Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Історичні памятки міста

Автор Повідомлення
Історичні памятки міста
На найдавнішому будинку міста Золочева росте береза вже як мінімум 10 років і влада того не бачить? Хто мав право заасфатовувати бруківку по вул. Тернопільській ? Щоб робити цю справу треба мати дозвіл відповідних органів, то є історична цінністьть нашого міста? Хто підписав ті документи на вкладення асфальту?
Та нашо вам здалась та бруківка???
По асфальту краще їздити.
Що коштує переставити трубу під асфальтом, а що коштує під бруківкою, то рас і то є історична цінність міста то два.
Цікаво, а може хтось навести повний перелік історичних пам'яток м. Золочева. Можливо серед них є такі які потребують нагального захисту , крім Будинку убогих, звичайно .
Не знаю, чи то вплинула ця тема, чи шось в лісі здохло, але дерево з даху вже не росте, і дірку ту залатали. Може і перекривати будуть. Тьху-тьху, шоб не наврочити!

AVB, а де драбина?
Не знаю. Годину тому ніякої драбини я там не бачив. Зазнимкував те, шо було.
Там на площі стояла драбина-стрємянка, шнурочком обмотана. От я йшла і думала - мабуть то ше один раритетний артефакт давніх часів виставили!
Ага, драбина стоїть дротами замотана. Видно прикрашати будуть на свята, як ялинку
Так чи інакше ту дзюру нарешті закрили. Але до ґрунтовної реставрації ше дуже далеко.
То з тамтого боку росте береза я сьогодні бачив 04,01,2007року в обід.
Правильно, Олег! Так їм, задай. Як но ти пишеш про берези на дахах, то наступного дня їх вже зрізають.
Оксанка пише:
Ага, драбина стоїть дротами замотана. Видно прикрашати будуть на свята, як ялинк

Та ні, ялинка на площі Чорновола є. AVP пропоную зазнимкувати це чудо чи точніше сказати новорічне чудовисько !
Та де, нащо форум тим чудовиськом паплюжити???
kvartyrant пише:
AVP
Виглядає ніби Alien Versus Predator

На рахунок чудовиська біля Чорновола - подивимся...
Альонка пише:
Та де, нащо форум тим чудовиськом паплюжити???

В темі "Історичні пам'ятки міста" цей "шедевр" можливо і не доречно. А ось в темі "чудовиська нашого міста" вона б повністю вписалась.
AVB пише:
На рахунок чудовиська біля Чорновола - подивимся...

Бажано встигнути . А то почитає хтось з мерії повідомлення і лівідує цей "шедевр".
Доречі так і березу не зрізали!!!!!!!!
kvartyrant пише:
Бажано встигнути

Гадаю, шо встиг!

Олег пише:
Доречі так і березу не зрізали!!!!!!!!

Тут ти, Олег, правий, нажаль.

Ги, ги давайте власноруч. Я завтра буду в Золочевi

Posted from a Nokia mobile phone
AVB пише:
Гадаю, шо встиг!

А я , що казав! Шедевр сучасного міста Золочева в повній красі!
Думаю, що на рахунок будинку убогих і дерев на ньому треба питати у тих, в кого на балансі перебуває ця споруда - Греко-Католицької Церкви (якщо не помиляюсь) а також у тих чиновників, які по-службі займаються охороню та збереженням пам"яток архітектури.
Ну-ну. Питати в церкви коштів на реставрацію об'єкту другоцільного значення коли, скажімо, храм може будуватись десятиліттями за кошти парафії, - даремна справа. А тих жалюгідних чиновників взагалі ліпше не зачіпати, шоб не заважали. Мені здається, тут потрібно покровительство "сильного бізнес-політика" і спонсорство від персон його рівня, звичайно, що вони усі мають бути зацікавлені в певній частці кінцевого результату - відреставрованої і "зданої в експлуатацію" історичної пам'ятки.
Я недавно зауважив одну різницю між зовнішнім виглядом вулиць у нас і в Европі. І в них і в нас є ті ж самі малолітні "високоосвічені" вандали. Але в нас, на відміну від Европи, ніде на вулиці не зустрінеш поліцая з дубінкою, шоб потроху вправляти "культуру" в маси!

А знайти їх дуже просто. Вони ж свої підписи полишали , хУддожники!
AVB пише:
вівторок, 09 січня 2007 21:53
Я недавно зауважив одну різницю між зовнішнім виглядом вулиць у нас і в Европі. І в них і в нас є ті ж самі малолітні "високоосвічені" вандали. Але в нас, на відміну від Европи, ніде на вулиці не зустрінеш поліцая з дубінкою, шоб потроху вправляти "культуру" в маси!

В нас міліція на вулиці взагалі рідкість. Якщо і є то сидять тихо в "засаді" у новесеньких авто і бояться навіть голову з нього висунути.
Ну і шоб остаточно доповнити тему про "березовий гай" на даху будівлі, шо за своїм історичним значенням є унікальною на усю західну Україну в своїй категорії, пропоную до перегляду ше один "клаптик живої природи", шо вже зі сторони входу. (там, де сходи наверх)

Якщо будинок належить церковній громаді, то чому мерія не вкаже, що потрібно зрізати хоть ту березу. До такої величини вона виросла не за один рік, тобто то свідчить про бездіяльність нашої влади, яка привикла тільки те робити що обкрадати людей.
Олег, причому тут влада? У будинку є власник, якщо це організація-мають завгоспа, най зріже-і по всьому
AVB пише:
09 січня 2007 20:53

тут, напевно, наші хулігани побували
А може її не зрізати треба, велика-шкода
а просто пересадити?
Шкода хіба будинок.Васілій тоді я не розумію хіба меру тяжко вказати церковні громаді на таке порушення? Він господар міста, який повинен слідкувати за тим щоб в місті все було в порядку, та береза розвалює будинок який придставляє історичну цінність міста? То означає що наші владі все паралельно??!!! Саме головне ще більше накрасти.
Олег пише:
Шкода хіба будинок. Васілій тоді я не розумію хіба меру тяжко вказати церковні громаді на таке порушення? Він господар міста, який повинен слідкувати за тим щоб в місті все було в порядку, та береза розвалює будинок який придставляє історичну цінність міста? То означає що наші владі все паралельно??!!! Саме головне ще більше накрасти.

Пригадується зустріч жителів з владою , по моєму в січні-лютому 2006 року. На зустрічі було задано питання щодо долі Будинку убогих. Відповідав Золотник, який, як на мене, досить чітко розклав картину по реставрації цієї історичної цінності і проблемні питання, в основному фінансового характеру, щодо рестарації.
Якщо Ви, пане Олег, думаєте, що все так просто - підіть в міськраду чи церковну громаду громаду і вкажіть на нелодік . Заодно і запропонуйте шляхи вирішення проблеми щодо реставрації. А ще краще візьміть всі необхідні інструменти і зріжте цю саму березу. Це буде Ваш вклад в благоустрій міста. Реальний вклад - а не критика всього і всія та безпіставні звинувачення, всіх у злодійстві.
Я ходив і казав то нашому меру, він казав що то має зробити ЖЕК. Доречі kvartyrant підете зі мною потримаєте мені драбину коли я буду зрізав березу, ОК?
Олег пише:
Я ходив і казав то нашому меру, він казав що то має зробити ЖЕК.

Так може він забув - нагадайте!
Олег пише:
Доречі kvartyrant підете зі мною потримаєте мені драбину коли я буду зрізав березу, ОК?

Не піду - мені береза не мішає!
Олег, ну нашо тобі рубати ту березу??? Ліпше літом підеш собі соку з неї натягнеш!!!!!
kvartyrantя думав від Вас получити хоть якусь допомогу??? А виявляється нічого крім звинувачень не получив?
Ха, Альонка 5балiв.
А що?... делiкатес...
Меню бара Монако(наприклад)
-Сiк березовий, свiжевижатий (з м\'якоттю)
(мiсце збирання-iсторична пам\'ятка ?? столiття,?? м. над рiвнем моря) -????.?? грн.

Posted from a Nokia mobile phone
Олег пише:
kvartyrantя думав від Вас получити хоть якусь допомогу??? А виявляється нічого крім звинувачень не получив?

Пане Олег, Ви все неправильно зрозуміли. Наведу Вашу пропозицію щодо мене в темі "Чи може влада прийняти наш форум"

"kvartyrant від Вас я чую тільки слова, прошу будьте першими, надайте конкретний план по благоустрою міста? Ваші ідеї, наша реалізація."

Свої зобов'язання до певної міри я виконав - стратегічні пункти накреслив. На жаль від Вас так і не отримав підтвердження чи спростування їх змісту. Так, що реалізація за Вами. І береза на Будинку убогих це свого роду тест на Вашу здатність реалізувати план. Ви його не пройшли.
Міська рада "... ліс рубає - тріски летять!" А чи здогадається хтось задерти голову на два метри викше?
Золочів замість стати європейським містом, стає совєтсукім селом. Ось наприклад в центрі міста в будинку де на першому поверсі "Делікат ", на другому поверсі живе дідок, який опалює своє помешкання вугіллям і дровами, а поруч багатоповерхівки в вікна яких іде дим, але то нічого, будинок той старий також відноситься до історичної спадщини Золочева, адже в ньому народився нобелевський лауерат.
Сьогодні читав свіжий номер львівської газети (Новий Погляд, №10 (18 ) за 9 - 15 березня 2007)

На 14 сторінці натрапив на скандальну статтю про наш горезвісний Будинок Убогих, яку можна почитати з наступного скану шпальти:
! !

додано через 13 днів 23 години 15 секунд:

Я нарешті допетрав, чому досі нічого не робиться з тими березами на дахах. Це міська рада цілеспрямовано впроваджує в життя план тотального озеленення Золочева! При цьому в першу чергу під зону засадження надаються дахи міських будівель. Проте вони не додумались починати впроваджувати свій план із своєї власної будівлі!

AVB, ну ти дав!
Досить прикольну камінну Бабу узрів я на очіпку одного з будинків міста...

Збільшити
Хм... прикольно... А я такого в нашому місті не замічала... Тепер більше буду заглядати на "очіпки будинків"
Тільки обережно, шоб у проламані люки не попадати!