернулись через років 5 і дали прибуток ОСОБИСТО ДЛЯ МЕНЕ не є актуальним, хоча якщо хтось може собі дозволити таке капіталовкладення то прапор в кури

додано через 6 хвилин 46 секунд:

лікакор пише:
А що думаєте про приватний садочок або просто догляд за дітьми у себе вдома

Як батько був би цьому дуже радий. Дійсно перспектива що на 5 дітей один вихователь а не на 25 тішить, за таке задоволення навіть готовий заплатити більше. Питання тільки скільки. Складіть бізнес-план і порахуйте скільки буде коштувати віддати мені дитину до такого садочка(враховуючи що це Україна незабудьте до інших витрат додати суми на взятки всяким санепідем, отримання дозволів і т. д), а тепер подумайте скільки батьків в Золочеві зможуть собі це дозволити і скільки процентів з тих що можуть таки це зроблять.
Як не прикро почати справу дуже важко, та маючи шорошу ідею це майже найбільший крок до її відкриття. ДО РЕЧІ ІДЕЯ З ДОМАШНІМ ДИТСАДКОМ ДУЖЕ СПОДОБАЛАСЬ. Так тримати.