Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Робота форуму

Як ви оцінюєте роботу нашого форуму?
Відмінно... 50%   15
Добре, що хоч якось працює... 43%   13
Незадовільно... 6%   2
Всього голосів: 30
Автор Повідомлення
Робота форуму
Хотілося б сказати декілька слів про роботу даного форуму...
По-перше, стосовно повідомлень: мені ще жодного разу не вдалося відправити повідомлення з першої спроби...
По-друге, після другої спроби деколи з’являється повідомлення про те, що не можна відправляти декілька повідомлень одночасно...
Nitro пише:
По-перше, стосовно повідомлень: мені ще жодного разу не вдалося відправити повідомлення з першої спроби...

А в мене чомусь теж така проблема з'явилась...
Особисто у мене жодних проблем нема, а на рахунок відправлення повідомлень, то у тебе може бути проблема з бровзером, спробуй його обновити чи перейти на щось краще
Та я вже трьома різними браузерами пробував... та сама проблема !!!
Ага.. в мене теж таке
Проблема ця адміністрації відома і вживаються заходи щодо її усунення
приємно чути, що щось робиться...
Народ беріть спочатку попередній перегляд і тоді відправляйте і все буде ок!
І давно то робиться? прогрес якийсь є?
Morientes, і то називається нормальною роботою?
Якщо вживаються заходи по усуненні то значить тимчасова проблема, але вихід наразі є , так що вважаю що можна потерпіти.
Можна і треба... бо іншого вибору нема...
В мене теж з'явились такі заморочки з відправкою. Але на все можна придумати свій спосіб прилаштування. Тож я на це не звертаю уваги.

Стосовно назви цієї теми, я спочатку як побачив, то аж сі злєк, подумавши шо прийшов час робити оцінку роботи нашої громади. Але, як сі з'ясувало, мова тут про технічні закавирки серверних програм.
А в мене така халепа з відправкою вже десь 3-й день. Дуже незручно.
То vj.Aver: А у Вас, бачу, проблем нема. Хіба, що одне повідомлення 2 рази відсилається...
Особисто мені не так вже і важко два рази натиснути кнопку замість одного разу. Якшо чіплятися за такі дрібнички, то як тоді реагувати на серйозні глюки?
MUBa, а які серйозні глюки тут є?
Та я ж не кажу, шо вони є! Тфу-тфу-тфу! Але те, на що нарікають в цій темі, - то, по-моєму, просто дурниці.
Ги ги а в мене все ОК.(наскiльки це можливо з \"трубки\"
зато пiдхопив слова: злєк, i халепа

Posted from a Nokia mobile phone
Здається, виправив! Тепер працює?
Ура!!!! В мене вже все добре!!!! Дякую
Тепер працює. Дякую щиро
І в мене вже все добре, вже не треба 2 рази повідомлення слати
От тільки шкода адміна... Бідний до 3 год. ночі сидів, щоб у нас знову все добре працювало...
Все добре, мені все подобається в роботі форуму, тільки виникає одне питання, куди поділася кнопочка "quote"??? Без неї так не зручно!
vaymut пише:
Все добре, мені все подобається в роботі форуму, тільки виникає одне питання, куди поділася кнопочка "quote"??? Без неї так не зручно!

Зате є "коментувати"
mops пише:
vaymut пише:Все добре, мені все подобається в роботі форуму, тільки виникає одне питання, куди поділася кнопочка "quote"??? Без неї так не зручно!

Зате є "коментувати"

Дуже вдячний за підказку, чомусь одразу не звернув уваги.
Khrystik пише:
От тільки шкода адміна... Бідний до 3 год. ночі сидів, щоб у нас знову все добре працювало...

Ой як я його розумію. Для мене то щоденна практика

Але добре, коли є результат!
Дійсно, вже все нормально працює... Ура!!!
Добре що вже все поацює нормально. Вважаю що тему можна закривати.
Зарано!

В кого є тимчасова проблемка з спливаючим повідомленням після відправки посту, я роблю наступним чином: тисну "назад" в броузері а потім "оновити". Незручно, холєра. Але думаю той глюк скоро виправлять.
Це повязано з відправкою повідомлення про відповідь користувачам, які стежать за даною темою, на їх неіснуючий @-mail.

Активація нового користувача по @-mail була вимкнута для спрощення процедури реєстрації. Виявляється, це був занадто високий рівень довіри до нашої аудиторії

Що ж, будемо приймати міри:
1. Активацію облікового запису увімкнено. При реєтрації користувач отримає на скриньку лист з лінком на активацію свого акаунта.
2. Для вже зареєстрованих користувачів: будь-ласка, перевірте у своєму профілі правильність введеної Вами електронної скриньки. Через декілька днів це зробить і адміністрація. З відповідними наслідками...
admin! Напевне вже пора робити ті наслідки з пункту 2, бо ця каверза починає проявлятись вже навіть там, де її раніше не було!

Виправлено, тепер не з'явиться. Сподіваюсь...

На рахунок користувачів в неіснуючими скриньками - це трохи інше повідомлення, ніж на скріні. Їх практично вже немає. Майже.
admin, велике спасибі за виконання усіх побажань ... А смайлики.. просто супер!!!
Тепер працьє супер! Ніяких лівих повідомлень.

додано через 4 хвилини 53 секунди:

Є ше маленька заковирка. В персональному фотоальбомі, коли натискаєш на "Персональні альбоми", опиняєшся на "Загальному альбомі". А хотілось би опинитися на списку персональних альбомів.
По-моєму, там є "форум Золочів Плюс -> Фотоальбоми -> Фотоальбом: user". І кожен лінк відповідає назві.

А в список персональних альбомів потрапляємо з головної "Фотоальбомів", що цілком логічно.
Я і кажу. Оте user краще замінити на список приватних альбомів.
А то получається шо коли пеерглядаєш список альбомів і заходиш в будь-який з них, то коли виходиш назад, потрапляєш не на той самий список, а на "Фотоальбоми" в загальному.
ОК. Тільки не замінимо, а доповнимо.
При нагоді.

ps: Давайте для подібних запитів використовувати тему "Зробіть!". А то бардак виходить...

А цю тему використовуємо для виявлення неполадок.
на мою думку робота форуму нормальна в мене теж був таки глюк що не відправляло але це лише один раз мабдуть глюк в основному нормально
Цитата:
Warning: mysql_connect(): Can't connect to MySQL server on 'mysql.ukrhosting.com' (4) in /hsphere/local/home/zllvivua/forum.zl.lviv.ua/db/mysql4.php on line 48 Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /hsphere/local/home/zllvivua/forum.zl.lviv.ua/db/mysql4.php on line 330 Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /hsphere/local/home/zllvivua/forum.zl.lviv.ua/db/mysql4.php on line 331 phpBB : Критична помилка

Could not connect to the database

Шановний адмін, що це?
Так-так, не подобство! І не вперше. Стільки шляхів настрочило, аж шляки трафляють!
Проблемка така спостерігається...
Кажуть, то хостери шось чімічать.

З іншого боку порядку і цензури також слід дотримуватися! Подивіться, як машина матюкається! Спочатку послали її на невідоме ім'я on line 48, що було інтерпретоване, як ненормативна кібер-лайка on line 330. У відповідь машина пообіцяла послати on line 331 по адресу, шо взагалі відсутній в database!

Так що, задарма не дратуйте машину!
Роздуми на дизайнівську тематику...
Чесно, мені чогось не дуже...
Я розумію, шо в ідеалі всі мають "бути як діти", але ми "обертаємось" не в "тому морі". Мені більше до вподоби строгий, жорсткий стиль.
Тим не менше, кольорову гаму стилю через Профіль, думаю, адмін може поповнити. Подай пропозицію у відповідній темі, а не тут.
ablin, поверни назад посилання внизу сторінки на тему назад і на інші сторінки теми, бо не зручно. Закінчуєш читати внизу сторінки і шоб перейти на іншу треба йти догори
Файл пошкодився при передачі, поправлено.
Буває...
Цитата:
H-SPHERE
Error 500: Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.

The problem is on the server side, not with your browser or the address. Most probably, a certain service (e.g., Tomcat engine) is down. Please contact your webmaster.

admin, шо ото воно таке?
Да, да... I я не мiг ПР. повiдомлення прочит. Щось подiбне виКаКувало

Posted from a Nokia mobile phone
Відкриваємо словничок і переводимо...
Переклад відповіді з сторони сервера.
Пробую перевести...

Сервер зіштовхнувся з наглою умовою, котра вставляла палки в процес виповнення запиту.

Проблема знаходиться на стороні сервера, то не є помилка вашого вікна перегляду, чи невірно введеного урлу. Скорш за все, певна послуга (напр, двигун Кота(?!)), - пішла спати. Звернітся, будь ласка до Вашого вебмайстра.

Пробую зрозуміти...
Звертаюся: адміне, ту дивну Tomcat-послугу не можна лишати поламаною, напевно.