Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Забобони

Автор Повідомлення
Та вночі мабуть знайдеш тільки друге... грошей точно в темноті не знайдеш
Якщо хтось умирає в племені індіанців чиннокі, всі одноплемінники, які носять те саме ім’я, що й небіжчик, негайно змінюють його — вони вірять, що смерть переслідує не людину, а ім’я.
Розсипалась сіль - буде сварка,
Розсипався цукор - до миру,
Розсипався кокаїн - до феєричних відчуттів і фантасмагоричних видінь,
Впала вилка - хтось прийде,
Впала ложка - у кого небудь руки незвідти ростуть,
Ластівки літають низько - буде дощ,
Корови літають низько - розсипався кокаїн,
Тріснуло дзеркало - до біди,
Тріснув презерватив - краще би тріснуло дзеркало,
Свербить ніс - до п’янки,
Свербить ж@па - до пригод .
Да приказки класні, і як раз в тему сучасному житті
НЕ вірю у забобони.
>jаkson
ВСI ТЕБЕ ЗРОЗУМIЛИ!!!

Posted from a Nokia mobile phone
Преважно якщо людина в то вірить вона про то думає і себе підсвідомо настроює на ті події які мають відбутися, думка є матеріальна річ і вона може матеріалізуватися, так що я думаю в то не потрібно вірити!!!!!!!!!!!!! Що має бути те буде.
jakson, а ти віриш у забобони?
jakson Але ж ти злосно в них не віришшшшш
Олег пише:
Преважно якщо людина в то вірить вона про то думає і себе підсвідомо настроює на ті події які мають відбутися, думка є матеріальна річ і вона може матеріалізуватися.

Таке часто буває , але кожен повинен розуміти, що їхнім життям керує не той чорний кіт чи тьотя з пустим відром, а Бог!!!
Олег пише:
Преважно якщо людина в то вірить вона про то думає і себе підсвідомо настроює на ті події які мають відбутися, думка є матеріальна річ і вона може матеріалізуватися, так що я думаю в то не потрібно вірити!!!!!!!!!!!!! Що має бути те буде.

Я в забобони не вірю, але запросто можу себе настроїти... Це досить весело, попрактикуєшся і все...
Pangea пише:

Я в забобони не вірю, але запросто можу себе настроїти... Це досить весело, попрактикуєшся і все...
Я не гарантую що такі веселощі можуть привести до чогось доброго, деколи?
Тобто? Я ж не бажаю чогось такого людям... Якщо мене щось чи хтось не влаштовує то я просто посилаю подальше... Я взагалі не злобна...
От... І досить класно коли наперед можеш себе настроїти на щось хороше. І ніяких нервів
Pangea а я не заперечую що Ви погана людина просто такі речі можуть настороїти людину як на щось погане і також і на щось хороше і наскільки я знаю на не хорохі випадки є більше забобонів як на хороші.
Забобони панацея для лінивих.
Олег пише:
Pangea а я не заперечую що Ви погана людина

чомусь мені здається, що тут є помилка, чи не так?
І взагалі... чим займаються модератори? пора би вже постирати однакові пости...
Nitro пише:
Pangea а я не заперечую що Ви погана людина

чомусь мені здається, що тут є помилка, чи не так?

Ну напевно... А навть якщо і нема то мені від того ні жарко ні холодно
Я такий забобон, коли виписуєшся з лікарні не можна там залишати свої речі, щоб знову туда не повертатися.
І аналізи тоже....
На рухунок аналізів я не знав, але тепер буду знати і другим скажу щоб забирали.........
Ще один забобон: нафарбуєш нігті - завтра обов'язково доведеться мити посуд Перевірено, в мене завжди спрацьовує.
Khrystik, то ти нігті ніколи тепер фарбувати не будеш?
о, гарна ідея.
люди самі собі створюють проблеми. і так мають їх повно а тут ще і забобони понавигадували))) Khrystik, ти вже помила посуду? бо той забобон стосується не завтрашніго дня а скажу тобі по секрету-сьогоднішнього))))))
Помила. цілий вечір мила, мила і помила.
st.fergi пише:
люди самі собі створюють проблеми. і так мають їх повно а тут ще і забобони понавигадували

Ну чому зразу так? Для мене забобони - це не нові проблеми, а ще одна причина шоб посміятись
Khrystik, тебе особисто ця фраза не стосувалася))))розслабся сонечко)))
Заборони придумають для того щоб їх порушувати!
Забобони люди внушають самі собі, де потім якісь явища сприяють їх розвитку!
Сьогодні ми з одногрупниками стояли 30 хв на дорозі, чекали, поки її хтось перший пройде ( чорна кішка перейшла..), в кінці кінців Я ..... пішла іншою дорогою
То підтверджує мої слова! хоча тоже деколи обхожу котів і стовби!
В принципі я в забобони не вірю, але 13 числа на 13 кілометрі дороги Р 32 перекинувся на машині, сам то нічо, але машина вже не та , і не вірь після того забобонам
А для мене 13 - щасливе число!!! Білет на екзамені здавала 13(на двох). І взагалі, як треба вибрати шось з великої кількості, просто вираховую тринадцяту по порядку річ
Сила забобонів в тому, що ми в них віримо. Перестаєш вірити - і вони не діють!
mops пише:
Сила забобонів в тому, що ми в них віримо. Перестаєш вірити - і вони не діють!

про те що то було 13 число я дізнався коли вже після всього приїхав додому, а про те що то 13 км дороги дізнався лише вчора
Якщо баба з пустим відром дорогу перейшла, то всьо, капець, можна вже нікуди не спішитись, а вертатись додому, бо справи не підуть. Багато разів сама на собі переконувалась.
От про нiгтi i посуд 100% заБОБон!
Якщо дружина нiгтi налакувала... 100% посуд приходиться менi мити
ПЕРЕВIРЕНО!
А в загальному не вiрю. Просто збiги де коли стаються

Кажуть, що не можна перехожим говорити годину (коли запитують) зі свого ручного годинника - удачу (успіх) заберуть.
Більшість людей намагається не повертатися додому, якщо щось забули, бо інакше може трапитись щось погане. Якщо ж повертаються, то дивляться в люстерко і говорять “Здрастуй” самому собі.
Дехто не розповідає про свої майбутні плани іншим, бо інакше задумане може не здійснитися.
Говорять, що не можна їсти перед люстерком – красу свою з’їси.
Не можна, щоб Вам переходила дорогу людина з порожніми відрами бо знання втратите.
Не можна класти гребінець на стіл – посваритеся з кимось.
Не можна змітати крихти зі столу, бо будете бідні.
Не можна замітати одразу після від’їзду гостей, бо у них буде нещаслива дорога.
Не можна їсти з ножа - будуть зміни.
Кажуть, що не можна класти хліб на стіл перевернутим, бо буде щось погане
На столі та на куті стола не можна сидіти неодруженій. Інші говорять: “Чим гостріше, тем скоріше”; що якщо сидіти на краю стола, то чоловік буде з кутком (тобто з квартирою)
Птахи у вікно стукають - хтось помре.
Кіт вмивається – будуть гості.
>lеnhеn
в тебе не тiльки забобони а й прикмети (чи як правильно)-про кота... а вони замiчаются людьми протягом столiтть.
Про \"вовка\" промовка, або, згадай г. ось i воно
на скiльки часто ви замiчали що вони ДIЮТЬ.
До смiшного доходить... згадав про людину, яку рокiв декiлька не бачив... вiн не прийшов, але я побачив його за мить у вiкнi.
телепатiя може?...

Взагалі то я не забобонна, але в цьому
lenhen пише:
Більшість людей намагається не повертатися додому, якщо щось забули

переконувалась не раз. Якщо і повертаюсь, то вже значить я "прийшла"...
Але ж причина дії забобонів є в самих людях.
Просто не треба про це думати, не брати до уваги.
А от наприклад в мому селі, на півдні, коли хтось помре,3 дні не можна дивитися в дзеркало. В цей час всі дзеркала накривають чимось, щоб не можна було побачити своє відображення. Коли померла моя бабця, все було саме так. Коли я на 3 день подивилась в дзеркало, було так незвично!!!!!!!
EMMIE пише:
3 дні не можна дивитися в дзеркало.

ЖАХ!!!! 3 дні без дзеркала!!!! Здуріти можна!!!!
ого.. та як ти живеш!
З дзеркалом пов'язано багато містичного...
Я незнаю ніяких забобонів, ними не цікавлюся.
Моя думка про них:
забобон - це спосіб захистити себе від психологічної незручності (так сказати )
та забобон то і є величезна психологічна незручність)))
От, недавно взнала, що неможна дома тримати надщерблений посуд. Правда на своє запитання чому саме, нормального пояснення не получила. Так може хто чув про таке і знає чому так?
Незнаю як там по поводу забобонів але скажу шо тримати вдома надщерблений посуд не є файним в віду того шо некультурно подавати гостям їду в такому посуді, отак
st.fergi пише:
не є файним в віду того шо некультурно подавати гостям їду в такому посуді, отак

Хе-хе... то і так зрозуміло...
Но говорили тоді про щось інше, шо типу якщо їсти з такої посуди, то чи то з енергетичним полем людини щось стається, чи що... Цікаво, корочче