Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Як музика впливає на нашу свідомість?

Автор Повідомлення
Як музика впливає на нашу свідомість?
А справді як? Якщо на рахунок тіла деякі розумники люблять казати "Ми те, що ми їмо". Зі свідомістю мабуть таке саме? Чи, наприклад, якщо слухати депресивну музику то чи можна впасти від цього в депресняк? Або навпаки, коли ми в депресії то слухаємо депресняк, тому що він підходить до настрою?
Я особисто слухаю різну музику, по перше тому, що від одноманітного стилю і життя стане одноманітним, а по друге - з цим зв"язана моя професія. Я вважаю, що потрібно слухати різну музику, адже якщо зациклитися на одному, то просто потім ти вже не зможеш поспілкуватися ні з ким за інакші стилі музики навіть по тій причині, що ти їх не слухаєш. Музика повинна бути такою, щоб її звучання проникало у нашу душу і виводила нас з депресивного чи сумного стану, надавала розслабленості нашому тілу і душі.
Слухаю тільки ту музику, яка мені подобається. Як на мене, саунд для вух повинен бути гармонії з слухачем. В інакшому випадку відбувається мозкова корозія, що "роз'їдає" свідомість та пертворює індивіда в деграданта.
Терпіти не можу, коли хтось намагається нав'язати власні музичні смаки. Особливо коли нав'язування супроводжується мотивуванням типу "Те, що слухаєш ти - повна лажа, от поділюсь з тобою справжньою, якісною музикою". Повбивала би за таке.
"Те, що ти слухаєш - повна лажа..... вот в мене є музичка..... це от тсправжня якісна і хороша музика..... поділитися?"
Впливає... Ох, як впливавє! Наслухаюся Children Of Bodom або Six Feet Under або ще чогось подібного, беру великий гострий ножик і йду різати всіх, хто попаде під руку... Ось так впливає...
На мене впливає. Хтось з моїх рідних був включив муз. центр з піснями Львівської співачки Не пам'ятаю як її..... а, Маліцька! Я шось не звернула уваги. Аж тут думаю, чого я така зла і недобра. Опа.... Не подобаються ні пісні, ні навіть її голос.
впливає. ніколи не слухаю музику депреснякову, бо вона на мене впливає дуже недобре, тоді я починаю нервуватися хто таку музику і для яких малалєток пише. хороші медляки-будь-ласка, рокові повільні композиції-будь-ласка, а от твори типу ПЕТЛЮРИ, МНОГОТОЧІІІІЯ-фу, бе от тільки подумала-уже зла
http://davidovsky.com/mp3/sl.mp3

додано через 2 хвилини 56 секунд:

http://neonband.com.ua/mp3/NEON_-_Ne_pitay.mp3
Пам'ятаєте дядьків зі Львова? Я частенько в ляльку на них ходив до 2002 рочку. А потім вони в Київ злиняли і там сидять...
Знову ж таки впливає.
І слова:
mops пише:
Ми те, що ми їмо
досить доречні. Одноманітність-різноманітність - єрунда. Кожен слухає те, шо вважає правильним. Правильним - означає потрібним. Потрібним - означає потрібним саме йому. Думка інших значення не має. Так же, як і не має значення думка оточуючих відносно того, хто яку музику слухає.
Залежно яка? Російська наприклад, нас "розічає" розмовляти по Українськи.
Прикрий парадокс в тому, що українська музика на ще більше відштовхує івд українського. Щоправда, це тепер досить успішно, хоча і дуже помалу, відходить у минуле, і люди навертаються таки на своє рідне.
Впливає на мене музика..... чорних 95-00 року з Ню-Йорку.... їх життєва позиція наштовхує мене ніколи не зупинятись....)
Ну, так. Музика переважно справляє підбадьорювальний ефект. Вона зазвичай до чогось спонукає. Навіть сама примітивна і абсурдна на перший погляд композиція може змусити декого на якісь радикальні вчинки.
Радикальні заходи.
AVB пише:
радикальні вчинки

Мене рокабільна музика збадьорює на вчинки всякі, радикальні і не дуже. Часом попса тоже збадьорює, але як на мене - то минуче.

Цікаво, використання лікарської груші - радикальний вчинок?
Залежить для чого!
Музика, то як наркотик! Вона повністю поглинає тебе... Інколи буває, шо слухаючи музику, тебе просто виносить за межі цього світу...
LIFE, ти дихай-дихай!
AVB: та дихати то таке, якось дихається воно само по-собі... не хвилюйся
краще ввімкни собі ось це :
http://www.youtube.com/watch?v=fzm1DY3hJL8&mode=related&search=
[/u]

додано через 9 хвилин 49 секунд:

http://www.youtube.com/watch?v=Vg1jyL3cr60&mode=related&search=
А!!!!!!!!!!!!!!!!! Portishead!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Як я їх люблю...

І музика таки впливає на людину. Причому навіть дуже! Ну принаймі на мене... От деколи слухаєш музику і з тобою таке робиться...!!!! Ну словами того не передати...
Музика дійсно людину може ввігнати в стан депрессії чи вивести з неї, може надати такого піднесення... може таки надихнути на різні вчинки...

Це слова душі! І як приємно їх послухати...

LIFE права...
А я сьогодні знов на всю ніч увімкну Тірсена. В мене його аж 700мб
Бувало таке, що все тобі пофіг, а тут так спокійно потроху почала грати Nothing else matters - Metallica.
Люблю також класичну музику (розслабляє).
Транс вводить в стан трансу, кидає високо в небо.... а потім наступає ейфорія!!!
У деяких сектах через музику маніпулюють свідомістю людини як пити дати. Музика впливає на свідомість однозначно, головне щоб у правильну(позитивну)сторону вона впливала
andy suncraft пише:
Транс вводить в стан трансу, кидає високо в небо.... а потім наступає ейфорія!!!

І мнгнгновенна смерть від удару об землю... за законами земного тяжіння... або об низ літака.... бо кадає високо в небо....

Сорі, Енді... не втрималась...
В далекому холдному 93-му доводилось працювати на московщині, Після важкої праці на денній жарі лягаєш спати, а сон не йде, таке нервове вимотування. То була там (може і зара ше є) одна станція, шо цілу добу нон-стоп ТРАНС крутили. Так от, винайшов я, що достатньо мені натягти слухавки під ту музику, і можна навіть не рахувати до 10, - в момент занурюєшся в якийсь анабіоз. А знімеш слухавки - знову не спиш! Так на мене той транс діяв. Хоча в молоді літа певний період для мене нічого кращого за транс не було. Правда тоді транс був ще на зародках, троха він був не такий, як то сказати правильніше, "затумканий".
Кожного є своя музика яка впливає на свідомість, особливо це повязано з якимось спогадами.
Ну та, того я й не слухаю ОЕ. Пачті нікада. А от Тірсена якраз слухаю
Якшо музика має такий великий вплив на нашу свідомість, то шо вже казати про несформовану дитячу?

Дитина вечірок
Це панти... відео з конценртних турів "cradle of filth", "dimmu borgir" - там немовлята більш завернуті
Моя думка: музика впливає на свідомість, а точніше на підсвідомість. І не тільки музика, а й інші звуки. І вплив цей розповсюджується не тільки на людей, але й на тварин. Почувши якийсь звук або пісню ми не занурюємось свідомо у певний стан, все діє на рівні підсвідомості.
Тут навіть науковий підхід до цього питання є - психоакустика називається. Цікава штука доречі. Експериментів багато у цьому напрямку було.
ще й як впливає! дуже часто саме музика формує настрій, наштовхує на певні думки... а ще люблю спати під музичку