Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Нові тарифи

Автор Повідомлення
Нові тарифи
Нові тарифи ЦСО просто подарунок на Новий рік, дякую за такий презент
Дякую! Важко нам дався такий подарунок, але все що ми робимо - для наших користувачів. Тому дуже сподіваємося на взаємність
При нагоді ще раз вітаю усіх з довгоочікуваними святами!
До речі... від Інфосервісу нові тарифи тож суперові і швидкість значно покращилась А ЦСО(настільки чула від знайомих) до самої тої самої
Esperanza, це здається тема для ЦСО створена... а ти залізла, як то кажуть... в тил ворога
Відповідь проста не подобається ЦСО то не пхайся, в мене наприклад від інфосервісу нет був ніякий взагалі і я просто з нього збився. Тепер є нет від ЦСО - просто суперова штука. Кращого в Золочеві на мою думку поки-що немає.
Esperanza
Цитата:
До речі... від Інфосервісу нові тарифи тож суперові і швидкість значно покращилась А ЦСО(настільки чула від знайомих) до самої тої самої

Розкажи будь-ласка, що казали твої знайомі? Тобто мене цікавить у чому проблеми чим саме ми до самої?
Nitro
Цитата:
Esperanza, це здається тема для ЦСО створена... а ти залiзла, як то кажуть... в тил ворога

Нічого, все нормально. Постійно нас хвалять, трохи критики не зашкодить. Особливо дотепно звучить, коли критикують нас не наші клієнти

Стосовно ворога чи не ворога, то тут все просто. Ніякого ворогування із порядною частиною Інфосервісу в нас немає, а є співпраця і взаємодопомога. Прошу запитатися у Юри, він підтвердить. Коли було потрібно - ми їх підтримали. Буде необхідність - підримаємо ще.
Esperanza пише:
До речі... від Інфосервісу нові тарифи тож суперові і швидкість значно покращилась А ЦСО(настільки чула від знайомих) до самої тої самої _________________

Бачила я ті тарифи - нічим особливим принципово не відрізняються від тарифів ЦСО. І швидкість та ж сама і по об"єму приблизно однаково получається. Так що перед тим як говорити краще все ж перевірити
Вибачаюся, якщо образила.
Так сталось, що маю можливість оцінити роботу обох організацій (на роботі індивідуальна радіоточка від ЦСО, вдома індивідуальна радіоточка від Інфосервісу). Скажу відверто, майже ніякої різниці немає. І ображати ту чи іншу фірму буде недоцільно, однак для мене, все ж таки, кращий інет від Інфосервісу.