Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Робота форуму

Як ви оцінюєте роботу нашого форуму?
Відмінно... 50%   15
Добре, що хоч якось працює... 43%   13
Незадовільно... 6%   2
Всього голосів: 30
Автор Повідомлення
Справді, не можна. "Двигун Кота(?!)" працює на совість, тільки деколи переривається на різні серверні і профілактичні оновлення.

Невеличке прохання: не цитуйте тут лайку машини, так як все одно це буде вже ПІСЛЯ події. Інформуйте краще про подібні випадки тут, або на icq (нарешті обзавівся). Так можна оперативніше розлянути проблему і по можливості не допустити повторного її виникнення.
Поясніть, будь-ласка, хтось, як ПРАВИЛЬНО читати біґміровський лічильник, той, що в правому нижньому куточку.
Перше число - це хіти, кількість переглянутих сторінок. Друге - кількість хостів, з яких заходили на сайт, грубо кажучи - кількість відвідувачів. Ця статистика обнулюється раз на добу в 00 год. 00 хв.
Вельми вдячний.

додано через 12 днів 2 години 48 хвилин 10 секунд:

admin, в мене існує проблема "замерзання" чату, тобто він ніби обновлюється, але повідомлення залишаються старі, коли заходжу таки в чат, нові повідомлення є, а на головній сторінці форуму їх НЕМАЄ, як з цим боротись, кнопочка "оновити", НЕ допомагає
Краще всього користуватися чатом на головній сторінці і все. Відкритий чат сам не оновлюється, і що саме страшне - має бубу, при натисканні F5 для оновлення сторінки ваше попереднє повідомлення ЗНОВУ буде переслане!!!
Тицяйте в кнопочку "оновити", якщо вже знаходитесь в відкритому чаті.
Пороблено.
Щось сталося при поверненні на головну сторінку форуму після відправлення повідомлення. Не завантажується сторінка при клаці по лінку ФОРУМ верхнього меню, треба ще раз переходити. В кожному разі в мене воно так робиться. Щось пороблено.
Ща перевіремо....
Висновок - локальний глюк. Який браузер?
скорше всього шо ІЕ
gluk
В IE таке періодично спостерігається. В інших потім спробую.
То якщо повідомлення відіслане, а потім одразу пробуєш перейти на головну, без очікування перенаправлення. Може й локальний gluk.
мене почала турбувати така вот проблемка.... кожного разу, коли я намагаюся поміняти аватар чи підпис мені ніц не получається, і вибиває така ото біда
Ви ввели неіснуючий e-mail
Пароль, який ви ввели не відпоідає тому, що є у базі даних
Альонка пише:

у мене аналогічно
в тебе хоть аватар лишився
st.fergi пише:
Альонка пише:

у мене аналогічно
і в мене така фігня
Вже працює
Мене через кожні пару хвилин викидає з форуму. І то тільки так з цим....
І як то виправити?
При введені логіну/паролю, постав галочку навпроти "запам"ятати мене з цього компютера" - повинно спрацювати...
Та я вже то робила... не помагає(((
Якшо то Опера чи Мозіла, то викинь їх повністю зі всіма робочими папками, і постав начисто. В мене теж раз якась фігня постійно вибивала Я і кеші чистив, і правильно, і примусово, Ніц не помогло. Перевстановив бровзер - Запрацювало, як по маслу!
Це не робота форуму, це оригінальна робота Вашого браузера.
Скористайтесь порадою vaymutа, попередньо почистивши кеш і cookies (як сайту так і форуму). Не допоможе - тоді читаємо пост AVB
хотілось би звернути увагу модераторів на таке дєло як репутація. Надихнуло мене на це слідуюче:+просто так! Стелла. шо таке просто так? Невже ніяких думок в голові? Мене ображає "просто так"-не роби так більше. Панове модератори! Тре виробити якісь більш чіткіші критерії тої ніби репутації. За подібні "шалості"-попереджати і банити. Або прибрати ту рипутацію нафік Бо це вже балаган
То тільки в мене така ср@ка?

є таке чудо. то вірус
tymofiy пише:
є таке чудо. то вірус

Вірусів на unix небуває. А це помилка таймайту STMP протоколу відправки повідомлень, через нього ми відправляємо пошту для прикладу.
romashcaa
Я ніяку пошту не відправляю. Я повідомлення відправляю. А вірусів в мене в хаті нема наразі
AVB пише:
Я ніяку пошту не відправляю. Я повідомлення відправляю. А вірусів в мене в хаті нема наразі

Я просто сказав що це за повідомлення, а віруси хоч би була ціла хата (не бажаю ) ніякого відношення до роботи сервера, на якому рулить форум НЕМАЮТЬ.

аПіАць еТА пАтАСРіцєльНаіА нАтПІСЬ
Could not connect to smtp host : 110 : Connection timed out

DEBUG MODE

Line : 112
File : smtp.php
а в мене чо?? те саме пише?
Це точно вірус вже по всіх компах форумівських поліз!
Включив на браузері Firefox блокування підозрілого зображення( у браузері
можна встановити цю функцію розраховану проти реклами) . Можливо, це жарт, а можливо якийсь невідомий вірус"хробачок", виготовлений талановитим
вірусописьменником. У всякому разі мій антивірус мовчить!

додано через 17 годин 57 секунд:

Провіряв комп на віруси в різних режимах. Підозрілого нічого не було знайдено.
Доживемо до понеділка?
roma

Привіт! Оце так проблема, виникає звичайно від браку інформації

Створили проблему самі, навіщо ?
У кожного на компютері була ця проблема, але в даному випадку це не означає, що у Вас вірус. Проблема була саме на сервері, коректно непрацювала служба відправлень повідомлень (SMTP Simple Mail Transfer Protocol), точніше була занижений час відклику.
Тепер все працює
В мене вже теж усе нормально. проблема зникла. Вірусів не знайдено.
До понеділка залишилось менше 7 годин...
Чото під FireFox-ом не годен зайти на форум.
в мене норм сі заходе. ФФ 3.6
в мене тоже заходить з вогняного лиса нормально
Певно тре оновитися, в мене 3.5.4 До речі в Chrome 4.0 вигляд форуму трохи йнакший.

Ну і інформація для таких як я:
"Как известно, Google начал планомерную кампанию по уничтожению браузера IE6. Полгода назад они предупредили, что уберут поддержку на YouTube и Orkut. В конце января 2010 года была названа дата, после которой прекратится поддержка на Google Docs и Google Sites: 1 марта 2010 года. Это будет предсмертный хрип. А настоящая дата смерти устаревшего браузера стала известна сегодня. На сайте YouTube появилось сообщение, что поддержка старых браузеров прекратится 13 марта 2010 года. Для апгрейда предлагают выбрать, в порядке предпочтительности: Google Chrome, Safari 4, Firefox 3.6, Internet Explorer 8 или Opera 10."
Сорі перекладати впадло.
IE тоже фср@...! Я тої байди лишився ше років 5 тому і ЗОВСІМ не шкодую
Дрібниця, та все ж - було б не зле, якби лист з підтвердження реєстрації не приходив у спам.

Для організаторів форуму, технічна довідка - лист має багато полів, більшість з яких не є видимою при його читанні, але є важливою при опрацюванні серверами доставки (MTA), для того, щоб такі листи не попадали в спам слід налаштувати ПЗ форуму на правильне заповнення потрібних полів, і DNS домену, з якого відправляються листи. Прописати реверсний DNS.
В мене вже шось з місяць додаткові зсилки навігації по форуму внизу під кнопками "Нова тема" і "Відповідь" не працюють. В жодному бровзері.

додано через 1 день 22 години 15 хвилин:

Адмін, так шо там з нижнім дублюванням зсилок переходу по форуму?

додано через 13 хвилин 4 секунди:

додано через 1 день 20 годин 18 хвилин 49 секунд:

Капець. Зсилки і далі просто як текст там маячать, але зате під ними з'явилися "Харошиє тавари ат Спекулянта"
Альоооооо! Хтось мене чує?
Певно адмін на морі...

додано через 2 дня 40 хвилин 27 секунд:

УРАААААААААААААААААААААААА! Запрацювало!!!!!!!!!!!!!!!!
Може видалити сторінку і з смітника? А то заходжу і бачу:
Форум вмирає?
Складається враження, що люди заходять, але немає цікавих тем для обговорення.
істиістину глаголиш. Немає чого обговорювати... прогресують (хоча важко так сказати) теми, які особисто мені взагалі не є цікавими. Форум з життєвого перетворився в політично-адміністративний.
Напевно пора мну на троля перетворюватись.
не поможе.
вмер-так вмер. закопали і пішли далі
угу... хіба шо час від часу квіточки на могилку можна приносити=)
За шо і вип'ємо!