Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Фабрики та заводи

Автор Повідомлення
Фабрики та заводи
Напевно всі пам'ятають ті часи, коли Золочів був дуже розвинутий у цьому напрямку. Чому зараз все занепало? Чому стільки робочих місць пропало? Чи можете Ви назвати фабрики і заводи, які продовжують працювати?
Графопак наприклад, та організація досягнула певних успіхів після того як там помінялося керівнийтво. Також Галкомсервіс, спеціалізація того обєднання встановлення антен (чи як там правильніше) мобільного зв"язку.
Все дуже просто, правда дещо утровано описано за лінком, що я приводив у темі "Україна в окупації?"
Там є відповідь в тому числі і на це запитиння
І радіозавод зара трохи піднімаэться.. хоча все майже приватне...
Такого підприємства як Золочівський радіозавод давно вже не існує. Зараз там низка пирватних підприємств (якщо не помиляюсь більше 14) які ведуть свій бізнес. Значна частина приміщень здається в оренду, решта у жалюгідному стані. Нажаль навряд чи колись існуватиме знову це підприємство як єдине ціле.
Гаразд. Холєра з ними, з тими осцилографами! Їх їсти не будеш.
А от чому не може існувати звичайна молочарня?

ТзОВ "Графопак" є одним із найкращих підприємств не тільки у Золочові, а й навіть більшість Львівських поліграфічних підприємств не можуть на належному рівні скласти конкренцію їм.
yurnaz пише:
ТзОВ "Графопак" є одним із найкращих підприємств не тільки у Золочові, а й навіть більшість Львівських поліграфічних підприємств не можуть на належному рівні скласти конкренцію їм.

Нажаль "Графопак" не настільки потужне підприємство, щоб змогло утримувати ціле місто, приміром на радіозаводі працювало ~ 5000 чоловік, а скільки чоловік там працює, 10 частина? А усі інші, для кого не знайшлось там місця, і які після розвалу своїх роботодавців залишились на вулиці, ЩО мають робити?
vaymut пише:
ЩО мають робити?

З їхньою професією - в Москву! Прикро, але факт.
Не підніметься вже радіозавод. Давно розбили його на ПП, а приватники багато людей не прокормлять.

додано через 11 днів 13 годин 44 хвилини 6 секунд:

AVB пише:

Тому що там напевно буде багатоповерхівка.
Олег пише:
Галкомсервіс

ніколи не був заводом. То приватна фірма на власній базі.
Цукроий та цегельний дихають через раз, швейна, картонажка та спиртзавод працюють, мясокомбінат повільно агонізує, маслосирзавод вмер і забальзамований, за хлібзавод, паркетник та харчкомбінат не відаю...
А ше в нас був асфальтний...

додано через 1 хвилину 17 секунд:

AVB пише:

А кого доїти будеш?
От знайшов в неті, навіть би не подумав...
http://www.zrz.com.ua/ua/index_ua.htm
А шо ти дивуєшся, AVB наш радіозавод колись був сильною організацією, де не погано заробляли! І люди там мали якусь перспективу.
Привіт всім. Чули Ви що не буть про меблевий завод. В якому він стані, хто власник?
Хочеш земельку загребти? Зараз то модно.
та ні. Просто цікаво яка там картина.
Взагаліто нам на економіці розказували, що Львів для підприємців стає мало привабливим. Дорога оренда, висока оплата праці відлякує багатьох інвесторів і вони переносять свій бізнес у райони. Алеж тут у вас такі умови що всі підприємці аж шарахаються. У мене друг пробував бізнес свій строїти і переконався, що краще різноробочим за кордоном працювати ніж у Золочеві типу підприємцем бути. Як шось путьове почнеш зразу всі як стерв’ятники за хабарями пруться.
Shved пише:
Як шось путьове почнеш зразу всі як стерв’ятники за хабарями пруться.

Робиш все як положено-і посилаєш всіх на йух
то сто процентів правда нажаль.... є в нас такі люди-злочинці, які працюють у владних структурах, різних установах, що дозволи видають, і підприємцям ставлять палки в колеса.... їх всі знають, але не насмілюються сказати, я тоже покишо казати нічого не буду)
andy suncraft пише:
я тоже покишо казати нічого не буду)

А соплі по монітору нашо тоді розмазуєш
А що продає хтось землю
Кілька фото із недобудованої картонажної (чи шо там мало бути)

Готовність будівель була 80-90 відсотків. І все це добро просто кинули. Тепер воно ржавіє і потихенько розкрадається (краще вже хай комусь з того користь буде)

Різниця між фото 13 днів. За ці дні бляху вже встигли вкрасти.

На першому поверсі адмінкорпусу наріки курили траву.

На другому - хтось малював по стінам

На даху теж

А ще по коридорам там бродить привид завгоспа , який мучається від стількох дурно потрачених грошей