Золочів Плюс
Форум міста Золочів

ФОТО

Автор Повідомлення
jakson, а ти хіба не в Золочеві? Може є особливі пропозиції, замовлення , щоб побачити певні місця нашого міста. Кому шо цікаво? Бо не маю шо знімати...
Місто то залишиться... а людей тих вже не буде... фоткай вотрохи жителей... самих цікавих...
Да, да, молоденьких симпатичних Золочiв\'янок
шкода що не лiто.

Posted from a Nokia mobile phone
Ні! Краще симпатичних золочів"ян...
Нагально необхідно зробити фото усіх стихійних смітників. Не знаю як вас, а мене це сміття просто бісить. А так зробив фотки і Зубару під ніс - будь ласка, приймайте міри! А ще можна зробити фото Золочева з Зозулів, з обриву. А якщо ліньки так далеко пертись, то можна з Заріччя - в першій половині дня, коли освітлення хороше.
Раз вже мова пішла про Львів...

А повну версію можна подивитись тут:

http://abandura.ho.com.ua/Foto_Forum/train_500.gif
Краса!
Шось похмуро взимку виглядає нова церква на Окружній. Може коли все вкриється зеленню, картина пояскравішає.

На Вороняках ще сніг лежить!

А на Підгородньому розтанув...

Мокро, зимно, глухо, ще й сміття навколо куча... Як та церква має виглядати...
От би хтось взяв архівні фотки Золочева, і попробував з йих же ракурсів зробити фотки сучасні, і так ї розмістити, архівна і сучасна, було б круто.
Ну з тим питанням треба до AVB звертатися(все таки наш фотокореспондент форуму). І то якби навіть він і захотів то буде та справа аж літом, коли все зелене і коли тепло і можна нормально собі усюди походити.
vj.Aver пише:
Ну з тим питанням треба до AVB звертатися(все таки наш фотокореспондент форуму). І то якби навіть він і захотів то буде та справа аж літом, коли все зелене і коли тепло і можна нормально собі усюди походити.

Так спішки немає, але як є архівне фото зимою чи весною то булоб добре і сучасне таке зробити
Безперечно, але для початку потрыбно взагалы найти всы архывны фото Золочева
А чого це всі? Ви що зібрались завалити AVB роботою на 2 роки?
та всі дійсно не потрібно, дак самі цікаві, де відбулися зміни
Так саме це малося на увазі
vj.Aver, дуже дякую за надання статусу "Фотокореспондент форуму"!
Ідея цікава, шось можна придумати. Але напевно шо з літом ніц не вийде...
Ну давай тоді щось придумаємо, бо ідея і справді цікава і класно було б її втілити. Я би навіть допоміг, бо самому по приколу такою штукою зайнятися.
Гаразд. Яке саме перше фото візьмем? Маю на увазі всім відомі з Фотогалереї
Можна взяти для початку центральну вулицю і вид на костел, але тоді прийдеться робити 2 фотки. Одну зараз, а другу літом, як і зроблено на оригіналах. Коли стартуємо.
О, підтримую. Хотів таку річ в флеш зробити. Карта міста з позначками, клацаєш, і тобі дві фото викидає - олд і нью. Має класно вийти, і фоток вже є трохи...
Маю купу 3-МПікс фоток вже спеціально зроблених з тих самих місць, що і старі.
Бла-бла-бла! В тебе добра сестричка, і я їх тоже вже маю. Давай, хто краще зробить?

додано через 15 годин 38 хвилин 35 секунд:

Трохи замкової чарівності...
Клас!
Та не просто клас... Це просто... просто... просто неперевершено!
Кот, сам фоткав?
Ага фоткав. А Фотошоп нашо?
Догледілись. Справа була такою...

Так воно гарніще дивиться.
Так воно дивиться не гарніще, а просто люксично!!!
Всi так выхваляють...
Я як засновник теми ... кАроче... честь тобi i хвала!
чесно ох... вийшло

Posted from a Nokia mobile phone
Народ, вас трошки випередили. Сьогодні в галереї Пилипюка на 16.00 відкриття виставки "Місто парадоксів", старі і нові фотки Львова з тих самих ракурсів. Щойно дізналася сама, постараюся потрапити.
Так то Львів, а ми з Золочевом замутити так хочем.
З першим весняним ледь помітним потеплінням вже захотілось літа...
Фоточка - супер!!!!! Так люблю лебедів, а тут вони ше й так прикольно вийшли(напевно дуже фотогенічні).
Дуже красиві!
На прохання колишньої золочів'янки розміщую фотки будинку №78, що по вул. Шашкевича.

Збільшити

Решту ракурсів цього будинку можна переглянути тут Сподіваюсь, це саме те, що було потрібно.

додано через 2 години 47 хвилин 22 секунди:

Так виглядає церква на Заріччу з Культурного Будинку. Крізь дроти.
Від колишньої золочів'янки
Цитата:
Миллион благодарностей! Отличные фотографии. Это именно то, что мне нужно!
Еще раз спасибо за хороший сайт. Удачи!
AVB пише:
Так виглядає церква на Заріччу з Культурного Будинку. Крізь дроти.

АВБ, яким фотіком роблено? Шоб не було видно дротів - діафрагму поменьше, витримку побільше, штатив. І взагалі, параметри зйомки краще заміряти експонометром і вибирати в залежності від мети зйомки.

додано через 1 хвилину 35 секунд:

... і обєктив, бажано, дальньофокусний.... 30-40см.
massacra, дякую за науку. Параметри там автомат зашарив, а фокус я на всі 40 і розтягнув. Думаю ця мильничка на більше не здатна.

додано через 6 годин 12 хвилин 46 секунд:

Вид на костел ззаду теж досить гарний.

Тай будь-де можна знимкувати. Все наше. Рідне!

Ой... а можна ще фоток центральної частини міста... і побільше
Можна ше трошка...
Це золочівський "Стоунхендж" біля Культурного будинку.

А так виглядають золочівські верхівки коли сідає сонце.

Ну а це фотки, зроблені аналогічно до архівних. Порівнюючи, деякі місця взагалі змінились кардинально.

Далі буде...
Класні фоточки! Мені б хороший фотоапарат я би цокала без перестанку...
For AVB: Прошу! (за науку) Як будуть виникати питання - можна звертатися.

додано через 1 хвилину 2 секунди:

О! Моя школа! Видно вікна мого класу.
а чи можна фотографії, де побільше золочів"ян є? а то будівлі і вулиці гарно, але ж і люди теж гарні ходять)))і дівчата і хлопці)))
Можна. А поки що є один ролік з костелом в плині часу.
Нормальна версія тут. 427 КБ
Повноформатна тут. 959 КБ
Назад в майбутнє.
Дуже гарно. Ось де ти AVB пропадав... Ходив в минуле.
Крутий кліп! Варто подивитись!!!
AVB, якщо ти фотографуєш і людей, то може і я потрапила у об"єктив твого фотоапарату?