Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Vidео Аudiо Gаmе (Золочiвські VAG-прокати)

Автор Повідомлення
Vidео Аudiо Gаmе (Золочiвські VAG-прокати)
Який Золочiвськии прокат V. А. G. продукцii ви вважаете кращим. (i таки... чого йому не хватае)

Posted from a Nokia mobile phone
Спочатку було б добре перечислити які прокати у нас є...
Ну в Дудара і в Універсамі самі найбільші, але в Шеріфа багато дисків хоч і самих нових, але яквість просто"вражає". Часто фільм писаний камерою в кеніку ще й з боку, так що на екрані видно горизонтальну трапецію, на рахунок Універсама, то не знаю, бо дисків там майже не брав
Найкращий прокат - студентьські гуртожитки Львова і Тернополя, там є такі новинки шо нашим прокатам і не снилися
Morientes, істинно говориш. Напевно наші прокати у них беруть диски
Було б ще добре щоб тут писали що новенького з’явилося і що коли з’явиться у наших прокатах
Прокатом рідко користуюсь, але все ж таки доводиться! Принципово не беру будь-яку новинку, якщо це піратська копія, не через те, що я підтримую якусь фірму, чи щось таке, а через те, що навіть з прокату хочу взяти якісний продукт! Чому ми повинні платити 2 грн. за ЛІЦЕНЗІЙНУ копію того, чи іншого фільму, з якісним зображенням та озвученням, і тих же 2 грн. за копію скачаного з нету, чи перезнятого відеокамерою в кінотеатрі фільму, з поганим звуком, розмитим зображенням, та ще й під час перегляду перед тобою голови якісь з"являються (реалістичне відчуття перебування в кінотеатрі, чи що). Звичайно, кожен вправі вибирати той товар, який йому підходить у співвідношені ціна/якість.
Ти платиш за можливiсть побачити це одним з перших. Але звiсно е право вибору. Я доречi також вибираю якiсть. Хтось знайомий з серьезними \"пiратами\"?

Я знайомий з людиною, у якої власна бібліотека фільмів більше 1,5 тисячі дисків І всі вони вибіркові (копії з ліцензійних дисків). Він над ними так трясеться, що пилюку щіточкою спеціальною кожного тижня стирає, а про те, що дав комусь фільм подивитись, не може бути і мови!
А я знайомий з людьми якi можуть,\"заiметь\"15000000 ЛIЦЕНЗIЙНИХ ДИСКIВ але це не важливо

Кілька студентів, які катаються зі своїми запасними HDD в описані Morientesом гуртожитки засунуть за пояс любий прокат. Якість така ж як і в прокаті, і безплатно

додано через 5 хвилин 1 секунду:

А якщо серйозно - ну не збираюсь я платити за знятий в кінотеатрі мобільною відеокамерою на одному коліні фільм. Враження від перегляду - ніяке. Але шо поробиш
m@xxximus пише:
Ти платиш за можливiсть побачити це одним з перших
таки правий
Alexis ти не один такої думки. Мені такі фільми вже в горлі стерчать.