Золочів Плюс
Форум міста Золочів

ФОТО

Автор Повідомлення
Файна дивна чіча ...

додано через 6 хвилин 31 секунду:

Твої інструменти, Масакро?
А я таке маю:
І шотиз тим робиш?
Воно більше як сувенір))))))
Північне море. Як справедливо замітила моя подруга, не море, а одна іллюзія моря. Бо як би не було жарко на дворі, воно все-одно залишається холодним. Б-р-р! В мене, чесно кажучи не було ніякого бажання лізти в ту крижану, буру водицю. Хоч багато народу купалось. Моржі ...

Після "відпливу" по пляжі зробились маленькі калабаньки(досить таки брудні) де бавунцялись діти...
Кому-шо, а чайкам "пір-горой", смітників теж тут "не густо"
З тоскою згадався наш рідний Крим, теплесеньке і голубе мо-ореееееееее...
ленхен, в загальному так нічого море з виду, але холодом потянуло аж сюди
lenhen, а далі за хвилями дно яке? різко провалюється чи так і йде потихеньку пісочок?
Та хіба то иоре? То ж хххоооллодддддний океан?
AVB пише:
lenhen, а далі за хвилями дно яке?

Чесно кажучи не пам'ятаю, не надала уваги тому, яке там дно. Та й купалась я в ньому всього раз, минулого літа, пам'ятається тоді була страшенна спека на дворі, а заходиш в море, то аж судомить з холоду...
Страшні люди нашого міста - Ромцьо.
Отакий дядько ходить по місті та чіпляється до дівчат зі словами "Хоч мати чоловіка!?"
Кот да Винчи тебе також питався
Він не так каже..... То ж потенційний чоловік моєї сестри. Він з нею вже женився не менш ніж 15 раз. Ну.... зі мною тільки 5. І кажу він по-іншому:"Пані, ви не замужем? А не хочете? Бо вже газ подорожчав", а ше каже:" А твій чоловік тебе любить? А я б тебе більше любив. А скільки в вас дітей? А то твоя обручка? Нєєєє ... то не твоя обручка. Думаєш ми з тобою погано би жили? Думаєш не мали би дітей?"
Зайці, ексгіби та інші "чудіки"
Дуже стурбований хлоп... Сфотографую мабуть, йому завтра дружину до пари, щоб в темі скучно не було. З жіночої статі також дивачки попадаються
Я того стурбованого сьогодні бачила. Зразу смилася в другу сторону і в магазин забігла.
сфотографуйте обличчя хтось, бо незнаю того хлопа в лице
Я б на твому місці була рада..... Бо то не людина - то звір! Ти його посилай, а він далі за своє:"Ти не замужем?"
Молодець .
Він то наче спокійний, але хто зна, що в нього на думці, крім залицянь і дурних балачок...
Він певно ніколи не був спокійний. Принаймні не дуже він спокійно виглядає, коли за мною через весь центр біжить і кричить.
Краса.
А тепер лютневий захід сонця...

No Photoshop edit...
Краса! Фотошоп.
Кот да Винчи пише:
А тепер лютневий захід сонця...
ніби як з чернобиля
Фома невіруюча.
нема там фотошопу, написав ж нижче. То натуральний захід сонця в Зо-ло-че-ві.
VIA пише:
Краса! Фотошоп.
а може нє, в нас шось таке теж раз було в місці

додано через 11 годин 5 хвилин 7 секунд:

отаке раз в нас було
Квітковий парк-Keukenhof.

додано через 21 хвилину 19 секунд:

додано через 24 хвилини 51 секунду:

додано через 22 хвилини 52 секунди:

додано через 14 хвилин 22 секунди:

додано через 16 хвилин 58 секунд:

додано через 15 хвилин 5 секунд:

додано через 15 хвилин 30 секунд:

додано через 17 хвилин 53 секунди:

додано через 17 хвилин 6 секунд:

додано через 23 хвилини 43 секунди:

Оце дійсно краса!. Я б таке на власні очі хотіла б побачити. А цікаво вони пахнуть??
ленхен, ото ти вже надивилася і находилася)))так гарно, безподобно просто!!!
VIA пише:
А цікаво вони пахнуть??

О! Не то слово! Там такий аромат! А-х-х...
st.fergi пише:
ленхен, ото ти вже надивилася і находилася

Чесно кажучи, я ще дуже і дуже мало побачила. Парк страшенно великий, я мабуть ще й половини його не пройшла. Добралася туди тільки в 3 годині, а останній автобус йшов в 6.30, так що не дуже часу в мене було багато. Ну нічого, на наступний раз приїду з самого ранку, тоді мабуть встигну все обійти
Тут дехто питався про карту Золочева. Є ось така

Збільшити
Геологічне товариство рулить.
Нічо, та краще її в гіф було б. Одноколірних заливок багато.
mops, купляв місяць тому план-схему Золочева, то вона ще за Тимківа видавалася, географічне товариство за голову зловилося б - на такому клаптику землі стільки помилок наробити. А ця ще старіша здається. Чи нова?
Цій карті років 10 мабуть. Є деякі неточності але загалом може бути.
Кажуть, що ці постаті - пам"ятник тим, хто ховався під час наступу німецьких військ в підземеллях
А може, світлофор зламався - не мають як інакше вулицю перейти?
Бруд.
Йшов додому і взяв мене страх, що одного дня ми просто будемо змушені купити кожен по трактору, щоб пробиратися по вулицях нашого міста. То - центр міста, не околиці і не смітники.
За красою не треба далеко їхати.
Дачі / ліс за Єлиховичами. 22/04/07р.

Збільшити

Збільшити

Збільшити

Збільшити

Збільшити

Збільшити

Збільшити

Збільшити

Збільшити
Квіти і барани.
Заквітчила Ленкен тему на ніц))))))

Тепер вертаємось до наших баранів
Йшов по вулицях дитинства, і побачив небачені перевороти на майданчику. Справа в тому, що він занедбаний вже років 15, як не більше, а відновити його - поставити сітку навкруги, та асфальт покласти, не так вже й складно, на мою думку. Літом там мали б гасати перші ракетки Золочева, а взимку - дві молодіжні команди хокеїстів, така історія та призначення майданчику.
Але ж в такому привабливому місці він розташувався...
Якщо хто знає, хто, і що там задумав - пишіть без вагань. Будем хвалити або ганьбити.
30 квітня - День королеви
Це їхнє найулюбленіше свято, яке відзначають з нагоди вступу на престол королеви Беатрікс і до дня народження її матері Юліани. В цей день можна робити все, що в інші дні заборонено(смітити, ходити з пивом, чи іншими "градусними" напоями по місті, навіть в канали можна "прудити"). Коротше кажучи всі просто собі приколюються. День народження королеви - це не тільки національне свято але й вуличний карнавал, і величезні блошині ринки ( в цей день всім дозволено безкоштовно торгувати на вулицях), і пивне свято Beerfest. Всі вважають за обов'язкове мати на собі хоч щось оранжеве оскільки саме помаранчевий є кольором королівського дому Oranskux-Nossay. А зрештою дивіться самі
Чисто випадково побачили цю футболку. Ми звичайно поцікавились де цей хлопчина її взяв. Він сказав, що недавно був у Львові(сам він голандець). Звичайно ж я сфоткала

додано через 43 хвилини 23 секунди:

додано через 4 години 14 хвилин 42 секунди:

Dj Tjesto. Нажаль пробратись ближче до сцени в цьому натовпі було не реально. Тому сфоткала як могла
Що??? Тіеsto??? ОЙ,lenhen, якжеж тобі пощастило!
lenhen, побавились на славу.
Файні фотки.
А ви щось таке недозволене зробили в честь королеви?
Khrystik пише:
ОЙ,lenhen, якжеж тобі пощастило!

Еге-ж ! Він мені також дуже подобається! А з яким ажіотажем його народ зустрічав! А як всі під нього відривались!!! Це було щось неймовірне!
VIA пише:
А ви щось таке недозволене зробили в честь королеви?

Авжеж
Папарацци.
Парадокс: Маленьке містечко, в ньому є один фотограф. Він фотографує всіх мешканців міста, а хто сфотографує самого фотографа?
це фотограф Золочева?!
Провінційні провокаційні фото.
Це фотограф китайської провінції Мінь
Це та, звідкіля родом наш Адмін?
Королі свята

додано через 6 днів 15 годин 43 хвилини 48 секунд:

"Лісовик"

Велосипед "Водяника"?

lenhen Звідки ти такого ровера витягнула?
VIA пише:
lenhen Звідки ти такого ровера витягнула?

Та то не я, то хтось його витягнув, видно довго він вже в каналі купався
А ше маю такого лебедя

додано через 2 дня 23 години 25 хвилин:

Красота

Цікаво, що це?

та це ж артишок!
Ой... про артишоки чула, але "в живу" бачити якось не приходилось
Дівчинка.
Випадкова яскрава перехожа.
Христька!
Таки вона.
Шо, знайомі?