Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Житло в Золочеві

В якому будинку ви би хотіли мешкати?
Багатоквартирка в центральній частині 0%   0
Багатоквартирка на краю міста 4%   1
Кількаквартирний котедж в центральній частині 0%   0
Кількаквартирний котедж на краю міста 0%   0
Власний будинок в центральній частині 25%   6
Власний будинок на краю міста 62%   15
Інше 8%   2
Всього голосів: 24
Автор Повідомлення
Житло в Золочеві
Після багаторічної будівельної зими в нашому місті почали рости житлові будинки. То тут, то там, де-не-де вилазять, наче грибочки, невеличкі ошатні багатоквартирки. Вони вже не схожі на своїх попередників у вигляді сірих коробок. На кого ж розраховане це житло? Чи достатньо його для Золочева? Які в людей житлові перспективи?

Там, де стояв пам'ятник катові, теж би вийшов не поганий будиночок

Стоїть. Заховався в кущах і чогось вичікує. Якої мари вичікує? Краще б на тому місці ше їден корпус дитячої поліклініки побудували. Або ше шось корисніше за нього! Ну в крайньому разі можна і якийсь приватний котеджик.

То правда, шо до готелю Україна мають добудувати якесь приміщення (чи не житлове??) якраз на тому моріжку, де ше кусок зеленої трави є?
Я би хотів в жити в приміській зоні, десь де є річка або ставок, щоб на старість можна було половити рибку
Треба забудувати місто багатоповерховими коробками сучасного планування з 1-2 кімнатними квартирами для молодих сімей.
Шось мені здається, шо для молодої сім'ї підходить 2-3-кімнатна квартира. Бо в одній кімнаті сім'я жити не може. Може, але то не здорово.

додано через 15 хвилин 5 секунд:

AVB пише:
Шось мені здається, шо для молодої сім'ї підходить 2-3-кімнатна квартира

Згоден, що
AVB пише:
в одній кімнаті сім'я жити не може

Але давайте РЕАЛЬНО ГЛЯНЕМО на речі:
для молодої сім"ї зараз і однокімнатна за щастя!
Скільки % молодих сімей має власне житло?
Ясно, що всі хочуть "Власний будинок на краю міста"
Але насправді живуть там де, можуть...
p.s. я теж
Звичайно, persona_nihto має певну рацію. Бо дійсно краще хоч щось своє, чим яке би там не було не своє (батьків, родичів, державне...)
Проте покращити зараз житлову проблему зможе тільки радикальна реформа законодавства одночасно з жорсткою політикою придушення корупційності держави. Такий приклад ми мали змогу спостерігати при короткочасному прем'єрстві Тимошенко (за що її і поперли).
От так якщо реально відкинути усякі там "перепони", що зараз заважає будуватися житлу в нашому місті? Немає місця під забудову? Землі запасу міста досі є землями запасу. Нема кому будувати? Люди в пошуках доброї роботи ганяют світами замість того, щоб працювати вдома. Дефіцит буд матеріялів? Україна і Підмосков'я налічують фірм-будвиробників і будівельних гіпермаркетів більше, ніж уся Европа. Нема коштів для будівництва? Бо нема роботи для майбутніх мешканців новобудов!
Хто наприклад заважає запустити ту горезвісну паперову (чи як там її) фабрику на окружній? Чому Европейські фірми-виробники з легкістю відкривають свої дочірні підприємства по віддаленіших закуточках Европи за лічені місяці, даючи тисячам місцевого населення роботу, а на решту будує їм житло? Хто ставить палки в колеса, скажімо, влити інвестиції в будівництво невеличкої індустрійної зони легкої промисловості в районі трикутника Окружна-Львівська, заодно розпочавши закладення житлового мікрорайону, під який з самого початку і зарезервовані ті землі?
В мене немає інакшої відповіді як "КОРУМПОВАНА ВЛАДА!"
Цілком погоджуюсь. Якщо не буде промислової зони, не буде робочих місць, то не буде і для кого будувати житло. І то взагалі зараз необгрунтоване подорожчання житла в нашому провінційному містечку. Чув шо 1-кімнатну вже 25 штук беруть. Повний дибілізм. Населення зменшується, дофіга народа виїхало, а ціни ростуть.
хлопаки задумайтеся..... зараз квартири ростуть в ціні просто жах і будувати зараз вигідно..... енді народ їде приїжає їде приїжає.... а шо буде чере 10 років ніхто не знає
їдуть, приїжджають, бабло привозять, а бариги ціни піднімають, но народ все одно купляє, щоб через пару перепродати ще дорожче.... і плучається просто дибілізм, шо в Золочеві квартира коштує, як в Варшаві. Про Львів і Київ, то взагалі нема шо говорити.
В Києві квадратний метр житла коштує від трьох тисяч євро. Двох кімнатна кватрира коштує 200 тис евро і більше.
Ну, у мене інші відомості - 2 тисячі доларів.
Чув по ТВ, що скоро має бути обвал цін на ринку нерухомості. Може то і правда, бо справді ціни зайшли в глухий кут.
В яку сторону: більшу, чи меншу?
VIAта в меншу напевне(хотілося б по крайній мірі)
st.fergi, хочеш купити помешкання? Шоб не почуватись "взагалі ніяково", купивши квартиру в кредит, в нас тре мати зарплату хочаб $1000.
це точно, а головне реально... Проблема в тім, що кредитів не дають!
шановні, бо ми ще поки що самі себе шануємо, а перестанемо себе шанувати , проковтнуть нас і навіть кісточок не виплюнуть. так ось про що я хочу сказати. наше місто було чудовим містом а тепер стало паршивим селом з гнилими вулицями. я чув що ті наші прибпральники не мають де навіть по нужді сходити і цілий день на вулиці навіть в неділю. хіба ж то порядок. одні доїжджають другі доходять на роботу. то що не можна якогось захудалого гуртожитку побудувати, був один і той віддали під грьобану приватизацію до чого наша влада дожилася, на наших і так вже майже безробітних людях заробляють тисячі. а памятники тут ні причім, стояв один потім другий, одного зняли тільки квіти ростуть. нижче спортшколи по вулиці ш. руставелі пустує площадка, міг би бути будинок. як на мене, то я би хотів жити посерединці, тобто між центром і приміською зоноющоб між людьми жити і трохи поодаль від них бо не знаєш чого від кого чекати. ось така то оказія шановні таке то наше життя. шкода а стільки робочих місць було в нашому місті йому тільки будуватись і процвітати. привіт всім.