Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Забобони

Автор Повідомлення
Забобони
У даній темі пропоную викладати найбезглуздіші або ж найсмішніші забобони, які хто чув.
Не можна проходити між стовпами-циркулем (ну, такі, на двох ніжках - /| ), бо зламаєш ногу
А, знаю. Такий слуп дуже довго стирчав над тротуаром на перехресті до вокзалу. Весь поломаний був і потрощений. Тому і була небезпека проходити під ним, шоб часом який кусень бетону не шваркнув по голові. Напевне саме завдяки цьому у золочів'ян і народився такий кумедний забобон.
Ха-ха. Та якби той слуп шваркнув по голові, то не думаю що ногу би зломав Наслідки були би трошки гірші
А я десь чула шо волосся не можна стригти в понеділок(рости не буде), ну і голову мити дівчатам незаміжнім в понеділок не варто, бо долю змиє... чи як там...
Не плюй у колодязь. Вилетить - не впіймаєш!
lenhen
а я ще чула, що під час вагітності не можна стригтись.
Khrystik, а що буде?
не знаю. не уточняла. просто посміялась як то почула.
А як вам таке: якщо дорогу перебіг чорний кіт або хтось із порожніми відрами, треба швидко тричі сплюнути через ліве плече. Це пояснюється, тим, що саме на лівому плечі чатує «невидимий усміхнений біс».
Уявляю собі як він там обпльований сидить
Хм... сплюнути треба через ліве плече чи на ліве плече Хто знає якої величини той бісик
я думаю що це вже залежить від кожного окремо.
Найбільше нещастя чекає того, перед ким чорний кіт на дорозі в п"ятницю 13-го порожнім відром розіб"є дзеркало.
Ой бідний бідний той кіт буде....
... А він скоренько в відро застрибне і покотиться
Я думай що той, чиє він дзеркало розіб’є так швидко його не відпустить...
Знаю купу забобонів: не сидіти на куті столу, не лишати недопиту горілку, не залишати пусту пляшку на столі, не дивитись у своє відображення у могильній плиті, не свистіти вдома, не викидати хліб, не здороватись через поріг і т. д. і т. п. Усі відразу і не пригадаєш
А я знаю два таких забобончика: Не наливати собі, і не наливати через руку.
... і не можна пити тіки 2 рази, треба 3...
А от в наріків з цим проблем нема. Коляться лише раз.
А ше знаю, шо передавати через поріг ніц неможна... і на сіль розсипану треба цукром посипати...
А я чув, що не можна годинник дарувати, кажуть на розлуку! Це твердження особисто перевірив, БРЕХНЯ!
І я перевірив - правда!
2vаymut просто ще ЧАС не прийшов
тьфу, тьфу, тьфу шуткую.
Щасти тобi.
А ще не можна ставати на люки каналiзацiйнi з абривеатурою СТГ(сьогоднi твое горе) це з дитинства з серii \"слупчика /|\"
але точна не можна ставати на люки в яких кришки з будь якою абрв. вiдсутнi (из воспоминаний

Posted from a Nokia mobile phone
А я вичитала, що коли заєць пережене автомобіль, то станеться нещастя.
Що то за автомобіль такий має бути? Трактор хіба...
А, ше згадала:зеркало розбити-до не щастя... до речі майже правда
А головою розбити дзеркало то взагалі буде велике нещастя
Ой народ, шось так ніс чухається...
MUBa пише:
Ой народ, шось так ніс чухається...

Значить бита будеш
Або когось поб’єш
Дзеркалом (заднього виду) трактора, якого обiгнав заяць, якому дорогу перебiг чорний кiт, з пустим вiдром, по головi

Posted from a Nokia mobile phone
Форум ЗЛ + - і до ворожки не ходи!
Шкода, шо в нас є тільки дід Юхим, а нема баби Одарки, яка злі духи відганяє.
Від злих духів в нас є модератори!
Ну, хоть то добре...
НЕ переходити вулицю перед покійником. Мабуть, щоб не скласти йому компанію...
А я ще чула, що не можна на похорон через вікно дивитися - мабуть з тої ж причини. Але шось останні забобони мені моторошні якісь...
Ага, страшно! Не бійся, усі там будемо І то не забобон
А "добрих" забобонів ніхто не знає????
Я знаю: вступиш в лайно - до грошей.
Перевірено?
Не віриш - можеш сама перевірити
А шо тоді буде, як наступиш на гроші???
А яких розмірів має бути те ..., ну ти розумієш, щоб подіяло?
Чим більше - тим краще. А що буде, якщо наступити на гроші? Хм.. Нема такого забобону!
Згідно логіки, якшо наступиш на гроші - невдовзі захочеться до WC!
ну все, йду на двір шукати свого "щастя"...
Якого саме щастя? Гроші чи ...
то вже шо найду - то і буде. Все одно як одне, так і інше приводить до грошей!